Şimdi Ara

TEK ÇANAKLA 10 UYDU İZLEME.......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
41.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WaveFrontier Torodial 90 Stoklarda Tek Sabit Çanak ile 10 Uydu İzlemeye Hazırmısınız?www.antenci.net

ARKADAŞLAR ÇOK İYİ BİR SİSTEM TÜRKİYEDE BİR İLK YAŞANIYOR...

http://img84.imageshack.us/img84/6364/wavefrontier29ke.jpg

http://img148.imageshack.us/img148/9710/wavefrontier14fp.jpg

http://img106.imageshack.us/img106/552/wavefrontieroffsett907xu.jpg

resimleri verdigim linkte beyler

• Gerçekten harika. Sağol arkadaşım paylaşım için
    Kurulum sırasında her bir LNBnin ayarlanması bayağı kastırır gibi duruyor
  • Wave Frontier Torodial 90CM adı altında geçen ürünümüz 97x108 CM olup LNB Yansıtma sistemi ile Çalışmaktadır.
    Biz konumumuz itibarı ile Aşağıda Adı Geçen Uyduları Sorunsuz alıyoruz

Türksat 42 + Hellas Sat 39 + SeSat W4 36 + Astra 2 28.5 + Arabsat 2 26 + Astra 19 + Eutelsat W2 16 +
    Hotbird 13 + Eutelsat W3 (digitürk) + SIRIUS 2/3

Burada adı geçen uydular tarafımızdan test edilip en düşük sinyal seviyeleri %75 lerde sorunsuz sonuç alınmıştır.
    Bilindiği gibi türkiye konum itibarı ile uzak uydulardan olan astra 19 Uydusunu belli başlı bölgelerde sorunsuz
    alıyor bizde bu konum içerisinde astra 19 dan sorunsuz sinyal alıyoruz.
    WaveFrontier Hem bireysel sistemlerde hem de merkezi sistemlerde Sorunsuz performansıyla kullanıcıyı şaşırtır.
    WaveFrontier piyasada 150CM Parabol dediğimiz çanaklara eşdeğer bir çanaktır.

Türkiyede Bireysel Merkezi sistem Kullanıcılarının çoğunlukta kullandıgı Türksat, Hotbird, Digitürk ve Hispasat dır.
    Burada WaveFrontier'in tek eksiği Hispasatı almamasıdır Kısacası şöylede denebilir. WaveFrontier konumumuz itibarı
    ile Hispasatı alamamakta.

WaveFrontier Korede üretilip dünyanın her ülkesinde büyük ilgi görmektedir. Tamamen ithal bir üründür.

WaveFrontier Sipariş ve Teslimat ŞARTLARI :
    Wave Frontier Torodial 90 - 285 YTL (%18 KDV Dahildir)
    Müşterimiz İşBankası ve AKBANK hesabımıza ürün tutarını havale gönderdikten sonra
    ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir.
    Kargo ücreti Alıcıya Aitdir Türkiyenin Her yerine tarafımızdan gönderilmektedir.

bu yeterli bir açıklma sanırım...
    .

• Güzel bişeye benziyo ama hispa nın olmaması eksisi. Artık hispanın çanağı ayrı olur.
  • hocam bu marmara bölgesi için mi yoksa her yerde geçerli mi bide bu ilk sayılmaz eutelsat 3 ve hotbirdi tek çanakta hallediyoduk birde okadar çok LNB kullanıcağına o kasnak üzerine hareket edebilir tek LNB konulabilir mi acep bu arada verdiğin bilgiler için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ivy -- 8 Nisan 2006; 18:06:48 >
  • dostum 8 uyduyu rahat izleye biliyorsun. bunu söyleye bilirim sana...
  • bişi daha sorucam o LNB lerin hepsi bir dıseq e bağlanıyo sanırım öyle değil mi?
  • arkadaşlar bence bu bizim burda geçerli değildir belki 3 ya da 4 uydu izlersin ama türkiyede 8 uydu biraz zor çünkü uyduların konumu farklı tabiki hotbirt w3 türksat izlenir ama hispasatı aynı anda görür mü bu çanak bana biraz zor gibi geliyo
  • lnb lere vereceğin parayla motorlu sistem alırsın daha iyi ayrıca hispasatı almaması EN büyük eksiklik
  • sistem güzel gakat o kadar lnb'ye para verilmez kardeşim
  • bu bilindik bişeydi arkadaslar.
    Türkiyede 10 tane filan izleyemiyosunuz.
    hatta bunu Türkiyede satan yerler var ama en fazla 4 tane uyduyu alabiliyorsunuz.
    fiyati 200 euro galiba

