Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ebu Zer Gıfari

174 hp likler herhalde uçuyordur
    bir tanıdığımıza transporter alacağız çok fazla parası yok yeni kasamı alalım eski kasamı 17-20 milyar arası alacağız neden yeni veya neden eski kasa alalım sebepleriyle açıklarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kevin48

Volkswagen Transporter 2004 model 2.5 130luk Uzun Kasa 24000 KM arac aldım gecenlerde.Daha doğrusu dukanı sattım adam kapalı garajda bekletmiş bu aracı.Takasda 40000'ne saydık aracı ben aldım.Kullanıyorum biras alısmak zor oldu ama:) Satmak istesem piyasada kactan gider bu arac.Sunu belirtiiyim arac cok temiz satan adam garajda tutmus aracı.Kullanmamıs fazla.Ne eder piyasada ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kevin48

Volkswagen Transporter 2004 model 2.5 130luk Uzun Kasa 24000 KM arac aldım gecenlerde.Daha doğrusu dukanı sattım adam kapalı garajda bekletmiş bu aracı.Takasda 40000'ne saydık aracı ben aldım.Kullanıyorum biras alısmak zor oldu ama:) Satmak istesem piyasada kactan gider bu arac.Sunu belirtiiyim arac cok temiz satan adam garajda tutmus aracı.Kullanmamıs fazla.Ne eder piyasada ?

şu şartlarda maksimum 28.000'e gider.üzülerek söylüyorum ki aracın en fazla ederi budur, o da meraklısını bulabilirseniz.çünkü 2004 ilk çıkan parti ve 130 beygirliklerinde kronik problemler var

• quote:

Orijinalden alıntı: onixonur

transporter 5 para etmez bi araç..Transporter alanlar tamirciyle ortak oluolar.Yakıt konusunda da kötü konfor konusundada.Starexe çok yüklendiler çok yakıo die.Hyundai Starexin CRDİ motoru transporterden hem daha az yakıo hem konfor olarak süper hemde daha ii gidiyor.46 bin ytl verip yok yakan çok sorun çıkaran bi arabadan alacağanıza 27 bin ytl ye starex alın asraflardan kurtulun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: onixonur

transporter 5 para etmez bi araç..Transporter alanlar tamirciyle ortak oluolar.Yakıt konusunda da kötü konfor konusundada.Starexe çok yüklendiler çok yakıo die.Hyundai Starexin CRDİ motoru transporterden hem daha az yakıo hem konfor olarak süper hemde daha ii gidiyor.46 bin ytl verip yok yakan çok sorun çıkaran bi arabadan alacağanıza 27 bin ytl ye starex alın asraflardan kurtulun.

Bilmeden yazmayın allah için

Starex le 90 km yi geçince 13 14 litre yakmaya başlıodu, transporter la ise bu rakam 7 litreyi geçmio 120 130 ortalama ile giderken...

105 beygir 1900 cc motorlu transporter

Konfor olarakda transporter hyundai den kat ve kat ii dir.

Güvenlik özellikleri olarakda zaten tartışmaya gelmez.

Servisdeki parçalara gelince transporter ın daha masraflı olduğuna katılıyorum.Geriye kalan yorumun kesinlikle yanlış.Lütfen okuyan kişileri yanlış bilgilendirmeyelim.Rakam vererek konuşuorm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cdmpf -- 9 Mayıs 2009; 18:34:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cdmpf

quote:

Orjinalden alıntı: onixonur

Bilmeden yazmayın allah için

Starex le 90 km yi geçince 13 14 litre yakmaya başlıodu, transporter la ise bu rakam 7 litreyi geçmio 120 130 ortalama ile giderken...

105 beygir 1900 cc motorlu transporter

Konfor olarakda transporter hyundai den kat ve kat ii dir.

Güvenlik özellikleri olarakda zaten tartışmaya gelmez.

Servisdeki parçalara gelince transporter ın daha masraflı olduğuna katılıyorum.Geriye kalan yorumun kesinlikle yanlış.Lütfen okuyan kişileri yanlış bilgilendirmeyelim.Rakam vererek konuşuorm.

