Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (439. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar karşıma bir rakip çıktı. 1000 puan. 160 kere yenmiş, 0 kere yenilmiş. 2 tanede berabere kalmış.
    adamın mağlubiyeti yok. hilecinin en önde gideni. dk.85 2-0 yaptım. pat kopardı hemen.
    bu ne istatislik hırsı insanlardaki anlamıyorum. yani tamam bende istiyorum 1000 puan olim. istatisliğim iyi olsun ama
    kendi becerimle kabiliyetimle emeğimle olsun. hileyle olunca ne zevk alıyolar onu anlayamıyorum.
    eğer konami şu hile olayına bir çözüm bulamıyorsa (aslında bulur istese), en azından şu özelliği koyması lazım:
    sana hile yapanın, koparıp kaçanın ismini oyun içerisinde bir yere yazıp maç engelliler listene ekleyebilmen lazım.
    bari bunu yap be iğrenç konami. yok kaydedicekmişiz göndericekmişiz. onlamı uğraşıcaz. oyunmu oynıcaz yoksa dedektiflikmi yapıcaz
    zaten uzun top saçmalığı çıkardın bu sene. oynamayı bilmeyen eziklere prim verdin. bari senelerdir oynayan ve iyi oyuncularada bi kıyak yap be iğrenç konami

Dostum bir önceki paylaşımımı uygula lütfen... Hileci denk gelmez...

anlıyorum ama benim puanım yüksek. o olay bana geçerli değil malesef

default kadroya geç o zaman :)

yeni oyun kurdum baştan başladım. ondada ilk 5 maçımı yenip 650 puanla başladım. gitgidede yükseliyo puanım. oyüzden senin o dediğin taktik geçerli bir taktik diil :)
  • Ne zamandır oynuyorum takım puanim 750, benim puanim 500 civarı ilk defa bugün hileci denk geldi. 4-1 one geçtim ikinci yarının 65. dk. kopardı maçı.

Bu arada, yenemeyecegini anlayınca, habire kendi kalesine gol atan tipler de var. Bugün böyle biri ile de karşılaştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler hizli kosarken arapasina basamiyorum bu problem neden olabilir ? ayarlarla oynadiktan sonra oldu yada ben yeni farkettim acil cvp
  • Ben hayatımda ilk defa birşeyin bukadar saçma olupta bukadar çok satan ve vazgeçilmez olduğunu görüyorum. Oyunun birçok saçmalığı var. Kaleciyle karşı karşıyayım adam arkadan kayıyor sarı kart görüyor, faul yapılıyor topu hemen oyuna sokucam oda olmuyor, bana faul yapıyorlar hakem avantaja bırakıyor ama topu onlar alırsa sarı kartı gösteriyor ben alırsam kart mart yok, rakip atak yaparken ofsayta yakalanıyor fakat top bana geldiği için avantaj veriyor daha sonra top benden sekip rakibe gidince devam ettiriyor. Bunlar gibi birçok saçmalık daha sayabilirim. Maç yapmak tamamen imkansız hale geldi zaten artık. Oyuncular belli hep. Van Der Mirch, Etoo, Pato, Martins, Walcott bunlar yeter. Defans isterse 55m lik adam olsun Van Der Mirchle başa çıkamaz bile. Biri sağ forvete sol forvete Walcott Martins yerleştir durmadan uzun pas atar diğeri Van Der Mirchi tek forvet yapar 9 kişi kendi yarısahasına yatar durmadan uzuntop atar...Ben Winning 4 ten beri bu oyunu oynuyorum ama ilk defa bukadar sıkıntı verdiğine şahit oldum. Gittim aldım bi Fifa gerçektende Fifacıların dediği gibi PES yanına bile yaklaşamaz Fifanın. Görüntüler olsun, gerçekçilik olsun, hareketler olsun...Zaten takım, lig ve futbolcu lisanslarına girmiyorum bile. Ama işte çocukluğumdan beri PESciyiz alışamadım bir türlü Fifaya onuda oynayamıyorum ama artık birdaha PES benim için bitmiştir. Çünkü hakkaten kendimi enayi gibi hissediyorum. Adamlar bunlar nasıl olsa bu oyunu mike mike alıcaklar diyor resmen ve gerçektende herkes alıyor. Eminimki benim gibi birçok kişide bu oyunu sevmeyip ama yılların verdiği gazla oynuyor bu oyunu. Millet böyle devam ettiği sürecede bu oyun ilerleme göstermicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Oyunu 3g ile oynayabilen var mı arkadaşlar ben deneyecegim birazdan inşallah olur sonucuda yazarım...

ben oynadim 3 g online degil ama normalini oynadim camerasi degismiyo sanirim fazla arastirmadim cok iyi bi görüntü olmuyo sende bi dene ben memnun kalmadim
  • quote:

HİLEYE SON!!!

