Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.437
Cevap
77
Favori
1.788.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sky__

günaydın erener kardeş..."Afili kardeş stili yenı aldın galiba?...izlenımlerını alabilirmiyim...araçın eksılerı ve aartılarını yazarsanız çok memnun olurum arkdaslar şimdiden çok teşekkürler.

sky__ kusura bakma kardeşim msjını geç farkettim... bu benim ikinci stiLim.. daha önce 5K wardı we stiLden o kadar çok memnundum ki onu satıp tekrardan stiL aldım..satmamdaki tek amaç da 3K stiLe binmekti... kesinlikle we kesinlikle öneririm sana 3K stiLi... aracın eksisi olarak bazı stiLLerde lpg uyumsuzluğu çıkıyor başka da eksisi yok benim için... artılarına gelince de walla saymakla bitmez..en önemlisi ise akşam saatlerinde simsiyam bir 3 K ile parklar açık, sky açık şekilde dolaşmanın tadına bir warsan daha da stiLden wazgeçemezsin...
    bak sitemizde (stilock) Cihan abinin stiLi war satılık.. ben bütçemden dolayı alamamıştım we gittim bursadan aldım yine siyah bi 3K ama ona yaptığım masraflarla Cihan abininkini alabilirdim.. buna da çok pişman oldum yapacak bişey yok... eğer imkanın warsa kaçırma diyorum sana gerek konforu (50 yanak lastikten dolayı), gerek temizliği, gerek çalışmayan aksamının bulunmaması, double din, göstergeler, özellikle km.si açısından çok iyi bir araç.. zaten bunlar olmayan bir stiL alsan bile bunları yapmaya çalışacaksın yine...
    ayrıntılı sormak istediğin şeyler olursa özelden de yazabilirsin..gerçi buraya yaz ki herkes faydalansın

• Öncelikle Hepinize Hayırlı Akşamlar Stilciler;

Aranıza Nihayet Bugun Katılabildim :) Resimleri Yakında Ekleyecegim Ama İlan Kodu 28826183 Bursadaki Araba Daha Aldık Yeni Geldik Eve. Bursa Orhangaziden Ankarada 427 km Felan Hesaplarıma Göre 50 liralık Gazla Geldik :S Bu Mümkünmü Benzine Felanda Geçmedi Geldiğimzde Açıkcası Şaşırdm Uzun Yol Bile Olsa 120 Kurusa Denk Geldi :d İlk İzlenim Olarak Sürüş Keyfi Mükemmel :) Sky Desen Anlatılmaz Yaşanan Cinsden Zamanla Keşfedeceğim + Ve - Lerini..
    İlk Olarak Sadece Atıyorum 300 500 Km Geldik Onu Yazan Yeri Bulamadım Sıfırlamayı Felan Trip Düğmesini Kurcaladım Ama,
    Bide Kapılar Kendı Kılıtlenıyo Bellı Bişeyde Giderken Bunun Bi Hız Limiti Birşeyi Varmı ?
    Son Olarakda Arabadan Indıkten Sonra Farların Otomatk Kendı Sönme Olayı Nası Oluyo P Tusundan Birşeyler Demişlerdi Ama Tam Acıklamadılar Ne İşe Yararki P İşareti Başka? :/

Kitapcıgıda Yok Sensörleri Ögrendm Ama Daha Fazla Detay İçin Netten Bi Kitapcık Bakıcam :) Aradada Başınızı Agrıtıcam Sanırım hheh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jk21 -- 1 Eylül 2010; 22:31:10 >

• jk21;

aramıza hoşgeldin... aracın diri duruyor ama o jantları değiştirirsin umarım
    km.yi trip tuşuna basılı tutarak sıfırlıyorsun... hızın sanırım 20yi geçince (25de olabilir) kapılar otomatik kilitlenir ama bunu mycar menüden iptal de edebilirsin.... farların follow me özelliğini soruyorsun sanırım.. araçtan inerken 1 defa sellektör yaptığında 30 sn, 2 defa 60sn, 3 defa 90sn. farlar açık kalıyor we sonra kendisi kapanıyor... kontak kapalıyken P tuşuna 2 sn basılı tuttuğunda parklar yanar, ama otomatik sönmez...
  • Yanlız Km Ekranda Yazmıyo O yüzden Triple Sıfırlayamadm :S Sadece 123.543 yazıyo o gittigm km yok biyerden kapalı sanırım. Aynen Spor Paketin Jantından Bulmam Zor Da Yakında İnşallah Onlarıda Değiştireceğim Pek Hoş Değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jk21

Yanlız Km Ekranda Yazmıyo O yüzden Triple Sıfırlayamadm :S Sadece 123.543 yazıyo o gittigm km yok biyerden kapalı sanırım. Aynen Spor Paketin Jantından Bulmam Zor Da Yakında İnşallah Onlarıda Değiştireceğim Pek Hoş Değil :)

