Şimdi Ara

Smart TV'den Digiturkplay izlenebiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
58.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 32EH5300 almayı planlıyorum, smart tv özelliği varmış? Ben bu televizyonla internete bağlanıp digiturk play'i izleyebilir miyim bilginiz var mı acaba?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-32eh5300-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32313.html#TabPanelStart

• valla hocam bende çok merak ediyorum. şuan maçlar yok ama uygulamayı indirdim orada canlı izlenebilecek bi menüde göremedim.. umarım vardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt_ylmzzz

valla hocam bende çok merak ediyorum. şuan maçlar yok ama uygulamayı indirdim orada canlı izlenebilecek bi menüde göremedim.. umarım vardır..

Ben biraz araştırdım, hatta digiturk müşteri hizmetleri ile görüştüm, şu an mümkün değilmiş fakat çalışma varmış. 1-2 ay içinde olabilirmiş.
  • Merhaba,

bende Samsung 40D6500 ve digiturk play uyeligim var. Samsung uygulamalarında IpWorldTv uygulamasında ligtv mevcut ancak aylık uyelik 40$ lar civarında... tv nin web tarayıcısı da tam bir rezalet... sanki 486 islemcili bir pc ye windows vista yuklemissin gibi agır calısıyor.... bir kac kez digiturkplay sayfasınından tv acmayı denedim ancak diger sayfalarda flash videolatı oynatırken bu sayfada yarım saat beklememe ragmen video acılmıyor... sebebinin ise digiturkplay in pc ye yukledigi infinite pluginin yuklenememesi oldugunu dusunuyorum. Samsung App da alternatif bir web browser olmayıncaya veya Digiturk uygulama yapmayıncaya kadar ki, ben yapılacagına inanmıyorum, en iyi cozum pc yi tv ye baglayıp o sekilde izlemek...
  • ben 46es8000 ile seyrediyorum problemsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc2006

ben 46es8000 ile seyrediyorum problemsiz.

bendeki webbrowser surumu DTV_BROWSER_111219_S.
    Smart Hub surumude 3.671-6.0.00067

acaba sizinki dahamı guncel ve herhangi bir ayar mı gerekiyor browser a?
  • ne yazık ki şu anda bakamayacağım TV im piksel probleminden dolayi degişim yapılacak şu anda serviste onay bekliyorum
    Ancak firmware 1018 di ve browserda bir ayar yapmadım
  • infinite(octo) yüklendi kendi kendine sonra yayın başladı
  • aeywallah... bir daha deniyeyim o zaman olmadı bumu verip lg alayıp.. onun markette varmıs ligtv uygulaması...
  • evet smarttvde calisiyor sadece hd yayinda biraz bekliyorsunuz?

kullananlara sorum tam ekran yapabiliyor musun bende yaptigimda sar ve solda 2-3 cm siyahlik bosluk seklinde yayinlari izliyorum.herkeste boyle mi?iyi gunler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Samsung 46D7000 var digiturkplay sayfasını actıgımda videolar oynamıyor, ifinity uygulamasını desteklemiyor sanıyorum... Sktem sen hangi model tv de nasıl izliyorsun?
  • Modelim ES6140 bende bir suredir sorunsuz seyrediyorum
    Acilirken biraz beklemeniz lazim acilmazsa sayfayi yenileyin illa aciliyor tam ekran yapnca 1-2 cm bosluk kalabiliyor ama gozume cok batmadi

Ayrica lg'ler icin soylenen play uygulamasinda mac seyretme yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturkplay uyeligim var.smart tv nin acemisiyim phillips smart tvmiz de var fakat digiturk play'e nereden giris yapacam bir yardimci olurmusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d serisinde seyredebilen varmı acaba?
  • izlenebilen modellerin tam olarak listesini bulabilecegimiz bir yer var mi? Ya da bilen varsa paylasirsa iyi olur
  • 40es7000 var bendede bende izleyemiyorum silverlight yükle yazısı çıkıyor ama hata veriyor oda birisi yardımcı olsa
  • yok mu cvp
  • SAmsung 40ES6140 modelinde digitürk play acılıyor. Normal internt sayfası acıp oradan üyelik girişi yaparak seyredebiliyorsunuz. Ayrıca kablosuz mouse taktıgımda hemen algıaldı daha rahat ıslem yapablıyorum. Smarttv de Yer imlerine ekledim digiplay sayfasını bir kez üye girişi yapınca bir daha sormuyor. Yanlız görntü kalitesi bilgisyara göre daha kötü gibi. Bir aradaşımda da 40 es 5500 modeli var o da acıyor. Daha once philips 5507 modeli vardı onda acmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerx -- 4 Ocak 2013; 16:30:07 >
  • Plazma TV de izleyebilen var mı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.