Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragon3781

quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

O değilde hala ICS güncelleme çıkmadı :(

o değilde ömrü hayatımda kullandığım en verimsiz işletim sistemi şu android.umarım ICS'de GB gibi değildir

Bende Tablette ICS yüklü Ram 1 İşlemci 1.8 yanlış hatırlamıyorsam.

ICS Sanki daha stabil ve seri gibi geliyor bana menüsüyle , kullanım arayüzüyle , vs...

Yoksa şuandaki P725 e gelen ICS ile ne gibi özellikler eklenebilirki ? işlemci hız değerleri , grafik değerleri vs stabilize kullanım oranı vs.. değişerek sistem biraz hızlanır .Onun dışında başka ne gibi yenilik olabilir ki - sanmıyorum.

Belki 32 Gb SD kart desteği 64 olabilir ICS ile ...

yüklenen her program kullanmasam bile arkada çalışıyor ram'i dolduruyor pili yiyor birini aramak için kırk takla atıyorum. senelerdir rehberi kullanmıyordum bu telefonla yeniden rehberi kullanmak zorundayım. telefonu kapatırken bile iki kez onay vermek zorundayım. ulan kapat dediğimde kapatsana ne sorup duruyorsun kapatayımmı diye akıllı arama diye bir şey var ama androiddeki tas tamam aptal arama olmuş. customcular bu telefondakiandroidi gliştirmek yerine windowsu port etse tadından yenmez. yoksa donanımı çok güzel donanıma lafım yok ama android tam bir saçmalık. neymiş bir yığın programı varmış e olur tabi sistem o kadar yetersizki normalde olması gereken her şey için bir program yüklemek gerekiyor sanırım en iyisi spb shell yüklemek ama oda zaten yetersiz olan pili daha hızlı bitiriyor. halbuki spb'yi açtığımızda kendi ev ekranı gibi uygulamaları arkada çalıştırmasa şahane olacak ama andro bunada müsade etmiyor

• Arkadaşlar merhaba.Bende bu LG 3D Max'ı almayı planlıyorumda internetten yorumları takip ediyorum bazı kullanıcılar telefonun kendiliginden resetlendiginden bahsediyor kendilginden kapanıp açılmalar söz konusu oluyormuş bu sıkıntı nedir bir telefon arızasımı yoksa yazılımsal bir sorunmu ? Ayrıca güncelleme sürümü henüz gelmedi galiba gelicekmi ? ve güncelleme sürümü gelmeden telefonda negibi işlemler yapılamıyor veya eksi tarafları nelerdir güncelleme yapılmadıgında ? Telefon hakkında detaylı yorumlarınızı bekliyorum ona göre satın alacagım arkadaşlar teşekkürler..
  • Arama geldiğini haber veren bir ışık bile yok bunda çok ayıp etmişler.Aramışlar telefonu duymamışım,bakıyorum arama yapıldığını gösterir bir belirti yok telefonda bende açıp bakmıyorum sonra bir bakayım dedim aramışlar.

Çağrıyı gösterir bir ışık bile koymamışlar yuh yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Arkadaşlar merhaba.Bende bu LG 3D Max'ı almayı planlıyorumda internetten yorumları takip ediyorum bazı kullanıcılar telefonun kendiliginden resetlendiginden bahsediyor kendilginden kapanıp açılmalar söz konusu oluyormuş bu sıkıntı nedir bir telefon arızasımı yoksa yazılımsal bir sorunmu ? Ayrıca güncelleme sürümü henüz gelmedi galiba gelicekmi ? ve güncelleme sürümü gelmeden telefonda negibi işlemler yapılamıyor veya eksi tarafları nelerdir güncelleme yapılmadıgında ? Telefon hakkında detaylı yorumlarınızı bekliyorum ona göre satın alacagım arkadaşlar teşekkürler..