Maça başlamadan önce çıkan ekrana aşağıdaki gibi seçin ve sonucuçları bana bildirin lütfen...

Bu şekilde oynamaya başladığımdan beri hile yaşamıyorum.

Seviye: Benzer düzey
    Pas Yardımı: Matchmaking kısıtlaması yok
    Takım gücü: Matchmaking kısıtlaması yok

Saygılar,
    NESKOR2010

ben bastan beri öyle oynuyorum 1 tane hileci gelmedi bi kere 2 0 yenilirken koptu :)) buda hile degildir sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1905

quote:

Orijinalden alıntı: ll_Manyofobi_ll

arkadaslar konuyla alakasi yok ama bisey sorim sizden baska sorucakda kimse yok :))

ps3 oyunu alicam asass cred oyunu güzelmidir onu almayi düsünüyorum veya önere bilceginiz bi oyun varmidir ps3 krali bu oyundur dediginiz pes 2013 den baska

cal of duty aldim begenmedim metin 2 benzeri oyun olabilir kilicli oyun daha hosuma gidior ama siz en iyi oyunu söylerseniz daha iyi olur simdiden tsk

far cry 3 e guzel diyorlar bir arastır istersen online olarakta battlefield 3 gercekten harika bir oyun birde oyun alacaksan online ozelliği olan bir oyun almanı tavsiye ederim

evet bende oyle istiyorum online olarak assas creed online olarak cok skıcı gibi netten baktim cok sacma simdi bakicam oyunlara tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Ben hayatımda ilk defa birşeyin bukadar saçma olupta bukadar çok satan ve vazgeçilmez olduğunu görüyorum. Oyunun birçok saçmalığı var. Kaleciyle karşı karşıyayım adam arkadan kayıyor sarı kart görüyor, faul yapılıyor topu hemen oyuna sokucam oda olmuyor, bana faul yapıyorlar hakem avantaja bırakıyor ama topu onlar alırsa sarı kartı gösteriyor ben alırsam kart mart yok, rakip atak yaparken ofsayta yakalanıyor fakat top bana geldiği için avantaj veriyor daha sonra top benden sekip rakibe gidince devam ettiriyor. Bunlar gibi birçok saçmalık daha sayabilirim. Maç yapmak tamamen imkansız hale geldi zaten artık. Oyuncular belli hep. Van Der Mirch, Etoo, Pato, Martins, Walcott bunlar yeter. Defans isterse 55m lik adam olsun Van Der Mirchle başa çıkamaz bile. Biri sağ forvete sol forvete Walcott Martins yerleştir durmadan uzun pas atar diğeri Van Der Mirchi tek forvet yapar 9 kişi kendi yarısahasına yatar durmadan uzuntop atar...Ben Winning 4 ten beri bu oyunu oynuyorum ama ilk defa bukadar sıkıntı verdiğine şahit oldum. Gittim aldım bi Fifa gerçektende Fifacıların dediği gibi PES yanına bile yaklaşamaz Fifanın. Görüntüler olsun, gerçekçilik olsun, hareketler olsun...Zaten takım, lig ve futbolcu lisanslarına girmiyorum bile. Ama işte çocukluğumdan beri PESciyiz alışamadım bir türlü Fifaya onuda oynayamıyorum ama artık birdaha PES benim için bitmiştir. Çünkü hakkaten kendimi enayi gibi hissediyorum. Adamlar bunlar nasıl olsa bu oyunu mike mike alıcaklar diyor resmen ve gerçektende herkes alıyor. Eminimki benim gibi birçok kişide bu oyunu sevmeyip ama yılların verdiği gazla oynuyor bu oyunu. Millet böyle devam ettiği sürecede bu oyun ilerleme göstermicek.