Alıntıları Göster
    caravellesi olan arkadaşlara bir sorum olacak carevellede olan ön arka bağımsız klimada arka tarafın klima gazı ile öntaraf ayrımı birde digital klima panelindeki auto ve econ düğmeleri kullanılırken lcd displayde hiçbir değişiklik olmuyor acaba bizim lcd displaymi bozuk ekranda auto veya econ yazması gerekmiyormu ?2001 caravellede ön taraf soğutuyor arka taraf bazen devreye girip soğutuyor bazen sadece hava üflüyor bütün düğmeleri kurcaladım olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

caravellesi olan arkadaşlara bir sorum olacak carevellede olan ön arka bağımsız klimada arka tarafın klima gazı ile öntaraf ayrımı birde digital klima panelindeki auto ve econ düğmeleri kullanılırken lcd displayde hiçbir değişiklik olmuyor acaba bizim lcd displaymi bozuk ekranda auto veya econ yazması gerekmiyormu ?2001 caravellede ön taraf soğutuyor arka taraf bazen devreye girip soğutuyor bazen sadece hava üflüyor bütün düğmeleri kurcaladım olmuyor

Alıntıları Göster
    transporter t5 ( 1+4 ) aracın şöför arkasındaki 2 li, koltuğu bir arkaya koyacağım . Koltuk altlarındaki montaj braketlerden nerede bulabilirim? Yetkili bayiler Almanya'dan getirmemiz lazım diyorlar. Bilgisi olan varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bartek

transporter t5 ( 1+4 ) aracın şöför arkasındaki 2 li, koltuğu bir arkaya koyacağım . Koltuk altlarındaki montaj braketlerden nerede bulabilirim? Yetkili bayiler Almanya'dan getirmemiz lazım diyorlar. Bilgisi olan varsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende 2000 model trasporter var. Son birkaç aydır öndüzenden tak tuk sesler gelmeye başladı.Bu sesler hangi donanımdan geliyor ? Bu şekilde birkaç ay daha kullanmak bir sıkıntıya sebep olurmu? Maliyeti yüksek mi olur? tecrübesi olan bir arkadaşdan malumat rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyyah54

Arkadaşlar bende 2000 model trasporter var. Son birkaç aydır öndüzenden tak tuk sesler gelmeye başladı.Bu sesler hangi donanımdan geliyor ? Bu şekilde birkaç ay daha kullanmak bir sıkıntıya sebep olurmu? Maliyeti yüksek mi olur? tecrübesi olan bir arkadaşdan malumat rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    O BENİM KÖPEĞİM YOLDA TUTMAK İÇİN BİLE ZORLANIYOUM 174 PS BİRÇOK SPOR ARABAYI BİLE ARKASINDA BIRAKAN BİR CANAVAR O

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE

• quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

SERVİSTE 505,01 KULLANIYOR.....DIŞARDA HERALDE 25 YTL İDİ LİTRESİ ...SERVİSTE 27,50 YTL İDİ....ENSON DÜŞMÜŞ OLABİLİR....

quote:

Orjinalden alıntı: darkd66

2005 130 Beygir Transporter için hangi yağı kullanmamız gerekiyor?
    Kullanım kitapçığında 505.01 ve 506.01 olarak 2 seçenek belirtilmiş.

Marka ve model olarak tavsiyelerinizi rica ediyorum

Alıntıları Göster
    abilerim dayımın 2001 model transporteri var araba çok kolay bi şekide 180-190 görüyor bizde aldık arabanın aynından daha motoru açılmadı 165 i geçmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hcy1112

abilerim dayımın 2001 model transporteri var araba çok kolay bi şekide 180-190 görüyor bizde aldık arabanın aynından daha motoru açılmadı 165 i geçmiyor

