Şimdi Ara

UV VE DTG DTF MAKİNE ÜRETİMİ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
31
Favori
143.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, epson px700w yazıcım kolay dolum kartuşu kullanıyorum.Yazıcıyı açmaya çalıştığımda, ''Yazıcı mürekkep pedleri son kullanma sürelerine ulaşmıştır '' gibi bir uyarı çıkıyor.Yazıcı resetlersem bu olay çözülür mü ? Çözülmezse eğer yeni kolay dolum kutuları alayıp bu sorunu halledebilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alitx3

quote:

Orijinalden alıntı: alitx3

http://blogcompartelo.blogspot.com/2013/06/adjustment-program-epson-reset.html

http://www.mediafire.com/folder/ksdflmvsshgea/Epson_RESET_2013

birsürü epson yazıcı reset üstte var.

Teşekkürler linkler için.Birkaç reset programı indirdim ama ne yapıcağımı nasıl resetleyeceğimi anlamadım.P.m'den yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Arkadaşlar bende Samsung ML-2165 yazıcı var. Bir arkadaştan resetleme yazılımı aldım ve yaptım.

Yalnız bilgileri incelediğimde hiçbir değişen olmadığını farkettim. Ama yazıcı toner hatası verirken şimdi hata vermiyor
    ve toner durumunu %100 gösteriyor. Biryerde hata varmı yoksa normal bir durummudur.
    Ayrıca ne hikmetse bende Crum no yazmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uwe

Arkadaşlar bende Samsung ML-2165 yazıcı var. Bir arkadaştan resetleme yazılımı aldım ve yaptım.

Yalnız bilgileri incelediğimde hiçbir değişen olmadığını farkettim. Ama yazıcı toner hatası verirken şimdi hata vermiyor
    ve toner durumunu %100 gösteriyor. Biryerde hata varmı yoksa normal bir durummudur.

yeni cıkan v11 v12 2165 deki yazıcılar cruma göredeyil serino ya göre yazlım yapılıyor yazlımda deyişiklik olkmaz atılan yazlım epprom bilgileri deyiştiriyor cihaz yazlımı aynen kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

quote:

Orijinalden alıntı: uwe

Arkadaşlar bende Samsung ML-2165 yazıcı var. Bir arkadaştan resetleme yazılımı aldım ve yaptım.

yeni cıkan v11 v12 2165 deki yazıcılar cruma göredeyil serino ya göre yazlım yapılıyor yazlımda deyişiklik olkmaz atılan yazlım epprom bilgileri deyiştiriyor cihaz yazlımı aynen kalıyor

Yazdıklarınızdan anladığım bir sorun yok bundan sonra cipli-cipsiz toner kullanabilirsiniz diye anladım.

• kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    epson r285 reset için yazılım var mıydı kardeş?
  • arkadaşlar bende de samsung ml 1640 var
    USB S/N : 1478BACS100429V.
    O.S Versiyon : 1.01.00.78 09-30-2008
    Engine Versiyon : 1.00.49
    SPL Versiyon : 5.07 06-27-2006
    Toner :4294967295

Count :4622924680/13630 resetleme için yardımınıza ihtiyacım var şimdiden tşk ederim.
  • Epson SX 425W yazıcım için acil resetleme yazılımına ihtiyacım var.Nette çok aramama rağmen bulamadım ben ücretsiz sınırsız resetleme imkanı veren yazılım arıyorum.Yardım ederseniz çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler
  • ogretmen47 O kullanıcısına yanıt
    http://dosya.co/fsapuzfu4p22/ML1640_96.rar.html
  • samsung ml-2950
    v3.00.01.14

