Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çıktıktan 1-2 hafta sonra duser yine 35 liraya acele etmeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

çıktıktan 1-2 hafta sonra duser yine 35 liraya acele etmeye gerek yok

düşer gibi geliyor bana da ama kararsızım ultimate kaçırmak istemiyorum
  • geçen sene gittigidiyor'dan fifa 12 cdkey'ini 38tl ye almıştım bu sene de oyun çıktığı ilk günler o fiyatta olur şimdiden almaya gerek yok
  • ben sanmıyorum o kadar düşeceğini... geçen sene 2 hafta önce çıkmıştı ve fiyat 40 tl idi.. sonradan 35 tl ye düşmüştü... yabancı sitelerdede fiyat yüksek.. düşşe düşşe 10 tl anca düşer.. 35-40 a düşmez..
  • Oyun bence tamamen hak ediyor bu fiyatı.. Diğer arkadaşlarında dediği gibi 34-40 a düşmesini beklemeyin. Ben Ultimate Edition ön siparişi verdim kaçırmak istemiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

Oyun bence tamamen hak ediyor bu fiyatı.. Diğer arkadaşlarında dediği gibi 34-40 a düşmesini beklemeyin. Ben Ultimate Edition ön siparişi verdim kaçırmak istemiyorum :)

katiliyorum, oyunu aldikdan sonra baska oyuna gerek kalmiyor 1 yil boyunca oynaya bilirsin, bende on siparisnen aldim, sanirim eylulun 28 den sonra Ultimate Edition kaldirilacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj1hp -- 16 Eylül 2012; 14:09:24 >
  • Oyun çıktıktan sonra ne kadarlık bir indirim olmasını bekliyorsunuz. 35 50 tlye düşer diyenler olmuş yuh :) geçen sene arkadaşın dediği gibi 40tlydi ön sıparişte düşe düşe 37ye düştü.Bu sene rusların oyunun fiyatını uçurması üzerine haliyle ggde ve diğer yerlerde oyunun fiyatı(ultimate edition) 75 oldu.Her halükarda ggden oyunu çıkmadan alacağım.Oyun çıktığındada fiyatta düşüş yerine artış olmaması muhtemel(1-2 tl).

Ayrıca oyunun fiyatının düşmesi için en az 1.5 2 ay geçmesi gerekir.Çünkü bu seneki satışlar geçen senekine oranla çok fazla.Fiyat bu kadar yüksek olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 16 Eylül 2012; 14:19:01 >
  • Ultimate Edition Cdkeysland.com sitemizde 35 dolardır. Teslimat 25-26 eylülde yapılacaktır. :http://cdkeysland.com/fifa-13-cd-key
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak Bayır

Ultimate Edition Cdkeysland.com sitemizde 35 dolardır. Teslimat 25-26 eylülde yapılacaktır. :http://cdkeysland.com/fifa-13-cd-key

İlk mesajı güncelledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: Burak Bayır

Ultimate Edition Cdkeysland.com sitemizde 35 dolardır. Teslimat 25-26 eylülde yapılacaktır. :http://cdkeysland.com/fifa-13-cd-key

İlk mesajı güncelledim.

internette site hakkında birkaç araştırma yaptım. (malum ilk kez duyduk.) ve iyi yorumların yanında dolandırıcı olduğuda yazıyor.. kararsız kaldım.. fiyat gayet güzel ama dediğim gibi kararsızım.

http://forum.donanimhaber.com/m_63466562/tm.htm

yeni yazmışlar mesajı..

bu konudada yorumları okuyun lütfen..

http://forum.donanimhaber.com/m_63259315/tm.htm

tabiki amacım kimsenin satışını baltalamak değil ama.. sonuçta birşey alacaksanız o kişi hakkında araştırma yaparak alın ki başınız ağrımasın.. sonuçta her ne kadar bazıları için 60 - 70 tl az bir rakam olsada bazı arkadaşlar içinde uzun sürede biriktirdikleri bir meblağ..

eğer gittigidiyor - sanalpazar gibi sitelerden birinde ilan açarsanız (Komisyonunu ekleyerek) sizden satın alabilirim..

• Buraya eklediğim siteleri, yalnızca fiyatları açısından ekliyorum. Ne kadar güvenilir olduğunu konu başlığında tartışarak çözümleyebiliriz. (daha önce siteden alışveriş yapanlar, duyanlar vs...) Tabiki birinci ağızdan güven vermek ayrıdır, bu yüzden site sahipleri gelip dilediği gibi sorulara cevap verebilir. Bu yüzden tekrar ediyim, orjinal site olan origin hariç, diğer yerlerden alacağınız cd keyleri araştırarak alınız...

