Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (433. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-------------------ROONEY-----------------

-----------GERARD-----------VARGAS----

----------------YAYATOURE---------------

-BALE-----RAMOS-------PEPE---ABATE-

-----------------JULIOCESAR------------

Kadrom bu arkadaşlar uzun zamandır oynamıyordum tekrar döndüm.
  • Bugün takım gücü 830 civarı ile maç yaptım.
    Herif 10 oyuncusunu cezasahasına dizmiş.
    Tek forvet (Kalecimin dibinde)

Maç boyu şişirdi şişirdi.3 kere kaçırdık maçı da kaybettik.
    Bundan nasıl zevk alıyorlar anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ,
    Maçlardan sonra hediye içecek vs. bişeyler veriyor onları nasıl kullanıyoruz ?
    Birde bir sıralama var yok büyük ödül için 16 puan toplaman lazım falan diyor bu nedir bilgisi olan var mı ?
    Önerdiği futbolcuları alıyorum 72'lik adamlardan cacık olmuyor :) 8M param var alabileceğim birkaç güzel futbolcu söylermisiniz her mevki olabilir daha yeni başladım :) Teşekkürler ... (Akşam fenerbahçeli biriyle karşılaştım adam 3 tane çaktı walla ama bu ara pas olayına fena gıcık oldum her top geçiyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusufhoca

Arkadaşlar ,
    Maçlardan sonra hediye içecek vs. bişeyler veriyor onları nasıl kullanıyoruz ?
    Birde bir sıralama var yok büyük ödül için 16 puan toplaman lazım falan diyor bu nedir bilgisi olan var mı ?
    Önerdiği futbolcuları alıyorum 72'lik adamlardan cacık olmuyor :) 8M param var alabileceğim birkaç güzel futbolcu söylermisiniz her mevki olabilir daha yeni başladım :) Teşekkürler ... (Akşam fenerbahçeli biriyle karşılaştım adam 3 tane çaktı walla ama bu ara pas olayına fena gıcık oldum her top geçiyor.)

hediyeleri ofline master lig de kullanırsın.
    1 haftalık zaman diliminde ilk 3 e girersen pastanın büyük dilimini yersin.
    16 puan alırsan ilk 3 tesin onu söylüyor büyük ihtimal.
    attığım linkteki ucuz oyuncuları al 100 küsür yabancı var işine yarar :)
    http://pesdb.net/pes2013/index.php?filter_Tenacity-min=80&filter_Tenacity-max=99&filter_Teamwork-min=80&filter_Teamwork-max=99&sort=Overall_rating&order=d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uamuzzi -- 10 Ocak 2013; 10:50:30 >
  • Çok Teşekkür Ederim Akşam Eve Gidince Bakacağım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar ben taktik olarak 2 tane DOS kullanıyorum.
    bunlar: mascherano ve de jong. yedekleride: capoue ve alex song
    mascherano dan memnunum. ama yanına cambiasso'yumu koysam diyorum.
    ve capoue'yi göndersem. fakat cambiasso en yüksek hız:75
    bu oyundada hız olayı olduğu için karar veremiyorum. iyimi olur yoksa kötümü.
    cambiasso yu kullanan varmı DOS'ta. yavaşmı kalıyor?

cambiasso dos olarak süper de rossi ve xabi alonso'dan sonra kesinlikle cambiasso.

Cambiasso'nun hızına aldanma derim. Harikalar yaratıyor...

Özellikle topla çok süratli...

Asıl Xavi ve Iniesta elimde patladı benim... 30 maç yaptılar 1 gol 3 asistleri var.

Orta alanda Vargas, Cambiasso ve Rooney oyunun favorileri benim gözümde...

Verim istiyorsan bu adamları al...

Bir de Perea defansta çok iyi. Önceden bu adamı 6.000 kişi kullanıyor ne var bunda diyordum. Pique ve Puyol'u kullanıyordum.

Denedim ve Perea daha iyi sonuç verdi defansta...

Forvette Adriano'yu şiddetle tavsiye ediyorum.

Bütçesi dar arkadaşarım değerlendirsin lütfen. Şut gücü 93 ve vurduğu yerden giriyor... 80 maç yaptım kendisiyle 72 gol, 27 asisti var.