Kendi kendine kapanma olayını ilk defa senden duydum şahsen bende böyle bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Arkadaşlar merhaba.Bende bu LG 3D Max'ı almayı planlıyorumda internetten yorumları takip ediyorum bazı kullanıcılar telefonun kendiliginden resetlendiginden bahsediyor kendilginden kapanıp açılmalar söz konusu oluyormuş bu sıkıntı nedir bir telefon arızasımı yoksa yazılımsal bir sorunmu ? Ayrıca güncelleme sürümü henüz gelmedi galiba gelicekmi ? ve güncelleme sürümü gelmeden telefonda negibi işlemler yapılamıyor veya eksi tarafları nelerdir güncelleme yapılmadıgında ? Telefon hakkında detaylı yorumlarınızı bekliyorum ona göre satın alacagım arkadaşlar teşekkürler..

Kendi kendine kapanma olayını ilk defa senden duydum şahsen bende böyle bir sorun yok

Ben de ilk defa duydum. Bence 900 gibi bir fiyat için çok iyi bir telefon. Çok sağlam ve estetik. Ayrıca 3D

• Kapanma olayını ben de hiç yaşamadım.. Cihazdan son derece memnunum.. Şarj konusunda ise HTC nin yayınladığını söyledikleri şu 8 saat şarja tak sonra çıkar kapat 1 saat tak olayını hiç inanmamama rağmen denedim ve sonuç verdi gerçekten.. Şarj süresi emin olun en az bi % 50 arttı...
  • HTC'nin şarj işlemini bir kez yapıyoruz değil mi? ( laz'ım ya, emin olmak istedim )
    ...
    alicavush root yapmanın artıları eksileri nelerdir, kısaca bahsedebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanksrist -- 9 Aralık 2012; 12:10:51 >
  • bu telefona ics kapaklı deri kılıf ve orjinal yüksek kapasiteli batarya lazım arkadaşlar.
  • Dün teknosadan Lg optimus 3d max aldım, , önceden htc evo 3d kullandım fotoğraf çekmeyi seven biri olarak tekrar 3d telefon almak istedim ve htc yi aradım fakat bulamadım. S3 almayı düşünürken LGnin teknosadaki fiyatı keseme uydu ve bu modeli aldım. Açıkcası pişman oldum diyebilirim. Bütün yazılanları okudum yazacaklarım telefon sahipleriyle alakası yoktur. Daha önceden iphone, htc, samsung dokunmatik modelleri kullandıktan sonra ve telefonun dokunmatiği bir adım geride. Özellikle aşağıdaki geri tuşu nedense bir iki seferde anca algılıyor. Ekran parlaklığı iyi zaten teknolojisi de iyi sanırım fakat çözünürlük olarak da geri olduğunu kendini belli ediyor. 3d görüntülerde htc nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Fakat 2d çekimlerde htc den daha kaliteli görüntüsü var. htc nin 2d çekimleri gerçekten iyi değildi. Bu yazıyı yazmamdaki sebep pil sorunum. Pilin kısa gideceğini biliyordum fakat bu kadar kısa sürceğini hiç tahmin etmiyordum. Kendi kendime 1500 lük dedim fazla oynamam 1 gün idare eder oyun video ihtiyacımı tabletten gideririm dedim fakat yaklaşık 2 saatlik kurcalamamla bitti sabah 10da şarjdan çektim şimdi telefon gene bağlı. Teknosadan aldığımız ürünü kusurlu olmadığı sürece geri veremiyoruz sanırım imkanım olsa hemen geri götürürdüm.

