Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş acayip moralim bozuldu hileyi öğrendikten sonra 1 haftadır kadro yapmak için bi tarafımı yırtıyordum gece 4 5 gibi yatıyordum oyunda zevk bırakmadı konami :(
  • kadroyu adam edebilmek için 3 saatlik uyku ile işe geliyorum işe bak.

hiç tadı tuzu kalmadı oyunun.
    bu şekilde oluyorsa yemişim ben böyle oyunu, konamiye de helal olsun, kendi elleriyle oyunun en güzel modunun içine ettiler.
  • Ben oyundan soğudum MLO yu da bıraktım oynamak istediğim zaman klasik sıralama maçı oynayacağım. MLO a dan z ye adaletsiz. Tamamen zaman kaybı. Ben ezik 3-5 transfer yapmıştım karşıma hemen yıldız kadrolu adamlar gelmeye başladı. Sonra böyle olmuyor dedim takımı sıfırladım para biriktirip daha düzgün transferler yapayım dedim. Yine aynı yine aynı. İşte default kadrom (1 tane bile transferim yok) ile beni eşleştirdiği rakip. Bunun gibi kaç tanesi geldi geçti bunun fotoğrafını aldım. Sonuç 5. dk 2-0 yenik durumdayım. Gelde oyun oyna. Açıkçası oyunu aldığıma pişman oldum. Satmayı düşünüyorum.

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU
  • bilmeden bug'dan faydalanmışız desene.
    ben de bu adamın sözleşmesi için para biriktiriyodum en son ne zaman uzatmışım diyorum. bi iki kez oldu bu, demek ki olayı farkeden çok kişi olmuş cidden efsane kadrolar oluşmaya başlamış. yine de bence yakında konami bunu güncelleyecektir. fazla kişi farketmeden güncellenirse iyi olur, mesela bugün bi servis bakımı var sanırım, bugün olabilir belki.

örneğin salı gününe kadar favori oyuncu ekleyip çıkarma yapamıyodun, yani yapıyodun da bi kaç saat sonra geçiyordu, dün düzeltmişler. sabır diyorum biraz daha, oyun bug'ları düzelecektir ama tuşa basmadan bedavacı freekick, peşine de tüm maç kendi sahasında top çevirme, bağlantı yavaşlatma gibi hileler konusunda ümidim yok.
  • Konami'nin, Ekim ortasında gelecek yamayla, OML'yi sıfırlaması gerekiyor. Böyle saçmalık olmaz. Oyun çok güzel ama en güzel online modunun içine edilmiş resmen.
    PES 2011'de default kadrolarla bile Çanakkale geçilmez yapıp rüya kadroları zorlayabiliyorduk, PES 2013 OML'de ise 60 OVli oyuncular PES2011'in 20 OVli oyuncuları gibi.
    PES 2011de pahalı transfer yapınca maça giriş ücreti de fazla oluyordu bu sayede oyunda bir denge oluyordu. PES 2013 OML'de bug sayesinde rüya kadrolar var. Maça giriş ücreti olmadığı için kazanç da çok fazla oluyor. Gerçekçi bir OML'de rüya kadro kurmak çok zor olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Konami'nin, Ekim ortasında gelecek yamayla, OML'yi sıfırlaması gerekiyor. Böyle saçmalık olmaz. Oyun çok güzel ama en güzel online modunun içine edilmiş resmen.
    PES 2011'de default kadrolarla bile Çanakkale geçilmez yapıp rüya kadroları zorlayabiliyorduk, PES 2013 OML'de ise 60 OVli oyuncular PES2011'in 20 OVli oyuncuları gibi.
    PES 2011de pahalı transfer yapınca maça giriş ücreti de fazla oluyordu bu sayede oyunda bir denge oluyordu. PES 2013 OML'de bug sayesinde rüya kadrolar var. Maça giriş ücreti olmadığı için kazanç da çok fazla oluyor. Gerçekçi bir OML'de rüya kadro kurmak çok zor olmalı.

Aynen katılıyorum.OML'ye daha dün başladım,arkadaş karşılaştığım adamlardan fark yiyorum.Adam eto'o, ronaldo, robben'i, almış yardırıyor (messi de yedek ).Ben de şaştım kaldım pes 2011'de ben bu adamları toplamak için oldukça vakit harcıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivangennaro

kadroyu adam edebilmek için 3 saatlik uyku ile işe geliyorum işe bak.

hiç tadı tuzu kalmadı oyunun.
    bu şekilde oluyorsa yemişim ben böyle oyunu, konamiye de helal olsun, kendi elleriyle oyunun en güzel modunun içine ettiler.

