Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben transfer olsun istiyorum ama 2. bundesliga yerine oyunun daha önceki default 2. ligi olsun isityorum bunu nasıl yapabilirim ?
  • PESEdit 2013 Patch 4.1 yakında
  • 4.1 çıktı torrent linki ekleyebilir misiniz
  • PESEdit 2013 Patch 4.1 indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • arkadaşlar birşey sormak istiyourm. bu pes editin yada başka bir kadro güncellemesini herhangir bir yama şeklince ps3 e yapabiliyor muyuz? yoksa sadece bilgisayar için midir bu durum ?
  • bu patch sadece pc içindir.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    bunu kastetmiyorum aslında. ps3 için böyle bir yama olanağı var mıdır ? internette araştırıyorum ama bulamıyourm tam olarak. bu yama pc için.. peki ps 3 te böyle kadro güncellemesi için illa konaminin çıkardığını mıbekleyip yapmam gerekiyor. yoksa yama yapılabiliyor mu ? yardımcı olabilirsen çok memnun olurum. yaz transferlerini bulmaya çalışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafakarali

bunu kastetmiyorum aslında. ps3 için böyle bir yama olanağı var mıdır ? internette araştırıyorum ama bulamıyourm tam olarak. bu yama pc için.. peki ps 3 te böyle kadro güncellemesi için illa konaminin çıkardığını mıbekleyip yapmam gerekiyor. yoksa yama yapılabiliyor mu ? yardımcı olabilirsen çok memnun olurum. yaz transferlerini bulmaya çalışıyorum

ps3 için farklı farklı patchler nette mevcut araştırırsan bulursun aşağdaki linle bir gözat ps 3 için patchler var.

http://www.pesgaming.com/forumdisplay.php?f=361

• deta53 kullanıcısına yanıt
    ben bulamamıştım. teşekkür ederim yardımın için
  • PESEdit 2013 Patch 4.1 Torrent Link ilk mesaja eklendi.
  • teşekkürler
  • ml de şampiyonlar ligi topu ismen doğru geçiyor fakat pes in lacivert beyaz topu çıkıyor oyunda.. nedendir acep?

@deta53
  • BJK kullanıcısına yanıt
    diğer patchleri indirmeden direk bunu indirirsek olurumu @BJK
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

sıfır kurulu oyuna direk indirip kur. başka bir işlem yapman gerekmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Deta53'ün dediği gibi aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2013 Patch 4.1 Torrent Link ilk mesaja eklendi.

Hocam torrent linke tıkladığımızda flashplayer.exe diye bir dosya indiriyor. Bu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clementha

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2013 Patch 4.1 Torrent Link ilk mesaja eklendi.

Hocam torrent linke tıkladığımızda flashplayer.exe diye bir dosya indiriyor. Bu nedir?

kısaltma sitesinin reklamı tehlikeli bir şey değil indirdiyse silebilirsin. torrent dosyasına erişmek için linke tıkla 5 sn bekle reklamı geç de. dosya.tc download sitesi açılıyor burdan torrent dosyasını indirebilirsin kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugrul6733

arkadaşlar ben transfer olsun istiyorum ama 2. bundesliga yerine oyunun daha önceki default 2. ligi olsun isityorum bunu nasıl yapabilirim ?

ya beyler bende aynı sorunu yaşıyorum oyunu kaç kere sıfırdan kurdum ama kar etmedi ne yapıcaz nasıl çözücez bu hatayı sürekli selector hatası alıyorum. oyuna girdiğimde spor toto liginde hollanda takımları oluyor.
  • PES i güzelleştiren en güzel yama
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.