Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz110

quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4.8mileferhat

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Orijinalden alıntı: aloneman38

quote:

Orijinalden alıntı: cliffhanger_

quote:

Duyuru:
    Bir galibiyet sonrası hilesini bulduğum pes 2013, ps3teki işin bitmiştir

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

4 milyar mı...o kadar para birikiyormu kasada??

Bu nasıl oldu kardeş anlatsan da bizde sebeplensek vatana millete bi hayrın olsun

Bir bu eksikti bide marifet gibi paylasmissin aferin sana

yoo bence adam iyikide paylaşmış yani . konami adam olsun o zaman .

Arkadaşlar malesef paylaşamam nasıl olduğunu oyunun hiç bi zevki kalmaz baktın gavurlar çakalladı bende yada bilen vardır illa başka türkiyede bi ben bilmiyorumdur neticesinde :) Ben o zaman paylaşırım Türkler olarak taarruza geçeriz ;)
    Bence siz şimdi keyif almaya bakın ;)

Kardeş delikanlılık edip paylaşsan gayet iyi olur yaptığın bence biraz egoistçe..

Neden mi sıralamalara bakın türkiye istanbul onlineda ne durumda gavur ****lerin hepsi hile yapıyor kuvetlenip hep beraber oynasak ne var bunda kaldıki takım trilyonlukta olsa olay bilekte bitiyor hadi gel gelelim takım kuvvetine vs ben hile olayını istesemde beceremiyorum evde fiberoptik var maçı kopartamıyorum velevki kopartabilsemde ben türklere bunu yapmam, haaa bana bunu yapan adice davranan çok türk karşıma geldi o şerefsizler katagori dışı.

Ama adamın hası aslanlar gibi oynayan kimseye adilik yapmam yapmadımda geçen 700 binlik takımımı 250 binlik takımla beşiktaşlı arkadaş 4-3 yeni aslannlar gibi helal olsun...

Valla sana kalmış ama paylaşsan iyi olurdu..

Kardeş nedir bu PES ten çektiğimiz yaaa vaz geçemiyoruzda ama düzelmiyorda valla bıktırdı..

Geçenlerde sinirlendim FİFA 13 aldım ama beş para etmez bence 3 gün dayanabildim yok abi PES üstüne yok ama KONAMI şu hile hurda hataları bir dzüeltse tadından yemneyecek ama..... of offfff

Kardeş "delikanlılık" kısmında biraz ayıp ettin gibi geliyor

Bu isin turku gavuru yok hile yapmak yavsakliktir ezikliktir aksini idda eden varsa bu hile isinden cikari olan para ve puan savasindan gozu donmus oyundan zevk alamayan dallama kismidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4.8mileferhat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aloneman38

quote:

Orijinalden alıntı: cliffhanger_

quote:

Duyuru:
    Bir galibiyet sonrası hilesini bulduğum pes 2013, ps3teki işin bitmiştir

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

4 milyar mı...o kadar para birikiyormu kasada??

Bu nasıl oldu kardeş anlatsan da bizde sebeplensek vatana millete bi hayrın olsun

Bir bu eksikti bide marifet gibi paylasmissin aferin sana

yoo bence adam iyikide paylaşmış yani . konami adam olsun o zaman .

Arkadaşlar malesef paylaşamam nasıl olduğunu oyunun hiç bi zevki kalmaz baktın gavurlar çakalladı bende yada bilen vardır illa başka türkiyede bi ben bilmiyorumdur neticesinde :) Ben o zaman paylaşırım Türkler olarak taarruza geçeriz ;)
    Bence siz şimdi keyif almaya bakın ;)

Kardeş delikanlılık edip paylaşsan gayet iyi olur yaptığın bence biraz egoistçe..

Neden mi sıralamalara bakın türkiye istanbul onlineda ne durumda gavur ****lerin hepsi hile yapıyor kuvetlenip hep beraber oynasak ne var bunda kaldıki takım trilyonlukta olsa olay bilekte bitiyor hadi gel gelelim takım kuvvetine vs ben hile olayını istesemde beceremiyorum evde fiberoptik var maçı kopartamıyorum velevki kopartabilsemde ben türklere bunu yapmam, haaa bana bunu yapan adice davranan çok türk karşıma geldi o şerefsizler katagori dışı.

