Şimdi Ara

VOLKSWAGEN TRANSPORTER - CARAVELLE (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
10
Favori
588.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RESMEN UÇAK YAA BAŞKA DİYECEK YOK.....O ARABALAR UZUN YOL ARABASI DEVAMLI UZUN YOLA GİDİYORSAN ALACAN Bİ TANE 174 LÜK....DİYORUM GÖNÜL İSTİYOR AMA .....SORUNU BENİ BIKTIRAN......
    2,5 174 BG 400 TORK......2,5 130 BG 340 TORK BU BİLGİLERİDE VEREYİMDE....

130 LUK ŞU ANDA ŞEHİR İÇİNDE 500 KG YÜKLE 35 YKR NET YAKIYOR.....
    174 LÜK 500 KG YÜKLE TAHMİNEN 40 YKR YAKAR......
    2 TON YÜKLE ......BİLEMİYORUM ARTIK....HA TRANSPORTER KULLANMIŞSIN HA ESKİ 57 CHEVROLET(BENZİNLİ) KULLANMIŞSIN....YAKIT AÇISINDAN AYNI DEĞERLERİ KORUR DEMEK İSTİYORUM.....

130 LUK ÇOK ÇOK ÇOK SORUNLU BİR ARABA ....BUNU DAHA HALA KABUL ETMEYEN ARKADAŞLAR VAR....YANİ VW FANATİKLERİ.....
    174 LÜĞÜNDE AYNI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.....KULLANAN BİRİNE SOR....AMA VW FANATİGİNE SORMA......

BEN ARABAMI EYLÜL 2006 DA YOLDA KALIP REZİL OLDUKTAN VE 54 ÜNCÜ ARIZASINI YAPTIKTAN SONRA VERDİĞİM GALERİDEN GELİP BİR ADAM BENİM ARABAMI SATIN ALDI....GÖRÜNÜŞÜ CEZBEDİCİYDİ...2 GÜNDE SATILMIŞ....VE ALAN ADAM 1,5 AY ÖNCE AYNI GALERİYE GERİ GÖTÜRÜP VERMİŞ....VE ARABANIN GARANTİSİDE BİTİNCE 1,5 AYDIR GALERİDE YATIYOR....NETTEDE VAR .....
    http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=871589
    BU ARABAYI BU HALE GETİREN BENİM ALAN ADAM HİÇBİŞEY YAPMADAN VERMİŞ SENCE CEZBEDİCİ DEĞİLMİ GÖRÜNTÜSÜ.......

VW T5 İ ÇIKARMAKLA ÇOK BÜYÜK HATA YAPTI VE BU YÜZDENDE GÜZELİM VW MARKASINI KÖTÜLETTİRDİ......

• Arabayı güzel yapmışsında galeri çok para istiyo 174 lük kullanan da yok ki net bilgi alalım..Teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_0606

PERFORMANSI TABİKİ ÇOK DAHA İYİDİR....
    RESMEN UÇAK YAA BAŞKA DİYECEK YOK.....O ARABALAR UZUN YOL ARABASI DEVAMLI UZUN YOLA GİDİYORSAN ALACAN Bİ TANE 174 LÜK....DİYORUM GÖNÜL İSTİYOR AMA .....SORUNU BENİ BIKTIRAN......

2 TON YÜKLE ......BİLEMİYORUM ARTIK....HA TRANSPORTER KULLANMIŞSIN HA ESKİ 57 CHEVROLET(BENZİNLİ) KULLANMIŞSIN....YAKIT AÇISINDAN AYNI DEĞERLERİ KORUR DEMEK İSTİYORUM.....

130 LUK ÇOK ÇOK ÇOK SORUNLU BİR ARABA ....BUNU DAHA HALA KABUL ETMEYEN ARKADAŞLAR VAR....YANİ VW FANATİKLERİ.....
    174 LÜĞÜNDE AYNI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.....KULLANAN BİRİNE SOR....AMA VW FANATİGİNE SORMA......

