Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pesedit doğru düzgün yama yapamıyor.Lisans konusunda iyiler ama oyunun oynanışını değiştiriyorlar.Hele hele takımlara koydukları taktik berbat ötesi.Adam kendi defansındaki topu ileri forvete atarken direk taca vuruyor.Hele hele oyun esnasında rakip takım çok saçma taktiklerle oynuyor.Madridde ronaldo yedek kalıyor.Nasıl bir mantıktır bu.Takımlara yaptıkları default taktikler rezalet.Tek artıları lisans ve yüz şekilleri.Gerisi tırt.Pes extreme çıkmadan pes adam olmaz.
  • Saçmalama! pesedit taktiklere hiç dokunmuyor bile, çok iyi lisans yapıyor+oyundaki bulanıklığı bile gideriyor ve bunların hepsinin yanı sıra, konami den de destek alarak; yani dlc sürümünüde patc ta bulundurarak oyunun orjinalinden hiç sapmadan bize sunuyorlar, bundan dolayı kimse sana katılmıyordur.
  • PESEdit 2013 Patch 2.0 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.
  • admin torrent li ne zaman çıkacak lütfen cevappp
  • deta torrent i çıkarıver ya bi zahmet bu upload sorunlu biraz..torrent linki ne zaman çıkacak?
  • Arkadaşlar acil yardım.
    Pes'i tamamen silip tekrardan kurup ve üstüne direkt pesedit 2.0 patchini yüklersem sorunsuz oynar mıyım?
    Yani oyun içinden hiç güncelleme yapmadan vs?
  • kesinlikle evet hatta daha iyi olur da birisi torrent linkini paylaşsa çok iyi olacak sabahtandır upload la uğraşıyorum sorun çıkarıyoo
  • Torrent linki yada tek link paylaşsanız daha yararlı olacağı görüşündeyim. Bu arada deneyen varsa yorumu yazabilir mi?
  • PESEdit 2013 Patch 2.0 Torrent Link ilk mesaja eklendi.
  • online oynuyorum bi sıkıntı olur mu ? birde bu dosyaları hazırlayan konami değil dimi ?
  • kurulu pesedit yamasını nasıl kaldıracağız? yoksa komple oyunu mu silmek gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

online oynuyorum bi sıkıntı olur mu ? birde bu dosyaları hazırlayan konami değil dimi ?

hazırlayan Konami değil tabiki...

Online oynarken sıkıntı oluyor mu bilmem kurup denemek lazım bende merak ediyorum aslında İngiltere liginin lisansı yok uyuz oluyorum.
  • onlide da sıkıntı olmuyor tecrübe ile sabit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breslaw

onlide da sıkıntı olmuyor tecrübe ile sabit

eyvallah. İngiltere ligi lisanssız çekilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

kurulu pesedit yamasını nasıl kaldıracağız? yoksa komple oyunu mu silmek gerekli?

oyunu komple silmen gerekmez. ilk mesajda pes edit patchi tamamen nasıl kaldıracağınızın bilgisini ekledim eski sürüm patchi tamamen kaldırdıktan sonra yeni sürümü yükleyebilirsin.
  • Evet bu sefer olmuş. Oyundan atmıyor. Master Lig'de seçtiğim alt lig takımları da geliyor. Şimdilik sıkıntı yok, yakında gelecek güncellemelerde herhalde artık yeni oyuncu yüzleri, yeni alt ligler falan olur. Şu haliyle oyun yeterli düzeye gelmiş.

Ayrıca Şükrü Saracoğlu güzel olmuş ama koltukların kırmızı olması kötü :)
  • PESEdit.com 2013 Patch 2.0 + FIX 2.0.1 - Released! çıkmış.
    FIX 2.0.1 nasıl yüklenecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi11eT -- 13 Ekim 2012; 23:36:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hi11eT

PESEdit.com 2013 Patch 2.0 + FIX 2.0.1 - Released! çıkmış.
    FIX 2.0.1 nasıl yüklenecek?

Patch 2.0 'ı kurduktan sonra 2.0.1'ide kur çalışıyor. Online mod'u düzeltmişler 2.0 da girilmiyordu ve online modda da takımlar lisanslı göüküyor.
  • Torrent veya başka link paylaşan olur mu?
  • 2.0.1 (FIX) indirme linki ilk mesaja eklendi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.