- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
"Masterpiece" Filmler (Başyapıt, şaheser)
Bu konudaki kullanıcılar:
 
3
Cevap
620
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


1 Mesaj
17 Eylül 2012; 21:15:29 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Bu film öyle bir olmalı ki izlerken çok farklı dünyalara sürüklemeli sizi.

Benim için şaheser deyince aklıma gelen şu filmdir:


Gerek müziği, gerek senaryosu, gerek zıtlıkları, gerek insanı germesi, gerek distopikliği, gerek sonuyla insanı sarsan bir filmdir, hassas biriyseniz izlememeniz tavsiye edilir, ve bu filmi ne kadar didiklerseniz o kadar fazla mesaj çıkar.
Onun dışında ne bileyim Inception da güzeldir, zekice yazılmıştır, iyi oynanmıştır, senaryosu güzeldir felan ama öyle etki felan bırakmaz. O yüzden mesela o da güzel filmdir ama bu kategoride değildir bana göre, Inception'a da 10 puan veririm ama dediğim gibi bu kategoriye girmez bence.
_____________________________8135 Mesaj
17 Eylül 2012; 21:19:01 

_____________________________Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Eylül 2012; 21:26:06 


Üretilen en hızlı ve en basit kullanımlı arabalardan biriydi. 1996’da General Motors tarafından piyasaya sürülen EV1 adlı araba sadece elektrik ile çalışıyordu, hiçbir emisyonu yoktu ve Amerikan teknolojisini otomotiv endüstrisinin en başına taşımıştı. Silecek suyunun değiştirilmesi ve rot-balans ayarının kontrolü dışında hiçbir bakım gerektirmeyen EV1’i kullanma şerefine ulaşmış şanslı kişiler ona vuruluyor ve bırakmak istemiyordu. Peki GM neden EV1 elektrikli araba filosunu Arizona çölünün ortasında hurdaya dönüştürdü? Araba yapımcılarının iddia ettiği gibi tüketici talep azlığından mı, yoksa başka kuvvetli etkenler mi vardı? Elektrikli Arabayı Kim Öldürdü? EV1’in yaşamı ve esrarengiz ölümünü inceliyor; doğumu ile dalga dalga gelişen ekonomik ve kültürel etkisini, büyük şirketler ve hükümet nezdinde nasıl bir yankı yarattığını sarsıcı sonuçlarıyla araştırıyor.< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankemon -- 17 Eylül 2012; 21:26:47 >


369 Mesaj
17 Eylül 2012; 21:26:57 

American History X.
_____________________________


Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Sinema » Sinema Genel » "Masterpiece" Filmler (Başyapıt, şaheser)
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR1
0.296