Ama adamın hası aslanlar gibi oynayan kimseye adilik yapmam yapmadımda geçen 700 binlik takımımı 250 binlik takımla beşiktaşlı arkadaş 4-3 yeni aslannlar gibi helal olsun...

Valla sana kalmış ama paylaşsan iyi olurdu..

Kardeş nedir bu PES ten çektiğimiz yaaa vaz geçemiyoruzda ama düzelmiyorda valla bıktırdı..

Geçenlerde sinirlendim FİFA 13 aldım ama beş para etmez bence 3 gün dayanabildim yok abi PES üstüne yok ama KONAMI şu hile hurda hataları bir dzüeltse tadından yemneyecek ama..... of offfff

Kardeş "delikanlılık" kısmında biraz ayıp ettin gibi geliyor

Bu isin turku gavuru yok hile yapmak yavsakliktir ezikliktir aksini idda eden varsa bu hile isinden cikari olan para ve puan savasindan gozu donmus oyundan zevk alamayan dallama kismidir

Rakip senden iyi oynuyorsa seni yendi diye yediremiyosan hile yapiyosa oynama bu oyunu baskalarininda zevkinin icine etmeyin ayiptir

• quote:

Dostum selam Katkı olayı çok önemli takımın pas yapma ve kombine atak gibi konularda daha verimli olmasını sağlıyor

tamam dostum sağol..demekki benim takım oyzden düşüşe geçiyor oyncu satıp yeni alınca..artık oyuncu satmam ozman..ama mlo analig bitmiş..oyuncuların abartmıyorum %99.9 u hile yapıyor..bende artık sıralama maçı yapıyorum 2vs2..kesinlikle hile yok kimse kaçmıyor..10 numara..bugün 9-2 öndeyiz ve adamların kaçmıyıcanı biliyorsun..okadar güzel bi duyguki
  • arkadaşlar pazar gününden beri doğru düzgün maç yapamıyorum. durmadan sunucuyla bağlantı kesiliyor. sanki oyunu ilk aldığımız zamanki gibi durmadan kopuyor. bu sadece bana mı oluyor. başka birisinede oluyormu. ve çözümü bilen yardım ederse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatali_58

ya b,şey sorucam 1000 maç oldu hala emin olamadım..ben oyuncularımı 3 gece ucuza alıp sözlesmesi bitince pahalıya satıyorum para kazanmak için kazanıyorumda ama ozmanda katkıları sıfırlanıyor..acaba katkı diye bişey varmı..1000 maç oldu hala emin olamadım

PARA ICIN ADAMLARI GONDERIP TEKRAR GERI ALDIGINDA KATKI SIFIRLANIYOR ONDAN SONRADA MACLARDA PERFORMANSLARI VE FORMLARI DUSUYOR ESKISI GIBI RAHAT GOL ATAMIYORSUN TAVSIYEM MACLARI KAZAN BOL TURNUVA BUNLARDA N KAZAN ADAM AL SAT YAPMA!!!!!
  • Bilmiyorum geçmi,ş sayfalarda yayınladınızmı ama konami ekibi hile olayında sonunda bir ekip kurmuş bütün platformlarda 274 kişiye toplamda ban atmış.Ben pc bölümündeyim ve bizim forumdan bile 2-3 kişi sınırsız ban yemiş durumda..Hilecileri şikayet etmek için yapmanzı gereken tek şey maçın oynandığı tarih sizin idniz rakibin idsi ve hangi platformda oynuyorsanız o platformun ismi..Tabi eğer sahte maç rapor ederseniz sonunda sizin başınızda yanabilir...link burda buyrun=>=>=>=>https://www.konami-pes2013.com/en/2013/01/cheating-report-faq/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babadook -- 30 Ocak 2013; 1:50:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEyRaMi_TR

Bilmiyorum geçmi,ş sayfalarda yayınladınızmı ama konami ekibi hile olayında sonunda bir ekip kurmuş bütün platformlarda 274 kişiye toplamda ban atmış.Ben pc bölümündeyim ve bizim forumdan bile 2-3 kişi sınırsız ban yemiş durumda..Hilecileri şikayet etmek için yapmanzı gereken tek şey maçın oynandığı tarih sizin idniz rakibin idsi ve hangi platformda oynuyorsanız o platformun ismi..Tabi eğer sahte maç rapor ederseniz sonunda sizin başınızda yanabilir...link burda buyrun=>=>=>=>https://www.konami-pes2013.com/en/2013/01/cheating-report-faq/

Şikayetler işe yarıyormuş sanırım.
    Diğer forumlarda da bahsediliyor.

