Şimdi Ara

süperonline +digitürk kampanya (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
13.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

Turkcell superonline ile Digiturk birlikte baslattıkları kampanya hakkında bilgi
    Limitsiz Fiber İnternet paketine abone olana Digiturk Hediye!

24 ay abonelik taahhüdü vererek Limitsiz Fiber İnternete üye olana,

12 ay Digiturk Giriş Paketi,
    2 adet Digiturk Keyif Paketi,
    Digiturk Şampiyonlar Paketi,
    6 ay boyunca Lig TV 2 ve Lig TV 3 Aboneliği,
    6 tane Digiturk Salonlardan seçeceğiniz film hediye ediliyor.

arkadaşlar dün türkcellden kapıma geldiler ayda 64 tl ye bu imkanlardan faydalanabilirmisim internet hızı 50 gb ye kadar 20mb sınırsız...

tekten sadece internet alırsamda 49 tl sizce nasıl ? digitürk kampanyası mantıklımı ? digitürk 1 yıl bedava ya seneye kapatabilirmiyiz acaba ?

Superonline Fiber internet kullanıyorum . Hızına diyecek birşey yok.

Bizim sitenin kapısına da yazı asmışlar. 12 ay ligtv 4 büyüklerin paketi 34TL sınırsız internet ile birlikte.

Şu an sözleşmem bitti Superonline ile yeniden anlaşma yapabilirim belki.

Yalnizca superonline adsl kotasiz 35 liradan aboneligim başlayacak.
    Dediginiz fiber mi? Nasil abone olurum ?

• heh gel kucağa Digiturk 3 yıldır bi kıyağını görmedim şimdi aboneliğimi iptal edip kardeşim üzerinden yeni abone olmazmıyım.
    bu arada vah aman Superonline olaydı diye de bişey yok ttnet den daha kötü günleri oluyor bandwith düşük ping yüksek vs vs..
  • peki ücretsiz dediği paketler bittikten sonraki ücretlendirme ne olacak.24 ay tahattütü digitürke de mi veriyoruz sadece superonline a mı?
  • Abone olalım dedik, üyelik formu doldurduk ama ne gelen var ne giden..
  • Lig tv 24 ay kesinse asla kaçırılmaz, bende ikiside var o kadar indirimli yinede 90 a geliyor

• 500e sene başı mediamarktan Digiturk aldım 1 yıllık hd. Sampiyonlar paketli gerisini sen hesapla

• quote:

Orijinalden alıntı: tyanali

Bize (antalya/konyaaltı) ki sitesinde diğer kampanyalar bölümünde süperonline'ın aynı şekilde belirtilmiş aşağıdaki teklifi yaptılar.

64 tl'ye ev telefonunu taşımak ve 2 yıl kontrat yapmak sureti ile 1 yıl digitürk (5 takımın maçları+2 keyif paketi+6 ay hd) tabi digitürk 1. yıl sonunda bitiyor ve siz 64 ödemeye devam ediyorusunuz. Digitürk'ü kapattırmaz iseniz güzeel bir fatura glier şimdiden uyaralım.
    20mbit hızında 100gb adil kullanım hakkı olan fiber internet + kablosuz ev telefonu+ ilk 3 ay 100'er dakika hediye veriyor. 100 gb dolunca ay sonuna kadar 3 mbit'e düşüyormuş.

Digitürk almaz iseniz ister gelecek seneki DİGİTÜRK faturanızdan 400 tl düşüyorlar yada; isterseniz de türkcell t11 cep telefonu hediye ediyorlar.

Yok ben 20mbit 100gb ve ev telefonunu taşımak istiyorum digi istemiyorum derseniz 59 tl ve 2 yıl kontrat istiyorlar ki böyle bakınca almamak çok mantıklı değil. Bende 20 mbit 50 GB 49tl ile ikisinin arasında kaldım.

ohaa 1dk. yahu.. burayı kaçırmışım.. 2yıllık fiber tahhütü veriyoruz 1 yıl Digiturk izliyoruz sonrası yine 64tl ödemeye devam ediyoruz.. LigTV ile işim olmaz zaten bir topun peşinde ekrana 90dk kilitlenemem eş dost gelince izlenir. ama LigTV2 ve 3 dediği nedir sadece LigTV farklı birşey mi. 3 büyükler derbiler yok mu? Benim Digitürk den derdim zaten sadece belgesel kanalı için almak..

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

Turkcell superonline ile Digiturk birlikte baslattıkları kampanya hakkında bilgi
    Limitsiz Fiber İnternet paketine abone olana Digiturk Hediye!

24 ay abonelik taahhüdü vererek Limitsiz Fiber İnternete üye olana,

12 ay Digiturk Giriş Paketi,
    2 adet Digiturk Keyif Paketi,
    Digiturk Şampiyonlar Paketi,
    6 ay boyunca Lig TV 2 ve Lig TV 3 Aboneliği,
    6 tane Digiturk Salonlardan seçeceğiniz film hediye ediliyor.

arkadaşlar dün türkcellden kapıma geldiler ayda 64 tl ye bu imkanlardan faydalanabilirmisim internet hızı 50 gb ye kadar 20mb sınırsız...

tekten sadece internet alırsamda 49 tl sizce nasıl ? digitürk kampanyası mantıklımı ? digitürk 1 yıl bedava ya seneye kapatabilirmiyiz acaba ?

Superonline Fiber internet kullanıyorum . Hızına diyecek birşey yok.

Bizim sitenin kapısına da yazı asmışlar. 12 ay ligtv 4 büyüklerin paketi 34TL sınırsız internet ile birlikte.

Şu an sözleşmem bitti Superonline ile yeniden anlaşma yapabilirim belki.

Yalnizca superonline adsl kotasiz 35 liradan aboneligim başlayacak.
    Dediginiz fiber mi? Nasil abone olurum ?

Müşteri hizmetleri yada superonline sitesinden bet bilgiyi alabilirsin.

• arkadaşlar ben bu paketi yaptım evime,,

dün internetim bağlandı ama digiturk kurmadılar. sizce yarın gelirler mi digiturku kurmaya? sizde aynı gün içinde mi kuruldu internet+digiturk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyzwq

Lig tv 24 ay kesinse asla kaçırılmaz, bende ikiside var o kadar indirimli yinede 90 a geliyor

neresi iyi allah aşkına adamlar taşındın diyelim ee sonuç gittigin yerde de fiber olacakmış artı olmazsa 700 tl cayma parası zorla araştır derim
  • kampanyada fiyatlar vede kurulumla ilgili değişiklikler var 2013 kampanya detayları burada var bir kez daha kontrol etmekte yarar var yükselmiş fiyatlar digiturk internet güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merol77 -- 3 Mart 2014; 15:49:45 >
  • Hortttttttty

• hoca kayseriye gelse direk alıcağım ama fiber yok ben giriş ve adet ek paket sinama ve şampiyonlar paketine tl veriyorum aylık kaçırma böyle bir kampanyayı bence
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.