Şimdi Ara

Ulusal Kanal Dsmart ' tan çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
9.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulusal Kanal (http://www.ulusalkanal.com.tr/ ) Dsmarttan çıktı, izlemek isteyen arkadaşlar kanal ekle seçeneğinden transponder ı user yaparak aşağıdaki bilgileri girebilirler ya da ücretsiz olarak 0850 266 02 66' dan yardım alabilirsiniz. Uydu: Turksat 2A/3A Batı
    Frekans: 12130
    Polarizasyon: V-Dikey
    Sembol oranı: 27500
    Fec: 5/6
    V-pid: 205
    A-pid: 206 Türkçe yayın

• Evet bugün itibariyle çıkmış. Ama ayarlar-kullanıcı ayarları-kanal ekleden eklenebiliyor, uyduyu tekrar taratıp, ulusal kanalı bulup ekleyebilirsiniz. izlemeye devam :)
  • İsabet olmuş
  • kendi adıma gereksiz bir kanaldı tekrar eklenecek olursa 200den sonraki bir kanal olması mantıklı
  • ulusal kanal olsa ne olur olmasa ne olur?
  • aga öyle demeyin yaa odada giriş paketli d-smart var. peder bey eve girer girmez ilk iş 87. kanalı açıp saatlerce izliyor.. alışmıştıda direk kumandaya bile bakmıyodu, numaralara el aşina olmuş direk açıyodu. şimdi frekansı gir, 600 lü kanallarda çıkacak zaten.. adama kanal burda diye öğret o hoooo
  • Yazıklar olsun , sonunda bu da oldu . O kadar saçma sapan işe yaramaz kanallar arasında en doğruyu söyleyen , en aydın , kısacası en mükemmel kanalı kaldırdılar sonunda . Toplumun bilinçlenmesi hoşlarına gitmedi tabi . Ama asla yılmayacağız , ben yine kanalımı aradım , buldum ve izliyorum . Sırf bu yüzden D-Smart üyeliğimizi de iptal ettirmeyi düşünüyorum .
  • Gördüğüm en taraflı kanallardan bir tanesi o kadar taraflı ki aynı tarafı tutsan dahi yinede izleyemezsin körükörüne bağlanmadığın sürece ben mesela fenerbahçeliyim ancak fb tv yi çok taraflı bulduğum için izleyemem bana bu kanal aynı duyguyu yaşatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeZiLay -- 26 Eylül 2012; 21:27:37 >
  • Doğru söyleyeni barındırmıyorlar arkadaş. Bunun adı faşizmdir.

O kadar korkuyorlar ki! medyanın yüzde 99'u kıstırılmış biat etmiş buna rağmen en ufak bir hakikat hüzmesine bile tahammül edemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozansan1914

Yazıklar olsun , sonunda bu da oldu . O kadar saçma sapan işe yaramaz kanallar arasında en doğruyu söyleyen , en aydın , kısacası en mükemmel kanalı kaldırdılar sonunda . Toplumun bilinçlenmesi hoşlarına gitmedi tabi . Ama asla yılmayacağız , ben yine kanalımı aradım , buldum ve izliyorum . Sırf bu yüzden D-Smart üyeliğimizi de iptal ettirmeyi düşünüyorum .

o iptal işi zor be dostum
  • Çıkmış mı, çıkartılmış mı ? Dün akşam teknik bir sorundan söz edildi ama baktım, platformun kanal listesinden falan kaldırmışlar. Anteni olanlar için sorun değil sanırım. Sonuçta Türksat'ta var nasıl olsa. Umarım, Teledünya'da böyle bir durum olmaz. Bizim öyle bir şansımız da yok. Antenle falan uğraşamam bu saatten sonra. Muhtemelen, neden ekonomiktir. Aslında, böyle muhalif kanallara pozitif ayrımcılık yapmalı platformlar. Yan yana diziyorlar bir sürü benzer kanalı. Arada bir tane de farklı şeyler söyleyen olmalı.
  • polemik olsun diye demiyorum ama Türkiye de aydın ve doğrucu kanal Ulusal kanalsa vay halimize
  • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış, doğruymuş, ULUSAL KANAL Türkiye'de doğruları söyleyen tek kanaldı, önce ekonomik olarak, son günlerde de terbiyesizce, yayın merkezinin çevresinden yüksek müzik yayını yaparak yıprattılar kanalı, en sonunda da kapattırdılar.Diğer kanallardaki aptal dizileri, yarışmaları seyredip koyun kafalı olmamızı istiyorlar, bu kanalı beğenmiyenler, bunu anlayamıyormusunuz? Bu kanal ATATÜRK'e, vatanımıza, sınırlarımıza sahip çıkma duruşu gösteriyor diye mi beğenmiyorsunuz, yazık çok yazık.
  • Çok üzüldüm. Allah' ın verdiği aklı kullanmak yerine vatan hainlerinin iddialarına inanan okuma yazma bilen insanlar var... Maalesef apoya sayın; şehitlerimize kelle diyen, birkaç mehmet diye aşağılayan, oslo' da anlaşma yapanlar terör örgütünün dostudur. Ulusal kanal, ülkemizin bütünlüğü için, terör örgütüne ve işbirlikçilerine karşı yayın yapar, 10 dakika izleseniz, aydınlık gazetesinin 1 sayfasını okusanız bunu görürsünüz. İçimiz yanarken iftira edilen kişinin başkanı olduğu partiden kaç kişi terör örgütü tarafından öldürülmüştür buna da bakmamız lazım(şehit veren tek siyasi partidir). Doğu Perinçek' in bebek katiliyle röportajı ve resimleri vardır, kitabı okursanız o kirli örgütün içinden bakıldığında nasıl döküldüğü, argümanlarının nasıl bir rezillik olduğunun analizi yazılmıştır. Ulusal kanal' ın sahibi yoktur, kar amacıyla yayın yapmaz, binlerce dar gelirli gönüllüsü vardır, kurtuluşş savaşımızdaki kahraman telgrafçılarımızı örnek almıştır. Birçok muhabiri rüşvet, kktc' nin satılması, terör örgütü anlaşması konusunda elde ettikleri ses kayıtlarını yayınladıkları için hapsedilmiştir. Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Çok üzüldüm. Allah' ın verdiği aklı kullanmak yerine vatan hainlerinin iddialarına inanan okuma yazma bilen insanlar var... Maalesef apoya sayın; şehitlerimize kelle diyen, birkaç mehmet diye aşağılayan, oslo' da anlaşma yapanlar terör örgütünün dostudur. Ulusal kanal, ülkemizin bütünlüğü için, terör örgütüne ve işbirlikçilerine karşı yayın yapar, 10 dakika izleseniz, aydınlık gazetesinin 1 sayfasını okusanız bunu görürsünüz. İçimiz yanarken iftira edilen kişinin başkanı olduğu partiden kaç kişi terör örgütü tarafından öldürülmüştür buna da bakmamız lazım(şehit veren tek siyasi partidir). Doğu Perinçek' in bebek katiliyle röportajı ve resimleri vardır, kitabı okursanız o kirli örgütün içinden bakıldığında nasıl döküldüğü, argümanlarının nasıl bir rezillik olduğunun analizi yazılmıştır. Ulusal kanal' ın sahibi yoktur, kar amacıyla yayın yapmaz, binlerce dar gelirli gönüllüsü vardır, kurtuluşş savaşımızdaki kahraman telgrafçılarımızı örnek almıştır. Birçok muhabiri rüşvet, kktc' nin satılması, terör örgütü anlaşması konusunda elde ettikleri ses kayıtlarını yayınladıkları için hapsedilmiştir. Saygılarımla...