Geçmiş satışlarına bakmak isteyenler için, Burak Bayır kullanıcısının ilgilendiği cdkeysland.com adresinin gittigidiyor profili:

http://profil.gittigidiyor.com/cdkeysland

Bu da trustpilot.com profili

http://www.trustpilot.com/review/cdkeysland.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 16 Eylül 2012; 17:30:17 >

• Takip ... Bu sene fiyatlat çok uçmuş gerçekten.
  • quote:

Oyun bence tamamen hak ediyor bu fiyatı.. Diğer arkadaşlarında dediği gibi 34-40 a düşmesini beklemeyin. Ben Ultimate Edition ön siparişi verdim kaçırmak istemiyorum :)

aynı kanıdayım nerden aldınız acaba bende alacağımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: logistics

quote:

ben gittigidiyor'dan nuclear den aldım 77TL ye.. kutulu çıkarsalar kutulu alacaktım ama ne araldan nede başka bir firmadan ön sipariş haberi gelmedi.. sonra diyorlarki oyun piyasasına destek olun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Buraya eklediğim siteleri, yalnızca fiyatları açısından ekliyorum. Ne kadar güvenilir olduğunu konu başlığında tartışarak çözümleyebiliriz. (daha önce siteden alışveriş yapanlar, duyanlar vs...) Tabiki birinci ağızdan güven vermek ayrıdır, bu yüzden site sahipleri gelip dilediği gibi sorulara cevap verebilir. Bu yüzden tekrar ediyim, orjinal site olan origin hariç, diğer yerlerden alacağınız cd keyleri araştırarak alınız...

Geçmiş satışlarına bakmak isteyenler için, Burak Bayır kullanıcısının ilgilendiği cdkeysland.com adresinin gittigidiyor profili:

http://profil.gittigidiyor.com/cdkeysland

Bu da trustpilot.com profili

http://www.trustpilot.com/review/cdkeysland.com

Gittigidiyor üzerinden satışlar durduruldu. O yüzden gittigidiyor üzerinden yapılan alışverişlere cevap vermiyorum. O yüzden gittigidiyor profilimde olumsuz yorumlar var.

Truspilot sayfamızı:http://www.trustpilot.com/review/cdkeysland.com takip edebilir. Olumlu alışverişlerimize bakabilirsiniz.

Truspilot'a yorum yapabilmek için alışveriş yapmış olmanız gerekiyor. Bunuda elde tutarak karar veriniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eRkannYLDZ

quote:

quote:

ben gittigidiyor'dan nuclear den aldım 77TL ye.. kutulu çıkarsalar kutulu alacaktım ama ne araldan nede başka bir firmadan ön sipariş haberi gelmedi.. sonra diyorlarki oyun piyasasına destek olun..

acelen ne,bekleseydinde o fiyata kutulu alsaydın,en azından Tr satışlarına katkın olaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

quote:

quote:

acelen ne,bekleseydinde o fiyata kutulu alsaydın,en azından Tr satışlarına katkın olaydı

key almayı düşünüyorum ultimate için güvenilir ve daha ucuz biryer bulma imkanı yok mu ? çok fazla fiyatlar plati ru ne kadar güvenilir onuda bilmiyorum. ultimate kaçırmakta istemiyorum. bazıları oyun cıktıktan sonra biraz bekleyip alın diyor o zaman ultimate olmayacak diye biliyorum. ucuz ultimate rüya galiba :)

• Arkadaşlar bence en uygunu nuclear isimli kullanıcıdan almak
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-13-standart-edition-origin-download-cd-key-64318459

Bir kere taksit imkanınız var, Maximumla Vade farksız 6 taksite aldım

Ayda 11 lira verip bir nevi Premium üyelik alıyormuşunuz gibi düşünün..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

key almayı düşünüyorum ultimate için güvenilir ve daha ucuz biryer bulma imkanı yok mu ? çok fazla fiyatlar plati ru ne kadar güvenilir onuda bilmiyorum. ultimate kaçırmakta istemiyorum. bazıları oyun cıktıktan sonra biraz bekleyip alın diyor o zaman ultimate olmayacak diye biliyorum. ucuz ultimate rüya galiba :)

galiba fifanın satılan "Ultimate Edition" versiyonları geçici olarak var sanırım
    ama "standart Edition"alsanda 1 sene sonrada oynarsın ut modu,tabi ekstra paket vermez orası ayrı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

galiba fifanın satılan "Ultimate Edition" versiyonları geçici olarak var sanırım
    ama "standart Edition"alsanda 1 sene sonrada oynarsın ut modu,tabi ekstra paket vermez orası ayrı

evet oyun piyasaya cıktıktan max 1-2 gün sonra satılmıyormus ultimate edition

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.