Şimdi Ara

Askerlik basvurusu sonrası yurtdışı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ; ben 2011 Haziran mezunuyum 2 yıl tecil ettirmiştim mezun olduktan sonra yani son tarih benim icin Ağustos 2013 ama ben tecili bozdurup erken gitmek istiyorum Aralıkta.
    Aynı zamandada arkadaslarım cagırdıgı icin son bi kere askere gitmeden yurtdışına çıkiyim istiyorum ama malum vize işlemleri falan derken bi 15 gün geçer.

Kısacası Ekimin ortasına kadar askerlik işlemlerimi bitirip sonra yurtdısına cıkabılır mıyım Kasım da mesela ? Gideceğim belli olduktan sonra askere ?

• askere teslim olmadan istediğini yapabilirsin ta ki o kapıdan içeri girdiğinde artık ordunun malısın
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum, ikilemde kaldım...

O yüzden gitmekten vazgeçtim ama hakkım var mı yok mu bi bilgim yok...
  • Aynı problem var bende de sizin durun ne oldu o zaman? Kasımda askere gitmek istiyorum başvuracağım ama 1 hafta sonra yurtdılına çıkıp 2 hafta duracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeemin

Aynı problem var bende de sizin durun ne oldu o zaman? Kasımda askere gitmek istiyorum başvuracağım ama 1 hafta sonra yurtdılına çıkıp 2 hafta duracağım

temmuz ayında tecil bozdurdum 27 ekim de belli olucak askerlik sürem ve nerede olacağı o güne kadar hiç bir sıkıntı yok ağustos ayını yurt dışında geçirdim.ancak 27 ekimden itibaren askeriyenin malı olduğumdan çıkış yapamayacağım söylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derartikel

quote:

Orijinalden alıntı: aeemin

Aynı problem var bende de sizin durun ne oldu o zaman? Kasımda askere gitmek istiyorum başvuracağım ama 1 hafta sonra yurtdılına çıkıp 2 hafta duracağım

temmuz ayında tecil bozdurdum 27 ekim de belli olucak askerlik sürem ve nerede olacağı o güne kadar hiç bir sıkıntı yok ağustos ayını yurt dışında geçirdim.ancak 27 ekimden itibaren askeriyenin malı olduğumdan çıkış yapamayacağım söylendi.

Gittim geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.