• bende dün 3d max ailesine katıldım. öncelikle fıstık gibi telefon. ekranı çok kalitesi. klavyesi samsungdan daha iyi bence. (benim arkadaş yeni ace 2 almış. klavyesi nerdeyse berbattı. (tabi iphone dan sonra :D) 3d olayı süper. özellikle video ve fotolar. android 4 gelirse süper olcek ki gelcekmiş :D. uzun sözün kısası herkese tavsiye ederim .
    son olarakta pili biraz cabuk bitio 3d de. acaba başka batarya iş yaparmı. mesala bu alttaki.
    http://www.prweb.com/releases/2012/7/prweb9675203.htm
    iş yaparmı yani sorun çıkmaz dimi voltaj olayı filan bozmuyak şimdi aleti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danger_snake -- 9 Aralık 2012; 14:09:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanksrist

HTC'nin şarj işlemini bir kez yapıyoruz değil mi? ( laz'ım ya, emin olmak istedim )
    ...

Kardeş root'un şu an tek artısı istemediğim uygulamaları kaldırmam oldu onun için şimdilik çok gerekli değil bence. Ne zaman gerekli olur dersen custom room yükleyeceğimiz zamanki şu an sadece bir tane custom rom mevcut onuda ben pek beğenmedim sayıları arttıkça güzel şeyler çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: absem

Dün teknosadan Lg optimus 3d max aldım, , önceden htc evo 3d kullandım fotoğraf çekmeyi seven biri olarak tekrar 3d telefon almak istedim ve htc yi aradım fakat bulamadım. S3 almayı düşünürken LGnin teknosadaki fiyatı keseme uydu ve bu modeli aldım. Açıkcası pişman oldum diyebilirim. Bütün yazılanları okudum yazacaklarım telefon sahipleriyle alakası yoktur. Daha önceden iphone, htc, samsung dokunmatik modelleri kullandıktan sonra ve telefonun dokunmatiği bir adım geride. Özellikle aşağıdaki geri tuşu nedense bir iki seferde anca algılıyor. Ekran parlaklığı iyi zaten teknolojisi de iyi sanırım fakat çözünürlük olarak da geri olduğunu kendini belli ediyor. 3d görüntülerde htc nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Fakat 2d çekimlerde htc den daha kaliteli görüntüsü var. htc nin 2d çekimleri gerçekten iyi değildi. Bu yazıyı yazmamdaki sebep pil sorunum. Pilin kısa gideceğini biliyordum fakat bu kadar kısa sürceğini hiç tahmin etmiyordum. Kendi kendime 1500 lük dedim fazla oynamam 1 gün idare eder oyun video ihtiyacımı tabletten gideririm dedim fakat yaklaşık 2 saatlik kurcalamamla bitti sabah 10da şarjdan çektim şimdi telefon gene bağlı. Teknosadan aldığımız ürünü kusurlu olmadığı sürece geri veremiyoruz sanırım imkanım olsa hemen geri götürürdüm.

Aslında bende htc düşünüyordum fakat htc nin sayfasındaki arkadaşlar lg 3D için htc den çok az kaliteli deyince bunu aldım neticede buda 3D'den kaliteli olunca tercih bu oldu

• almadan önce htc yede baktım htc nin kasa daha hoş ama 3d telefonların içinde en iyisibu ayrıca diğer dokunmatik telefonlardan eksiği yok gayet hızlı
  • Hız konusunda ben de katılıyorum, eşzamanlama yapmıyorken hiç takılmaya rastlamadım, az önce içindeki asphaltı indirdim, htcde de nfs shift geliyordu aynı şekilde, 3d çözünürlüğünde umduğumu bulamadım, zaten pek de oyun oynayacağımı sanmıyorum, bi de ses konusunda rahatsızım, aynı kulaklıkla dinlediğim radyoda nokia 1616 daha başarılı :D aynı radyoya devam.. telefonu dün almama rağmen acilen orjinal pil bulmam lazım, serviste mevcut mudur acaba yarın arayacağım gerçi ama bilen var mı İzmir^de nerden temin edebilirım maliyeti ne kadar olur, açık kapamada dahi yüzde 5e yakın güç azalıyor.
  • Sormak istediğim birşey daha var, normal rehberimde bir kişiye ait bir kayıt varken, mesaj yazarken göndermek istediğim kişileri açtığım rehberde bazı kişilerden ikişer tane var, bunun sebebini anlamayadım, bazı kişilerin whatsappı olduğundan mı diye düşündüm ama olmayanların da var bu yüzden listeyi kaydırırken takılmalar olabiliyor yardımcı olursanız sevinirim

