Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • torrent ve tek link eklenmiştir. önceki mesajda belirttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 3 Ağustos 2013; 1:03:40 >
  • Oyuncu profillerinde ve menejer modda bayrakların çoğu Avusturya bayrağı oldu.

Edit: Bazı milli takımlar Avusturya oldu. Kaç zamandıe yüklüyorum ilk defa böyle bişey oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 3 Ağustos 2013; 1:25:25 >
  • torrente düşmüş yarın indireceğim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Oyuncu profillerinde ve menejer modda bayrakların çoğu Avusturya bayrağı oldu.

Edit: Bazı milli takımlar Avusturya oldu. Kaç zamandıe yüklüyorum ilk defa böyle bişey oldu.

kontrol etmedim ama eğer bassettiğin modlarda bir hata varsa muhahakki kısa süre içinde bir fıx çıkar.
  • Ben çalıştıramadım, oyunu açmaya çalışırken hiç bir tepki vermiyor.
  • Beyler 0 hata yanlış yüklüyo olabilirsiniz
  • beyler ben direk 5i indirip yükledim, rld.dll hatası veriyor,acaba bu 5 patchinden önce başka yüklemem gereken dosyalar var mıydı? 2013ü 0dan silip yükledim. sonra direk bu son yamayı yükledim. sıkıntı nedir rld hatası niye veriyor ?
  • Oyunu silin baştan yükleyin herşeyi sorun kalmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3 ' e patch yok mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrika888

beyler ben direk 5i indirip yükledim, rld.dll hatası veriyor,acaba bu 5 patchinden önce başka yüklemem gereken dosyalar var mıydı? 2013ü 0dan silip yükledim. sonra direk bu son yamayı yükledim. sıkıntı nedir rld hatası niye veriyor ?

antivirüs programın rld.dll dosyasını siliyor. rld.dll dosyasını antivirüs programında güvenilirler listesine ekle.
  • Dostum Oyuna giriş için tıklıyoruz dediklerini yapıp ama hiç bir hareket yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Dostum Oyuna giriş için tıklıyoruz dediklerini yapıp ama hiç bir hareket yok.

oyunun kurlduğu bölümde rld dosyası yoksa. antivirüs programın silmiştir. eğer varsa ve girmiyorsa oyun proper reloaded sürümü değildir. eğer pes edit patchi sorunsz kurup oynamak istiyorsan. oyunun proper reloaded sürümü olması gerekir. ilk mesajda uyarılar bölümünde belirtilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 6 Ağustos 2013; 0:23:54 >
  • Pro.Evolution.Soccer.2013.Proper-RELOADED Bu oyunu indirdiğim dosyanın adı. Rld dll de yerinde duruyor. Yalnız şunu söylemeyi unuttum patch kurarken bittikten sonra 2-3 tane uyarı geliyor onlardan dolayı bir sorun olabilir.Pes edit de patch'e tıkladığımızda ise ne bir uyarı ne bir hata hiç bişey olmuyor. Sadece fare imleci dönüyor 3-5 saniye sonra gidiyor :)

W8 ile uyumsuzluk olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efsane9660 -- 6 Ağustos 2013; 5:19:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane9660

Pro.Evolution.Soccer.2013.Proper-RELOADED Bu oyunu indirdiğim dosyanın adı. Rld dll de yerinde duruyor. Yalnız şunu söylemeyi unuttum patch kurarken bittikten sonra 2-3 tane uyarı geliyor onlardan dolayı bir sorun olabilir.Pes edit de patch'e tıkladığımızda ise ne bir uyarı ne bir hata hiç bişey olmuyor. Sadece fare imleci dönüyor 3-5 saniye sonra gidiyor :)

W8 ile uyumsuzluk olabilir mi ?

microsoft net framework 4 kurulumu. eğer değilse Windows updateden tüm güncellemeleri kur. directx update yap. son olarak. pesedit.exe yi Windows 7 uyumluluk modunda çalıştır.
  • XP SP3 Uyumluluk modunda çalıştırdım oldu. Sen de 7 yazmışsın ama onu denemedim.Teşekkürler :)
  • Beşiktaş'ın stadyum ayarlarını değiştiremiyorum oyundan. Diğer Süperlig takımlarınınki değiştirilebiliyorken (ayarlar, takım, iç saha kısmından) oyunun orjinalinde olan takımlarınki değişmiyor. Fi-yapı yazmasını istemiyorum artık, nasıl değiştirebilirim?
  • Torrent çalışmıyor
  • libertadores kupası update kısmında takımların adı hatalı hepsi Avusturya

Sizde böyle bir problem var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

Torrent çalışmıyor

kontrol ettim sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 10 Ağustos 2013; 15:42:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

Zaten yeni çıkmış olan bir oyunun şarkı listesini niye değiştiriyorlar ki Oyundaki şarkıları sevmiştim, sırf bu yüzden daha yüklemedim

Bu tarz yamalarda oyunun bir yanını güzelleştirirken, başka bir yerini bozuyorlar malesef. Oyuncu güçleri, oyundaki blurun kaldırılması gibi, ben orjinal halini daha çok seviyorum.

Blur yamayı yükledikten sonra kaldırabilirsiniz.

Şu adımları yapmanız gerekiyor.

1* Oyunun kurulu olduğu yerde bulunan
    D:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\kitserver13\pesedit\img\dt04.img adresine gidiniz.

2* unnamed_75.bin isimli dosyayı bulup siliniz. (İsterseniz yedekleyiniz geri blur kaldırmak isterseniz tekrar kullanırsınız)

3* Oyunun kurulu olduğu yerde bulunan
    D:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2013\kitserver13 adresine gidiniz.Burdan " manager " isimli dosyayı çalıştırınız.
    İlk önce " Detach" basınız. Sonrasında " Attach" ' a basınız.

Artık oyunda tekrar blur efeki dönmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 10 Ağustos 2013; 16:34:55 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.