Şimdi Ara

1 eylül ehliyet sınavı sonucu kayıt bulunamadı hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böyle bir mallık olabilir mi ya sınava gittim girdim kayıt bulunamadı diyor

• sınavım geçersizmi sayıldı acaba ?
  • Bendede aynı sorun var , nette araştırdım bir çok kişide böyle sorun var. Birisi yardım hattından ulaşmış forumlarda teknik hatadan kaynaklanıor gün içinde düzelir demişler. Eğer hala sonucumuz çıkmazssa açıklama ekranında belirtildiği gibi döner sermaeye 10 tl yatırcaz öyle açıklatçaz. Düğün yapmak gibi bu ehliyet almak ona para ver buna para ver oooh mis :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugsaka -- 18 Eylül 2012; 8:18:09 >
  • aynı sorun bende de var. içinizde meb'i arayan ya da kursuna aratan var mı? ne yapmamız gerekiyor? fazla geç kalmadan yapalım.
  • aynen bende şimdi girdm kayıt bulunamadı diyor. sınav da çok rahat geçmişti . sürücü kursu da istanbul bakırköy may sürücü kursu sitesi de hack lenmiş görünce dedim ne oluyor acaba. kesin meb in veritabanlarında sıkıntı var haberleri yok iletişimden mail atmak istedim mail de atılmıyor. artık ne olacak bakalım
  • az önce mebin ilgili birimini(Ölçme, Değerlendirme ve Yerleştirme Grup Başkanlığı) telefonla arayıp sordum. "dataların tamamı yüklenmemiş, bir kısmı yüklenmiş. gün içinde düzelteceğiz." dediler.
  • sürücü kursunu aradım T.C kimlik numarası 3-4-5 ile başlayanlarda sorun varmış onlar girilmemiş daha bu gün içinde çözülecekmiş sanırım.
  • benim sonuç girildi. muhtemelen sizinkilerde girilmiştir. tekrar kontrol edin.
  • Sorun halloldu arkadaslar ins herkesin istedigi gibi gelmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ki de geldi sonuç beklediğim gibi . şimdi sıra direksiyon sınavında
  • merhaba,konuyu hortlatacağım ama muafiyetli src belgesi alacagım evraKLARI GÖNDERDİM. ehliyet bilgisi bulunamadı diye ibare var ben denedim aynı ..1997 den beri ehliyetim var ..şaşırdım araya paramı sıkıştı acaba :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.