BEN ARABAMI EYLÜL 2006 DA YOLDA KALIP REZİL OLDUKTAN VE 54 ÜNCÜ ARIZASINI YAPTIKTAN SONRA VERDİĞİM GALERİDEN GELİP BİR ADAM BENİM ARABAMI SATIN ALDI....GÖRÜNÜŞÜ CEZBEDİCİYDİ...2 GÜNDE SATILMIŞ....VE ALAN ADAM 1,5 AY ÖNCE AYNI GALERİYE GERİ GÖTÜRÜP VERMİŞ....VE ARABANIN GARANTİSİDE BİTİNCE 1,5 AYDIR GALERİDE YATIYOR....NETTEDE VAR .....
    BU ARABAYI BU HALE GETİREN BENİM ALAN ADAM HİÇBİŞEY YAPMADAN VERMİŞ SENCE CEZBEDİCİ DEĞİLMİ GÖRÜNTÜSÜ.......

VW T5 İ ÇIKARMAKLA ÇOK BÜYÜK HATA YAPTI VE BU YÜZDENDE GÜZELİM VW MARKASINI KÖTÜLETTİRDİ......

• quote:

Orjinalden alıntı: 58_transporter_58

Arabayı güzel yapmışsında galeri çok para istiyo 174 lük kullanan da yok ki net bilgi alalım..Teşekkürler
    quote:

PERFORMANSI TABİKİ ÇOK DAHA İYİDİR....

bizde 174 luk caravelle var.
    merak ettigin birsey olursa yardimci olabilirim elimden geldigi kadariyla.

• Arkadaşım çok teşekkürler biz de bi tane düşünüyoruz ama 130 luklar gibiyse direk vazgeçiceğiz ne biliyosan anlat mesela yakıt tüketimi,performans 0-100 km. ,göze batan veya motorla ilgili bi sorun var mı,bizi pişman eder mi?
  • quote:

Arkadaşım çok teşekkürler biz de bi tane düşünüyoruz ama 130 luklar gibiyse direk vazgeçiceğiz ne biliyosan anlat mesela yakıt tüketimi,performans 0-100 km. ,göze batan veya motorla ilgili bi sorun var mı,bizi pişman eder mi?

ben acikcasi performans yonunden oyle abartildigi gibi olmadigini bastan soyleyeyim.
    zaten fabrika verileri de 12.4 sn de 100 km ye ciktigini gosteriyor eger yanilmiyorsam.
    oyle insanlarin abarttigi gibi performansi yok.
    eniste de doblo jtd var.biz de kardeslerimle birlikte epey kalabaligiz.toplam 4-5 aile oluyoruz.
    gezmeye gidecegimiz de enistenin doblo jtd ve bizim caravelle ile gideriz.
    yolda ufak tefek kapismalar oluyor musait yolda.
    kirmizida eniste ile birlikte kalktik neredeyse ayni hizlandik 120-130 a kadar.
    sonra ben arayi yavas yavas actim.arac 160-170 km hizlarda iken aramizda 2-3 boy fark vardi.eniste geride kaldi.ama dedigim gibi fazla fark yok 2-3 boy fark var.
    enistenin arac 175-180 den sonra bayiliyor hatta ilerlemiyor.bizim aracta 190 dan sonra bayiliyor.
    ben iki kisi birlikte sivrihisar-ankara yolunda araci epey zorladim.
    205 km nin uzerine kesinlikle cikmadi.epey zorlamama ragmen ancak bu kadar gitti ki daha fazlasini beklemiyorum zaten.
    arac ilk viteste cok yigiliyor yani gaza yuklenince esp devreye giriyor ve araci resmen tutuyor.guz cok fazla geliyor herhalde
    ara hizlanmalar olarak cok begeniyorum araci.2001 in sonlarina dogru megane 1.6 rxi kullandim.su an halen arac bizde esim kullaniyor.
    ara hizlanma konusunda kesinlikle megane den iyi bir arac.hemen devirleniyor ve gaza hemen tepki veriyor.bu konuda cok iyi.
    hatta rampalarda megane gibi c segmenti araclar zor yetisir diyebilirim.
    yol tutus cok iyi.bir ticari aractan beklenmeyecek kadar iyi yol tutuyor.tabi bizimkisi minibus oldugu icin bazi yerlerde gelistirme yasanmis.transporterde bu sekilde midir bilmiyorum.ama ben yol tutusu cok begeniyorum.
    130 ps likleri hic surmedim.aracla seyehat ettim ama surmedim.onun icin pek yorum yapamayacagim.
    teknik verilere gore arasinda 4-5 saniye gibi bir fark var yanilmiyorsam.
    eger butceniz yeterli ise 174 hp lik olandan aliniz.bir binek arac gibi konfor guvenlik yol tutus sagliyor bence.