kanalı verdiğiniz yöntem ile ekleyince sıralaması nasıl olacak, eski yerine koyamaıyoruz ya da daha önlere alamıyoruz sanırım değilmi?

• Arkadaşlar , Ulusal kanal yeniden gelmiştir ; bence tepki aldıkları için bunu yaptılar .

89. kanaldan izleyebilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk_139

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

Çok üzüldüm. Allah' ın verdiği aklı kullanmak yerine vatan hainlerinin iddialarına inanan okuma yazma bilen insanlar var... Maalesef apoya sayın; şehitlerimize kelle diyen, birkaç mehmet diye aşağılayan, oslo' da anlaşma yapanlar terör örgütünün dostudur. Ulusal kanal, ülkemizin bütünlüğü için, terör örgütüne ve işbirlikçilerine karşı yayın yapar, 10 dakika izleseniz, aydınlık gazetesinin 1 sayfasını okusanız bunu görürsünüz. İçimiz yanarken iftira edilen kişinin başkanı olduğu partiden kaç kişi terör örgütü tarafından öldürülmüştür buna da bakmamız lazım(şehit veren tek siyasi partidir). Doğu Perinçek' in bebek katiliyle röportajı ve resimleri vardır, kitabı okursanız o kirli örgütün içinden bakıldığında nasıl döküldüğü, argümanlarının nasıl bir rezillik olduğunun analizi yazılmıştır. Ulusal kanal' ın sahibi yoktur, kar amacıyla yayın yapmaz, binlerce dar gelirli gönüllüsü vardır, kurtuluşş savaşımızdaki kahraman telgrafçılarımızı örnek almıştır. Birçok muhabiri rüşvet, kktc' nin satılması, terör örgütü anlaşması konusunda elde ettikleri ses kayıtlarını yayınladıkları için hapsedilmiştir. Saygılarımla...

kanalı verdiğiniz yöntem ile ekleyince sıralaması nasıl olacak, eski yerine koyamaıyoruz ya da daha önlere alamıyoruz sanırım değilmi?

D-smart' ın bendeki next cihazında maalesef favori listesi oluşturup sıralamayı değiştirmek yok. Ama ozansan1914 nickli arkadaşın söylediği gibi 89 a alındı kanal. Cihazı kapatıp fişi çektikten sonra geliyor.
    Digitürk kanalın yerine melih Gökçek' in oğlunun kanalını koyduğunda tepki olarak toplu iptaller yaşamıştı; aynı şeyden d-smart da çekinmiş olabilir.

• Eşeğini kaybettirip buldurma diye buna derlerÇekinsinler çekinsinler, güzel bir gelişme, hiç olmazsa doğruları söyleyen bir kanalımız bari olsun, tabii doğruları görmek, anlamak isteyenlere,bakalım diğer kanallar korkmaktan, masalcılıktan ne zaman vazgeçecekler, normal uydu alıcı olanlar yeniden tarattırıp tekrar bulabiliyordu Ulusal'ı ama D-Smart uydu alıcısı olan Ulusal kanal izleyicileri öylece kalakalmıştı, inşallah birdaha bu hataya düşmez sayın d-smart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlahi Morluk

Doğru söyleyeni barındırmıyorlar arkadaş. Bunun adı faşizmdir.

O kadar korkuyorlar ki! medyanın yüzde 99'u kıstırılmış biat etmiş buna rağmen en ufak bir hakikat hüzmesine bile tahammül edemiyorlar.

,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PERİSKOP -- 27 Eylül 2012; 22:41:31 >
  • akşam gördüm 89. kanala eklemişler
    bilgilernize.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.