Bende kendimi bildim bileli PES oynuyorum ama bu yılki saçmalıklar, hileler benide yıldırdı. FIFA'nın teferruatı fazla olsada oyunda ruh yok zevk alamıyorum bir türlü. Yinede bir denemeyi düşünüyorum. Yılların PESçisini bu hale getiren KONAMI utansın!..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Ben hayatımda ilk defa birşeyin bukadar saçma olupta bukadar çok satan ve vazgeçilmez olduğunu görüyorum. Oyunun birçok saçmalığı var. Kaleciyle karşı karşıyayım adam arkadan kayıyor sarı kart görüyor, faul yapılıyor topu hemen oyuna sokucam oda olmuyor, bana faul yapıyorlar hakem avantaja bırakıyor ama topu onlar alırsa sarı kartı gösteriyor ben alırsam kart mart yok, rakip atak yaparken ofsayta yakalanıyor fakat top bana geldiği için avantaj veriyor daha sonra top benden sekip rakibe gidince devam ettiriyor. Bunlar gibi birçok saçmalık daha sayabilirim. Maç yapmak tamamen imkansız hale geldi zaten artık. Oyuncular belli hep. Van Der Mirch, Etoo, Pato, Martins, Walcott bunlar yeter. Defans isterse 55m lik adam olsun Van Der Mirchle başa çıkamaz bile. Biri sağ forvete sol forvete Walcott Martins yerleştir durmadan uzun pas atar diğeri Van Der Mirchi tek forvet yapar 9 kişi kendi yarısahasına yatar durmadan uzuntop atar...Ben Winning 4 ten beri bu oyunu oynuyorum ama ilk defa bukadar sıkıntı verdiğine şahit oldum. Gittim aldım bi Fifa gerçektende Fifacıların dediği gibi PES yanına bile yaklaşamaz Fifanın. Görüntüler olsun, gerçekçilik olsun, hareketler olsun...Zaten takım, lig ve futbolcu lisanslarına girmiyorum bile. Ama işte çocukluğumdan beri PESciyiz alışamadım bir türlü Fifaya onuda oynayamıyorum ama artık birdaha PES benim için bitmiştir. Çünkü hakkaten kendimi enayi gibi hissediyorum. Adamlar bunlar nasıl olsa bu oyunu mike mike alıcaklar diyor resmen ve gerçektende herkes alıyor. Eminimki benim gibi birçok kişide bu oyunu sevmeyip ama yılların verdiği gazla oynuyor bu oyunu. Millet böyle devam ettiği sürecede bu oyun ilerleme göstermicek.

Bende kendimi bildim bileli PES oynuyorum ama bu yılki saçmalıklar, hileler benide yıldırdı. FIFA'nın teferruatı fazla olsada oyunda ruh yok zevk alamıyorum bir türlü. Yinede bir denemeyi düşünüyorum. Yılların PESçisini bu hale getiren KONAMI utansın!..

bu hile olayını halletmediği için pesin sonu yaklaşıyo bence. herkez fifa'ya geçiyo.
    bide üstüne bu hız saçmalığı ve uzun top saçmalıkları iyice keyfini kaçırdı pesçilerin
    2014tede hile olayı devam eder bence. senelerdir var çünkü. pesin özelliği artık o.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: obimikel

arkdaşlar merhaba..
    hileciler malumunuz..hepimizin oyun zevkini ellerimizden alıyo adiler..ben sizden bi konuda yardım istiyorum..bazen bi adam denk geliyor mesela takım gücü 700 lerde ama puanı 850 lerde ve nezaket derecesi C yada B ..böyle adamın hileci oldugu her halinden belli oluyor..ben bu adamlarla maçı koparcagını bilerek maç yapmaktan bıktım..bazen bilerek maç başlamadan modemi kapatıyorum..3-0 yenik sayılıp sonra engelliyorum bu kişileri..ama benimde nezaket puanım hep düşüyo bu yüzden..şimdi bi müslüman evladı bana şu 2 saniyede oyunu koparma nasıl oluyor bi pm den anlatsın arkdaş..bende bu pisliklerle tekrar denk geldigimde maçı hiç başlamadan bitirmek istiyorum..
    lütfen yardım..

Dostum,

Sana ve diğer arkadaşlar ile bir bilgi paylaşayım. Son 50 maçımda yalnızca 1 kez bağlantım koptu. 2-3 aydır sıkıntı yaşamıyorum.

Denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Malum hilecilerin puanları genelde 800 civarında...