yakit tuketimi hakkinda cok sey soyleyemeyecegim.
    araci genellikle kardesim kullaniyor benim isim olursa kullaniyorum.
    haftada bir ya da iki kez sehir disina cikiyorum bu aracla yaklasik 300 km yapiyorum.
    sehir disinda yol musait oluyor gittigim yerlerin yollari iyi ve genis.
    biraz suratli gidiyorum aracta da pek yuk olmasa bile 500 kg kadar yuk oluyor bazen 1 ton atiyoruz.
    performansli ve yari yuklu olmasina ragmen sehir disinda 8.5-9 litre civarinda yakiyor.
    sehir icinde hic uzun denemedim ama kardesimin dedigine gore 10 litre civarinda yakiyormus.
    bu da bir minibus icin cok degil,.verdigi performansa gore ideal bence.

yegenim video cekmis youtube ye eklemis.
    araci 2. viteste kaldirdigi icin ilk baslarda biraz nazlaniyor.
    zaten pek zorlmamais 80 e gelince birakmis.en azindan kafanizda kucuk bir bilgi olusturabilir.buyrun izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=PB0sGKRq_TE

ozellikle merak ettiginiz bir sey varsa anlatabilrim.su anda aklima gelenler bunlar oldu.

selam ve dua ile...

• Biz daha çok ticari amaçlı kullanacağımız için öyle çok çok iyi hızlanmasını beklemiyoruz zaten tek merak ettiğimiz motor problemi var mı mesela 130 luklarda olduğu gibi onu merak ediyoruz bizim için konforu,ara hızlanmaları,karizması ve yakıt tüketimi önemli sadece, sizin arabanız kaç model kaç km.de?motor sorunu yaşadınız mı hiç? Özellikle 130 ve 174 lüklerin adamı hiç servisten çıkarmadığını duymuştum bu ne derece doğru? Şimdiden teşekkürler....
  • arkadaşım sen hiç vw ne bulaşma boşver....ticari kullanacaksan o arabalar sana gelmez...sorunlu arabalar.....
    ticarete kullanacaksan ne gerek var t5 e....git ağır yükte kullanacakssan ford al..... (hyundaı h 100 al kafan rahat etsin ve sorun yaşama)
    masrafı az olması ticaret için daha önemli ....gidip 174 lük t 5 alacan 1-2 ton yük atacan bide onun sorunuyla masrafıyla yakıtıyla uğraşacan......
    ne gerek var.....dediğim gibi tutulan parçası ucuz ve sorunsuz araba al.....ben 6 sene h 100 kullandım hiç bir sorun çıkarmadı çok az yaktı...bi hevesle gittim vw aldım başıma bela aldım....şimdi pişmanım keşke h 100 üm duraydı .......
    t5 sorunsuz bir araç olsaydı ben onun yakıtınada bişey demiyecektim uzun yıllar binecektim 1,5 senede bıktırdı....beni bıktırdığı gibi senide bıktırır...ve 12,000 ytl zararla satarsın....12,000 ytl zararı göze alıyorsan ve artı masraf çıkartır ticarette kullanacaksan haliyle aşınacak ve masrafıda tuzlu bunuda göze alıyorsan allllll.......

bende ticaret amaçla kullandım.....bu performans karizma havasıyla konuşanlar (haftada bir 50-60 km yapan ve diğer zaman lar yatan )arkadaşlar.....tabiki aracla fazla yol yapmazlar sorunu geç çıkar ve yakıtı problem etmezler.....
    bence onlar sağlıklı biligi veremezler.....

SELAMLAR..........