Alıntıları Göster
    sizce normalmi araba bilidiğin yer uçağı ayrıca 102 beygir bunuda söyleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcy1112

sizce normalmi araba bilidiğin yer uçağı ayrıca 102 beygir bunuda söyleyeyim

Alıntıları Göster
    motor açılmadı diye bişe yok hava akımmetresini bir kontrol ettirin...
    egzos sistemind bulunan katalitik konvektörü iptal ettirin...
    arac istediğiniz gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat067

motor açılmadı diye bişe yok hava akımmetresini bir kontrol ettirin...
    egzos sistemind bulunan katalitik konvektörü iptal ettirin...
    arac istediğiniz gibi olur

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yarın 2001 carevella aracımıza yarın lastik alacağız araç devamlı 10 kişi ile ankara kırkklale arası yolda gidip gelecek acil önerilerinizi bekliyorum bizim ortak tgörüşümüz michelın şeklinde ama sizin tecrübeleriniz bu konuda ne diyor bizim için önemli yazarsanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: snoopcess

transporter bence sınıfının en üstün aracı...99" 2.5TDI kullanmıştım,o kasaya göre inanılmaz rahatlık ve sürüş keyifini verebilior araba sürücüye..bide çok güzel ses tesisatı yapılıo
    DOĞUŞ OTO VW CHİP TUNİNG UYGULAMASI BAŞLATMIŞ DİZEL VE BENZİNLİ HEMDE SINIRSIZ GARANTİLİ, 1.4 LT AUDİ A3 ÖRNEĞİN 125 HP DEN 156 HP GÜCE ÇIKARILABİLİYOR VE HIZLANMA SANİYE DAHA ÇABUK GERÇEKLEŞİYOR ÜSTELİK SON HIZ 257 KM. ÇOKTA HESAPLI YAPIYORLARMIŞ ,BUNU YAPTIRMIŞKEN FREN DİSK AYNALARINI BÜYÜLTMEK İSTEYENLEREDE ORJİNAL VE ÇOK ÖZEL KOŞULLARLA 4 TEKERİ DAHA GÜÇLENDİREN SİSTEM KİTİ TAKILIYORMUŞ.

• quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar yarın 2001 carevella aracımıza yarın lastik alacağız araç devamlı 10 kişi ile ankara kırkklale arası yolda gidip gelecek acil önerilerinizi bekliyorum bizim ortak tgörüşümüz michelın şeklinde ama sizin tecrübeleriniz bu konuda ne diyor bizim için önemli yazarsanız sevinirim...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: pulpa

mihelin agilis ten şaşmayın hocam adi lastik takmayın biraz pahalı olur ama michelin diyorum

quote:

DOĞUŞ OTO VW CHİP TUNİNG UYGULAMASI BAŞLATMIŞ DİZEL VE BENZİNLİ HEMDE SINIRSIZ GARANTİLİ, 1.4 LT AUDİ A3 ÖRNEĞİN 125 HP DEN 156 HP GÜCE ÇIKARILABİLİYOR VE HIZLANMA SANİYE DAHA ÇABUK GERÇEKLEŞİYOR ÜSTELİK SON HIZ 257 KM. ÇOKTA HESAPLI YAPIYORLARMIŞ ,BUNU YAPTIRMIŞKEN FREN DİSK AYNALARINI BÜYÜLTMEK İSTEYENLEREDE ORJİNAL VE ÇOK ÖZEL KOŞULLARLA 4 TEKERİ DAHA GÜÇLENDİREN SİSTEM KİTİ TAKILIYORMUŞ

bu iyi bir habver yapan servislerin telefonu yada adresi varmı açıklarsanız sevinirim

• quote:

quote:

mihelin agilis ten şaşmayın hocam adi lastik takmayın biraz pahalı olur ama michelin diyorum

quote:

