Şimdi Ara

LG OPTİMUS 3D MAX (P725) ANA KONU VE İNCELEME (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.756
Cevap
19
Favori
132.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıdaki metini xda-developers`ten kopyaladım fakat Türkçeye çeviremedim. ingilizcesi olan bir arkadaşımız yardımcı olursa çok sevinirim

Hello guys I have finally rooted my LG OPTIMUS 3D MAX P725 phone and here are the steps originally from Russian forum 4pda.ru for LG OPTIMUS L5 working on our beloved OPTIMUS 3D MAX.

Thanks to Shvandiura (of 4pda.ru)

Working on LG OPTIMUS 3D MAX P720, LG OPTIMUS 3D MAX P725 AND LG OPTIMUS CUBE SU870

NOTE : I am not held responsible for bricked devices

Follow the given STEPS CAREFULLY :

OFFLINE Root for LG OPTIMUS 3D MAX

1. Download the archive and unpack it (create a folder on desktop named whatever you like): Root kithttp://www.mediafire.com/?fafrhfiu409zy99

2.Download "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" attached below and copy to root of your phone (internal storage).

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1272418&d=1345501542

3. On the phone in the "Options -> Security" enable "Unknown sources" In the "For Developers" enable "Debug on USB"

4. Install "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk"

5. Then open the installed "SystemBackupTest" and not closing Hold down the power button and reboot the device.

6. You might get BOOTLOOP ,so don't PANIC. Just wait at the LG LOGO. After 3-4 Minutes on LG LOGO, PRESS Power Button.

7. Connect the usb now ( make sure that usb drivers are already installed ).

7. In the folder you've created «O3DM Rooting Kit» run the file «root.bat», wait until the script is executed and the phone will reboot.

8.Then on the phone, open the Google Play Store and you will find "SuperSU" Upgrade "SuperSU", and then open the program asks updates ... Click OK, to

9.Update SU binary ...

10.Now you have a root-law. You can delete an application «SystemBackupTest» ...

Please see attached photos for proof Enjoy...

IT TOOK MORE TIME TO SEARCH AND TEST AND EDIT THIS METHOD THAN THE TIME YOU WILL TAKE TO JUST " HIT THANKS".

So, Don't forget to " HIT THE THANKS "

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu cihazı hiç root'layan custom rom yükleyen yokmu. ben
    ben şuradahttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1778299 bir rom buldum ama ingilizcem çok kötü olduğu için cesaret edip yükleyemedim. sizlerde bir incelermisiniz veya bildiğiniz daha iyi bir rom varmı?
  • buda paşka bir rom The Promethius
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtagucu

quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

çiftli ekran olan 3d açılınca yine 2 video çıkıyor 2d to 3d tıkladım yine aynı pc deki gib...kendi video playerı açmıyor diğer programı bilemem. ŞArjı sanmam 5 saat film izleyemezsin.

yanyana 2 görüntü veren filmleri telefonla gelen video oynatıcının 3d formatı ayar kısmından 3d'ye dönüştürebiliyorsunuz. Telefonun içinde gelen video oynatıcı her tür 3d film formatını/tipini destekliyor (Yanyana,üst üste,steroglyph vs.)

sağolasın yaptım ayarı oldu..ben sadece ekrandaki 2d to 3d var sanıyordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mayday06

arkadaşlar bu telefon için deri kapaklı kılıf ve 2000mah üzeri batarya ve ıcs güncellemesiyle ilgilenenler varsa burdan paylaşalım.

3d max'a uyan en yüksek kapasiteli pil olarak ben bunu buldum. Mugen Power Battery

1800mah gücünde orjinal pilin boyutunda.