Bende C.Ronaldo, Agüero, Hulk, İbrahimoviç, Pato, Etoo hepsi var ama kırmızı geldiğinde hemen Adriano'yu tereddüt etmeden kullanıyorum. Hızı da gayet iyi ve yıkılmıyor...
  • Konaminin resmi sitesini takip eden yokmu aq ne zaman sohbet klasmanlar gelecek konami bi açıklama yapmıyor mu ya sıktı artık bu sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

quote:

quote:

cambiasso dos olarak süper de rossi ve xabi alonso'dan sonra kesinlikle cambiasso.

Asıl Xavi ve Iniesta elimde patladı benim... 30 maç yaptılar 1 gol 3 asistleri var.

Bir de Perea defansta çok iyi. Önceden bu adamı 6.000 kişi kullanıyor ne var bunda diyordum. Pique ve Puyol'u kullanıyordum.

Bütçesi dar arkadaşarım değerlendirsin lütfen. Şut gücü 93 ve vurduğu yerden giriyor... 80 maç yaptım kendisiyle 72 gol, 27 asisti var.

Bende C.Ronaldo, Agüero, Hulk, İbrahimoviç, Pato, Etoo hepsi var ama kırmızı geldiğinde hemen Adriano'yu tereddüt etmeden kullanıyorum. Hızı da gayet iyi ve yıkılmıyor...

Perea nın hızı gayet iyi diğer özellikleri tırt geldi bana.
    eğer ant modda oynuyosan yararı olacağını sanmam ama
    diğer modlarda iş görür
  • quote:

quote:

quote:

zaten oyunda guclu forvetın varsa kazanma ıhtımalın yuksek.bu oyun konseptı tamamen ara pas a dayalı oldugu ıcın formu kırmızı olsun koy forvete gerısını bosver.
    elımde 10 un ustunde sf var,aklınıza kım gelırse.eto,hulk,adeb,ıbrah,agu,vsvs.adrıano yu almamıstım,bugun onuda alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uamuzzi

quote:

quote:

quote:

Perea nın hızı gayet iyi diğer özellikleri tırt geldi bana.
    eğer ant modda oynuyosan yararı olacağını sanmam ama
    diğer modlarda iş görür

Ant. modda hiç oynamadım ama perea, mirc, biabiany kadro gücün ne olursa olsun bulunması gereken oyuncular..

Ben hala vazgeçemedim... Takım gücüm 920
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkyas

bir kaç yorumu okuyorumda varsa yoksa etoo :) mirch e laf edenler eto yu tanrı yatarmış :)) istisna durumlar dışında fazla ara üçgen köklemeyle işim olmaz ama oynadığı oyundan zevk almak isteyen oyuncular snijder (oos) van persie (Sf) van persie sol ayağıyla affetmiyor keza sinjderde arkasında olunca frikikler ve mükemmel şutla goller çıkarırsınız jeneriklik goller için kısacası (göbek Gerard Oos Snijder Forvet van persie ) şut bombardımanına tutabilirsiniz ;) ki şut çekme olayında iyi oyuncular buffon gibi kalecilere bela olabilir...

dostum ETO'O ile MİRCH'i kıyaslarsan adama gülerler...

biri REAL ve BARÇA'da oynamış dünya çapında bir gölcü (halen bile)

diğeri KONAMİ'nin bizlere armağan ettiği bir baş belası...

gerçekte var olmayan bir golcü, bu oyunun en iyi gölcü ise,

ve puyol'u peşine takıp gidebiliyorsa, bu çok düşündürücüdür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahramanata-kocaelispor

quote:

Orijinalden alıntı: ilkyas

bir kaç yorumu okuyorumda varsa yoksa etoo :) mirch e laf edenler eto yu tanrı yatarmış :)) istisna durumlar dışında fazla ara üçgen köklemeyle işim olmaz ama oynadığı oyundan zevk almak isteyen oyuncular snijder (oos) van persie (Sf) van persie sol ayağıyla affetmiyor keza sinjderde arkasında olunca frikikler ve mükemmel şutla goller çıkarırsınız jeneriklik goller için kısacası (göbek Gerard Oos Snijder Forvet van persie ) şut bombardımanına tutabilirsiniz ;) ki şut çekme olayında iyi oyuncular buffon gibi kalecilere bela olabilir...

