Şimdi Ara

---LIVE FOR SPEED---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
51.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar LFS için burda toplanalım..yorumlar,oynayanlar,merak edenler burada buluşalım
    detaylı bilgi için ---www.liveforspeed.net
    ---www.raceturkey.com

• Baya iyi bir simulasyon ama bence GTR dan iyi değil.
  • Az oynamadık gereksizlerle! iyi oyundur
  • arkadaşlar ben bu oyunu hiç duymadım nerelerden temin edebilirim internet üzerinden ücretsiz mi yoksa lisanslı bi oyunmu beni bilgilendirirseniz sevinirim
  • Oyunuhttp://www.liveforspeed.net/?page=fp adresinden satın alabilirsin.
  • güzel oyun yav. ben de oynuyordm son formattan önce. tekrar indirmeye üşendim...
  • demo versiyonunu 3 arabayla ve sanırım 2 pistte oynayabiliosun sadece demo serverlarda...tavsiye ederim..gerçekçilik dersen LFS derim
  • evet son derece gerçekçi bi oyun ama mouse la oynanması biraz sıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

evet son derece gerçekçi bi oyun ama mouse la oynanması biraz sıkıyor

İstersen klavyeyle de oynayabiliyorsun. Sanırım farketmemişsin ayarı. Tekrar bi göz at
  • quote:

Orjinalden alıntı: bekir__

quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

evet son derece gerçekçi bi oyun ama mouse la oynanması biraz sıkıyor

İstersen klavyeyle de oynayabiliyorsun. Sanırım farketmemişsin ayarı. Tekrar bi göz at

pek oynamaya vaktim olmadı baktım ama farketmemişim demekki saol yinede
  • arabalı dıstan görmek için neye basıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: pspworld

arabalı dıstan görmek için neye basıyoruz
    Kontrollere baksana.
  • kardeş,oyunun menüsü türkçe zaten ordan her türlü ayarı yapabilirsin...yanlış hatırlamıorsam C olcaktı yada V...hatırlamıorm
  • Güzel oyundur vesselam.Orjinal almayı düşünüyodum ama wheel için para biriktiriyorum.Sonra gtr 2 alıcam bi tane.

Oyuna şöyle bi eleştri vardı arkadan çekişli arabalarla gaza bastığımızda araba çok lastik çekiyo diye.Siz söylemeden ben cevabını vereyim.Bu olay genellikle klavye ile oynayanlarda oluyo çünkü gaza sonuna kadar abanılıyo klavyede ve araç arkadan çekişli olduğu için lastik çekmeye başlıyo ve bu oyunun bi sorunuymuş gibi karşılanıyo.Oyundan tam haz alabilmek için wheel ile oynayın.Bu arada bu oyun yılın en iyi simulasyon oyunu seçildi
  • lfs2 nin demo adresini verebilirmisiniz.
  • yukarda verilen kendi adresinde demosu vardı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Söylev -- 5 Mayıs 2006; 20:30:01 >
  • ben profesyonelce drift yapmak istiorum, setup a ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz?
    car park ta fln biraz işi kıvırıyorum ama pistte nedense zorlanıyorum yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::Battousai::

Güzel oyundur vesselam.Orjinal almayı düşünüyodum ama wheel için para biriktiriyorum.Sonra gtr 2 alıcam bi tane.

Oyuna şöyle bi eleştri vardı arkadan çekişli arabalarla gaza bastığımızda araba çok lastik çekiyo diye.Siz söylemeden ben cevabını vereyim.Bu olay genellikle klavye ile oynayanlarda oluyo çünkü gaza sonuna kadar abanılıyo klavyede ve araç arkadan çekişli olduğu için lastik çekmeye başlıyo ve bu oyunun bi sorunuymuş gibi karşılanıyo.Oyundan tam haz alabilmek için wheel ile oynayın.Bu arada bu oyun yılın en iyi simulasyon oyunu seçildi

+125235346547542463464856865345243534634

Bu oyunun tadı ancak direksiyonlar çıkar zaten böle drift drift offf offfPis drift yaparım bu arada...yazın sonunda orjinali alcam inşallah yeni direksiyonuda alcam yaz sonunda...Eski direksiyonun pedallarını kullanarakta debriyaj olayını yapçam
    Sonra gelsin sanal sürüş manyaklıı
  • Bence gerçekcilik olayını biraz abartmışlar. mesela aracın sürekli kontrolden çıkması. Gerçek hayattada oradakine benzer parkurlarda aynı şartlarda araç kullanıyorum (Ki benim kullandığım araç onlar gibi parkur ayarlıda değil) hiç öyle savrulmalar, kıç atmalarla karşılaşmıyorum. Ama genel olarak çok beğendiğim bir simulasyon.
  • abi ordaki arabanın turbo basıncı fazlasıyla yüksek geliyo
    fakat önden çekişli arabada öle bi sorun yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.