3dmax için bundan daha yüksek güçte bulan varsa paylaşsın.

dostum bende şunu buldum

Mugen 3600ma

nasıl bulacaz bunu Türkiyeden ??? Herkese yedek pil lazım ilk bulan haber versin..
    Neden root düşünüyorsunuz. Başka cihaz gibi tanıtıp İICS mi kuracaksınız ?
    geçen saati kurdum teli kapattım. Ne mi oldu işe geç kaldım :) tel kapalıyken çalışan alarm programı lazım :)
    tuş kilidini tek ellen açmak için herhalde hulk eli lazım. bazen ekran dokunmatiği algılamıyor. Sebebi yazılımsal herhalde yada ben xooma alıştığım için fiziksel bastırma az kalıyor.
    3d mahjong
    angry birds star wars
    3d dart

oyunları gayet performanslı. 3D video iyi çekti Maşallah fotoğraflarda xperia s kalitesi olmasa da tatminkar.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mayday06

arkadaşlar bu telefon için deri kapaklı kılıf ve 2000mah üzeri batarya ve ıcs güncellemesiyle ilgilenenler varsa burdan paylaşalım.

3d max'a uyan en yüksek kapasiteli pil olarak ben bunu buldum. Mugen Power Battery

1800mah gücünde orjinal pilin boyutunda.

3dmax için bundan daha yüksek güçte bulan varsa paylaşsın.

dostum bende şunu buldum

Mugen 3600ma

bu 3600'lük pili satan firmanın mugenpower firmasını taklit eden korsan çinli bir şirket havası var web sitesinden bakınca. Böyle korsan pilleri alırken dikkat edin telefon suratınızda patlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gtagucu -- 19 Kasım 2012; 14:17:26 >

• Müdür 1800 lük olanı Türkiyede satışta mı ?
  • Merhaba arkadaşlar.. Böyle bir konu açıp bizi bilgilendiren arkadaşlara sonsuz teşekkürler.. Bende optimus 3d max almayı düşünüyordum fakat fiyat biraz tuzlu geldiğinden ıraktan getirtmeyi düşünüyorum.. Bun konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.. Aşağı yukarı 350 dolara geliyor dedi bir arkadaş + burda pasaporta işleme ücretiyle birlikte 750yi bulmuyor bile.. Mantıklı mı ıraqtan getirtmek garantisi burda da geçerli mi sıkıntı çıkar mı.? Cevaplarınızı bekliyorum..
  • quote:

Arkadaşlar aşağıdaki metini xda-developers`ten kopyaladım fakat Türkçeye çeviremedim. ingilizcesi olan bir arkadaşımız yardımcı olursa çok sevinirim

Hello guys I have finally rooted my LG OPTIMUS 3D MAX P725 phone and here are the steps originally from Russian forum 4pda.ru for LG OPTIMUS L5 working on our beloved OPTIMUS 3D MAX.

Thanks to Shvandiura (of 4pda.ru)

Working on LG OPTIMUS 3D MAX P720, LG OPTIMUS 3D MAX P725 AND LG OPTIMUS CUBE SU870

NOTE : I am not held responsible for bricked devices

Follow the given STEPS CAREFULLY :

OFFLINE Root for LG OPTIMUS 3D MAX

1. Download the archive and unpack it (create a folder on desktop named whatever you like): Root kithttp://www.mediafire.com/?fafrhfiu409zy99

2.Download "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" attached below and copy to root of your phone (internal storage).

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1272418&d=1345501542

3. On the phone in the "Options -> Security" enable "Unknown sources" In the "For Developers" enable "Debug on USB"

4. Install "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk"

5. Then open the installed "SystemBackupTest" and not closing Hold down the power button and reboot the device.

6. You might get BOOTLOOP ,so don't PANIC. Just wait at the LG LOGO. After 3-4 Minutes on LG LOGO, PRESS Power Button.

7. Connect the usb now ( make sure that usb drivers are already installed ).

7. In the folder you've created «O3DM Rooting Kit» run the file «root.bat», wait until the script is executed and the phone will reboot.

8.Then on the phone, open the Google Play Store and you will find "SuperSU" Upgrade "SuperSU", and then open the program asks updates ... Click OK, to

9.Update SU binary ...

10.Now you have a root-law. You can delete an application «SystemBackupTest» ...

Please see attached photos for proof Enjoy...

IT TOOK MORE TIME TO SEARCH AND TEST AND EDIT THIS METHOD THAN THE TIME YOU WILL TAKE TO JUST " HIT THANKS".