nereden bulabilirim ?
  • passion51 P kullanıcısına yanıt
    passion51 kardeş ilgin için çok tşk ederim ama yapamadım
    gelen iki dosya var şu şekilde
    Ml1640.fls
    usbprns2.exe ve ikincisi hiç açılmıyor birincisi çok uzun ve okunmayan bir metin var
  • xp 201 için var mı?
  • Merhabalar,
    SAMSUNG ML-2165W siyah lazer printer’ım var. Ancak kendisine firmware atmak istiyorum ki sebebi malumunuz, artık yanıp sönen kırmızı ledi görmekten korkarak yazıcıyı açmak istemiyorum, ben de doldurmak istiyorum.
    ---
    bitmeyenkartus.com.tr’den satın aldığım kartuş ile birlikte gönderilen firmware’i bir türlü yüklemeyi başaramadım, telefonla aramalrımdan da bir sonuç alamadım ve bıktığım için aramaktan vazgeçtim, satış yapınca müşteri ile işleri bitiyormuş bunu öğrendim. Kendilerine iş hayatlarında başarılar dilerim…
    “Internetten Yediğim Kazıklar” diye kitap yazıyorum, onlara da bir bölüm ayırdım. javascript:void(AddText(''))
    ---
    Neyse sorun bende mi diye merak ederken Samsung’un sitesinden indirdiğim en son firmware’yi başarı ile yüklemeyi başardım. (ML2165W_V3.00.01.15) Hem de daha ilk denememde.

Lütfen aşağıda bilgilerini yazdığım yazıcıma firmware üretirseniz çok sevinirim. Artık bu iş için para zaman kaybetmek istemiyorum.
    SAMSUNG ML-2165W
    Model Name: ML-2160 Series
    Machine Serial Number: Z7E4B8GD4A00YYH
    Firmware Version: V3.00.01.15 MAY-07-2013 (ML2165W)
    CRUM-130427U2192

İyi bir yıl olması dileğiyle, Hoşçakalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: camGöz

Merhabalar,
    SAMSUNG ML-2165W siyah lazer printer’ım var. Ancak kendisine firmware atmak istiyorum ki sebebi malumunuz, artık yanıp sönen kırmızı ledi görmekten korkarak yazıcıyı açmak istemiyorum, ben de doldurmak istiyorum.
    ---
    bitmeyenkartus.com.tr’den satın aldığım kartuş ile birlikte gönderilen firmware’i bir türlü yüklemeyi başaramadım, telefonla aramalrımdan da bir sonuç alamadım ve bıktığım için aramaktan vazgeçtim, satış yapınca müşteri ile işleri bitiyormuş bunu öğrendim. Kendilerine iş hayatlarında başarılar dilerim…
    “Internetten Yediğim Kazıklar” diye kitap yazıyorum, onlara da bir bölüm ayırdım. javascript:void(AddText(''))
    ---
    Neyse sorun bende mi diye merak ederken Samsung’un sitesinden indirdiğim en son firmware’yi başarı ile yüklemeyi başardım. (ML2165W_V3.00.01.15) Hem de daha ilk denememde.

Lütfen aşağıda bilgilerini yazdığım yazıcıma firmware üretirseniz çok sevinirim. Artık bu iş için para zaman kaybetmek istemiyorum.
    SAMSUNG ML-2165W
    Machine Serial Number: Z7E4B8GD4A00YYH
    Firmware Version: V3.00.01.15 MAY-07-2013 (ML2165W)
    CRUM-130427U2192

İyi bir yıl olması dileğiyle, Hoşçakalın.

mesai saatleri içerisinde bitmeyenkartus.com.tr sitesinde canlı destek bölümünde Yaşar Bey den istediğiniz desteği tam olarak alabilirsiniz.

sorununuzu mutlaka çözecektir.

firma yetkililerini tanırım bahsettiğiniz şekilde yarı yolda bırakacaklarını sanmam. daha önce defalarca alışveriş yaptım.

eğerki sorununuz bahsettiğim şekilde bildirdiğiniz halde çözümlenmez ise buraya tekrar yazın ben durumu kendilerine tekrar iletirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: camGöz

---

bu arada yazılımı yükleme işini neden yapamadınız çözemedim.

işlemi şu şekilde yapacaksınız

1.yazıcınız usb ile pc ye bağlı olsun. pc ye usb den bağlı diğer tüm aygıtların usb kablolarını işlem tamamlanana kadar çıkartın.yani pc de takıla başka aygıt olmasın.

