Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: necmisz

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

PESEdit 2013 Patch 1.0 Torrent Link ilk mesaja eklendi.

pes 2013 dlc 5.00'ı yüklüyor demişsiniz..

pes 2013 dlc 4.00 ve gerisindeki güncellemeleri kapsıyor mu?

hiç güncelleştirme kurmadım.

hepsini kapsıyor güncelleme kurman gerekmez. sıfır kurulu oyuna son sürüm pesedit patchi kurarsan tüm patch ,c.rrack , güncellemeleride oyuna uygulamış olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 18 Mayıs 2013; 18:44:05 >
  • @deta53

3.7 için torrent eklenmicek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

@deta53

3.7 için torrent eklenmicek mi ?

tabiki az sabır.
  • PESEdit 2013 Patch 3.7 Torrent Link ilk mesaja eklendi.
  • PesEdit 2013 Patch 3.7 - Tek Link

http://turbobit.net/e3ivpnylz6x2.html
  • 3.7.1 FIX çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • Bu ne kardeşim bir patch çıkıyor bir fix çıkıyor. İkide bir de 1 gb data mı çekeceğiz?
  • quote:

3.7.1 FIX çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.

dostum merhabalar.. 3.7 patch i ilk yayınladığın gün indirip kurmustum.. simdi sadece fix i alsak yeterlimi yoksa 3.7 yide yeniden indirmek zorundamıyız??
  • quote:

Orijinalden alıntı: GothikA13

quote:

3.7.1 FIX çıktı indirme linki ilk mesaja eklendi.

dostum merhabalar.. 3.7 patch i ilk yayınladığın gün indirip kurmustum.. simdi sadece fix i alsak yeterlimi yoksa 3.7 yide yeniden indirmek zorundamıyız??

3.7 tekrardan indirmene gerek yok. 3.7.1 fıx indirip 3.7 nin üzerine kur.
  • Ya bir türlü oynayamadım laptop'ta. Evdeki PC'de win7 var sorunsuz oynuyorum. Laptopta win8 var oynayamıyorum.

Oyun hiç tepki vermiyor. Manager exe'yi tıkladığımda da attach da desem detach da desem şöyle bir hata veriyor:
     PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013

Klasördeki pes2013, pes2013_100 gibi exe'leri salt okunur yaptım değişmedi, normal yaptım değişmedi.
  • Ellerinine kollarına sağlık torrent link için :D :D
  • fix i indirdim ama bozuk arşiv ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-194272510 -- 26 Mayıs 2013; 13:09:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sürekli Banlanan Adam

fix i indirdim ama bozuk arşiv ?

150 küsür mb olması lazım hocam uploaded.net ara sıra kopuyor eksik indirmiştir bütük ihtimal... yeniden deneyin bir de internette tam hız indirme yerleri var boş yere 1 saat 50 kb hız ile indirmeye uğraşmayın

hocam buradan premium yapın
    http://s1.hubturkey.net/
    sonra çekin tam hızda daha dün denedim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 26 Mayıs 2013; 13:56:01 >
  • Arkadaşlar hız sınırı olmayan tek link pacth
    --
    -->>> Link : http://hugefiles.net/tt5z370nauz3
    --
  • Benim pek bilgim yok birşey sorucam. Bu patchler offical mi yoksa birileri tarafından mı yapılıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

Benim pek bilgim yok birşey sorucam. Bu patchler offical mi yoksa birileri tarafından mı yapılıyorlar

birileri tarafından yapılıyor hocam ama konami nin çıkardığı veri paketlerini ekliyorlar sonradan turkcell super lig, bundesliga gibi seçenekleri de koyuyorlar, lisans yüzünden premier league gibi liglerdeki takımların forma ve isimlerini de yamaya ekleyip aynı fifa da olduğu gibi düzgün bir şekilde sunuyorlar bize...
    tavsiye olunur eğer sürekli online olarak oynamıyorsanız...
  • Yahu beyler ben bu patch'de süper lig'i bir türlü aktifleştiremedim.Selectorden seçiyorum başarı ile seçildi diyor ama oyunda hala hollanda ligi takımları gözüküyor?Bide oyunun kenarlarında beyaz çerçeve var pesedit kurunca oldu.Bunları nasıl düzeltebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

Benim pek bilgim yok birşey sorucam. Bu patchler offical mi yoksa birileri tarafından mı yapılıyorlar

birileri tarafından yapılıyor hocam ama konami nin çıkardığı veri paketlerini ekliyorlar sonradan turkcell super lig, bundesliga gibi seçenekleri de koyuyorlar, lisans yüzünden premier league gibi liglerdeki takımların forma ve isimlerini de yamaya ekleyip aynı fifa da olduğu gibi düzgün bir şekilde sunuyorlar bize...
    tavsiye olunur eğer sürekli online olarak oynamıyorsanız...

Cevap için teşekkürler deneyeceğim.
  • Şu fix dosyasını adam gibi bir upload sitesine atabilcek varmı hotfile gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

Şu fix dosyasını adam gibi bir upload sitesine atabilcek varmı hotfile gibi

mediafire olur mu hocam olmadı box.com a da atabilirim ama en fazla 100 ile yüklüyr biraz beklemeniz lazım
    edit: 7 dakikaya linki eklerim çabuk yüklüyor sandığımdan
    link:http://www.mediafire.com/?6juc363ejpbcl6h
    deta53 ilk mesaja da ekleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 27 Mayıs 2013; 15:42:02 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.