So, Don't forget to " HIT THE THANKS "

Kardeş kısıtlı ingilizcemizle tercüme etmeye çalıştık.. Çeviri %90 tamamdr kanımca.. Root tan filan anlamam inş sen çeviriden anlamışındır.. Faydalı olursa ne mutlu.. Selametle...

:: TERCÜMESİ ::
    Merhaba arkadaşlar.. Sonunda lg optimus 3d max p725 telefonumu root ettim ve orjinali adımlar halinde
    rus sitesinde lg optimus L5 için hazırlanmştı, optimus 3d max ta da çalıştı..

Teşekkürler Shvadiura (4pda.ru)---Sitede yayınlayan elemana teşekkür ediyor :)
    LG Optimus 3D Max P720, Lg Optimus 3D Max ve LG Optimus Cube SU870 modellerinde çalıştı...
    NOT: Cihazlarda oluşabilecek olumsuz durumlar için sorumluluk kabul etmiyorum..!!
    Adımları dikkatlice takip ediniz :
    LG Optimus 3D Max için internetsiz root...

1-Arşivi indirin ve paketten çıkarın (Masaüstünde istediğiniz isimde bir klasör olurşturun)
    Root dosyasıhttp://www.mediafire.com/?fafrhfiu409zy99

2-Alttaki adresten dosyayı indirin "IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" ve telefonun dahili hafızasına kopyalayın

3-Telefonda "Seçenekler--Güvenlik" ten "bilinmeyen servisler" i ordan da "geliştirici" den "USB Hata Ayıklama" yı aktif edin

4-"IS11LG_SystemBackupTest.signed.apk" dosyasını indirin..

5-İndirdiğiniz "SystemBackupTest" adlı dosyayı açın ve dosyayı kapatmadan telefonu power düğmesiyle yeniden başlatın

6-Bekleyebilirsiniz biraz, panik yapmayın. Sadece LG Logosunu bekleyin ve 3-4 dakikadan sonra power düğmesine bası

7-USB yi bağlayın (USB Sürücünün hazır olduğundan emin olun)

8-Sonra telefonda Google Play Store u açın,, "SuperSU" diye bi şey göreceksiniz,, "SuperSU"ya güncelleyin ve devamında güncellemelere
    OK deyip devam edin..

9-SU çiftine güncelleyin..

10-Artık yasal root a sahipsiniz.. "SystemBackupTest" dosyasını silebilirsiniz.

Lütden fotoğraflı kanıtlara bakın
    Bunu bulmak, test etmek, ve bu metodu düzenlemek bayağı zaman aldı Sizsadece bir teşekkür edin..
    Teşekkür etmeyi unutmayın...

:: TERCÜME BİTTİ ::

• çoğumuz hepsiburadadan 999 - 100 tl hediye çeki aldık.benimki 6 taksit kargo bedava mart 2013 de ödemeye başlıyorum.....Bence hiçbir telefon için yurtdışı almaya gerek yok. hani 500 tl olsa riske gir derim ama 900 tlye lg garantili teli 750 tlye almak mantıklı değil. Maşallah telefon sağlam donanımsal da vukuat olmaz herhalde ama riske girme. 1 aya kadar sahibinden temiz ikinci el 750 tl ye düşer o zaman alırsın..şu an 800 tlye var herhalde 2. el.

1) banka uygulamalarını silemiyorum kaldır kilidini nasıl açacağım ?

2) tel kapalıyken alarm çalışmıyor . Bu androidin suçu mu tel kapalı olduğunda çalacak alarm programı yok mu ? 50 tl lik telefonlar bile çalıyor.
  • Telefon kapalıyken alarm çalmaması android işletim sistemi ile alakalı. Benim xperia ray'de de var. Neoda da vardı. Wildfire s te de vardı. Program vardır belki bilemiyorum. Forumda cok kullanılan bir telefonun sayfasına bak istersen. Orada sorarsan cevap verebilirler.

