Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 26 Mayıs 2014; 10:43:04 >

• transporter bence sınıfının en üstün aracı...99" 2.5TDI kullanmıştım,o kasaya göre inanılmaz rahatlık ve sürüş keyifini verebilior araba sürücüye..bide çok güzel ses tesisatı yapılıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

transporter bence sınıfının en üstün aracı...99" 2.5TDI kullanmıştım,o kasaya göre inanılmaz rahatlık ve sürüş keyifini verebilior araba sürücüye..bide çok güzel ses tesisatı yapılıo

bende 5 ay kadar kullandim ayni aracin Cityvan ini gercekten kullanmak cok keyifli ve cok performasli bi arac.
  • yanlış anlaşılma olmasın aracın hiç sahibi modunda olmadım,,yakın arkadaşımda var ama gerçekten alkışı hakedio
  • transporter=sınırsız km.... biraz abartılı ama gerçeğe yakın
  • Çok nefis bi araç.... Bence bir numara...
  • dükkanda var '01 cityvan adeta eşşeğe biner gibi binmemize rağmen sayısız söförü olmasına rağmen kaç kere ist-ant ant-ist yapmasına rağmen Allah'a şükür daha bi arıza çıkarmadı. turbosuz ama "vayyy hele turbolu olsa n'olurdu" dedirten bi minibüstür kendileri
  • benim de aklımın bi köşesinde hep TRANSPORTER veya VİTO var kısmet belki bigün........
  • Transporter ın tek rakibi ancak Vito olabilir oda oldukça zayıf bir rakip. Mükemmel bir araba
  • ALMAK İSTEĞİDİĞM ARABALARDAN BİRİ ELENTRAYI SATARSAM ONU ALACAM SÖYLECEK BİŞEY YOK
    KALİTE SESİZ MOTOR MODERN GÖRÜNÜM
  • TRANSPORTER SINIFININ BİR NUMARASI ....RAKİPSİZ KESİNLİKLE....
  • şu termal ısıtma olayı ne..?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

TRANSPORTER SINIFININ BİR NUMARASI ....RAKİPSİZ KESİNLİKLE....

Caravelle ?
  • bu sıralar transporter denildinmi aklıma gözümün önünde meydana gelen ve 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan kaldırımda yürüyen masum vatandaşları biçen transporter geliyor. allahım bir daha gösterme, insanlar havada uçuşuyordu.
  • abi bence transpoter motor olarak manyak bişiy. çok iyi kaçıyo.
  • 2004 kısa camlı van
    (aşağıda)
  • gerçekden çok reis bir araba transporter helede 130 bg siyah oldumu ondan kralı yok:) 99 2.5 tdı ye 6 sene bindik hiç sorun çıkarmadı.. VOLKSWAGEN DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU:)
  • Bir an önce ya vergisi artırılmalı ya da 140 km/h olarak hız sınırlayıcı koyulmalı.

Amacı dışında kullanılan bir araç...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Bir an önce ya vergisi artırılmalı ya da 140 km/h olarak hız sınırlayıcı koyulmalı.

Amacı dışında kullanılan bir araç...

Eğer bi yere bir sınır konulucaksa bu insanlara koyulmalı arabalara değil. Senin dediklerinden yola çıkarak tr de trafikte bütün araçlara 120km de hız sınırı koymamız lazım. Hız limitinin olmadıgı yolumuz olmadıgına göre porsche de olsa 120 de hız kesmeli. Tamam belki 160 km hızda ki bir transporter bi porsheden daha güvensiz olabilir ama kaza durumda o hızda 2 araçta karşı tarafa büyük hasar verir ve öldürücü olur.
  • Haklısın ama aklıma başka bir şey gelmiyor ne yazık ki.

Koskoca trasporterla istanbul caddelerinde makas atanları görünce yine de haklısın arabanın ne suçu var...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.