DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
kitapseç.com güvenli mi?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
34
Cevap
3
Favori
16.167
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> kitapseç.com güvenli mi?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      10 Mesaj
      11 Eylül 2012 16:18:05
      kitapseç.com güvenli bir adresmi ders kitabı alacamda

PRinceCE
    • Er
      7 Mesaj
      12 Eylül 2012 17:49:38
      Biraz araştırmıştım kitap alacakken pek güvenli değil.ucuzkitapal.com dan al ben burdan getirtim kapıda ödeme ile hiçbir sorun çıkmadı.

• Yüzbaşı
      440 Mesaj
      12 Eylül 2012 19:35:36
      Işler kitabevinden alıyordum ben geçen sene fiyatları da uygundu tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2972 Mesaj
      26 Aralık 2012 00:09:38
      güncel önerisi olan var mı arkadaşlar

yeni basım denemelerin bulunduğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AudreyTautou -- 26 Aralık 2012; 0:09:49 >

• Er
      4 Mesaj
      26 Aralık 2012 00:12:55
      quote:

Orijinalden alıntı: AudreyTautou

güncel önerisi olan var mı arkadaşlar

yeni basım denemelerin bulunduğu

ucuzkitapal.com dan aldım ben bugun sipariş ettim fiyatlar piyasanın altında gelince daha bilgilendirirm

Sorun Ölmekse Dünden Hazırım Bilesin...
    • Yüzbaşı
      986 Mesaj
      26 Aralık 2012 01:15:02
      kesinlikle buradan alışveriş yapma daha yakında başımdan gecen olayı anlatayim ygs fem deneme aldım buradan akşam baktım kargoya verildi yaziyordu neyse aradan 2 gun geçti posta hala ortada yok sonra kargo şirketini aradim böyle bir kargo varmı diye yok dediler noluyo deyip sitedeki numaralari aradim 3 tane numara var hiç birine bakan yok sonra neyse biri çıktı sordum deneme seti ne oldu diye baktı yokmuş (yani daha kargoya bile verilmemiş hem var yazıyo hem kargolandi diyor ) ilgilenmezsek kaç gun geçer kim bile neyse geri ödemeyi yapın dedim tamam yapıyorum dedi şu aralar ekstre geldi geri ödeme yapılmamis bu nasıl hizmet ben anlamiyorum

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Aralık 2012 01:21:28
      ucuzkitapal.com dan al 2 gunde geliyor sana

yada islerden al ikisi de gayet guvenli

Tamam İnşallah
    • Teğmen
      140 Mesaj
      26 Aralık 2012 01:26:38
      ucuzkitapal.com ' dan aldım bir kere sağlam site.
      2 güne gelmişti.

• Yüzbaşı
      637 Mesaj
      26 Aralık 2012 12:39:43
      http://www.yargiyayinevi.com/Kitabevi/index.aspx

bu site hakkında yorumu olan varmı

YipMan
    • IOS Beta Tester
      3239 Mesaj
      26 Aralık 2012 18:36:01
      ucuzkitapal.com dan alma nereden alırsan al böyle kaba bir firma görmedim kargo takip numarasında sorun çıktı aradım pişman oldum sanki para vermeden alıyoruz 3 alışverişimde 2 tanesinde bir tane kitap yıpranmış geldi . üçüncü alışverişimdede kafalarına göre bir kitabı iade yapıp eksik göndermişler. 2 defa mesaj attım cevap gelmedi
      Yeni site öneriniz varsa bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcusAntonius -- 26 Aralık 2012; 18:37:12 >

Big Star in Assault
      SteamPcPartPicker
    • Er
      4 Mesaj
      11 Şubat 2013 16:19:08

• Er
      0 Mesaj
      23 Kasım 2013 10:12:20
      sipariş ettiğiniz kitapla gelen kitap farklı çıkıyor. asla tavsiye etmiyorum. Uğraşıp durursunuz.

• Çavuş
      43 Mesaj
      21 Aralık 2013 15:24:56
      15 Aralık sipariş verdim. Hafta içi ulaşamadım kimseye biraz önce aradım ürün yok galiba diyor. Temin için bekleyebilir diyor. Kargolanma süresi 24 saat yazan ürün için. Şikayetvar'a yazdım arayıp soran yok. Bakalım ne zaman gönderecekler, hiç bulaşmamanızı tavsiye ederim...

• Çavuş
      43 Mesaj
      24 Aralık 2013 21:24:20
      Kargo takibi yapmak bile sorun sitede...