daha önce de yazmıştım ben bu oyunu oml için alıyorum nerdeyse, ve yavaş yavaş takımı kurmak için oynuyorum.
    69'luk defansı satıp 73'lük adam alarak yavaş yavaş ilerlemekten keyif alıyorum.

gece 4'te yattım ki biraz daha para olsun.

sonra forumda bu bug'ı gördüm.
    işyeri ile evin arası yakın eve geldim kadroda 18 tane oyuncu var overall'ları 70-76 aralığında.
    18'ine de 50 maçlık kontrat yaptım.

ortalama 2,5 milyon olsa 45 milyonluk kontrat yapmış oldum.

kendimi enayi gibi hissetmemek için bunu yaptım ama oyunun da zerre tadı kalmadı, kafana tüküreyim konami, bu oyunu bu hale getirdiğin için.
  • Bu saatten sonra yüksek bedelli oyuncular alınabilir, bu oyuncular ile birlikte maç da kazanılabilir tabi ki... Ama artık similasyon keyfi vereceğini sanmam. Oyunu heyecanlı kılan zaten ilerleme hevesiydi. Bug yapanlara karşı; haklı olarak denge kurmak için bug yapma stratejisi malesef bizim oyun zevkimizi de baltalayacak. Acı gerçek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the reaper

bilmeden bug'dan faydalanmışız desene.
    ben de bu adamın sözleşmesi için para biriktiriyodum en son ne zaman uzatmışım diyorum. bi iki kez oldu bu, demek ki olayı farkeden çok kişi olmuş cidden efsane kadrolar oluşmaya başlamış. yine de bence yakında konami bunu güncelleyecektir. fazla kişi farketmeden güncellenirse iyi olur, mesela bugün bi servis bakımı var sanırım, bugün olabilir belki.

örneğin salı gününe kadar favori oyuncu ekleyip çıkarma yapamıyodun, yani yapıyodun da bi kaç saat sonra geçiyordu, dün düzeltmişler. sabır diyorum biraz daha, oyun bug'ları düzelecektir ama tuşa basmadan bedavacı freekick, peşine de tüm maç kendi sahasında top çevirme, bağlantı yavaşlatma gibi hileler konusunda ümidim yok.

bug ne demek ilk defa duydumda
  • Bu BUG olayına bende çok üzüldüm :D

Aynen katılıyorum bu oyunu tamamen OML için aldım desem yeridir.

Sürekli oyuncu aramak denemek tanınmamış ama iyi oyuncu bulmak çok keyif veriyordu, sürekli yükselmek vs. eski CM FM havası veriyordu

Şimdi oyun baştan gitti, keşke sabah okusaydım da yapsaydım hileyi

sabah açtım transfer amborgaları hala kalkmamış:D :D
  • Keşke resetlense tamamen OML

pes tarihinde böyle bişey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgartel

Bu BUG olayına bende çok üzüldüm :D

Sürekli oyuncu aramak denemek tanınmamış ama iyi oyuncu bulmak çok keyif veriyordu, sürekli yükselmek vs. eski CM FM havası veriyordu

bug ne oluyor çözemedim hile nasıl oluyor açıklarmısın bugun ne oldu ki herkes böyle konuşuyor anlamadım
  • OML şuanda çok büyük saçmalıklarla dolu. Takımdan serbest bıraktığım oyuncularımın ücreti sağ üstteki takım parasına eklendi gibi görünüyor sonra ekran kapanınca sağ üst köşede yine 500.000 olarak görünüyor, adam takımımdan gidiyor ama para üst köşede görünmüyor. Aslında sattığım oyuncunun parası kayda geçiyor ama üst köşeye yansımıyor takım paramı ancak oyuncu serbest bırakma ekranında görebiliyorum. Konami bu sefer oyunu iyi yaptı ama modlarda sıçmış.
    Bilerek yapıyor heralde her oyunda bir eksiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

OML şuanda çok büyük saçmalıklarla dolu. Takımdan serbest bıraktığım oyuncularımın ücreti sağ üstteki takım parasına eklendi gibi görünüyor sonra ekran kapanınca sağ üst köşede yine 500.000 olarak görünüyor, adam takımımdan gidiyor ama para üst köşede görünmüyor. Aslında sattığım oyuncunun parası kayda geçiyor ama üst köşeye yansımıyor takım paramı ancak oyuncu serbest bırakma ekranında görebiliyorum. Konami bu sefer oyunu iyi yaptı ama modlarda sıçmış.
    Bilerek yapıyor heralde her oyunda bir eksiği.

geçen senede öyleydi ilk başlarda oyuncuyla sözleşme yeniliyorduk 3vey4 maç sonra oynuyordu oyuncu alıyorduk 3maç sonra filan geliyordu sonra düzelmişti buda düzelir
  • quote:

tam benim düşündüklerimi yazmışsınız.

oml bana CM havası veriyordu.