Avrupada oturanlar icin cok pratik bi sistem.

yukarda arkadaslar okadar lnbye o para verilmez dedi ama avantajıda şu:
    çanak bikere sabit yagmurda ruzgarda dönme ihtimali cok düşük
    mesela motorla hispadan turksata 1 dk surede dönerken , bu sistemde gecis saniyesi sıfır altinda (burda makinenizin hızlı olmasi şart) yani avantajı cok

keşke Türkiye clark kusagina daha uygun bi yerde olsaydi hic tereddutsuz bunu alirdim.
    hatta 10 deil 20 uyduyu izleyenler var
  • bu sistem motorlu çanaklardaki bazı dezavantajları yok etmek için yapılmış gibi görünüyo beyler motorlarda oynama oldumu halimiz duman oluyo fakat bukadar LNB nin hakkından gelmek zor bide bu kadar lnb nin takılacağı dıseq her recevierde sorunsuz çalışır mı?
  • boyle bişey daha oncede gormustum.
  • Acaba bu 200 euro luk fiyata LNB ler dahil mi ?(Yaklaşık 10 adet)
  • bu hiç bir forumda verilmedi benden önce verildiyse getirin verin link bu arada hayır tabi çanak bu fiyatta beyler düşünsenize tek bir çanakla 10 uydu izliyorsunuz süper bişey yaa samimi söylüyorum çanakları toplatacaklar felan diyorlardı alın size tek çanakaa neler yapılbiliyormuş ite

• başımıza iş çıkarma hocam bitanesinin hakkından gelemiyoz uğraştırma bizi
  • arkadaslar sansınıza bir yıldırım dusse 10 lnb birden patlar elinizde. yada bir kısa devre olsa sistemde hepsi birden uçar valla. tanesi 10$ desen toplam 100$ eder, bu da cok büyük para. yavas olmasını saymazsanız motorlu uydu daha mantıklı geliyor bana, birde konum itibari ile 10 tane uydu izlemek biraz zormus gibi gelio bana'
  • hocam yukarıda belirttiğim gibi eğer o LNB lerin takılı olduğu kasnak üzerinde sadece LNB hareket ettirilse tek LNB ile eski motorlu sisteme göre 3-4 kat daha hızlı bi çözüm olabilir ve bu sistemde çanak sabit olduğu için motorluya göre odaklamnın bozulma olasılığı daha az
  • şu an evimde bu çanağı kullanıyorum.. birkaç ay önce almıştım.. 5 adet uyduyu rahatlıkla seyrediyorum. daha fazlasını da buldum ama şu an için 5 lnb olduğundan ve bunlar bana yettiğinden uğraşmıyorum.. motorlu çanaklara nazaran diğer bir avantaj ise aynı anda farklı iki receiver kullanabilmen.. bilgisayarda ss2 ve salonda redline 14500 var.. aynı anda farklı uyduları seyredilebiliniyor.. bu olayı motorlu çanaklarda yapamazsınız!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: reagle

şu an evimde bu çanağı kullanıyorum.. birkaç ay önce almıştım.. 5 adet uyduyu rahatlıkla seyrediyorum. daha fazlasını da buldum ama şu an için 5 lnb olduğundan ve bunlar bana yettiğinden uğraşmıyorum.. motorlu çanaklara nazaran diğer bir avantaj ise aynı anda farklı iki receiver kullanabilmen.. bilgisayarda ss2 ve salonda redline 14500 var.. aynı anda farklı uyduları seyredilebiliniyor.. bu olayı motorlu çanaklarda yapamazsınız!!!!

Merakımdan soruyorum hangi uyduları izliyorsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.