Şimdi Ara

OGS kullanıp HGS den geçenler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
53.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçiş esnasında araçta herhangi bi sistemin cihazı varsa ve bu plakaya kayıtlı ise çapraz geçiş düzeltimleri sistem tarafından max2,5 ay içinde düzeltilir.
  • Konu:OGS-HGS çapraz geçiş

Evet geçen günlerde ogs hesabımdan 7.20TL çekmişler.Sanırım düzelttiler.Plakamda ceza da görünmüyor.
    Arkadaşlar yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.
  • hgs geçişleri online internet sistemine kaç saat içinde yansıyor bilgisi olan varmı arkadaşlar
  • Ben de Salı günü bir kamyonunu sıkıştırması sonucu OGS cihazım olduğu halde HGS gişesinden geçmek durumunda kaldım.. Daha doğrusu camı indirip şoförle tartıştıktan sonra o sinirle yandaki gişeden geçtim ve sonradan HGS gişesi olduğunu farkettim.

Biraz önce sorgulama yapınca da 165TL ceza çıktığını gördüm.

Şuan saatgece yarısı 00:00 ve bir ümit ilk mesajdaki 444 11 17 yi aradım. Hiç beklemeden beyefendi birisi ile konuştum. Gecenin bu saatinde kibarca bana durumu izah etti ve OGS cihazımda kredi var ise 15tl yansıyacağını söyledi. Benim OGS otomatik ödeme taliatı ile çalışıyor, o hlde sorun olmayacaktır. 15TL kesilecektir dedi.

Sizlerle de paylaşmak istedim.
     OGS kullanıp HGS den geçenler

Edit: HGS Ceza sorgulama buradan yapabilirsiniz.

https://hgsmusteri.ptt.gov.tr/bosCSC/violation.jsf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synthesizer -- 10 Temmuz 2014; 0:11:26 >

• Arkadaşlar bizim şirket arabasında OGS var, fakat işe yeni alınan bir arkadaş aracı hg sanmış 2 gündür hgs den geçiyormuş.

Bu gün geldi hgs nin kredisi bitmiş galiba ceza yazıyor diyince farkına vardık, bizim araçlarda ogs var otomatik kesiyor banka hesabından ne hgs dedik olay ortaya çıktı.

Şuan pilakayı sorguluyorum 2 günde bu kadar ceza yemişiz.

OGS kullanıp HGS den geçenler

ogs yi aradım bizde bir şey gözükmüyor dedi, hgs ye yönlendirdi, oda ogs numaramızı istedi verdik fakat cezalar silinmedi 10 gün sonra tekrar arayın dedi.

Bu nasıl iştir anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forro -- 7 Nisan 2015; 10:16:06 >

• Konu hortlayacak ama aracımda OGS olduğu halde HGS'den 2014 yılına ait 2 adet kaçak geçiş cezası tebligatı geldi. HGS'nin sitesinden kontrol ettiğimde 2 tane de 2015 yılından kaçak geçiş cezası var. Toplamda 4 kaçak geçiş.
    Yanlış gişeden geçmiş olma ihtimalim yok.
    Ancak şöyle bir durum var kaçak geçişlerin hepsi FSM Köprüsü gişesinden.
    FSM köprüsünde gişelerin ortak kullanıma alınması nedeniyle bu şekilde kaçak geçiş cezası geldiğini düşünerek HGS müşteri hizmetlerini aradım telefondaki yetkili kaçak geçiş bilgilerini teyit etti. İtirazımı Karayollarına yapmam gerektiğini söyledi. Ek bilgi olarak 2014 ceza tebligatları yeni gönderildiğini ve bu gibi itirazların bugünlerde çok olduğunu iletti.
    Bu durumda olan benim gibi başka var mı?
  • Benım eskı aracımın ogs sını kullanıyorum ogs otomatık talımatlı fakat gecen uc tane ceza geldı hgs gecıs ıhlalı dıye fakat ogs dende para cekılmıs ogs yı yenı aracımın ustune aldım bu cezaları odenek zorundamıyım acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.