• Yüzbaşı
      491 Mesaj
      24 Aralık 2013 23:22:14
      Şahsen ben geçen ay şipariş verdim. perşembe gecesi verdim şiparişi cuma bi de araya hafta sonu girdi. pazartesi günü onaylandı demişti gece. iki gün onaylandı yazısı vardı kargo takibe tıklıyorum öyle bir kayıt yok. 1 hafta sonunda yargıyayınevi kutusunda ürünler geldi.. (nihayet)
      Demem şu ki ucuzluk konusunda üstüne yok. gerçekten öyle. ucuzkitapal'daki kitaplarla fiyat olarak baya fark vardı. Hatta bütün online kitap sitelerine baktım. Bekleyeceksen al derim ama yok illa erken gelsin dersen kitap başı ortalama 1 lira fazla verip alırsın ucuzkitapaldan. Diyeceklerim bunlar. umarım yardımcı olabilmişimdir

• Er
      0 Mesaj
      11 Haziran 2014 00:52:24
      kesinlikle tavsiye etmiyorum. ayın 4 ünde sipariş verdim bir hafta oldu o gün bugündür sipariş onaylandı diye öylece bekliyor. bugün aradım ne oldu bizim kitaplar diye iki kitabımdan birinin basımı yokmuş para iadesi yapacağız dediler, kabul ettim. sınava gireceğim acil kitap lazım bir an önce yollayın dedim bugün kargoya verilecek dediler. bakıyorum siteye hala onaylı diye görünüyor. herhalde daha çok arayacağım bu siteyi. para iadesi yapılacağı da meçhul ya bakalım ne olacak...

• Er
      13 Mesaj
      29 Nisan 2015 09:06:50
      3 gündür siparişimi göndermiyorlar. En azından net bir zaman söyleyin diyorum onuda söyleyemiyorlar. Uzak durun. Sitelerinde yazan şeylere inanmayın. Ellerinde olmayan ürünlerimi satıyorlar anlayamadım.

Bulaşmayın.

EDİT: AZ ÖNCE SİPARİŞİMİ İPTAL EDEREK http://www.ucuzkitapal.com/ ADRESİNDEN SİPARİŞ VERDİM. TELEFONLA ARADIM AYNI GÜN KARGOYA VERDİLER. KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi null29 -- 29 Nisan 2015; 15:28:16 >

• Er
      0 Mesaj
      10 Haziran 2015 13:36:01
      son derece güvenli eksiksiz bir şekilde kapıma kadar geldi 24 saat olmadan

• Onbaşı
      18 Mesaj
      10 Haziran 2015 14:25:09
      İşlerkitapevi veya nt uygun

• Er
      10 Mesaj
      19 Haziran 2015 05:49:02

Yıllardır hizlikitapci.com u kullanıyorum. Fiyatlar çok uygun, özellikle de müşteri hizmetleri çok iyi
      tavsiye ederim http://goo.gl/3Ewd7i

[color=
    • Er
      9 Mesaj
      24 Ağustos 2015 10:57:01
      Konu bayağı eski ama yeni araştıran arkadaşlara yardımcı olur. Kesinlikle kitap falan almayın, ha yollamıyorlar mı yolluyorlar ama kim bilir ne zaman. İlgi, alaka, müşteri memnuniyeti "0". Müşteri hizmetlerinde ki şahıslar saygısızlar yalancı durumuna düşürüyor sizi. Çalışma saatlerinden kendilerinin haberleri yok. Bir ürün alırsınız stokta var gözükür yok derler. Tekrar kargo parası almaya kalkarlar vs vs. Tek kelimeyle kitapsec.com berbatın ötesinde kesinlikle alışveriş yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rascal111 -- 24 Ağustos 2015; 10:57:30 >

• Teğmen
      128 Mesaj
      24 Ağustos 2015 11:04:00
      Bana güzel geldi

• Er
      7 Mesaj
      24 Ağustos 2015 11:29:43
      ben ordan alıyorum şimdilik güzel bı sıkıntı olmadı

• Teğmen
      121 Mesaj
      14 Eylül 2015 12:39:48

Kitaplar geldi.daha dogrusu perşembe günü gelmişti fakat evde değildim o yüzden bugün aldım.4 kitap aldım biri2013 diğeri 2014 baskılı geldi.2015 yazıyordu.bir daha almam oradan kitap.

halil4242kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      4 Mesaj
      14 Eylül 2015 13:25:17
      Ben ucuzkitapal.com dan aldım sorun yaşamadım.

Eğer isterseniz kitapisler.com dan alabilirsiniz istediğiniz her şeyi güvenerek.Kitapcılarda buradan alıyorlar zaten.