bu yüzden hiçbir şekilde mphela, piatti gibi adamları almıyordum.
    nispeten az kişide bulunan adamları çıkarmaya çalışıyorum.

misal şimdi defansımda tobi-yourha-hoverdall diye overalları 70 civarında adamlar var, çok az kişide var bunlar.

bu sene önce server problemiyle şimdi de sözleşme bug'ıyla içine ettiler oyunun hiçbir cazibesi kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

bug ne oluyor çözemedim hile nasıl oluyor açıklarmısın bugun ne oldu ki herkes böyle konuşuyor anlamadım

Eski mesajlara bakarsanız bulabilirsiniz

özetle 50 maçlık kontrat yapıosun, paran yok dio, ama kontratı yapıo
  • arkadaşlar taknik önerisi olan varmı gol posizyonuna girmekte zorlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

arkadaşlar taknik önerisi olan varmı gol posizyonuna girmekte zorlanıyorum

ben 4-3-3 oynuyorum.

kl
    slb-stp-stp-sğb
    --------dos-----
    -----gö----gö---
    --if-----sf----if

kadro yapsına göre if'ler sğk/slk olabiliyor.
    ama if olması tercihim böyle olunca hem kanada açılıyor hem de ters kanattan hücuma çıkınca forveti tamamlıyor.

if oynarken daum zamanındaki tuncay şanlı gibi oynuyorlar, hem kanatta savunma yapıyor hem hücumda forveti ikiliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: perfectchoic3

Ben oyundan soğudum MLO yu da bıraktım oynamak istediğim zaman klasik sıralama maçı oynayacağım. MLO a dan z ye adaletsiz. Tamamen zaman kaybı. Ben ezik 3-5 transfer yapmıştım karşıma hemen yıldız kadrolu adamlar gelmeye başladı. Sonra böyle olmuyor dedim takımı sıfırladım para biriktirip daha düzgün transferler yapayım dedim. Yine aynı yine aynı. İşte default kadrom (1 tane bile transferim yok) ile beni eşleştirdiği rakip. Bunun gibi kaç tanesi geldi geçti bunun fotoğrafını aldım. Sonuç 5. dk 2-0 yenik durumdayım. Gelde oyun oyna. Açıkçası oyunu aldığıma pişman oldum. Satmayı düşünüyorum.

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

Arkadaşım kusura bakma ama anlamakta zorluk çekiyorum sen ilk 5 maçı yaptınmı ona göre sana bir takım gücü verdimi verdi bunun üzerine sen takımı sıfırladığında oyunun sana verdiği ortalamayı sıfırlamıyorsun sadece kadron sıfırlanıyor quick maç yaparken bütün hepsini benzer düzey yapsanda ki yapıyosundur senin takım gücüne oygun olan adamı verecektir gerekirse kullanıcını kapat baska kullanıcı ile gir su anda aklıma baska bişi gelmiyor takımı al tekrar basla derim. Ben oyunu beğeniyorum buglar gidelicektir 21. eylülde açılmış ve hatası giderilmeyen bir OML den bahsediyoruz en kısa sürede giderilicek ama her sene oyun oynanışını değiştirmeselerde oyun mantığında değişiklikler yapıyorlar ha adamın avantajı sen ben 3 gün önce aldık oyunu adam 14 eylülde almış oynamıs biraz çözmüş oml açılır açılmaz girmiş kontrat bugundan dolayı basmıs futbolculara futbolcularda ucuzken almış su anda kadroları kurmuş bunun tamamen mantığı bu baska bişi yok ben yenerken oyundan koparanlardan sıkayetçi olsanız anlıcamda ama su anda bence birazda beceri ile oyunu cd taktım ilk 5 maç ortalamasına göre puan veriyor 5 maçtan 3 galibiyet 1 beraberlik 1 maglubiyet aldım ilk oynadığım anda ve adam bana en iyi oyuncu katagorisini verdi böyle oluncada devam ettim yani oyun mantığını çözmeye çalışmak lazım senin 630 takim gücü varken sana benzer düzeyde 300 takım gücü ile takım vermez ve kısıtlama kaldırdığında arada daha düşük takım gelirken dah yüksek gelme sandıda var bunu göz onünde bulundurum saygılarımla.
  • Bu oyunu ben sadece online için alıyorum bu foruma sadece bu alan için giriyorum ve sabah mesajı gordum hemen bende yararlandım oyunun açıgından ama tadı tuzu kalmadı işin esprisi kaçtı
    buraya devamlı takip edip futbolcu önerilerinden faydalanıyodum
    EN nefret ettiğim şey yıldızlı kadrolardı ilk önce sevindim zor olucak kadro kurmak diye bir haftadan millet aldı başını gitti esprisi nerde bu işin
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.