• NE 10 LİTRESİ ARKADAŞIM YAHU......ŞEHİR İÇİNDE 10 LİTRE????
    10 LİTRE YAKSA 24 YKR YAKMIŞ OLUR......
    AMA NEDENSE BENİM T5 300 KG YÜKLE ŞEHİR İÇİNDE 34 YKR YAKIYORDU...YANİ 14 LİTRE.........
    ŞEHİR DIŞINDA 25 YKR YANİ 10,2 LİTRE YAKIYORDU....
    (BUNLAR GERÇEK YAKIT DEĞERLERİ .....)BAZI ARKADAŞLAR SIRF ARACI ÖVMEK İÇİN DÜŞÜRÜYORLAR AMA YANLIŞ YAPIYORLAR NE YAKIYORSA O........

quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

quote:

Arkadaşım çok teşekkürler biz de bi tane düşünüyoruz ama 130 luklar gibiyse direk vazgeçiceğiz ne biliyosan anlat mesela yakıt tüketimi,performans 0-100 km. ,göze batan veya motorla ilgili bi sorun var mı,bizi pişman eder mi?

ben acikcasi performans yonunden oyle abartildigi gibi olmadigini bastan soyleyeyim.
    zaten fabrika verileri de 12.4 sn de 100 km ye ciktigini gosteriyor eger yanilmiyorsam.
    eniste de doblo jtd var.biz de kardeslerimle birlikte epey kalabaligiz.toplam 4-5 aile oluyoruz.
    sonra ben arayi yavas yavas actim.arac 160-170 km hizlarda iken aramizda 2-3 boy fark vardi.eniste geride kaldi.ama dedigim gibi fazla fark yok 2-3 boy fark var.
    enistenin arac 175-180 den sonra bayiliyor hatta ilerlemiyor.bizim aracta 190 dan sonra bayiliyor.
    205 km nin uzerine kesinlikle cikmadi.epey zorlamama ragmen ancak bu kadar gitti ki daha fazlasini beklemiyorum zaten.
    arac ilk viteste cok yigiliyor yani gaza yuklenince esp devreye giriyor ve araci resmen tutuyor.guz cok fazla geliyor herhalde
    ara hizlanmalar olarak cok begeniyorum araci.2001 in sonlarina dogru megane 1.6 rxi kullandim.su an halen arac bizde esim kullaniyor.
    ara hizlanma konusunda kesinlikle megane den iyi bir arac.hemen devirleniyor ve gaza hemen tepki veriyor.bu konuda cok iyi.
    yol tutus cok iyi.bir ticari aractan beklenmeyecek kadar iyi yol tutuyor.tabi bizimkisi minibus oldugu icin bazi yerlerde gelistirme yasanmis.transporterde bu sekilde midir bilmiyorum.ama ben yol tutusu cok begeniyorum.
    130 ps likleri hic surmedim.aracla seyehat ettim ama surmedim.onun icin pek yorum yapamayacagim.
    eger butceniz yeterli ise 174 hp lik olandan aliniz.bir binek arac gibi konfor guvenlik yol tutus sagliyor bence.

haftada bir ya da iki kez sehir disina cikiyorum bu aracla yaklasik 300 km yapiyorum.
    biraz suratli gidiyorum aracta da pek yuk olmasa bile 500 kg kadar yuk oluyor bazen 1 ton atiyoruz.
    performansli ve yari yuklu olmasina ragmen sehir disinda 8.5-9 litre civarinda yakiyor.
    sehir icinde hic uzun denemedim ama kardesimin dedigine gore 10 litre civarinda yakiyormus.

zaten pek zorlmamais 80 e gelince birakmis.en azindan kafanizda kucuk bir bilgi olusturabilir.buyrun izleyin.

ozellikle merak ettiginiz bir sey varsa anlatabilrim.su anda aklima gelenler bunlar oldu.

selam ve dua ile...