Benim takım gücüm: 920
    Puanım: 500 küsür

Maça başlamadan önce rakip aramasından önce önünüze her maç bir ekran çıkıyor. Aşağıdaki gibi kullanırsanız hilecilere neredeyse rastlamayacağınızı tahmin ediyorum. Ben bu şekilde yaptığımdan beri bir kaç kez şahit oldum.

Sizlerin sürekli olarak hilecilerden şikayet etmeniz beni rahatsız ediyor... (ki bende bu şekilde oynamaya başlamadan önce aynı durumdaydım)

Seviye: Benzer düzey
    Pas Yardımı: Matchmaking kısıtlaması yok
    Takım gücü: Matchmaking kısıtlaması yok

Sevgilerle...

kardeşim öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim..ama şöyle bir durum var..şimdi bu adamlar hileci olduklarından seviye düzeyleri zaten yüksek oluyor..sizin takım seviyesi 500 müş..yani düşük denilebilir bir düzey..bu düzeyde olan kişiler zaten hile yapsalar daha yukarda olurlardı demi =) benim seviye 750 lerde takım gücümde 840 larda..ben benzer seviye desem bana seviyesi 850 olanda gelir..onlarında ekserisi hileci..
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var son 100 maçtır takımım bir aptallaştı. Topa koşmuyorlar, kendilerine doğru gelen toptan geriye doğru koşarak kaçıyorlar. En önemlisi de boş toplar. Ben zorla hareket ettirmesem en yakındaki adam bile toptan uzağa doğru hareketlenmeye başlıyor. E tabiki de bu boş top önemli bir yerdeyse de baya bir sorun yaratıyor bu olay. Eskiden hiç hissetmezdim böyle şeyler kesinlikle takımı iyice güçlendirdikten sonra oldu. Her taktiği denedim denedim yine başarısız oluyorum. Şu anda takım gücüm 855 ve derecem de 750 küsürdü en son. Bir ara 840 ı falan geçmişti derecem ama en son 690 a kadar düştüm şu olaylar yüzünden. İnanın etmediğim küfür kalmadı. Resmen büyülediler takımı Bana herhangi bir öneriniz var mı? Takım oyununa yatkın adamlar mı transfer etsem ne yapsam? Takımım : Cech, Armand Traore, Micah Richards, Marcelo, Pepe, Sergio Ramos, Perea, Guarin, Yaya Toure, Kevin Prince Boateng, Muntari, Bale, Eto'o, Pato, Neymar, C. Ronaldo, Hulk ve Rooney. Lütfen bir yardım edin koltukları yumruklamaktan bıktım kendime vuruyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Szatan

Arkadaşlar benim bir sorunum var son 100 maçtır takımım bir aptallaştı. Topa koşmuyorlar, kendilerine doğru gelen toptan geriye doğru koşarak kaçıyorlar. En önemlisi de boş toplar. Ben zorla hareket ettirmesem en yakındaki adam bile toptan uzağa doğru hareketlenmeye başlıyor. E tabiki de bu boş top önemli bir yerdeyse de baya bir sorun yaratıyor bu olay. Eskiden hiç hissetmezdim böyle şeyler kesinlikle takımı iyice güçlendirdikten sonra oldu. Her taktiği denedim denedim yine başarısız oluyorum. Şu anda takım gücüm 855 ve derecem de 750 küsürdü en son. Bir ara 840 ı falan geçmişti derecem ama en son 690 a kadar düştüm şu olaylar yüzünden. İnanın etmediğim küfür kalmadı. Resmen büyülediler takımı Bana herhangi bir öneriniz var mı? Takım oyununa yatkın adamlar mı transfer etsem ne yapsam? Takımım : Cech, Armand Traore, Micah Richards, Marcelo, Pepe, Sergio Ramos, Perea, Guarin, Yaya Toure, Kevin Prince Boateng, Muntari, Bale, Eto'o, Pato, Neymar, C. Ronaldo, Hulk ve Rooney. Lütfen bir yardım edin koltukları yumruklamaktan bıktım kendime vuruyorum artık

takım olarak olmasada bireysel olarak benimde basıma geldi bugun..maçta 6 gol attım ama sissoko diyye birini aldım tam 5 kes ayağındaki topu rakibe verdi tam 5 kes ve adam pozisyon bulmadan 5 gol attı..sonraki maç tekrar 4 topuda rakibe verdi yine 3gol yedim.sistemmi karar veriyor nedir oyunun giidişhatına
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatali_58

quote:

Arkadaşlar benim bir sorunum var son 100 maçtır takımım bir aptallaştı. Topa koşmuyorlar, kendilerine doğru gelen toptan geriye doğru koşarak kaçıyorlar. En önemlisi de boş toplar. Ben zorla hareket ettirmesem en yakındaki adam bile toptan uzağa doğru hareketlenmeye başlıyor. E tabiki de bu boş top önemli bir yerdeyse de baya bir sorun yaratıyor bu olay. Eskiden hiç hissetmezdim böyle şeyler kesinlikle takımı iyice güçlendirdikten sonra oldu. Her taktiği denedim denedim yine başarısız oluyorum. Şu anda takım gücüm 855 ve derecem de 750 küsürdü en son. Bir ara 840 ı falan geçmişti derecem ama en son 690 a kadar düştüm şu olaylar yüzünden. İnanın etmediğim küfür kalmadı. Resmen büyülediler takımı Bana herhangi bir öneriniz var mı? Takım oyununa yatkın adamlar mı transfer etsem ne yapsam? Takımım : Cech, Armand Traore, Micah Richards, Marcelo, Pepe, Sergio Ramos, Perea, Guarin, Yaya Toure, Kevin Prince Boateng, Muntari, Bale, Eto'o, Pato, Neymar, C. Ronaldo, Hulk ve Rooney. Lütfen bir yardım edin koltukları yumruklamaktan bıktım kendime vuruyorum artık

takım olarak olmasada bireysel olarak benimde basıma geldi bugun..maçta 6 gol attım ama sissoko diyye birini aldım tam 5 kes ayağındaki topu rakibe verdi tam 5 kes ve adam pozisyon bulmadan 5 gol attı..sonraki maç tekrar 4 topuda rakibe verdi yine 3gol yedim.sistemmi karar veriyor nedir oyunun giidişhatına

sissoko bndede öle kardeşim hep rakibe çalışıo :D

• quote:

Aynen dün benim başıma da geldi bu anlattıkların.
    Takım puanım 750, benim puanım 496 idi şimdi 500 yaparım dedim 426 lara düştüm. Üst üste 5-6 defa yenildim.
    Yenildiğim rakiplere bakıyorum, yenemeyeceğim rakipler değil benim oyuncuların hataları yüzünden gol oluyor yalnızca.

Bir de şöyle bir durum var; kaleye Julio Cesar ı aldım, topu sürekli rakibe çelip boş kaleye gol yiyordu.
    Sonra Cech i aldım. Out a giden topları içeri almaya başladı. Sinirlendim onu da sattım, bütün paramı Buffon a yatırdım. O da Ana lig Online ın orjinal kalecisinden farkı yok. Şut geldiği zaman %95 gol yiyor.

Bu kalecilerle ne yapacağım bilmiyorum.
    Tsaktoyuri vardı kalede keşke değiştirmeseydim diyorum şimdi.
  • ----------GF-------SF-------GF--------

---------------------GÖ----------------

--------------DOS---------------------

--SLB----------STP-------------SĞB--

-----------STP-------STP--------------

-----------------KL---------------------

Şu taktiği deneyin arkadaşlar. Dün bu taktiğe geçtiğimden beri yenilmedim.Yerlerine düzgün oyuncuları monte ederseniz harika bir takım olursunuz. En gerideki iki stoper hızlı ve güçlü olmalı Önerim(Perea Pepe Toure Thiago Silva.).önlerindeki stoper ise iyi kademeye girebilmeli ve topu oyuna iyi sokmalı.(Ramos Pique Lucio Vermealen).Bekler hücum özellikleri çok iyi olmalı hızlı çevik olmalı topu iyi saklamalı.En iyi hücuma destek veren beklerden Bale abate clichy Alves vb. oyuncular.Dos oyuncusu topu iyi kesmeli fizikli olması en önemli özellik ama ağır bidon adamları almayın pas yeteneği ve şut gücü iyi olsun.(Essien Mascerano De Rossi)Gö deki adam şut gücü ve pas yetenekleri iyi çok iyi olması lazım Kaleyi karşısına aldığı zaman zımbalıyacak tiplerden.(Gerard Boateng Sneijder ) Forvetler sizin seçiminize kalmış ama Sfdeki adam hızlı olmasın En azından rooney ibra cavani gibi adamlar olsun şutları mükemmel ve iyi gol tamamlayıcısı olan.
  • Bu oyun oynannayacak hale gelmiş artık herkes hemen hemen hile yapıyor yazıklar olsun sıralama maçı dahil hile hile yapmayanda yapsın artık ne diyeyim oyun kilitlensinde rezil konami çözüm bulsun artık ben hile duzelene kadar tamamen birakiyorum yoksa ben kendimden ödün verip hileye başlayacağım bunu yapmamak için oyunu bırakıyorum herkese iyi oyunlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 16 Ocak 2013; 11:43:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armor-3_3