DOĞUŞ OTO VW CHİP TUNİNG UYGULAMASI BAŞLATMIŞ DİZEL VE BENZİNLİ HEMDE SINIRSIZ GARANTİLİ, 1.4 LT AUDİ A3 ÖRNEĞİN 125 HP DEN 156 HP GÜCE ÇIKARILABİLİYOR VE HIZLANMA SANİYE DAHA ÇABUK GERÇEKLEŞİYOR ÜSTELİK SON HIZ 257 KM. ÇOKTA HESAPLI YAPIYORLARMIŞ ,BUNU YAPTIRMIŞKEN FREN DİSK AYNALARINI BÜYÜLTMEK İSTEYENLEREDE ORJİNAL VE ÇOK ÖZEL KOŞULLARLA 4 TEKERİ DAHA GÜÇLENDİREN SİSTEM KİTİ TAKILIYORMUŞ

bu iyi bir habver yapan servislerin telefonu yada adresi varmı açıklarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    t5 orjinal mp3 çalar kaç çıkışlı(ses sistemi yardım)

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaşlar aracım 2007 model camlıvan aracıma ses sistemi takayım dedim ilk olarak teypten başlayayım dedim double din takayım dedim herkes aman dandik bişi takma dedi bir araştırdım ii bişiler 1250 den başlıyo o zaman gerek yok dedim üzerindeki orjinal mp3 çaların çalışmasından memnunum orjinal teyplerde bildiğim kadarıyla RCA çıkışı yok normal hoparlör çıkışı var ama kaç çıkış var onu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bizim bu t5 lerin on kapı ve torpido üstündeki hoparlörleri kaç cm dir. kapıya JBL in 16 cm lik kom takımını taksam tweeterlarıda yukarı taksam olurmu çünkü kafamda oluşturduğum 2 takım JBL6507 16 cm komp takımı alayım diyorum(eger 4 çıkış varsa bunlarıda RCA çıkışına çeviriciyle çevirdikten sonra) elimde 1000 lik 30 cm lik jbl woofer var bunu UNIVERSAL AB-470 2500W 4 KANAL U.S.A ADS OTO ANFİ(http://www.hepsiburada.com/productDe...ctid=otunab470) ye takayım diyorum 2 takım jbl6507 16 cm lik komp takımınıda elimdeki 4x150watt jbl 75.4 4kanallı amfiye takayım diyorum ne diyorsunuz sizce güzel kaliteli yüksek bir ses alabilirmiyim yaptığım masrafa değermi? Ayrıca bu arkaya mid takımlarını sizce tavana koysam nasıl olur yoksa önereceğiniz başka bir yer var mı?
    ilginize şimdiden teşekkürler

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    doğuş oto chip tuning uygulaması yapıyormuş (garantili olarak)
    quote:

Orjinalden alıntı: murat067

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Cançevik

doğuş oto chip tuning uygulaması yapıyormuş (garantili olarak)
    quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar...
    2006 model 2,5 CRDI 140 PS 85.000 km de Starex aracım var.
    Bu güne kadar hiç sorun çıkartmadı ortalama 220 krş gibi yakıtı var km de.Sadece her 15.000 de bakıma götürdüm o kadar.Haylimde hep Transporter var tabiki.
    Starexle Transporteri kıyaslayacak kadar bilgisiz değilim...
    Starexin de boyutları Transporter kadar ama içi küçük.Geçen hafta Transporter ile malzeme almaya gittim Bursadan İstanbul-Ankara yaptım.2 ton yük doldurdum araba banamısın demedi.Kullandığım araç 2,5 130 ps.Bu arac hem ticari hemde binek araç olarak düşünülmüş...arkada 3 lü koltuk önde 1+1 vardı.Ailem (4 kişiyiz) gayet rahat gidip geldim.Yani arkası uzun olduğu için gayet ideal...
    Sorularıma gelince...
    1- 2009 model 2,5 130 Ps Transporter düşünüyorum ama forumu okudum kafam karıştı.Bilgi verirseniz sevinirim.Sıkıntı çekermiyim 2009 veya 2-3 ay sonra 2010 model alıcam sorunlar devam ediyormu yoksa giderildimi?
    2- Ben Hem ticari hemde aile arabası olarak kullanıcam ve %70 şehir içi olacak ama burayı okuduktan sonra 50.000 tl verip sorun sahibi olmak istemiyorum...Bu konular en dikkat ettiğim şeylerdir.Zamanında Caddy alıcaktım ama arkadaşım kronik sorunları yüzünden tavsiye etmemişti ve diğer arkadaşlarımda var biri hala ilk günki gibi diğeri de bu ay bozulmasa da uğraşmasak diyor.Siz Transporter 130 Ps hakkında ne diyorsunuz...
    3- Transporter hep aklımda ama diğer modellere aklım kaymaya başladı bu modeller hakkında ne diyorsunuz
    -Vw Transporter
    -Mer Vito
    -Hyundai H1(yeni Starex 170 ps)
    -Yeni Fiat Scudo (eski kasasını 2002-06 arası kullandım o konforu arıyorum desem yeridir)