• Er
      0 Mesaj
      22 Ekim 2015 10:42:56
      kesinlikle güvenli değil 4 gündür ulaşmaya çalışıyorum nihayet ulaştım kendi kafalarına göre siparişi iptal ediyorlar mail attık diyolar ama öyle bi mail kesinlikle yok olmadığı gibi kendi maiillerinede bakmıyorlar. neden iptal ettiniz diyorum basımı olmadı diyolar böyle mantıksız bi cevap mı olur madem basımı yok neden sitenize koyuyorsunuz müşterilerinizi mağdur ediyosunuz diyorum kem küm ediyorlar sadece bende değil bir çok kişi aynı durumdan şikayetçi kesinlikle sorumluluk ve müşteri memnuniyeti olmayan bir site.

• Binbaşı
      1598 Mesaj
      22 Ekim 2015 11:56:48
      fiyatı diğerlerine göre biraz pahalı ama en iyisi kitapişler sorun çıkma ihtimali çok az

• Yüzbaşı
      863 Mesaj
      22 Ekim 2015 13:51:27
      ucuzkitap sitesini önerenlerin hepsi az mesajlı bot hesaplara benziyor?!

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      22 Ekim 2015 14:43:52
      Bütün kitaplarımı ALTERNATİF KİTAP sitesinden aldım. Hiçbir zaman sorun yaşatmadılar bana tavsiye ederim

Denize bir dakika durup bakmaya vakitleri olmadığını söyleyen bu insanlar, ne zevksiz mahluklar...
    • Yüzbaşı
      333 Mesaj
      22 Ekim 2015 14:46:07

Ben bot değilim ve öneriyorum. Erdoğan Kitaba ait bütün siteleri tavsiye ederim. Yukarıda söylediğim alternatif kitap ile ucuzkitap aynı şirkete ait

dogac-gskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Denize bir dakika durup bakmaya vakitleri olmadığını söyleyen bu insanlar, ne zevksiz mahluklar...
    • Er
      0 Mesaj
      14 Kasım 2015 00:58:52
      Merhaba arkadaşlar ben bu mesajı yazmadan 33 gün önce alışveriş yaptım ürün elime gelmedi, defalarca aradım e-posta attım dönüş yapmadılar. Bir de üstüne üstüne hak iddia etmeyeyim diye sistemden siparişimi silmişler televizyonda çıkan reklamlara kesinlikle aldanmayın, eğer hata edip alış veriş yaptıysanız kart hesap özetinizi ve siteden gelen mailleri mutlaka saklayın, yazdıklarımı realite sınırları içerisinde görmeyenler varsa www.sikayetvar.com'a ve benzeri sitelere bir baksınlar. Bu sitenin hitap ettiği kesim belli ya kpss ye çalışıyor ya da başka hayati önem arz eden bir sınava, benim amacım ise zaten yeterince sınav baskısı altında ezilen kişilerin bir de bunlarla uğraşmak zorunda kalmasına naçizane engel olmak.Kısacası kitapsec denilen site hakkında uyarıda bulunmaya çalıştım. Saygılarımla herkese başarılar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niketya_05 -- 14 Kasım 2015; 1:02:26 >

• Er
      2 Mesaj
      14 Kasım 2015 01:25:55
      ben aldım kitapsec ten hiç bir sıkıntı olmadı

• Er
      6 Mesaj
      29 Aralık 2015 10:08:10
      Yıllardır kitapseç den kitap alıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım kargo para ve hizmet konusunda. Bir kişiye göre yargılamamak gerekiyor. O gün sıkıntı olmuası her zaman aynı şey olacağı anlamına gelmez. Bana göre piyasada ki en güvenilir sitelerden birisi.

• Er
      13 Mesaj
      31 Aralık 2015 16:09:20
      arkadaşım bak şimdi tesadüfen konuya tekrar denk geldim. sinirlerim zıpladı. günlerim çok monoton geçiyor rahatlık battı. diyorsanız durmayın alın. şansınıza artık.

• Er
      0 Mesaj
      16 Ekim 2016 19:46:32
      Sakın BU Sİteden Kitap Almayın Beni Dolandırdılar 20 Lira Havale Ücreti Yatırdım Yönetici Onayı bekliyor Diyor. Bunları Aradım Durumu Anlattım Gün içerisinde size dönüş saglanacaktır diyorlar yarın arıyorum gene aynı şekilde dediler ve hiç dönüş saglanmadı en son aradım bagırdım çagırdım kapattım siz siz olun hata yapmayın arkadaşlar almayın aldırtmayın.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> kitapseç.com güvenli mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.