----------GF-------SF-------GF--------

---------------------GÖ----------------

--------------DOS---------------------

--SLB----------STP-------------SĞB--

-----------STP-------STP--------------

-----------------KL---------------------

Şu taktiği deneyin arkadaşlar. Dün bu taktiğe geçtiğimden beri yenilmedim.Yerlerine düzgün oyuncuları monte ederseniz harika bir takım olursunuz. En gerideki iki stoper hızlı ve güçlü olmalı Önerim(Perea Pepe Toure Thiago Silva.).önlerindeki stoper ise iyi kademeye girebilmeli ve topu oyuna iyi sokmalı.(Ramos Pique Lucio Vermealen).Bekler hücum özellikleri çok iyi olmalı hızlı çevik olmalı topu iyi saklamalı.En iyi hücuma destek veren beklerden Bale abate clichy Alves vb. oyuncular.Dos oyuncusu topu iyi kesmeli fizikli olması en önemli özellik ama ağır bidon adamları almayın pas yeteneği ve şut gücü iyi olsun.(Essien Mascerano De Rossi)Gö deki adam şut gücü ve pas yetenekleri iyi çok iyi olması lazım Kaleyi karşısına aldığı zaman zımbalıyacak tiplerden.(Gerard Boateng Sneijder ) Forvetler sizin seçiminize kalmış ama Sfdeki adam hızlı olmasın En azından rooney ibra cavani gibi adamlar olsun şutları mükemmel ve iyi gol tamamlayıcısı olan.

kardes tavsıyelerın ıcın tesekkurler.bu forum bızler ıcın cok faydalı ama her nedense forumu kullanan arkadaslar genelde taktık,futbolcu,teknık konularda fıkır vermekten kacınıyorlar.tabıı herkes ıcın soylemıyorum ama senın benım gıbı faydalı taktıklerı paylasan kesım bana gore yuzde 30-40 larda.
    senın su anda takım gucun ve puanın ne durumda?benım guc 940,puan 664.2050 cıvarında mac yapmıs bırısı olarak gerızekalı konamının buyuk hataları yuzunden bu oyun sadece ucgenle ılerıye adam kacırmaya odaklı bır oyun oldugu ıcın senın 5 lı defans formatına maalesef katılıyorum.maalesef dıyorum cunku oyun cok zevklı olmamakla beraber rakıbın ılerıye kacan adamını ancak bu sekılde durdurabılıyorsun ve 5 lı defans hattı sayesınde acık vermıyorsun.bende su taktıgı kullanıyorum;

--------------------------SF--------------------------
    --------------------------------------------SĞA------
    --------------------------OOS------------------------

---------------GÖ-------------------------------------

--------------------------DOS------------------------

----SLB-----STP-------------STP-----------SĞB----

----------------------STP----------------------------

BIDE DUN ITIBARI ILE BISI OGRENDIM,PARANIZ 999.999.999 EURO DAN FAZLAYA YUKSELMIYOR.BU PARADAN SONRA NE KADAR KAZANIRSANIZ KAZANIN,PARANIZ AYNEN KALIYOR.BU YUZDEN BENDE 990 M EURO LU PARALARA YANASINCA HEMEN KONTRATLARA YUKLENIYORUM KI PARA BOSUNA GITMESIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Bu oyun oynannayacak hale gelmiş artık herkes hemen hemen hile yapıyor yazıklar olsun sıralama maçı dahil hile hile yapmayanda yapsın artık ne diyeyim oyun kilitlensinde rezil konami çözüm bulsun artık ben hile duzelene kadar tamamen birakiyorum yoksa ben kendimden ödün verip hileye başlayacağım bunu yapmamak için oyunu bırakıyorum herkese iyi oyunlar dilerim...