JK21, Hayırlı olsun aracın. Spor paketi tamamlarsan tam olur. Yol ekranı Trip Distance de iken trip düğmesine basılı tut sıfırlama yapar.
  • günaydın arkadaslar.

jk21 hayırlı olsun.kazasız belasız sürüsler.
  • jk21 hayırlı olsun Allah kazasız bela vermesin inşallah en kısa zamanda bende bir stil sahibi olcağım inşallah araştırmalar sürüyor tam gazla
  • topragım napıyon yaww.yeni calısmalara girecegiz.
  • sky__ ;

okudun mu yazdıklarımı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener0101

topragım napıyon yaww.yeni calısmalara girecegiz.

deri işi mi toprağım hayırdır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

quote:

heee deri işi

Fantazi yapacaz can sıkıntısından bizdeki bu arge kafası fiatta yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: stilock

quote:

Orijinalden alıntı: afiLi_01

quote:

heee deri işi

Fantazi yapacaz can sıkıntısından bizdeki bu arge kafası fiatta yok

evet deri ve ayrıca baska seylerde yapacagız.erken gittin be topragım

• en kısa zamanda uygulamaları yerinde gözlemlemeye geleceğim... bende yeni uygulamalarla gelirim, bilgi paylaşımında bulunuruz
    gerçi benim kullandığım parçalar çok pahalı, geneli yurt dışından geliyor ama size özel garantili ayarlamalar yaparım dayıoğlu sayesinde
  • Teşekkürler Hepinize :) by21karizma inşallah sende en kısa sürede bulursun stilini:)

Kullanım Kılavuzu Yoktu Arabanın Acaba Bunu Bulabilecegm Biyer Yada Link Varmı Arkadaşlar Nete Baktım Ama Pek Birşey Yok :s
  • quote:

Teşekkürler Hepinize :) by21karizma inşallah sende en kısa sürede bulursun stilini:)

Kullanım Kılavuzu Yoktu Arabanın Acaba Bunu Bulabilecegm Biyer Yada Link Varmı Arkadaşlar Nete Baktım Ama Pek Birşey Yok :s

fiat müşteri hizmetlerini aradığın zaman ücretsiz gönderiyorlar sanırım...
  • Teşekkürler Afili :)
    Km Olayınıda Hallettim Arkadaşlar Buldum Sonunda Zamanla Kurcalaya Kurcalaya :d
    Follow Me Yi Denedim Araçtan İnmeden Sellektör Yaptım Kontagı Kapattım Farlarda Söndü. Follow Me Standart Olarak Yok Sanırım Ya Da Ben Beceremedim
  • quote:

Teşekkürler Afili :)
    Km Olayınıda Hallettim Arkadaşlar Buldum Sonunda Zamanla Kurcalaya Kurcalaya :d
    Follow Me Yi Denedim Araçtan İnmeden Sellektör Yaptım Kontagı Kapattım Farlarda Söndü. Follow Me Standart Olarak Yok Sanırım Ya Da Ben Beceremedim

kontağı kapatıp anahtarı çıkar öyle sellektör yap... yani kontağı kapattıktan sonra yapacaksın
  • beyler baskı balata 300tl hallettim fakat bu sefer vites senkromajları we rolant sorunum cıktı..üstüne üstün ögrenci halimle kendimi doyuramazken egzosun plastigi [ 105 tl ] ne plastikse o cıktı birde basıma...oysa ben soyle bir bagaj kapısı yapma hayalleriyle geciniyordum...

yanlıs yazmısım link bu olacaktı..
    http://www.tuning53.com/fiat/fiat-stilo-superlimited-edition-tuning.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BFONE -- 2 Eylül 2010; 23:56:42 >
  • arkadaşlar merhaba ben uzun zamandır buraya üyeyim ama bir türlü girmek nasip olmadı.
    benim bu ikinci t stilom elimde 2006 dynamıc 1,6 var fuara tanıtım için gelen araba sahibinden ve araba com da ilanım var
    benim sorunum var arçal ilgili ARACIMDA BRC LPG TAKILI VE SIK OLMAMAKLA BİRLİKTE ARAÇ LPG DE KBAZEN KENDİNİ STOP EDİYOR bu sorunu
    nasıl açacağımı bilemiyorum içinizde benzer sorun yaşamış mutlaka kullanıcı vardır ben int üzerinden stilo satanlar la konuştum onlarda yaşıyorlarmış benxer sorunu
    sizlerden bana bu konu da yapmam gerekenlerle ilgili bilgi verecek varsa çok mutlu olurum
    şimidien teşekkür edrim saygılarımla telefon numaramı veriyorum bilgi vermek isteyen olursa çağrı bıraksın ben onu ararım
  • coupe sine hastayım bunun ama öğrenci adama ağır mı gelir 2.0'ı?
  • 
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.