• @lonely2127 dostum çok teşekkür ederim ellerinize sağlık bu çevirinin hem bana hemde diğer arkadaşlara çok faydası olacağı kanısındayım

@Zobaa16 dostum o uygulamaları kaldırabilmek için rootlamak gerekiyor bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicavush -- 20 Kasım 2012; 14:00:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

çoğumuz hepsiburadadan 999 - 100 tl hediye çeki aldık.benimki 6 taksit kargo bedava mart 2013 de ödemeye başlıyorum.....Bence hiçbir telefon için yurtdışı almaya gerek yok. hani 500 tl olsa riske gir derim ama 900 tlye lg garantili teli 750 tlye almak mantıklı değil. Maşallah telefon sağlam donanımsal da vukuat olmaz herhalde ama riske girme. 1 aya kadar sahibinden temiz ikinci el 750 tl ye düşer o zaman alırsın..şu an 800 tlye var herhalde 2. el.

1) banka uygulamalarını silemiyorum kaldır kilidini nasıl açacağım ?

2) tel kapalıyken alarm çalışmıyor . Bu androidin suçu mu tel kapalı olduğunda çalacak alarm programı yok mu ? 50 tl lik telefonlar bile çalıyor.

Telefonla beraber gelen uygulamaları (banka uygulamaları vs.) silebilmek için telefonu root etmen gerekiyor, root ettikten sonra silebilirsin.

• http://www.ebay.com/itm/New-3600mAh-Extended-battery-cover-For-LG-Optimus-3D-Max-P725-P720-/251183907843?pt=PDA_Accessories&hash=item3a7bba4403 arkadaşlar bende telefonumu pazartesi almış bulunmaktayım :) internette kılıf bakarken buna denk geldim tecrübeli bi arkadaş bi cevap verebilirmi acaba :)
  • @Zobaa16 kardes haklisin.. Ama ben biraz gec kaldim galiba.. Gold da telefon 999 tlydi fakat siyahi kalmamis.. KlikSAda da gecen 976 tl idi o da 1099 tl ye cikarmis fiyati.. Su an daha ucuzu da yok sanirim.?

• quote:

Orijinalden alıntı: DéJa Vu

http://www.ebay.com/itm/New-3600mAh-Extended-battery-cover-For-LG-Optimus-3D-Max-P725-P720-/251183907843?pt=PDA_Accessories&hash=item3a7bba4403 arkadaşlar bende telefonumu pazartesi almış bulunmaktayım :) internette kılıf bakarken buna denk geldim tecrübeli bi arkadaş bi cevap verebilirmi acaba :)

Bunu dün bende gördüm ama beni pek tatmin etmedi. Bence biraz daha beklemek ve ürün çeşitliliğinin olgunlaşması lazım

• way be hepsiburadada bitmiş makina ben beyazını almıştım.Zaten 100 tl hediye çeki kampanyası da yok..galiba world 500 Tl üzerine 50 tl veriyor...mediamarkt,istanbulbilisim,gold vs takip edilecek hb stok bitirdiyse epey bi alan olmuş lansman biterse fiyat 1000 tl den aşağı inmez gibi...
    Bu arada yukarıdaki batarya ile verilen arka kapak olayı komik olmuş, 3600 mah ama etli olacak telefon..deneyen olursa yazsın ama risk neden biliyor musunuz geçen şarjı işte bırakmıştım 3 tane micro sd kablom var fakat usb çevirici yok çin işi japon işi mağazaya gittim çoğu çalışmadı çalışan buldum onu da şarja basınca dokunmatik otomatik çalışıp googlea falan giriyo riskli yani..bataryaya kıllanırsa tel ya bozar kendini yada yıpranır...
  • arkadaşlar peki film kılıf ne kullanıosunuz ? :) nereden sipariş vereyim :) alırım dandik maldır telefona bişey olur die korkuorum :))
  • Bbenim siparişim de geldi...special edition... Kutuyu daha açmadım......

• quote:

Orijinalden alıntı: DéJa Vu

arkadaşlar peki film kılıf ne kullanıosunuz ? :) nereden sipariş vereyim :) alırım dandik maldır telefona bişey olur die korkuorum :))

Ne kılıf kullanıyorum nede ekran bandı. Belki ekrana bant takarım ama kılıf olayı bana her daim saçma gelmiştir. Bir ton para say ince ve şık bir cihaz al sonrada ona kılıf takıp kalınlaştır. Telefon düştüğünde aklıma en son gelen şey çizilmesi olur heralde.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.