Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

Pes 2013 server'lar gün itibariyle aktif olduğunda paylaşımda bulunmak üzere bir Pes 2013 Online Master Lig konusunun aktif olması gerekir diye düşündüm paylaşımlar ve oyuncu yardımları çok önemli herkese iyi oyunlar dilerim şans yanımızda olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Ekim 2012; 18:24:05 >
  • Oyunumuz gelsede online 2013 keyfi bizde yaşasak:(
  • En azından başlıkta bir şenlense oyuncu tavsiyelerine çok fazla ihtiyacım var çünkü
  • hayırlı olsun, konuyu açmanız iyi olmuş.
    bi heves başladık bakalım, bu sefer ne kadar götürecek bizi pes.

ilk sorunum geçen sene başladığımda yaşadığımla aynı. oyun içinde takımı daha ofansif veya defansif yapamıyorum. 2012 de select ile birlikte R1 e basınca bir kademe daha ofansif R2 ye basınca bir kademe daha defansif yapıyordu. şimdi bulamadım, sırrına erişen var mı?
  • arkadaşlar ben dün oynadım ilk defa
    ilk izlenimlerim kötü gibi
    öncelikle her pozisyon gol oluyor
    bu çok kötü
    2-rakibim 2 kere oyundan kaçtı beni galip sayıp maç parasınıda vermiyor
    mypes daha açılmamış yada ben bulamadım
    oyuncular şu an bedava
    messi en pahalısı 21000000 euro
    bide form durumları geçen seneki gibi değil kawaga yı aldım birmaç sarı bir maç mavi çok değişken neye göre değiştiğini anlamadım bi türlü
    ilk adamlarda fena değil oynanabilir gibi hiç gol kaçırmıyorlar
    bu arada vatana millete hayırlı olsun
  • ARKADAŞLAR PES 2012 DE GİBİ SÖZLEŞMELER AYNI MI MESALA MESSİYİ ALDIM 50 MAÇ İÇİN PARA ÖDEDİM 50 MAÇLIK BİTTĞİNDE TEKRAR UZATMA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • aynı duruyor akşam tam çözerim oyunu
  • Evet sözleşme sistemi aynı ama form durumu tam olarak neye göre değişiyor bunu anlamış değilim...
  • Pes 2013 MLO için ilk izlenimlerim şöyle:
    Geçen seneden farklı olarak form grafigi olayı ortadan kalmış ve her mac farkli form durumlarında oluyor oyuncular bu şu açıdan iyi geçen formu düşükken oyuncuyu alip düşüşe geçinceye kadar kulanıp satıyorduk karda ediliyordu biraz ama bu sene oyle olmayacak ve begendigin oyuncuları surekli takiminda tutabileceksin.Form konusunda da formu yüksek olan oyuncuları almak daha mantıklı gibi.
    Suanda sürekli oyun bakıma giriyor ve cogu oyuncunun transfer yasagi var malum ilk 90 kişi aldi aldi ondan sonra yasak geliyor ve fiyati yukseliyor oyuncunun.
    Gecen senenin ucuz maliyetli ama iş yapan topcusu Mphela'nin yerini Salemous alacak gibi.Ayrıca savunmada Abdoulaye,Negli yine iş yapar.Forvet secimi yapmak cok zor degil cunku pes 2013 de artik kaleciyle karsi karsiya en kotu forvet bile gol yapabiliyor ve uzaktan sutlarla da gol bulmak daha mumkun.
    Hala baglantı kesen cheaterlar ve frikiki makinaya kullandırıp gol yapma durumları var.Turnuvalar suan mlo open olarak duzenleniyor ve parası baslangıca gore cok iyi.
    Puanlama durumu ise komple değişmiş durumda öncelikle ilk 5 macinizi puansız olarak yapıyorsunuz ona göre size bir puan veriyorlar örnegin ilk 5 macta 3 g 2 m aldiniz 450 puan ile top player olarak basliyorsunuz oyuna.
  • Online modda adam eksiltmek CPU ya karşı adam geçmekten çok daha kolay... Bu da oyun zevkini arttırıyor... Savunma yapmak ise bir o kadar zor...

Ana Lig'de eskisi gibi rating (derece) sistemi yerine 'seviye/derece' sistemi gelmiş... Oyunun malum seviyeleri (başlangıç-amatör-orta seviye-profesyonel-en iyi oyuncu-super star) arasına sizi yerleştiriyor... Bunun yanında birde derece puanı veriyor... Eşleşmeleri buna göre yapabiliyorsunuz...

Oyuncu sözleşme sistemi PES 2012 ile aynı...

Oyuncuların formları ise PES2011 deki gibi her maça göre değişiyor...

Ayrıca maç başı kazandığınız para PES 2011 seviyesinde... Maç ücreti yok, direk kasaya gidiyor... Maçın sonucuna göre para alıyorsunuz...

Bu değişiklikle hem dengeli gitmek zorundasınız hem de öyle kafadan Messili kadrolar kuramıyorsunuz... Vakit gerekiyor...