2.almış olduğunuz firmware dosyalarını masaüstüne çıkartın.

3.iki tane dosya olması lazım.biri yazıcınızın ismi ile başlayan dosya, diğeri usbprns adlı dosya.

4.yazıcınızın ismi yada modeli ile başlayan dosyayı fare ile tutup masaüstünde bulunan usbprns dosyasının üzerine getirip fareyi bırakıp bekleyeceksiniz. bir süre sonra yazıcı tekrar kapanıp tekrar açılacak. bu işlem yaklaşık 15 - 20 saniye sürer.

bu aşamalardan atladığınız bir şey olabilir. ama benim bildiğim fix yazılımlar bu şekilde atılımakta.

sizin almış olduğunuz dosyaları açmaya uğraşmayın.sakın başka yazıcıyada yüklemeyin.

• yazlım üçretleri sadece 10 tl 100de 100 yükleme garanti si ile

http://www.kartusbankasi.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress34

bu arada yazılımı yükleme işini neden yapamadınız çözemedim.

işlemi şu şekilde yapacaksınız

1.yazıcınız usb ile pc ye bağlı olsun. pc ye usb den bağlı diğer tüm aygıtların usb kablolarını işlem tamamlanana kadar çıkartın.yani pc de takıla başka aygıt olmasın.

2.almış olduğunuz firmware dosyalarını masaüstüne çıkartın.

3.iki tane dosya olması lazım.biri yazıcınızın ismi ile başlayan dosya, diğeri usbprns adlı dosya.

4.yazıcınızın ismi yada modeli ile başlayan dosyayı fare ile tutup masaüstünde bulunan usbprns dosyasının üzerine getirip fareyi bırakıp bekleyeceksiniz. bir süre sonra yazıcı tekrar kapanıp tekrar açılacak. bu işlem yaklaşık 15 - 20 saniye sürer.

bu aşamalardan atladığınız bir şey olabilir. ama benim bildiğim fix yazılımlar bu şekilde atılımakta.

sizin almış olduğunuz dosyaları açmaya uğraşmayın.sakın başka yazıcıyada yüklemeyin.

Aynen dediğiniz gibi, zaten mesajımda da yazdığım gibi, orijinal firmwire'ı atmayı aynı bu şekilde çok kolay bir şekilde başardım. USB'den bağlı hiç bir şey yok, mause'u bile çıkardım, internet bağlantısı yok, printer tanımlı ve usb'den bağlı, olmadı bilgisayarı aç-kapa, olmadı printerı kapa-aç, tam açılırken yolla, yok printerin tuşuna basarken yolla, iki tuşa bas öyle yolla, başka bilgisayardan yolla, nefesini tut yolla hepsini denedim.

Yaklaşık 2 ay olmuş ben onlardan bu alışverişi yapalı ve o zamanlar konuyu bilmiyordum yorum yapmadım bana Yaşar Bey dediki, bu şekilde yapınca olması lazım, deneyin olacaktır. En son pes edip aramayı bıraktım. Ancak tek şu seçenek kaldı, bana gönderilen firmware dosyası doğru değil başka bir sebebi olacağını da sanmıyorum. O yüzden bir arkadaşımın yardım edip bana bir firmware yaratmasını talep ediyorum. Zaman ayırıp ilgilendiğiniz için de çok teşekkür ederim.

• Kartuşbankası'na çok teşekkürler. Problemsiz hallettiler.
  • arkadaşlar sınıf öğretmeniyim bu yıl 1.sınıfları aldım.Sınıfımıza istanbuldan ali metin adında bir hayırsever (ALLAH RAZI OLSUN)samsung ml 2165 bağışladı yalnız toner ışığı şimdi kırmızı yanıyor toner %10 a geldi yazıcının resetlenmesi lazım toplamda 594 tane çıktı almışım. aşağıda gerekli bilgileri vereceğim bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Machine Serial Number: 27DNB8GD2B021GB
    Firmware Version: V1.01.01.11 01-07-2013
    CRUM-13021543090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msconfig4502 -- 3 Ocak 2014; 6:47:20 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.