Şimdi Ara

Note II ne zaman gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaya s3 alıyorum. Mavi renk. Note isterdim ama s3 daha yeni bir telefon. Peki note 2 gördükten sonra s3 ten soğudum tam olarak ne zaman gelir. Ve fiyatı ortalama kaç olur ? Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ckt

Haftaya s3 alıyorum. Mavi renk. Note isterdim ama s3 daha yeni bir telefon. Peki note 2 gördükten sonra s3 ten soğudum tam olarak ne zaman gelir. Ve fiyatı ortalama kaç olur ? Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır?

Samsung'un açıklamasına göre Türkiye'ye 1 ay içinde resmi olarak gelecek. Büyüklük beni rahatsız etmezsen diyorsan Note 2 al tabi ki ama S3 alsan da inan aramazsın, ikisi de dehşet
  • Bayramdan sonra geleceği soyleniyor. Fiyat olarak da 2200 TL civarında diye biliyorum.
  • Haftaya s3 alıyorsunuz, ama note almak isterdiniz, note 2 almaya karar verdiniz... Doğrumu anladım ?

Önce net bir karar verin ondan sonra note 2 elbet çıkar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks

Haftaya s3 alıyorsunuz, ama note almak isterdiniz, note 2 almaya karar verdiniz... Doğrumu anladım ?

Kalemli olması ve ekranının büyük olması nedeniyle note istedim. Ama baktımki s3 dört çekirdek, bazı yenilikçi özelikler falan var. Sonra s3 e karar verdim. Şimdi de note 2 gördüm ve gerçekten istediğim telefon bu. Ama fazla bekleyemem en fazla 15-20 gün beklerim.
  • Hocam sende benim gibi yeni telefon görünce hemen ona atlıyon :D Valla ben S3 aldım Note 2 büyük gibi ama kullanmak lazım S3 te büyük telefona alışıp Note 2 ye geçmekte mantıklı gibi hem o zamana kadar Note 2 nin fiyatı da düşer :)
    Şuan yurt dışı 1750 ye forumda satıyorlar bi arattır istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTriC

Hocam sende benim gibi yeni telefon görünce hemen ona atlıyon :D Valla ben S3 aldım Note 2 büyük gibi ama kullanmak lazım S3 te büyük telefona alışıp Note 2 ye geçmekte mantıklı gibi hem o zamana kadar Note 2 nin fiyatı da düşer :)
    Şuan yurt dışı 1750 ye forumda satıyorlar bi arattır istersen.

Hocam dediğin gibi yapamam telefon alıp satmayı pek beceremem kırılana kadar kullanacağım ya da o duracak yine yeni telefon alacağım
  • quote:

quote:

Haftaya s3 alıyorsunuz, ama note almak isterdiniz, note 2 almaya karar verdiniz... Doğrumu anladım ?

Kalemli olması ve ekranının büyük olması nedeniyle note istedim. Ama baktımki s3 dört çekirdek, bazı yenilikçi özelikler falan var. Sonra s3 e karar verdim. Şimdi de note 2 gördüm ve gerçekten istediğim telefon bu. Ama fazla bekleyemem en fazla 15-20 gün beklerim.

Bana kalırsa bu durumda 3 telefondan da al gitsin...
  • http://www.facebook.com/media/set/?set=a.425352207513421.89119.114219621960016&type=1

128 ülkede birden sürülecekmiş. Yorumlara göre 1 Ekimde.
  • quote:

quote:

note iyidir hocam boşverin s serisini
    Bende çıkınca note umu satıp note 2ye geçmeyi düşünüyorum.Tablet telefonun ve kalemin tadını bi kere alınca diğer telefonlar oyuncak gibi geliyor
  • Peki 1 ekime kadar bekleyeyim

Bir de s3 alsam ona note serisindeki gibi kalem aksesuarını bulabilir miyim? s3 için kalem var mıdır ?
  • http://www.youtube.com/watch?v=5DcgZum8M1o

video seyredınce resmen aşık oldum note 2 ye !!!
  • Note 2 Turkiye'yede 2GB Ram İle mi gelecek yoksa 1gb mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycanua

Note 2 Turkiye'yede 2GB Ram İle mi gelecek yoksa 1gb mı ?

1 gb versiyonu var mı ki?

Arkadaşlar 1 ekimde geleceği kesin mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.