Şimdi Ara

T-MOBİLE.de i-phone 4 simkilit acma işlemleri adım adım içeride (Kontrat bitti) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
6
Favori
38.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buradan sorgulayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinvurgun

http://www.s-url.ro/

Bu site doğru sonuc veriyor arkadaslar ben bu işlemleri 2 gün önce yaptım su oluyor yani sorun yok sistem işliyor
  • apple.com da canlı sohbet yaptım. telefonun vodafone almanya firmasına kayıtlı olduğunu söylediler. almanya vodafone mail adresini bulamadım bilen varsa bi göndersin
  • benim hatta sim lock tan ayrı netlock var galiba bunu nasıl kaldırabiliriz bilen varmı? Büyük ihtimalde vodafone almanya sim kartı gerekecek bunu nasıl temin edebiliriz. sitede varmı kimsede?
  • Arkadaşlar t mobile de sıkıntısı olan ilk mesajı okusun detaylı anlattım okumadan mesaj atanlar var.. Her şeyi açıkladım orada
  • http://www.s-url.ro/
    Bu siteden sorguladığımda unlocked gözüküyor diğer siteden yaptığımda lock gözüküyor restore işlemini yapmalımıyım şimdi birde şuanda üstünde ipad baseband var direk ios6 yükseltsem bir sorun olmaz dimi ?
  • İlk once iPad basebandini normale dondur sonra iOS 6 ya geç. Unlocked yazıyorsa sorun yok yapabilirsin
  • Baska bir arkadasta sormuş bu işlem sadece Almanya T mobile icinmi yapılabiliyor ben Avusturalya'dan getirmeyi düşünüyorum aynı işlem kontrat bitiminde yapilabilirmi
  • quote:

İlk once iPad basebandini normale dondur sonra iOS 6 ya geç. Unlocked yazıyorsa sorun yok yapabilirsin

hocam nasıl normale döndürücez acaba
  • Almanya vodafone da aynı yöntemle mi açıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quietover

quote:

İlk once iPad basebandini normale dondur sonra iOS 6 ya geç. Unlocked yazıyorsa sorun yok yapabilirsin

hocam nasıl normale döndürücez acaba

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/59141-mujde_3g_ve3gs_lere_baseband_downgrade_geldi_resimli_anlatim.html

Resimli anlatım yukarıda

• quote:

Orijinalden alıntı: ysyselimy

quote:

Bu site doğru sonuc veriyor arkadaslar ben bu işlemleri 2 gün önce yaptım su oluyor yani sorun yok sistem işliyor

Böyle bir sonuc çıktı..

Kontratım bitmiş mı?? O2 İngiltere

Model: iPhone 3GS (8GB) 8GB Black
     Device ID1: ***P0ZED*
     Device ID2: ****P0ZED*
     Repairs & Service Coverage: Expired
     Telephone Technical Support: Expired
     Apple Store Downloads: False
     Warranty Type: Expired
     Purchase Date: Validated
     Registered: Yes
     Activated: Yes

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: ysyselimy

quote:

Böyle bir sonuc çıktı..

Kontratım bitmiş mı?? O2 İngiltere

Model: iPhone 3GS (8GB) 8GB Black
     Device ID1: ***P0ZED*
     Device ID2: ****P0ZED*
     Repairs & Service Coverage: Expired
     Telephone Technical Support: Expired
     Apple Store Downloads: False
     Warranty Type: Expired
     Purchase Date: Validated
     Registered: Yes
     Activated: Yes

Evet kontrat bitmis kilit acilabilir ama o2 nin kilit acma prosuduru nedir bilmiyorum

• 4.11.2012 de de yani bu gece benim almanya tmobile kontratı bitiyor, ilk mesajdaki maili kopyalayıp orada yazan mail adresine attım otomatik cevap geldi 2 gün içerisinde size döneceğiz gibilerinden. bakalım yarın bi denerim. merak ettiğim aktivasyon için herhangi bi şekilde kendi sim kartını istiyor mu? yani almanya t mobile sim kartı ? avea kullanıyorum sorun olmaz değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

4.11.2012 de de yani bu gece benim almanya tmobile kontratı bitiyor, ilk mesajdaki maili kopyalayıp orada yazan mail adresine attım otomatik cevap geldi 2 gün içerisinde size döneceğiz gibilerinden. bakalım yarın bi denerim. merak ettiğim aktivasyon için herhangi bi şekilde kendi sim kartını istiyor mu? yani almanya t mobile sim kartı ? avea kullanıyorum sorun olmaz değil mi

quote:

TAG Heuer
    quote:

knoll

Beyler tmobile'in kendi sitesinde telefon unlock görünüyor fakat devmk ve s-url.ro ya girince hala locked diyor ne yapmalıyım. ?

T-MOBİLE.de i-phone 4 simkilit acma işlemleri adım adım içeride (Kontrat bitti)
     T-MOBİLE.de i-phone 4 simkilit acma işlemleri adım adım içeride (Kontrat bitti)

• Yardımcı olabilecek yok mu
  • üstat baktım senin imei ye ama t-mobile den daha açılmamış.. orayla irtibata geç istersen tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TAG Heuer

üstat baktım senin imei ye ama t-mobile den daha açılmamış.. orayla irtibata geç istersen tekrar.

Dun tmobileden mail geldi benim telefon vodafonemuş

İsin yoksa uğraş dur şimdi
  • Salla konu dağılmış alıntılardan dolayı...
  • Dear Mr Atalay,

You asked for a code to unblock your iPhone.

The mobile network is directly implemented in the software of the iPhone. In consequence such a code does not exist for this phone.

Therefore, until July 23rd 2012, we have offered the iPhone only in combination with a SIMLock for the mobile network of Telekom during the first 24 months. After this period your iPhone can be activated for other networks by Apple if you wish.

Just click on towww.telekom.de/simlock, then choose "Jetzt entsperren" (which means "unblock now") within the block "iPhone entsperren" and enter the IMEI of your iPhone. Your request is then directly transferred to Apple. Alternatively, you can also call our customer service and we will pass on your request to Apple.

Should you have further questions regarding this topic, please do not hesitate to contact us. We are at your service every day, 24 hours a day. You can reach us on the speed dial number 2202 - toll-free nationally - or on 0180 3 302202*. Our speed dial number is also available from many other European countries. Otherwise - from abroad - just dial +49 180 3302202.

Yours sincerely,

Customer Service

Ein Hinweis: Bitte lassen Sie bei weiteren Fragen zu diesem Thema die bisherige Korrespondenz in der E-Mail stehen - so haben Sie und wir immer alles Wichtige zu unserem Kontakt auf einen Blick.

Ihre Rückmeldung ist unsere Chance! Waren Sie zufrieden? Klicken Sie hier:http://kundenbefragung.telekom.de?ber=10

Bana böyle bir mail yolladılar hiç birşey anlamadım. Lütfen yardımcı olurmusunuz?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.