Rehberi dışa aktarıp, sonra telefondan silip tekrar içe aktarınca sorunum halloldu, bütün bunları yaparken yüzde 5 daha şarjım gitti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absem -- 9 Aralık 2012; 17:54:36 >
  • quote:

Sormak istediğim birşey daha var, normal rehberimde bir kişiye ait bir kayıt varken, mesaj yazarken göndermek istediğim kişileri açtığım rehberde bazı kişilerden ikişer tane var, bunun sebebini anlamayadım, bazı kişilerin whatsappı olduğundan mı diye düşündüm ama olmayanların da var bu yüzden listeyi kaydırırken takılmalar olabiliyor yardımcı olursanız sevinirim

Rehberi dışa aktarıp, sonra telefondan silip tekrar içe aktarınca sorunum halloldu, bütün bunları yaparken yüzde 5 daha şarjım gitti :D

hem sim hafızasında hemde tel hafızasındaysa olur veya google kişilerimde ve tel hafızasındaysada olur. Yani olur oğlu olur. Androidin salaklıklarından biride bu. Telefonda oyun oynamayı sevmeyen biri olarak keşke diyorum şu telefonda symbian belle olsaydı işte o zaman ne pil sorunumuz olurdu nede başka bir şey. Hiç belli olmaz 808 ile bunu takas edebilirim neticede 808 3D olmasa muhteşem ötesi bir kameraya sahip

• Belki çok fazla irdeliyorum ama bütün telefonlarda var mı diye merak ettim, ekranın sol altından şarj aletinin takıldığı kısımında ekran biraz bastırıldığında bir boşluk olduğunu farkettim, ekranın sarj aletinin girdiği yere denk gelen kısımda çıt diye ses geliyor
  • quote:

quote:

Sormak istediğim birşey daha var, normal rehberimde bir kişiye ait bir kayıt varken, mesaj yazarken göndermek istediğim kişileri açtığım rehberde bazı kişilerden ikişer tane var, bunun sebebini anlamayadım, bazı kişilerin whatsappı olduğundan mı diye düşündüm ama olmayanların da var bu yüzden listeyi kaydırırken takılmalar olabiliyor yardımcı olursanız sevinirim

hem sim hafızasında hemde tel hafızasındaysa olur veya google kişilerimde ve tel hafızasındaysada olur. Yani olur oğlu olur. Androidin salaklıklarından biride bu. Telefonda oyun oynamayı sevmeyen biri olarak keşke diyorum şu telefonda symbian belle olsaydı işte o zaman ne pil sorunumuz olurdu nede başka bir şey. Hiç belli olmaz 808 ile bunu takas edebilirim neticede 808 3D olmasa muhteşem ötesi bir kameraya sahip

Teşekkür ederim google hesabımda da vardı sanırım bazı numaralar

• quote:

Orijinalden alıntı: sanksrist

HTC'nin şarj işlemini bir kez yapıyoruz değil mi? ( laz'ım ya, emin olmak istedim )
    ...

Evet kardes 1 defa yapmak yeterli.. artik eskisinden daha fazla gidiyor sarj.. ancak htc yayinladi dedikleri isleme harfiyen uy.. tavsiyem sarji % 5 in altina dusene kadar kullan sonra gece uyuyunca sarja tak geri kalani da sabah kalkinca aynen uygula sonra bizimle paylas.. sonuc alirsin ins benim gibi...

• Yahu bizim ics ne zaman cikacak acaba ...

Formun birinde ics degil jb cikabilir diyordu.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.