dostum ETO'O ile MİRCH'i kıyaslarsan adama gülerler...

biri REAL ve BARÇA'da oynamış dünya çapında bir gölcü (halen bile)

diğeri KONAMİ'nin bizlere armağan ettiği bir baş belası...

gerçekte var olmayan bir golcü, bu oyunun en iyi gölcü ise,

ve puyol'u peşine takıp gidebiliyorsa, bu çok düşündürücüdür...

Hilecilerden basmakalıp taktiklerden sıkıldım, ! Milyarlık takımı bıraktım avkorkut hesabına dönüp sıfırdan başladım...

Başlarda çok zevkliydi...

Fakat takım gücü 720 leri geçince yine başladı baş belası...

Adamın takım gücü henüz 700 bile değil, yani daha oyunun başında... Ama hile yapıyor...

Beyin de yok bunlarda...

Hadi puanı 1000 e yakın olupta zirve kovalayanları anlıyorum da ulan ouanın zaten 700 falan, ha 1200 üncü olmuşsun ha 2100 üncü...

Bu sene KONAMI online pert... Ama ne yazık ki oynamaktan da vazgeçemiyoruz...
  • oml modunu 2011 den sonra oynamayı bıraktım maalesef. 2011 deki o tadı ne 2012 de ne de 2013 de alabilmiş değilim (oyun olarak değil mod olarak, yoksa pes 13 şahane oyun) offline master lig ve online sıralama maçları ile yola devam :)
  • Bir süredir pes oynamıyordum birikmiş param çoktu bugün takım gücünü 750 yaptım çok yükseltmeden birkaç maç oynarım dedim. 1. maçta walcott-mirch-biabiany forvet üçlüsü ve tek yaptığı topu her kaptığında olduğu yerden uzun top yapmak olan birisi geldi. 2. maçta polisaslan nick'li bir o. çocuğu 2 sıfır yaptığımda maçı kopardı hemen. birde türk olacak, kendine müslüman der. 3. maça geçmeden kapadım bende. uzun lafın kısası bu yıl peste online yalan. artık bu oyundan vazgeçtim 2014'ü bekliyorum.
  • 19 tane şut çekiyorum. 2 tane gol oluyo. rakip hiçbişey oynamıyo. adamı boğmuşum kendi sahasına.
    şutu yok. pası yok. aldığı her topu bilinçsizce çaresizce ileri dikiyo. yeteneği yok oynayacak. toplam 3 şutu var ve 2 tane uzun toptan gol oluyo. karşı karşıya kalıp. maç 2-2 bitiyo
    taktik olarakta defans çizgim 0. defanslar en geride, ileri çıkmıyolar. uzun toplardan, ara toplardan en minimum gol yeme taktiği. radardanda takip ediyorum. yinede kaçıyo arkaya
    demekki uzun top olayını engellemenin bir yolu yok. gerçekten bu sene pes gelmiş geçmiş en kötü oyununu çıkardı. senelerdir oynarım. bu kadar kötü bir pes görmedim. iğrenç ötesi.
    tamamen acemilere ve amelelere göre dizayn edilmiş bir oyun. alan topu depiyo ileri. görmüyö bile nereye deptiğini. gerçekten arkadaşlar bir maçınızı kaydedin ve izleyin. top hep havada.
    depmece oyununa döndü. eski serileri özlüyorum walla. gerçekten futbol oynanıyodu.
  • takımı sıfırladım solda mphela gf de taarabt forvette mirch savunmada leyton ndiaye alkwijd vitoria dos da negli var barreto yu alacağım var mı başka önerileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paccet -- 10 Ocak 2013; 20:56:00 >
  • arkadaşlar bir de bana msj gelmiş ama bakamıyorum nasıl bakılıyor?
  • quote:

