Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pilot bölümden sonra ki en iyi bölümdü.
    Özellikle çekirge sahnesi ve son sahne çok iyiydi, ayrıca bagaja tıkma sahnesini en az 20 defa izlemişimdir, harikaydı.

Dizi, oyunculukları, olay örgüsü ve atmosferiyle çok iyi gidiyor bence, müzikleri de aynı şekilde çok başarılı.
    True Detective'den sonra ki bu yılın 2. başyapıtı olmaya aday bir yapım.
  • Çok iyi bölümdü.Son sahne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç bölüm yayınlandı dizi?
    Filmini izlemistim yüksek puan verdim diye hatırlıyorum ancak yavaş ilerliyordu film. Buradaki yorumları okudum cogu olumlu baslarım belki

• diziye bakıyorum suç draması. işte hep bunlar önleyici tedbirlerle engellenebilir aslında. abd hükümeti bu konuda tepkisiz. gerekli önlemler alınsa bu kadar dizisi çekilmeden masrafa girmeden olay hallolur. şimdi işin yok dizi izle de kim haklı, kim katil vs. uzun iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madsabial

Kaç bölüm yayınlandı dizi?
    Filmini izlemistim yüksek puan verdim diye hatırlıyorum ancak yavaş ilerliyordu film. Buradaki yorumları okudum cogu olumlu baslarım belki

4 bölüm yayınlandı bence başlayın şuanda favori dizilerimde yerini aldı on numara.

• Martin Freeman için izlenir. Bitsin bakalım bittikten sonra 3-4 gecede izler bitiririz alimallah
  • Abi bana böyle bi dizi önerin ya böyle 3-4 sezon birikmiş halde real life drama mı deniyor artık breaking bad , fargo tam benim tarzım ama dizi bulamıyorum.
  • Dizinin bölümlerini yayınlandığı gün indiriyordum fakat izlemeye fırsat bulamıyordu. Birazda önyargılıydım ama pilot bölümü dün izleyince geri kalan 3 bölümüde keyifle izledi

• Frank Peterson kılığına girdiği an efsaneydi
  • Izleyelim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm süperdi gerçekten.Şu aralar yeni bir diziye ihtiyacım vardı iyi oldu bu.
  • Başlıyorum yorumlar iyi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanki bir çok diziden çok daha iyi İzlenmesi gereken dizilerden bir tanesi
  • Breaking Bad' den sonra gördüğüm en kaliteli yapımlardan birisi.Bölümler bitmesin istiyorum ama bir yandan da keyif ile izliyorum.
  • http://www.imdb.com/title/tt2802850/

9,2 ve 13.sırada şu an.

sadece 10 bölüm mü olacak dizi?
  • Aslında çok basit Sevgili Watson ile Betta Call Saul oynuyor izleyeceğim
    True Detective'den sonra bunu izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

http://www.imdb.com/title/tt2802850/

9,2 ve 13.sırada şu an.

sadece 10 bölüm mü olacak dizi?

• 1.Bölümü izledim güzel diziye benziyor hafiften Breakin Bad havası var oyunculuklar sağlam . Kısacası İzlenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam hamamcı.
    Fargo (2014 - )
  • Filmini çok beğenmiştim, diziyi ilk defa duyuyorum. Aldım listeye, tanıdık yüzlerde var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.