Şimdi Ara

PES 2013 Online Kuramıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
9.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konami id sitesinden yeni id ve şifre aldım ancak online kurulumunda kutu üzerindeki keyle birlikte girmeye çalışıyorum kabul etmiyor yanlış id veya parola hatası veriyor.ne yapacağımı bilemedim.konami idsini yeni aldım acaba o yüzden problem yapabilirmi?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• konami id nin yeni olmasıyla ilgisi yok,büyük - küçük harf duyarlılığına dikkat edin doğru giriş yaptığınızdan eminseniz başka bir mail adresiyle yeni bir konami id alın,hiç giriş yapmadığınız için kayıt kodunuzu(key) kabul edecektir sistem,çok çok küçük bir ihtimalde satın aldığınız kayıt kodunda hata olabilir eğer öyleyse aldığınız yere müracaat etmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego ribas

konami id nin yeni olmasıyla ilgisi yok,büyük - küçük harf duyarlılığına dikkat edin doğru giriş yaptığınızdan eminseniz başka bir mail adresiyle yeni bir konami id alın,hiç giriş yapmadığınız için kayıt kodunuzu(key) kabul edecektir sistem,çok çok küçük bir ihtimalde satın aldığınız kayıt kodunda hata olabilir eğer öyleyse aldığınız yere müracaat etmelisiniz.

Teşekkürler yanıt için.Problemi çözdüm
  • Kardes aynı proplem bende de var konami İD veya sıfre yanlıs dıyor bzen kayıt kodu dıyor anlamadım gıttı katalogtan cıkan sayfada onlıne pass dye xxxx-xxxx-xxxx seklınde bır key var onu yazıyorum kayıt kodu yerıne dogru da yazıyorum ıd ve sıfre de dogru ama yınede hata verıyor nasıl cozdugunu soyler mısn
  • quote:

Orijinalden alıntı: prophet53

Kardes aynı proplem bende de var konami İD veya sıfre yanlıs dıyor bzen kayıt kodu dıyor anlamadım gıttı katalogtan cıkan sayfada onlıne pass dye xxxx-xxxx-xxxx seklınde bır key var onu yazıyorum kayıt kodu yerıne dogru da yazıyorum ıd ve sıfre de dogru ama yınede hata verıyor nasıl cozdugunu soyler mısn

online pass kısmını boş bırakın,en üste konami id 2.satıra şifrenizi 3.satıra yani kayıt kodu kısmına da kitapçığın arkasındaki kayıt kodunu büyük harflerle yazın,girecektir.
  • Kıtapcıgın arkadasında kayıt kodu yok yanlız kıtapcıgın ıcınden cıkan bır tek sayfada bu olayla ılgılı pass var xxxx-xxxx-xxxx seklınde
  • quote:

Kıtapcıgın arkadasında kayıt kodu yok yanlız kıtapcıgın ıcınden cıkan bır tek sayfada bu olayla ılgılı pass var xxxx-xxxx-xxxx seklınde

nasıl olmaz,orjinal kutu dvd almadınızmı?kitapçık derken türkçe kullanma kılavuzundan bahsediyorum,arka kapağında kayıt şifresi var bu cd key dir aynı zamanda.sizin bahsettiğiniz online password şifresi ekstra güvenlik için,konami nin sitesinden etkinleştirmediyseniz zaten kullanamazsınız onu,tam olarak hangi ekranda sorun yaşıyorsunuz?
  • Öncelikle konamiden etkınlestırmek dıye bır sey bılmıyorum . Benım turkce kullanma klavuzunun arkasında bır cd key yok :( sadece ek bır sayfada olan key var . Konamı ye ayrıca kayıt olup Konamı ID ve sıfre ye sahıbım oyun menusunden onlıne kısmındakı gırıs bolumunde hata alıyorum ben
  • selamlar arkadaşlar yenı başlık açmakdansa buraya yazmayı uygun gördum bende onlıne a giriş yapamıyorum key/ıd/şifre herşey dogru baglanıyor dıyor sona menuye gerı atıyor konamının sıtesınden yazlım ındırdım ınternetı test ettım ayrıca guvenlık duvarınıda kapattım butun herşey doğru ama girmiyo rişte bı önerısı bılgısı olan varsa yazarsanız sevınırım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzdude

selamlar arkadaşlar yenı başlık açmakdansa buraya yazmayı uygun gördum bende onlıne a giriş yapamıyorum key/ıd/şifre herşey dogru baglanıyor dıyor sona menuye gerı atıyor konamının sıtesınden yazlım ındırdım ınternetı test ettım ayrıca guvenlık duvarınıda kapattım butun herşey doğru ama girmiyo rişte bı önerısı bılgısı olan varsa yazarsanız sevınırım ...

Modemin oyunu desteklemiyor olabilir sanirim zyxel modemlerde oluyodu bu problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzdude

selamlar arkadaşlar yenı başlık açmakdansa buraya yazmayı uygun gördum bende onlıne a giriş yapamıyorum key/ıd/şifre herşey dogru baglanıyor dıyor sona menuye gerı atıyor konamının sıtesınden yazlım ındırdım ınternetı test ettım ayrıca guvenlık duvarınıda kapattım butun herşey doğru ama girmiyo rişte bı önerısı bılgısı olan varsa yazarsanız sevınırım ...

başka bir modemle denemeniz gerekiyor,aynı sorunu forumda ilk dile getiren benim,ne yaptıysam olmadı en sonunda modemi değiştirdim şimdi sorun yok
  • quote:

Öncelikle konamiden etkınlestırmek dıye bır sey bılmıyorum . Benım turkce kullanma klavuzunun arkasında bır cd key yok :( sadece ek bır sayfada olan key var . Konamı ye ayrıca kayıt olup Konamı ID ve sıfre ye sahıbım oyun menusunden onlıne kısmındakı gırıs bolumunde hata alıyorum ben

bence eğer hiç giriş yapamadıysanız kayıt kodunuz sistem tarafından tanımlanmadığı için yeni bir konami id ve şifre alın bunun için daha önce konaminin sitesinde kullanmadığınız bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak,baştan tekrar deneyin derim ben
  • Kulanndığım modem ttnet RT 206 v/4 oyunu silip tekrar denedim gene olmadı önerını dınleyıp tekrar konamı ıd şifre alayım oda olmazsa modem değiştiricez teşşekurler önerılerınız için...
  • Arkadaşlar tam 4 tane konami ıd aldım ama olmadı hala yanlış konami kimliği diyor..nasıl yapçaz bunu sorun ne..herşeyi doğru girdiğime eminim büyük küçük harf hepsi doğru..nedir bu problem
  • bende de aynısını diyor :S anlamadım gitti.

tplink modem ; saçmalık modem fark etmesi.
  • Firewall ( Güvenlik Duvarı) kapatın. Antivirus firewall değilse. Windows defender firewall. En eski yada birinci Konami ID ve şifrenizi kullanın. (PES 2012) ile aynı olanı mesela. Kesinlikle Güvenlik duvarı, antivirus zayıf ihtimal ama kapatabilirsiniz.
  • Yeni gelen patch ile deneyiniz düzelecektir.
  • aynı sıkıntı bendede var arkadaşlar nasıl çözücez bu sorunu hala giremiyorum ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.