• arkadasim merhaba.
    oncelikle uslubunuza dikkat etmenizi oneririm.
    klavyenin basina gecince aklinizi basiniza devsirip oyle geciniz.
    burasi forum ve bu gune kadar da yalan konusmadim.herkes yasadiklarini fikirlerini yaziyor.ister katilirsiniz ister katilmazsiniz ama uslubunuza dikkat ediniz.
    sizi inandirmak zorunda degilim ama elimde foto cekmek gibi bi imkanim var.
    yol bilgisayari degerlerinin fotosunu ceker foruma rezil ederim seni.sizde bundan sonra kimseyi yalancilikla suclayamazsiniz.
    isterseniz yarin foto ceker eklerim.
    bu gune kadar hic bir firmanin aracini satmasini icin yardim etmedim fanatiklik ise soz konusu yapmadim.
    sadece goruslerimi yazdim.ama bakiyorum ki DEGMEZMIS!!!
    kendinize ceki duzen verin sonra forumda yazmaya baslayin...

edit:imla hatasi...

quote:

NE 10 LİTRESİ ARKADAŞIM YAHU......ŞEHİR İÇİNDE 10 LİTRE????
    10 LİTRE YAKSA 24 YKR YAKMIŞ OLUR......
    AMA NEDENSE BENİM T5 300 KG YÜKLE ŞEHİR İÇİNDE 34 YKR YAKIYORDU...YANİ 14 LİTRE.........
    ŞEHİR DIŞINDA 25 YKR YANİ 10,2 LİTRE YAKIYORDU....
    (BUNLAR GERÇEK YAKIT DEĞERLERİ .....)BAZI ARKADAŞLAR SIRF ARACI ÖVMEK İÇİN DÜŞÜRÜYORLAR AMA YANLIŞ YAPIYORLAR NE YAKIYORSA O........

quote:

quote:

selam ve dua ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayvansı Terlik -- 24 Mart 2007; 22:06:32 >

• @mehmet_0606
    iyice seviyesizlesiyorsun.burda insanlara yardimci olmak icin usenmeden yazi yaziyorum senin yaptigina bak.
    yol bilgisayari yaniltmaz.
    bilmiyorsan git ogren.yol bilgisayarinda farkli degerler var.
    ortalama alan var anlik yakit tuketimi var vs. vs.
    ortalama yakit tuketimine bakarsan istedigin kadar olc en fazla yarim litre oynar.
    tabi bunun icin en az 150-200 km yapman lazim.kisa mesafelerde yaniltici olabilir.
    kendi aracim passatla her zaman olcerim.
    yol bilgisayari ile kendi yaptigim yakit arasinda 100 km de 0.2 litre yanilma payi oldu en fazla simdiye kadar.
    tabi bu olcumleri en az 150-200 km icin yaptim.ortalama degeri aldim.yani anlik degeri degil.

uslubunu bozmadan yazacaksan yaz yazmayacaksan muhatap olma.
    kimseyi tanimadan yalancilikla suclama.
    kul hakkini odemek kolay olmayacak emin ol.
    onun icin beni bosu bosuna zorlama bende kul hakkina girmek istemem.
  • BEN SENİ YALANCILIKLA SUÇLAMADIM....YAZILARA BAKARSAN GÖRÜRSÜN....SADECE 10 LİTRE YAKMAZ 14 LİTRE YAKAR DİYE İDDAADA BULUNDUM....VE ARKASINDAYIM O ARABA 14 LİTREDEN AŞAĞI ŞEHİR İÇİNDE YAKMIYOR......KULLANDIKTA SÖYLÜYOZ HERALDE KAFADAN SALLAMIYOZ ....
    YALANCILIKLA SUÇLADIN KUL HAKKI YEME...BUNLARIN NE ALAKASI VAR......SADECE BİR KELİMEDEN NELER ÇIKARDIN OLAYI NE KADAR BÜYÜTTÜN......YOK BİLGİSAYARI ŞÖYLE KULLAN .YOK KLAVYENİN BAŞINA GEÇERKEN AKLINI BAŞINA AL.....SENİN YAPTIĞIN RESMEN HAKARET ...........
    BAŞKALARINI ELEŞTİRMEDEN ÖNCE KENDİNİ BİR ELEŞTİR....HATALARINI BUL ONDAN SONRA MİLLETİ ELEŞTİR......
    SON ÜÇ ARABAMDA YOL BİLGİSAYARI KULLANDIM......YANİ 6 SENE .....NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ....ÖĞRETEBİLİRİM......
    edıt:bu forumda hakaretlerini veya eleştirilerini pm ye atmanı önenirim...çünkü burada çok abuk düşüyor....
  • quote:

BEN SENİ YALANCILIKLA SUÇLAMADIM....YAZILARA BAKARSAN GÖRÜRSÜN....SADECE 10 LİTRE YAKMAZ 14 LİTRE YAKAR DİYE İDDAADA BULUNDUM....VE ARKASINDAYIM O ARABA 14 LİTREDEN AŞAĞI ŞEHİR İÇİNDE YAKMIYOR......KULLANDIKTA SÖYLÜYOZ HERALDE KAFADAN SALLAMIYOZ ....
    YALANCILIKLA SUÇLADIN KUL HAKKI YEME...BUNLARIN NE ALAKASI VAR......SADECE BİR KELİMEDEN NELER ÇIKARDIN OLAYI NE KADAR BÜYÜTTÜN......YOK BİLGİSAYARI ŞÖYLE KULLAN .YOK KLAVYENİN BAŞINA GEÇERKEN AKLINI BAŞINA AL.....SENİN YAPTIĞIN RESMEN HAKARET ...........
    BAŞKALARINI ELEŞTİRMEDEN ÖNCE KENDİNİ BİR ELEŞTİR....HATALARINI BUL ONDAN SONRA MİLLETİ ELEŞTİR......
    SON ÜÇ ARABAMDA YOL BİLGİSAYARI KULLANDIM......YANİ 6 SENE .....NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ....ÖĞRETEBİLİRİM......
    edıt:bu forumda hakaretlerini veya eleştirilerini pm ye atmanı önenirim...çünkü burada çok abuk düşüyor....

arkadasim ister inan ister inanma yakit degerleri dedigim gibi.
    zaten fabrika verisi yanilmiyorsam ortalam 8.4 litre.(tam bilmiyorum aklimda boyle kaldi.bu degere yakin bir deger)
    fabrika ortalamasinin 1.5 litre fazlasini yakiyor iste.senin dedigin neredeyse 2 kati.
    sizin vermis oldugunuz yakit degerlerini vw volt yakmiyor.
    enistede ducato 2.8 d var.yani duz dizel sehir disinda o bile yarim yuklu haliyle ortalama 100 km hizda 22 ykr yakiyor.
    tam yukte ortalama 90 km de 25-26 yakiyor sehir disinda.
    ben ilk defa sizden bu kadar yakit yaktigini duyuyorum.
    bu topikte baska transporter ya da caravelle kullanan yok mu?
    onlarinda fikirlerini alalim.
    bosu bosuna beni zorlama sizinle tartismaya hic niyetim yok.
    foruma insanlara yardimci olmak ve keyifli vakit gecirmek icin giriyorum.
    keyfinmi bozmaya degmez.insanlarin inanip inanmamasi da kendilerine kalmis bisey.gider denerler durum neyse onu gorurler.

• PM ATTIM....DAHA HALA GİDER ÖLÇERLER DİYOSUN BEN KULLANDIM DİYORUM 1,5 SENE.....SEN DAHA HALA ÖLÇ DİYON....
  • quote:

PM ATTIM....DAHA HALA GİDER ÖLÇERLER DİYOSUN BEN KULLANDIM DİYORUM 1,5 SENE.....SEN DAHA HALA ÖLÇ DİYON....

bende yaklasik 8 aydir kullaniyorum arkadasim.
    kullanma seklimi de pm attim.yeter artik uzatma diyorum halen israr ediyorsun.
    mesaj atacaksan da pm den atmaya devam et.bosu bosuna bu topigi kirletmek istemem.
  • KİM UZATMA DİYOR ACABA........
    KONUŞMA BE SENİN GİBİ İNSANLAR YÜZÜNDEN OLUYOR NE OLUYORSA ZATEN....HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ ZEYTİN YAĞI GİBİ ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR......TOPİĞİ MAFEDEN SENSİN....MANTIKSIZ ŞEYLER YAZARAK.....VOLT YÜKLÜYKEN ŞEHİR İÇİNDE 30 YKR DEN AŞAĞI YAKMAZ....YAKAR DİYORSAN SEN BİR DAHİSİN......O KADAR AĞIR KASA+YÜK+2,8 MİYDİ MOTORU NEYDİ.....MANTIĞA SIĞMAZ BU ARABANIN 20YKR YAKMASI......YAKTIRABİLİYORSAN VW SANA ÖDÜL VERMELİ.......
  • quote:

KİM UZATMA DİYOR ACABA........
    KONUŞMA BE SENİN GİBİ İNSANLAR YÜZÜNDEN OLUYOR NE OLUYORSA ZATEN....HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ ZEYTİN YAĞI GİBİ ÜSTE ÇIKMAYA ÇALIŞIYOR......TOPİĞİ MAFEDEN SENSİN....MANTIKSIZ ŞEYLER YAZARAK.....VOLT YÜKLÜYKEN ŞEHİR İÇİNDE 30 YKR DEN AŞAĞI YAKMAZ....YAKAR DİYORSAN SEN BİR DAHİSİN......O KADAR AĞIR KASA+YÜK+2,8 MİYDİ MOTORU NEYDİ.....MANTIĞA SIĞMAZ BU ARABANIN 20YKR YAKMASI......YAKTIRABİLİYORSAN VW SANA ÖDÜL VERMELİ.......

yazdiklarimi iyi oku.
    madem yazmayi bilmiyorsun okumayi bil ya da herhangi bir ilkogretim okulundan ogren.
    volt yukluyken sehir icinde 20 ykr yakar diye herhangi bir ibare var mi ya da oyle bir seyi nerde demisim gosterirsen sevinirim.
    uzadikca uzuyor.
    anladim laf kavgasina donustu olay.
    anlasilan bugunumu senle harcayacam.laf anlatmakla gecirecegim.
    neyse bu da guzel.

• VOLT BİLE YAKMAZ DİYEN BEN DEĞİLDİM?????
    ŞU ANDA GAZLI 1,6 ŞAHİN BİLE 18 YKR YAKIYOR......2,5 174 BG 400 TORK BİR ARABANIN DA 24 YKR(10 LİTRE ) YAKMASI ..........
    BENİM ARAÇ 2,5 130 BG 340 TORK İDİ....VE 14 LİTRE 33-34 YKR YAKIYORDU....(5 AY ÖNCE )
    HAKARETLER MAŞAALAH YANİ DEVAMMMMMMM....DEVAM ET YA VALLA ÜSTÜME ALINMIYORUM AMA OKUMASI ZEVKLİ OLUYOR....

quote:

quote:

KİM UZATMA DİYOR ACABA........

yazdiklarimi iyi oku.
    madem yazmayi bilmiyorsun okumayi bil ya da herhangi bir ilkogretim okulundan ogren.
    volt yukluyken sehir icinde 20 ykr yakar diye herhangi bir ibare var mi ya da oyle bir seyi nerde demisim gosterirsen sevinirim.
    uzadikca uzuyor.
    anladim laf kavgasina donustu olay.
    anlasilan bugunumu senle harcayacam.laf anlatmakla gecirecegim.
    neyse bu da guzel.

• _codelinker_
    mehmet_0606
    2nizede zaman ayirip,verdiginiz bilgiler icin cok tesekkurler.sanirim herkes cevaplarini bulmustur.
    yararli bi kaynak oldu.ben sahsen merak etigim bircok seyi ogrendim.
    2001 VW T4 TDi
  • transporterden iyi ticari araç tanımam
  • quote:

Orjinalden alıntı: warriour

transporterden iyi ticari araç tanımam

Yüke ticarette Transit
    gezmeye tozmaya T5 gibisi yok
    Vitolar kuruş etmez ne o arka bagaj kapağının arasına parmak girecek kadar düzensiz boşluklar çukurlardaki vuruntu sesleri gaza basınca silkelenmek

VİTO VE VİANO LAR MERCEDES GİBİ ŞAHASER YARATAN BİR FİRMANIN YÜZ KARALARI!

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.