Ucuz ama faydalı oyuncular çok daha fazla önem kazandı bu sayede... Bir süre bu şekilde devam etmek zorundasınız çünkü...

Diğer modlara çok bakamadım...

Oyun açılır açılmaz online kontrolleri yapıyor ve siz daha sonra ingle modlara girer gibi online modlara girip çıkabiliyorsunuz...

Müsabakalar başladı...

Dostluk maçı ve Sıralama maçı lobileri ayrılmış...

Ana Lig kadroları halen kullanilabiliyor...

Online bana geçen yılki heyecanı vermedi ama zamanla alışırız diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Online modda adam eksiltmek CPU ya karşı adam geçmekten çok daha kolay... Bu da oyun zevkini arttırıyor... Savunma yapmak ise bir o kadar zor...

Ana Lig'de eskisi gibi rating (derece) sistemi yerine 'seviye/derece' sistemi gelmiş... Oyunun malum seviyeleri (başlangıç-amatör-orta seviye-profesyonel-en iyi oyuncu-super star) arasına sizi yerleştiriyor... Bunun yanında birde derece puanı veriyor... Eşleşmeleri buna göre yapabiliyorsunuz...

Oyuncu sözleşme sistemi PES 2012 ile aynı...

Oyuncuların formları ise PES2011 deki gibi her maça göre değişiyor...

Ayrıca maç başı kazandığınız para PES 2011 seviyesinde... Maç ücreti yok, direk kasaya gidiyor... Maçın sonucuna göre para alıyorsunuz...

Bu değişiklikle hem dengeli gitmek zorundasınız hem de öyle kafadan Messili kadrolar kuramıyorsunuz... Vakit gerekiyor...

Ucuz ama faydalı oyuncular çok daha fazla önem kazandı bu sayede... Bir süre bu şekilde devam etmek zorundasınız çünkü...

Diğer modlara çok bakamadım...

Oyun açılır açılmaz online kontrolleri yapıyor ve siz daha sonra ingle modlara girer gibi online modlara girip çıkabiliyorsunuz...

Müsabakalar başladı...

Dostluk maçı ve Sıralama maçı lobileri ayrılmış...

Ana Lig kadroları halen kullanilabiliyor...

Online bana geçen yılki heyecanı vermedi ama zamanla alışırız diye düşünüyorum...

Çok güzel bir inceleme olmuş gayet profesyonel teşekkür ederim..
  • ne ara basladinda aldin elmander arshavin barretto yu filan allahim ya yemeyip icmeyip oyunu oynuyorlar saniyorum.
  • bakalım ben de aldım,başlıyorum şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

bakalım ben de aldım,başlıyorum şimdi

Hayırlı olsun
  • 18:31'de Di Natale'nin transfer engeli bitiyor bakalım alabilecek miyim...
  • Ve sonunda Di Natale'ye 3.8 milyon gibi bir rakama kavuştum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Ve sonunda Di Natale'ye 3.8 milyon gibi bir rakama kavuştum...

hayırlı olsun..ben de fena başlamadım.ilk 5 maçta 4 galibiyet aldım.Lisandro'yu aldım forvete...
  • Abi oyunda top yapmak bu kadar mı zor. Kaç yıllık pes oyuncusuyum çıldiracagim ya. Bu adamlar yoruluyor falan ne yapacağız bunlara anasını satayım. Milletle aynı kadromuz var bizim adamlar defans içinde boğuluyor, aynı adamlar diğer adamda lambur lambur defans arkasına sarkıyor. L2 kullanmaktan farklı ne yapıyorlar anlamadım. Anasının gözünden gol yiyoruz. Şu yorgunluk olayına da biri açıklık getirsin lütfen. Oyunu domine etmek için ne yapmak lazım ayrıca. Hiç bu kadar mal gibi olmamıştım. En aşağı 10-12 mağlubiyetim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Ve sonunda Di Natale'ye 3.8 milyon gibi bir rakama kavuştum...

hayırlı olsun..ben de fena başlamadım.ilk 5 maçta 4 galibiyet aldım.Lisandro'yu aldım forvete...

Lisandro nasıl dostum memnunmusun kaç paraya aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Abi oyunda top yapmak bu kadar mı zor. Kaç yıllık pes oyuncusuyum çıldiracagim ya. Bu adamlar yoruluyor falan ne yapacağız bunlara anasını satayım. Milletle aynı kadromuz var bizim adamlar defans içinde boğuluyor, aynı adamlar diğer adamda lambur lambur defans arkasına sarkıyor. L2 kullanmaktan farklı ne yapıyorlar anlamadım. Anasının gözünden gol yiyoruz. Şu yorgunluk olayına da biri açıklık getirsin lütfen. Oyunu domine etmek için ne yapmak lazım ayrıca. Hiç bu kadar mal gibi olmamıştım. En aşağı 10-12 mağlubiyetim var.

Taktik olarak uzun top kullanırsan takım daha derli toplu duruyor sahada...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.