Şimdi Ara

avea kantin paketi 300dk + 1gb internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şimdi ben numaramı avea ya taşısam, avea kantin paketine geçip kantin içi tarifesini almasam(9tl 2000dk), her yöne 300 dk ve 1gb internete kayıt yaptırabilir miyim? Yani, kantin tarifesine geçince 9tl 2000dk alma zorunluluğu var mı? Amacım 18 tl ye 300 dk heryöne görüşme ve 1gb internet almak.
    Teşekkürler!
    edit:
    quote:

Şimdi tüm gençlik Avea Kantin'de buluşuyor.
    Avea Kantin grubuna katılmak için KANTIN KAYIT yazıp 4362'ye göndermen yeterli
    Sen de numaranla Avea'ya gel ve KANTIN yazıp 4362'ye SMS göndererek 9 TL'ye Kantindekilerle tam 2000 dakika konuşabileceğin Kantin Paketi'ni satın al

Üstelik Kantindekilere özel her yöne 300 dakika, her yöne 3000 SMS ve 1 GB internet paketlerinin her biri sadece 9 TL!

Kantin Paketlilere özel her yöne 300 dakika paketi için KANTIN300DK, her yöne 3000 SMS paketi için KANTIN3000SMS ve 1 GB internet paketi için KANTIN1GB yazıp 4362'ye SMS gönder, 9 TL'ye dilediğin paket senin olsun.

Arkadaşlarından kimlerin Kantin'de olduğunu öğrenmek için KANTIN 5XXXXXXXXX yazıp, 4362'ye ücretsiz SMS göndermen yeterli.

Kantin Paketi'nde Kantindekilerle konuşmak için kaç dakikan kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN, her yöne 300 dakika paketinden kaç dakika kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN300DK, her yöne 3000 SMS paketinizden kaç SMS'inin kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN3000SMS ve 1 GB internet paketinizden kaç MB'ının kaldığını öğrenmek için KALAN KANTIN1GB yazıp, 4362'ye ücretsiz SMS gönderebilirsin

Şimdi yukardan anlaşıldığı kadarıyla kantin kayıt yazarak bu tarifeye hiç bir ek özellik olmadan girilebiliyor.
    Ve bunun üstüne 1gb internet ve heryöne 300 dakika alarak 18 tl ye kapatılıyor olay.
    Ama biraz muğlak ifade.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webwarrior -- 12 Eylül 2012; 18:53:08 >

• Bu detayı bende merak ediyorum, bu tarifeye geçtim bir ay dolmadı daha, facebook taki 2000dk yenilenmesin diye iptal mesajı çektim ama sanırım komple paketi iptal ettim, süre dolunca yenilencekmi yenilenmiycekmi bilemiyorum, benimde istedigim 300dk ve 1gb internet 18tl ye .
  • yalniz degilmisim bende gecicem fakat korkuyorum 2000dk yükler diye gitmesin sırf kayıt icin 9 tl, pakete gecmis arkadaslar bilgilendirirse iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacecake -- 13 Eylül 2012; 18:52:51 >
  • Evet :) pakette fazla kullanıcı yok sanırım, cvp gelmediğine göre. Mantığım kesilir gibi söylüyor.
  • tek ihtiyacim internetti o halde standart internet paketi daha uygun bana göre 1 gb 14.5 tl. kantin için 1 tl'ye kayıt ücretini kaldırmasalarmis...
  • Yıkılan paket 1 numara
  • ben bu paketteyim avea içi 2000 dk almadım sadece 300 dk aldım 9 tl ye
  • ne zaman ve nasıl kayıt oldun anlatabilirmisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacecake -- 16 Eylül 2012; 18:36:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.