Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.147
Cevap
500
Favori
1.239.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde finansbank hesabımın olduğu şubeden bir müş. temsilcisi aradı dedi işte eskiden bizde döviz vadeli paranız varmış şu an nerede diye sordu. Dedim enparada faize yatırdım ne kadar alıyorsunuz fln dedi güya kendisi göremiyormuş ta... Dedim 3.45 veriyor aylık. Bize getirmeyi düşünür müsünüz fln dedi ben de daha yüksek faiz verebilcek misiniz deyince şubemize gelin görüşelim vs dedi ama sallamadım. Şubede bu oranların yanına yaklaşılamaz ama garibime giden finansbank kendine bağlı iştirakiyle rekabete giriyor. Ya enpara gerektiğinden fazla mevduat topladı ya da finansbanka paslamıyor bir kısmını :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: masis88

Geçenlerde finansbank hesabımın olduğu şubeden bir müş. temsilcisi aradı dedi işte eskiden bizde döviz vadeli paranız varmış şu an nerede diye sordu. Dedim enparada faize yatırdım ne kadar alıyorsunuz fln dedi güya kendisi göremiyormuş ta... Dedim 3.45 veriyor aylık. Bize getirmeyi düşünür müsünüz fln dedi ben de daha yüksek faiz verebilcek misiniz deyince şubemize gelin görüşelim vs dedi ama sallamadım. Şubede bu oranların yanına yaklaşılamaz ama garibime giden finansbank kendine bağlı iştirakiyle rekabete giriyor. Ya enpara gerektiğinden fazla mevduat topladı ya da finansbanka paslamıyor bir kısmını :)

finansbank dan ziyade banka şubesi mücadele ediyor şubedeki mevduatı arttırma derdindeler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kartı sanal pazara ekleyemiyor muyum. Bir ürün satacağım.

Ekleme kısmında benden şube kodu ve hesap numarası istiyor. Bildiğim kadarıyla encard'da bunlar yok
  • dediklerinin hepsi var kardeş , online işlemlere girebiliyormusun orda hesaplarıma hir orda IBAN var direk sanalpazarda iban bolumu varsa oraya yaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

igaranti havale ve eft yi ücretli yapmış
    http://www.igaranti.com.tr/ig/urun_ve_hizmet_ucretleri.page?

enpara ile devam

Evet ama bana mesaj geldi 1 yıl süreyle ücretsiz diye
    Ondan dolayı şimdilik devam hem igaranti hem enparaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

igaranti havale ve eft yi ücretli yapmış
    http://www.igaranti.com.tr/ig/urun_ve_hizmet_ucretleri.page?

enpara ile devam

Evet ama bana mesaj geldi 1 yıl süreyle ücretsiz diye
    Ondan dolayı şimdilik devam hem igaranti hem enparaya

+1 daha dun eft yaptim ucret almadilar...

• birgun enpara ücretli olursa varya cok pis küfür edicem
    acayip alıstım, her işimiz fazlasıyla göruyor.
  • muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. O kadar alıştım ki. Tam aradığım herşey var.

Birçok bankadan hesabıma para girince sms/e-posta bişeyle bildirim yapın dedim. Burada çıkınca da geliyor. Bir çok bankadan bariz farkları var. Kesinlikle eşsiz.

Acayip mutluyum, umarım hiç değişmezler. Müşteri hizmetleri bile pratik. Mobil uygulamadan girmeyip telefonla bile birikimden vadesize para aktardığım oluyor, o kadar hızlılar ki..
  • bugun mobil çalısmamıstı
    aradım MH ufak bir para transferi yaptım. Hızlılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Kesinlikle. O kadar alıştım ki. Tam aradığım herşey var.

Birçok bankadan hesabıma para girince sms/e-posta bişeyle bildirim yapın dedim. Burada çıkınca da geliyor. Bir çok bankadan bariz farkları var. Kesinlikle eşsiz.

Acayip mutluyum, umarım hiç değişmezler. Müşteri hizmetleri bile pratik. Mobil uygulamadan girmeyip telefonla bile birikimden vadesize para aktardığım oluyor, o kadar hızlılar ki..

Kesinlikle katılıyorum. Gerçekten kusursuzlar. Twitter'daki destek hizmeti bile anında cevap veriyor ve diğer müşteri hizmetleri gibi ezbere robot gibi yazmıyorlar.
  • Enpara candır can. Hizmet kalite muhteşem üstüne tanımam. Birikim hesabını kullanıyorum istersem anında vadesiz hesabıma aktarıveriyorum. Android uygulaması için epey bekledik ama değdi adamlar çalışıyor laf yapmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

dediklerinin hepsi var kardeş , online işlemlere girebiliyormusun orda hesaplarıma hir orda IBAN var direk sanalpazarda iban bolumu varsa oraya yaz .

Tam olarak anlatamadım sanırım. IBAN var fakat sanal pazar sadece IBAN kabul etmiyor. Şube Kodu ve hesap numarası istiyor. Encard'da göremedim bunları

• Aslında sırf yemeksepeti indirimi için almıştım ama diğer avantajlarını görünce ana hesabım olarak kullanmaya başladım. Ancak internet bankacılığı sayfası falan yeni olduğu için birazcık daha geliştirilmesi gerekiyor sanırım. O da olur

bu encard gerçekten güzel oldu. Böyle devam ederse piyasayı silip süpürür.
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    sanalpazar yönetimi de tam bir gerizekalı imiş..

hocam şube kodu 3663, hesap numarası da IBAN'ın son 8 hanesi..
  • Birde cep telefonuna para gönderme seçeneği eklendiğinde tamamdır diğer tüm bankalarımı kapatıp enpara ile tek ilerlerim.
  • Az once geldi

Finansbank Enpara [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Az once geldi

bana niye gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Az once geldi

bana niye gelmedi

getiren kişi siz çok sık işlem yapıyorsunuz size bir hediyemiz dedi

Ben altınları gerçek sandım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

birgun enpara ücretli olursa varya cok pis küfür edicem

Allah korusun @MUTAF...

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

birgun enpara ücretli olursa varya cok pis küfür edicem

hocam sen gündüzleri mi uyuyorsun
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.