• quote:

Orijinalden alıntı: ercandrsn

Merhaba arkadaşlar...
    Bu güne kadar hiç sorun çıkartmadı ortalama 220 krş gibi yakıtı var km de.Sadece her 15.000 de bakıma götürdüm o kadar.Haylimde hep Transporter var tabiki.
    Starexin de boyutları Transporter kadar ama içi küçük.Geçen hafta Transporter ile malzeme almaya gittim Bursadan İstanbul-Ankara yaptım.2 ton yük doldurdum araba banamısın demedi.Kullandığım araç 2,5 130 ps.Bu arac hem ticari hemde binek araç olarak düşünülmüş...arkada 3 lü koltuk önde 1+1 vardı.Ailem (4 kişiyiz) gayet rahat gidip geldim.Yani arkası uzun olduğu için gayet ideal...
    Sorularıma gelince...
    1- 2009 model 2,5 130 Ps Transporter düşünüyorum ama forumu okudum kafam karıştı.Bilgi verirseniz sevinirim.Sıkıntı çekermiyim 2009 veya 2-3 ay sonra 2010 model alıcam sorunlar devam ediyormu yoksa giderildimi?
    2- Ben Hem ticari hemde aile arabası olarak kullanıcam ve %70 şehir içi olacak ama burayı okuduktan sonra 50.000 tl verip sorun sahibi olmak istemiyorum...Bu konular en dikkat ettiğim şeylerdir.Zamanında Caddy alıcaktım ama arkadaşım kronik sorunları yüzünden tavsiye etmemişti ve diğer arkadaşlarımda var biri hala ilk günki gibi diğeri de bu ay bozulmasa da uğraşmasak diyor.Siz Transporter 130 Ps hakkında ne diyorsunuz...
    3- Transporter hep aklımda ama diğer modellere aklım kaymaya başladı bu modeller hakkında ne diyorsunuz
    -Vw Transporter
    -Mer Vito
    -Yeni Fiat Scudo (eski kasasını 2002-06 arası kullandım o konforu arıyorum desem yeridir)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ercaan

Merhaba arkadaşlar...
    Sorularıma gelince...
    -Vw Transporter
    -Mer Vito

cady örneğinizde olduğu gibi şans meselesi de olabilir ama 2005 model t5 130 hp aracımız var 7000 km de ikinci el olarak aldık binek olarak kullanıyoruz aşırı sürati severim uzun yollda alabildiğine süratli kullanırım radar olmadığı yerlerde valla işin açıkcası bugüne kadar yağın deişiminden başka bir şey için servise gitmedim şehir içi kullanmıyoruz diğer araçlarımızı kullanıyorum benim mantığım şu bu araçlar şehir içi deil 130 ps 6 ileri vites olan bir aracı şehir caddelerinde kullanmak bence iyi deil uzun yol arabası olarak tasarlanmış şehir içi kullanım için 105 ps ler daha ideal....
    hem yakıt yönünden hemde sunduğu performans yönünden şehir içinde ve şehir dışında 105 hp daha ideal.....