YA HOCAM OYLE DEME.BIZLER BU PES SERISINI HOBIDEN DAHA ILERIYE GOTUREN NEREDEYSE HAYATIMIZIN VAZGECILMEZLERINDEN BIR TANESI OLARAK GOREN INSANLARIZ.SAHSEN BENIM ICIN PES BUDUR.SEN KONAMIYE BI INGILIZCE SIKAYET HAZIRLASAN,YENILINCE BAGLANTIYI KOTULESTIRIP KACANLAR YUZUNDEN BU SENE COK FAZLA KISI SIZDEN SIKAYETCI VE BUNA CARE BULUNMAZSA SENEYE FIFA YA GECISLER TAHMININIZDEN COK DAHA FAZLA OLACAK GIBISINDEN.BIZLERDE KOPYALA YAPISTIR YAPALIM,TAHMIN EDIYORUM COK SAYIYA ULASIRIZ.NE DERSIN?
  • hocam bende seninle aynı durumu yaşadım. MLO'ya 1buçuk ay geç başlamıştım fakat yinede çok oynadım ve iyi oynadım yetiştim millete.
    bi ara puanım 960a çıktı. 950den aşağı düşmüyodum. 1000 olurum bu gidişle derken yavaş yavaş mağlubiyetlerim biraz artmaya başladı. 960 puandan 860lara düştüm. 100 puan düştüm.
    sonra farkettimki bence bunun sebebi takımımın kötü oynaması falan yada benim kötü oynamam değil. herkezin yavaş yavaş oyunu kapması, uyanması ve
    iyi oynamaya başlaması. herkez az çok bişeyler yapmaya çalışıyo artık. ilk 2,3 ay gibi değil. maçlar daha zorlaşmaya başladı. bu olayı geçen sene yaşadım.
    arjantinle herkezi yeniyodum ilk 8 ay. sonra son 3,4 ay biraz daha az yenmeye başlamıştım. çünkü herkez eşit şekilde tecrübesi, oyun stili vs. artıyo zamanla.
    bu benim şahsi fikrim. şimdi yine 900lere çıktım ama hilecilerden durdurup yeni oyun kurdum. daha devam etmedim. tabi bu söylediğim olay dışında hile olayıda %50 faktör puan kaybetmemizin.
    ilk 2,3 ay bu kadar hile yoktu. şimdi 5 maç üstüste kazanıyoken 5 maçıda koparıyolar. 5 maçıda kazandığın halde 0 puan alıyosun. 6. maçta bir yeniliyosun, 5-1 olucağına, 0-1 oluyor istatisliğin.
    taktik olayınada gelince bence taktiği rakibin oyununa göre diil, kendi oyununuza göre yapın. standard 2 stoper 2 bek defans için yeterli bence. dos kullanırsınız 2 tane orta sahayı güçlendirirsiniz.
    herşey bilekte bitiyo bence. ne yaparsanız yapın arkaya kaçıyo. aşırı defansif oynayanlara aşırı hücum yapmayın. benim şahsen hileci olmayıpta gördüğüm en profesyönel üst düzey oyuncular,
    hiçbiri 5,6 stoper yada uzun top taktiği yapmıyodu. hep standard 2 stoper 2 bek. ve hızlı kontra atak taktiği. ve şut bile çekemedim. bazen çok stoper olunca R ile geriye koşturucağın adamlar karışıyo. hangisini seçim derken ondan ona ondan ona derken gecikmiş oluyosun geriye koşturmaya. direk R ile bir hareketle anında seçebilmen ve geriye koşturman lazım.
  • bir taktikte benden

____________SF______________

_____GF______________GF_____

____________OOS____________

_______DOS_______DOS_______

__STP____STP___STP____STP___

_____________GK_____________

STP'lerin en yüksek hızı 85 üstü olsun ki Mirch'ler alıp başını gitmesin...

DOS'ların mutlaka SERT MÜDAHALE kartı olsun ki orta saha da rahat rahat top çevirmesin rakip...

OOS ve diğer forvetler de HIZLI KOŞU, ÇILGIN KOŞU, SÜRATLİ kartlarından en az biri mümkünse ikisi olsun ki, topu kaptınız mı kaleye gidin bir an önce...
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.