• beyler bakım ne zaman biter bilgisi olan varmı ?
  • dün akşama özel bir durum mu vardı..üst üste 3 özel maç geldi..2 sini kazandım,16lira para geldi, diğeri ant. moddaydı zaten..bu özel maçlar olmasa hiç para birikmeyecek zaten
  • yine başladı sunucuyla bağlantı kesilmeler. hergün gün en az 2,3 defa kopmaya başladı
  • bugün 3 maçımda sunucuyla bağlantı kesildi. kesilmeyen 2,3 maçtada hileciler kopardı. nezaket derecem B oldu. bu sene pes harika ya müthiş keyifli
  • Beyler bı or an versenız ornegın 10 kısıden 3 u hılecı fılan dıye ona gore online oyuna baslıcam

• bu ne ya küfürbaz oldum kardeşim sabahtan beri kaçıncı bağlantı kopması bu
    dk 88 4-0 öndeyim adamın 2 kırmızı kartı var sunucuyla bağlantı kesildi diyor ya vallaha çıldırıcam artık bu ne ya
  • Arkadaslar ben şimdi master lige yeni basladım forwet ve def tam da orta sahaya kimi alıcagım yarım lutfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar banada az maalıyetlı gnc memnun kaldıgınız oyuncuları onerır mısınız

• quote:

Bilmiyorum geçmi,ş sayfalarda yayınladınızmı ama konami ekibi hile olayında sonunda bir ekip kurmuş bütün platformlarda 274 kişiye toplamda ban atmış.Ben pc bölümündeyim ve bizim forumdan bile 2-3 kişi sınırsız ban yemiş durumda..Hilecileri şikayet etmek için yapmanzı gereken tek şey maçın oynandığı tarih sizin idniz rakibin idsi ve hangi platformda oynuyorsanız o platformun ismi..Tabi eğer sahte maç rapor ederseniz sonunda sizin başınızda yanabilir...link burda buyrun=>=>=>=>https://www.konami-pes2013.com/en/2013/01/cheating-report-faq/

ARKADAŞLAR SİKAYETLER VİDEOLU OLMADIĞI ŞEKİLDE İŞE YARAMIYOR..
  • Arkadaslar daha ilk macım ada mı 2-1 yenıyodum adam kendi kalesıne gol atmaya basladı maç bıttı az para geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

ARKADAŞLAR SİKAYETLER VİDEOLU OLMADIĞI ŞEKİLDE İŞE YARAMIYOR..

linki incelediniz mi , ben kör topal ıngilizce ve Google amca işbirliği ile okudum sayfayı video falan istemiyor anladığım kadarı ile, ben bir kaç hileciyi şikayet ettim, video istese o zaman neden kullanıcı adlarını yazın desin, onu geçtim attığım maile karşılık gelen otomatik mailde yanlış bildirim yapan olursa onlarında ceza alacağını söyleyen bir açıklama yazılsın sonuçta video istese böyle bir açıklama gereği duymazlardi akşam bununla ilgili bir mail atacağım konamiye video istiyorlar mi istemiyorlar mi net bir bilgi olur o zaman elimizde

• iflas bayrağını çektim. 4 maç üstüste koptu. sunucyla bağlantı kesintisi. kondisyon yerlerde. 60 puan falan kaybettim. nezaket derecem B oldu. bittim resmen. 4 maç üstüste kopunca kondisyonda hepsi en dipte. şu dakkadan sonra oynayamam artık. hep bu ttnet yüzünden. superonline da bir kere kopma görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrkmMnz

arkadaslar banada az maalıyetlı gnc memnun kaldıgınız oyuncuları onerır mısınız

benim ilk kadrodan sonra aldığım isimler defansta escude,moretti ;orta ve ileride shürrle, pabon,di natale idi........şimdi tam gelmiyor aklıma isimler....ama genelde mirch,mphela,dombia gibi isimler tercih ediliyor hücumda özellikle.sana kalmış..hızları yüksek fiatı düşük adamlar var..onlara bak istersen
  • 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.