kullanmasını bildikten sonra yakıtını temiz koyup bakımını yaptırdıktan sonra transporter ölmeyecek bir araç....
    ama şehir içinde 130 lukla patinaj çektirip trafik lambalarında milletle iddalaşıp 500 meterlik yere arabayla gidip motor ısınmadan arabayı yürütüp dinlemeden stop etmeler bunların geneli dizel araçlar için kullanım hatası olan şeylerdir ki tork gücü yüksek araçlarda bu tarz kullanımlar mototrun ve motora bağlı çalışan şanzıman debriyaj sisteminin turbonun çabuk arızalanmasına sebep olacaktır parçası pahalı servis işciliği pahalı olmasıda cabası dır

bence şehir içi kullanacaksanız 130 luk size göre deil

genede bu araçlardan alacaksanız yani 130 hp t5 nerde üretildiğine bir bakın mesela bendeki almanya hannower fabrikasından çıkışlı üretim yeri deişik araçlar var buda kaliteyi etkiliyebilir diye düşünüyorum

düşündüğünüz diğer araçları kullanmadım onlar için birşey sölemem zor allah kaza bela vermesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Zer Gıfari

174 hp likler herhalde uçuyordur
    transporter candır kraldır 2005 130 bg'liği var 1-2 kere sorun çıkardı ama olsun ailemizin ve işimizin vazgeçilmezi Önceden ford transit vardı transitten inip transportera binince inanın insan aradaki fakı anlıyor.
  • quote:

quote:

mahir ede Tarih 7 Mayıs 2008; 11:35:01
    Aracı alırken Almanya'dan geldi dediler. Ancak üretim yerini anlayabileceğimiz bir numara falan varmı bir yerinde?

evet var şase numarasından nerede üratim yapıldığı belli oluyor

aracınızın şasi numarasının soldan 11. karakteri size arabanızın hangi fabrikada üretildiğini belirtiyor.

W Wolfsburg, Germany
    A Ingolstadt, Germany
    B Brussels, Belgium
    C Taipei, Taiwan
    D Bratislava, Slovakia
    E Emden, Germany
    G Steyr/Graz, Austria
    H Hannover, Germany
    J Jakarta, Indonesia
    K Karmann, Osnabruck Germany
    M Puebla, Mexico
    N Neckarsulm, Germany
    P Mosel, Germany
    R Martorell, Barcelona, Spain
    S Stuttgart, Germany
    T Kvasiny, Czech Republic
    U Uitenhage, South Africa
    V Palmela, Portugal (previously Westmoreland, USA)
    X Poznan, Poland
    Y Pamplona, Spain

1 Gyor, Hungary
    2 Changchun, China
    4 Curitiba, Brazil

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Aracı alırken Almanya'dan geldi dediler. Ancak üretim yerini anlayabileceğimiz bir numara falan varmı bir yerinde?

aracınızın şasi numarasının soldan 11. karakteri size arabanızın hangi fabrikada üretildiğini belirtiyor.

W Wolfsburg, Germany
    A Ingolstadt, Germany
    B Brussels, Belgium
    C Taipei, Taiwan
    D Bratislava, Slovakia
    E Emden, Germany
    G Steyr/Graz, Austria
    H Hannover, Germany
    J Jakarta, Indonesia
    M Puebla, Mexico
    N Neckarsulm, Germany
    P Mosel, Germany
    S Stuttgart, Germany
    X Poznan, Poland
    Y Pamplona, Spain

1 Gyor, Hungary
    2 Changchun, China
    4 Curitiba, Brazil

• quote:

quote:

quote:

W Wolfsburg, Germany
    A Ingolstadt, Germany
    B Brussels, Belgium
    C Taipei, Taiwan
    D Bratislava, Slovakia
    E Emden, Germany
    G Steyr/Graz, Austria
    H Hannover, Germany
    J Jakarta, Indonesia
    M Puebla, Mexico
    N Neckarsulm, Germany
    P Mosel, Germany
    S Stuttgart, Germany
    X Poznan, Poland
    Y Pamplona, Spain

1 Gyor, Hungary
    2 Changchun, China
    4 Curitiba, Brazil

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bugun itibari ile benimde bi t5 im oldu daha önce t4 vardı 290,000 de i di önce ki arabam 99 model 2,5 idi 2007 2,5 t5 ile takas yaptık üste 23.500 tl verdim 15 ay vade ile aylık 1550 tl nasıl fiyatı?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.