Şimdi Ara

Opel Mokka İnceledik. Bol Foto ve Videolu. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
13
Favori
90.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu haliyle anca dustere rakip olur kalite olaark . onada fiyat olarak olamaz .koltuklar ne öle ya berbat.

65 buna verene kadar 4x4 tiguan her türlü ezer bu aracı.bi 15 bin tl ucuza satmaları lazım.

elinize sağlık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 3 Ekim 2012; 23:26:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

nissan qq ve juke malzeme kalitesizliği dillere destan bilmeyen yok iki aracıda inceledim tam kalitesizlik abidesi hondadan hiç bahsetmeye bile gerek yok mokka gerek işçilik olsun malzeme kalitesi olsun her yönden daha iyi bi kere şekli yeter bence tek bir eksiği var oda 1.6 dizel motor.

Keşke biraz otomobil bilginiz olsada , seviyeli bi şekilde tartışabilsek.

Mesela qq'nin kalitesiz dediğiniz kısımları bi söyleseniz ?

Honda'nın konu ile hiç alakası yok , he doğru konu'nun içinde ben olduğum için bana giydirmeniz normal , birazdan aracıma teneke benzetmeside yaparsınız.

Honda'nın civic sedan dışında hangi aracı'nın kalite eksiği varmış onuda sayın bi bilelim.

Mesela jazz'ın , corsa'dan ne kalitesizliği varmış ?

Accord'un , ingisnia'dan kalite olarak ne eksiği varmış ?

Bunların hepsini en ince noktalarına kadar yazmanızı bekliyorum. Madem bu kadar bilgilisiniz , bizde bilgilenelim , işçilik ve malzeme kalitesi yukarıdaki corsa'da gayet açık.

+1

• Bu arada kontrol edilebilir tavan arası standartmı? opsiyonelmi?
  • Ben de Ardayı ayartayım bari.
  • Mokka Kaşkay rakibi diye kim söyledi size? Araç B sınıfı MPV , JUKE rakibi veya Small Suv ,ne derseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Mokka Kaşkay rakibi diye kim söyledi size? Araç B sınıfı MPV , JUKE rakibi veya Small Suv ,ne derseniz

araç b sınıfı mpv , ama fiyat c sınıfı crossover.
  • çöp
  • Bir avuç grese bakar, sende yani pehhh , wir leben gıcırtıs !
  • quote:

Orijinalden alıntı: etnaxy

çöp

Her ne kadar sevmsemde opel'i ve bu model'i beğenmesemde , bu tip yorumları " çöp , teneke " tarzı yorumlardan hiç hoşlanmıyorum, editlerseniz mesajınızı sevinirim.
  • quote:

quote:

Mokka Kaşkay rakibi diye kim söyledi size? Araç B sınıfı MPV , JUKE rakibi veya Small Suv ,ne derseniz

Biz fiyatı görünce bir an şeedemedik demek ki.

Yalnız içi Juke'dan baya geniş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Ben de Ardayı ayartayım bari.

Haluk abi, test sürüşüne beraber çıkarız değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

quote:

quote:

Biz fiyatı görünce bir an şeedemedik demek ki.

Yalnız içi Juke'dan baya geniş.

Bizim Palio'nun içi bile Juke'dan geniş

• oha adam benim juke a kalitesiz dedi
    bugun musteride ayak üstü küçük bir inceleme yaptım bu mokka yı sonra juke sahibi olmanın rahatlığı ile yüzümde küçük bir tebessüm oldu 51.000 tl aldığımız sport otomatik juke daha iyi birazcık dar olması dısında bu araba 60 bin lira etmez
  • arkası olmamış
  • Bence güzel olmuş ben beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genemi otomatik yok bu nedir ya tiguan çıktı otomatik yok (2.0 motor hariç) mokka çıktı manuel
  • Arac QQ'in degil Juke rakibi ilk sayfadaki yaziyi degistirseniz daha iyi olur bu arada aracin hangi donanim secenegi oldugunuda ilk sayfaya eklerseniz insanlar daha iyi anlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Arac QQ'in degil Juke rakibi ilk sayfadaki yaziyi degistirseniz daha iyi olur bu arada aracin hangi donanim secenegi oldugunuda ilk sayfaya eklerseniz insanlar daha iyi anlar.

Ben biraz önce QQ ve Tiguan diye yazdığımda itiraz etmediniz ve onlar çok daha önce piyasa çıktı diyordunuz.

Cık cık cık cık , sizin gibi bi opel'ciye yakışmıyor , sizde yeni öğrendiniz kabul edin. Ama fiyatı ile aratmıyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Genemi otomatik yok bu nedir ya tiguan çıktı otomatik yok (2.0 motor hariç) mokka çıktı manuel

Yeni cikan modellerde ilk etapta otomatik olmaz genellikle dizelle birlikte otomatikte gelecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Arac QQ'in degil Juke rakibi ilk sayfadaki yaziyi degistirseniz daha iyi olur bu arada aracin hangi donanim secenegi oldugunuda ilk sayfaya eklerseniz insanlar daha iyi anlar.

Ben biraz önce QQ ve Tiguan diye yazdığımda itiraz etmediniz ve onlar çok daha önce piyasa çıktı diyordunuz.

Cık cık cık cık , sizin gibi bi opel'ciye yakışmıyor , sizde yeni öğrendiniz kabul edin. Ama fiyatı ile aratmıyor değil.

Hayir yeni ogrenmedim ama turkiye piyasadinda bu modellerlede yarisacak bunu inkar edemeyiz Opel Antara gelmedigi icin Mokka hepsi ile bas etmek zorunda kalacak :)

Fiyat fazla diyorsunuz ama rakiplerininde fiyati az degil ;)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.