Şimdi Ara

aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.918
Cevap
104
Favori
342.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RC732751376CN arkadaslar bakabilirmisiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RC335302910CN 9 marttan beri bekliyorum china postta tek hareket müşteriden alındığı kafayı yiycem sizce kaybolmuşmudur

• arkadaşlar bende banggooddan 2 parça birşey aldım.6 gün önce.ertesi gün ikiside shipped oldu 2 takip kodu verdiler.Buraya kadar herşey normal.sonra 6 günden beri ne çin.post da nede pttde görünmedi.Merak edip sipariş kısmına girdiğimde ürünün 16.04.2014 de kargolandı olarak değiştirmişler.yane 4 gün sonra shipped olmasi ama bana ertesi gun takip numarasi verdiler sizce ne yapayim takip numaralari RC003229101MY VE RX583505113DE Bu arada bu sonlarindaki MY VE DE degilde CN olmasi gerekmez mi bi yardim ederseniz tesekkur ederim.
  • bende aliexpressden alışveriş yapmıştım ama kargo takiple ilgili bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
    RC784831158CN kargo takip numarası bu
  • RC691097609CN kargm ne zman ulasir bikgi verebkrmisibiz

• 2013-11-26 12:20, MUHATABA BiZZAT TESLiM(Delivered to the addressee personally) 26/11/2013
    2013-11-26 00:00, Deliver item (Inb), Gonderi teslim edildi (Gelen), TÜRKIYE
    2013-11-25 14:56, DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered)
    2013-11-25 12:52, Torbaya Eklendi -
    2013-11-25 09:35, Torbaya Eklendi -
    2013-11-23 03:12, Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
    2013-11-22 00:37, Receive item at office of exchange (Inb), Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, TÜRKIYE
    2013-10-24 17:44, Receive item from customer (Otb), Gonderi musteriden alinmistir, CHINA (Yurt Disi)

arkadaşlar örnek olsun diye china postun takip sıralamasını koydum yaklaşık bir ayda türkiyeye gelmiş. 2 günde teslim edilmiş tabi bu süreler değişebilir bulunduğunuz yere göre.
  • eagamess E kullanıcısına yanıt
    Hocam nereden bakıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selinselin61

RC691097609CN kargm ne zman ulasir bikgi verebkrmisibiz

Muhtemelen ikimizin kargosu aynı uçakla gelecek
    Ben satıcıya sorduğumda bugünden itibaren 1 yada 2 haftaya kadar ulaşacağını söylemişti
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

• İyi günler ben sipariş vereli 8 gün oldu satıcı siparişi sevk etti diyor fakat bir türlü takibini yapamadım yardımcı olursanız sevinirim. RC729603315CN
  • Keeper41 K kullanıcısına yanıt
    Sizin kargo ulastignda blgi verirseniz sevinirm.tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: saibah

İyi günler ben sipariş vereli 8 gün oldu satıcı siparişi sevk etti diyor fakat bir türlü takibini yapamadım yardımcı olursanız sevinirim. RC729603315CN

http://track-chinapost.com/startairmail.php

• quote:

Orijinalden alıntı: selinselin61

RC691097609CN kargm ne zman ulasir bikgi verebkrmisibiz

http://track-chinapost.com/startairmail.php

• Çinden 3 adet sipariş verdim. Biri arduino başlangıç seti biri lenovo a880 diğeri ise samsung galaxy tab 10.1' di. Hiç biri gümrüğe takılmadan geldi. Lenovo 5 günde Galaxy Tab 8 günde geldi. Arduino' nun bu gün 10. günü Dün Türkiyeye giriş yaptı henüz gelmedi. O da 2 gün sonra elimde olur sanırsam. China Post ile gönderildi hepsi oldukça hızlı geldiler. Bundan sonra hep china postu terçih edeceğim.
  • Merhaba,

Bende 17 sinde alışveriş yaptım. Takip numarasını ertesi gün verdiler ama hiç bir bilgiye ulaşamadım.

Sonra siparişim Donduruldu gözüktü bir kaç gün. Oradan bir yetkiliyle çat pat yazıştım dolandırıcılık durumuna karşı dondurmuşlar. Bugün kontrol ettim bitirildi yazıyor.

Takip numarası da en başından beri RC257391748CN ama hiç bir yerde görünmüyor.

Konu ile ilgili yardımcı olabilecek biri var mı bana acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elamm_19

Merhaba,

Bende 17 sinde alışveriş yaptım. Takip numarasını ertesi gün verdiler ama hiç bir bilgiye ulaşamadım.

Sonra siparişim Donduruldu gözüktü bir kaç gün. Oradan bir yetkiliyle çat pat yazıştım dolandırıcılık durumuna karşı dondurmuşlar. Bugün kontrol ettim bitirildi yazıyor.

Takip numarası da en başından beri RC257391748CN ama hiç bir yerde görünmüyor.

Konu ile ilgili yardımcı olabilecek biri var mı bana acaba?

Bunlar çıkıyor hocam
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor? aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?
     aliexpress (china post air mail) kargo takibi nasıl yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 28 Nisan 2014; 17:22:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanıyorum iade edecekler o halde. Teşekkür ederim.
  • RC971067475CN takip kodu.

Yahu daha öncede alışveriş yapmıştım.18 Nisanda alışveriş yaptık bakabildiğimi zannediyorum ama belki de bulamadim.

Order sayfamda bunlar yazıyor
    Status:
    The seller has shipped your order

Reminder:
    In 21days 12hours 24minutes 14seconds Purchase Protection will end.Purchase Protection is a specified time from which you can open a dispute case to protect your purchase. Purchase Protection differs according to the shipping terms you chose. Once Purchase Protection ends, your purchase will be automatically finalized.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay AKSOY

Çinden 3 adet sipariş verdim. Biri arduino başlangıç seti biri lenovo a880 diğeri ise samsung galaxy tab 10.1' di. Hiç biri gümrüğe takılmadan geldi. Lenovo 5 günde Galaxy Tab 8 günde geldi. Arduino' nun bu gün 10. günü Dün Türkiyeye giriş yaptı henüz gelmedi. O da 2 gün sonra elimde olur sanırsam. China Post ile gönderildi hepsi oldukça hızlı geldiler. Bundan sonra hep china postu terçih edeceğim.

Hocam tableti ne kadara aldiniz kargo ucretsiz mi orjinal mi daha once hic almadim almayi dusunuyorum aliexpress ten. Dil seceneginde turkce yok.mu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.