Şimdi Ara

The Night Of (2016) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
6
Favori
8.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum spoiler butonunu kullansan iyi olcak bence
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    En azından spoilerlık bir şeyler yazacağınızı belli eden bir şeyler yazarsanız daha iyi olur
  • Beyler:

Bu resimdeki polis cenaze aracı süren siyahı vatandaşa benzemiyormu yahu.

The Night Of (2016)
  • Evet beyler diziyi bi hafta once ogrendim kizarkadasimla basladik ikimizinde sevip anlasabildigi ilk dizi oldu helal olsun birlikte izlemek zevkli oluyo

Cok guzel kurgulanmis ztn HBO dedin mi durcaksin 80 lerde bile Amerikadaki otellerde bedava HBO yazisi konulurdu simdiki wifi gibi.

Bu arada kimse bahsetmemis Freddy karakteri The Wire dizisinden tum zamanlarin en sevilen karakerlerinden kabul edilen Obamanin bile en sevdigim dizi The wire en sevdigim karakter Omar dedigi kisidir. HBO bu adami kullanarak dizinin kalitesini artirmistir.

Takipteyiz bakalim yeni bolumde neler olcak.

• Cinayetin freddy ile ilişkili olma ihtimaline ne diyorsunuz?Gerçi 2 bölüm kaldı daha Duane,Andreanın üvey babası ve bardaki garson çocuğun sırları çözülecek.Ya da çözmeden izleyiciye de bırakabilirler.Çok fazla ayrıntı var dizi de ve hangisinin metafor hangisinin cinayete ilişkin olduğu anlaşılamayabiliyor.Ah ne vardı 1 sezon daha izlesek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K U N -- 18 Ağustos 2016; 19:34:05 >

• katil bizim ayakları hasta olan avukat beyler.redditte okudum adamlar önceden biliyorlar eskisi mi ne varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

katil bizim ayakları hasta olan avukat beyler.redditte okudum adamlar önceden biliyorlar eskisi mi ne varmış

Nasıl adamsınız arkadaş siz? Niye sonunu yazıyorsun söylemeden?
    Öyle olduğuna da inanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 18 Ağustos 2016; 19:38:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Evet beyler diziyi bi hafta once ogrendim kizarkadasimla basladik ikimizinde sevip anlasabildigi ilk dizi oldu helal olsun birlikte izlemek zevkli oluyo

Cok guzel kurgulanmis ztn HBO dedin mi durcaksin 80 lerde bile Amerikadaki otellerde bedava HBO yazisi konulurdu simdiki wifi gibi.

Bu arada kimse bahsetmemis Freddy karakteri The Wire dizisinden tum zamanlarin en sevilen karakerlerinden kabul edilen Obamanin bile en sevdigim dizi The wire en sevdigim karakter Omar dedigi kisidir. HBO bu adami kullanarak dizinin kalitesini artirmistir.

The wire da izliyorum şu sıralar. Aradan 15 sene geçmiş ama omarın tipi aynı hiç yaşlanmamış sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Evet beyler diziyi bi hafta once ogrendim kizarkadasimla basladik ikimizinde sevip anlasabildigi ilk dizi oldu helal olsun birlikte izlemek zevkli oluyo

The wire da izliyorum şu sıralar. Aradan 15 sene geçmiş ama omarın tipi aynı hiç yaşlanmamış sanki

aynen hem formda zayif hem genc gosteriyor.

• Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Bu hangi sahneydi hocam ya hatırlayamadım

• Nerden biliniyo ya öyle şey mi varmış?

• Son bölüm şu ana kadarki en yüksek puanı almış, bakalım nasıl şu altyazı bi gelse de izlesek

• altyazı yok hala
  • şuanda devam ediyor ve güzel bir dizi
  • Alt yazı hala gelmemiş, Türkçe altyazılı yayınlayan bir site var mı son bölümü?

• Dr. Katz şov yaptı, üstüne Chandra aldı götürdü.

• Ah be Nasir, keşke daha önce söyleseydin... Ama yine de bi nebze daha iyi hissettim bölümün sonunda.
  • Hala katilin üvey baba olmadigini dusunuyorum ustunde cok duruluyor ama bence cok pis bir ters köşe yapacaklar bakalim

• 1x7
    dedektif emekli olacak bu davayı da fazla uzatmak istemiyo anlaşılan, bölümün başında aynı bizim kızın öldürüldüğü gibi öldürülen biri vardı, ikisini ortak araştırmak yerine normal ölüm yazdı geçti kağıda, hazır bulmuş suçlayacak müslüman adamı niye uğraşsın emeklilik zamanında, halk zaten baştan kabul
    dizi güzel eleştiriyo aslında ırkçılığı, yargısız infaz yapılan müslüman, direk şüpheli görülen diğer kişiler siyahi, sırf bu sebepten katil siyahide çıkamaz bence, eleştirdiği şeye ters düşebilir gibi geliyo, şu durumda katil profiline uyan baba var bi, onuda çok soktular gözümüze, ordanda bişey çıkmayacak gibi, son bölümü baya merak ediyorum, umarım daha şimdiye kadar oyuncu kadrosunda görmediğimiz birini alın katil bu diye koymazlar önümüze, ortada bi seri katil var ama, bizim andrea, bu bölümün başındaki kız, bide hapishanede kızının bıçaklanarak ölmüş fotoğrafını gösteren biri vardı, o da bağlantılı muhtemelen, bizim bildiğimiz 3 kişiyi öldürdü adam

kesilmiş sahne yayınlamışlar

The Night Of (2016)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 23 Ağustos 2016; 1:20:52 >

• Başlıyorum şimdi diziye kesin 8 bölümde bitecek değil mi? uzayacaksa hiç başlamayayım
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.