Şimdi Ara

The Night Of (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
6
Favori
8.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Night Of (2016)

Orijinali Peter Moffat tarafından oluşturulan 2008 yapımı bir BBC dizisi Criminal Justice'ın yeniden çekimi için başroldeki isim John Turturro. Oscar ödüllü Steven Zaillian (Schindler's List) ve Richard Price'ın (The Color of Money) yazdığı proje için HBO 7 bölümlük sipariş verdi.

İsminden de anlaşılacağı üzere cinayetle başlayan bir hikâyenin çözülmesini konu alıyor. Aslen Pakistanlı olan Amerika doğumlu bir taksi şoförü bir parti gecesinin ardından sabah uyandığında, yatağında bıçaklanmış bir kız bulur. Kızın kanı taksi şoförünün her yerine bulaşmıştır. İçkili ve uyuşturuculu geçen dün geceye dair hiçbir şey hatırlamayan şoför, tek zanlıdır. Aksine delil bulunmadığı için de hapse atılır. Hikâye böylece başlar.

John Turturro'nun düşük ücrete hapishane avukatlığı yapan bir adamı oynayacağı dizide, Riz Ahmed taksi şoförünü canlandıracak.

http://deadline.com/2014/10/hbo-crime-criminal-justice-cast-james-gandolfini-857801/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 2 Eylül 2016; 13:28:06 >

• HBO
  • Gandolfini!
  • sevdiğim türden bir dizi olacağa benziyor
  • Takipteyim.
  • Gandolfini tek başına oynasa izlerim. takip
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekliyoruz
  • HBO olsun çamurdan olsun
  • HBO mu ? Bu iyidir o zaman
  • Tam konuyu açıcaktım şimdi bu konuya denk geldim. 2013 yazıyor ama tarih yok bir şey yok IMDb'de. Son durumu bilen var mı bu diziyle ilgili?

Crime/Drama ve James Gandolfini. Daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony

Tam konuyu açıcaktım şimdi bu konuya denk geldim. 2013 yazıyor ama tarih yok bir şey yok IMDb'de. Son durumu bilen var mı bu diziyle ilgili?

Crime/Drama ve James Gandolfini. Daha ne olsun.

James Gandolfini bildiğiniz üzere vefat etti. Yerine başrol için Robert De Niro oynayacakmış ve 7 bölümlük onay aldı HBO'dan...

http://insidetv.ew.com/2013/09/25/hbo-criminal-justice-robert-de-niro-james-gandolfini/

• Robert De Niro ve HBO, beklemedeyiz.
  • Başrol bir kez daha değişti ve Robert de Niro'nun yerine John Turturro (Transformers, Barton Fink) avukat rolüne hayat verecek.

Gandolfini vefat etmeden önce pilot bölüm çekimi tamamlanmıştı. Şimdi yeniden çekim yapılacak.
    Ne vakit ekranlara geleceği belirsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Başrol bir kez daha değişti ve Robert de Niro'nun yerine John Turturro (Transformers, Barton Fink) avukat rolüne hayat verecek.

Gandolfini vefat etmeden önce pilot bölüm çekimi tamamlanmıştı. Şimdi yeniden çekim yapılacak.
    Ne vakit ekranlara geleceği belirsiz.

Gandolfini'Nin vefat ettiğini yeni duydum

De Niro oynuyor ve HBO + Suç süper 3leme.
  • takip
  • John Turturro oynayacak kesinleşti.
  • dizinin adı The Night Of olmuş, temmuzda başlıyor. yayınlanan teaserlar:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gandolfini üstadın anısına mutlaka yayınlanacağını düşünüyordum. Kesinleşmesi sevindirici oldu.

• vay be, 2012 konusu, gelsin de izleyelim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.