19 tane şut çekiyorum. 2 tane gol oluyo. rakip hiçbişey oynamıyo. adamı boğmuşum kendi sahasına.
    şutu yok. pası yok. aldığı her topu bilinçsizce çaresizce ileri dikiyo. yeteneği yok oynayacak. toplam 3 şutu var ve 2 tane uzun toptan gol oluyo. karşı karşıya kalıp. maç 2-2 bitiyo
    taktik olarakta defans çizgim 0. defanslar en geride, ileri çıkmıyolar. uzun toplardan, ara toplardan en minimum gol yeme taktiği. radardanda takip ediyorum. yinede kaçıyo arkaya
    demekki uzun top olayını engellemenin bir yolu yok. gerçekten bu sene pes gelmiş geçmiş en kötü oyununu çıkardı. senelerdir oynarım. bu kadar kötü bir pes görmedim. iğrenç ötesi.
    tamamen acemilere ve amelelere göre dizayn edilmiş bir oyun. alan topu depiyo ileri. görmüyö bile nereye deptiğini. gerçekten arkadaşlar bir maçınızı kaydedin ve izleyin. top hep havada.
    depmece oyununa döndü. eski serileri özlüyorum walla. gerçekten futbol oynanıyodu.

kardeşim kusura bakma ama bu senin çaresizliğin bilgisizliğin okadar güzel adam tutuluyorki manuele al mesela rakibe kaptırdıgın anda topu hemen adamını geri çek onuda yapamıyorsan perea onooha lucıo tiago silva daha sayamadıgım bir çok isim yap markaj ayarını bak bakalım adım atabiliyormu sonra top geldigi anda dönmeye calısma kaleciye pas ver yatıp vursun hemen ara pasıda uzun topda hikaye dalgın olursam avlıyorlar beni yoksa top göstermiyorum sadece üst düzey oyuncular tecrubeli adamlar bunları yapabilir kendin hep öyle oynuyosun baskasına laf atıyosun herşeyin çaresi var şunuda ekliyeyim pes2013 gelmiş geçmiş en gercekçi oyunudur (serinin) hareketler olsun adam markajı olsun çalımlar olsun herşeyinle gerçekçi ufak tefek hatalarda bütün oyunlarda var şu anki en büyük hatası hileye bişey yapmamaları başka bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilx29 -- 10 Ocak 2013; 22:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paccet

arkadaşlar bir de bana msj gelmiş ama bakamıyorum nasıl bakılıyor?

kardeşim bnada gelmişti bi ay bakamamıştım :D online ayarlarda arkadaşlık isteğimi ne var oraya gir sana ark.lık isteği yollamışlardır ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: tilx29

quote:

19 tane şut çekiyorum. 2 tane gol oluyo. rakip hiçbişey oynamıyo. adamı boğmuşum kendi sahasına.

kardeşim kusura bakma ama bu senin çaresizliğin bilgisizliğin okadar güzel adam tutuluyorki manuele al mesela rakibe kaptırdıgın anda topu hemen adamını geri çek onuda yapamıyorsan perea onooha lucıo tiago silva daha sayamadıgım bir çok isim yap markaj ayarını bak bakalım adım atabiliyormu sonra top geldigi anda dönmeye calısma kaleciye pas ver yatıp vursun hemen ara pasıda uzun topda hikaye dalgın olursam avlıyorlar beni yoksa top göstermiyorum sadece üst düzey oyuncular tecrubeli adamlar bunları yapabilir kendin hep öyle oynuyosun baskasına laf atıyosun herşeyin çaresi var şunuda ekliyeyim pes2013 gelmiş geçmiş en gercekçi oyunudur (serinin) hareketler olsun adam markajı olsun çalımlar olsun herşeyinle gerçekçi ufak tefek hatalarda bütün oyunlarda var şu anki en büyük hatası hileye bişey yapmamaları başka bişey yok

pes 13 serinin gelmiş geçmiş en gerçekçi oyunu? dünya genelinde maç başına 5 gol ortalaması var bu oyunda :) Aksine serinin en ''arcade'' olan oyunudur. Uzaktan şutların %70 i doksana gidiyor. Karşı karşıya da eğer pres yapmadan arkadan kayarsan kırmızı kart bile gösterilmiyor. İyi oyundur kötü oyundur. Ama kimse gerçekçi demesin.
  • 
Sayfa: önceki 431432433434435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.