Şimdi Ara

---LIVE FOR SPEED--- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
51.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben bi ara bunun sp1 için crack ini bulmuştum,onda bayaa bi ilerlemiştim ama daha sonra format attım ve de cracki bir daha bulamadım. Yok mu bir bilen bu crack i nerden bulabileceğimi?
  • Arkadaşlar hala oyunu oynayan var mı demo serverlarda??
    Ben geçen seneden beri sürekli oynarım Şu an apexi takımının bir üyesiyim belki görenler olmuştur beni...

[APEXi] berkay
  • Ben demoda takılıyorum :) oguzhano gören olursa benim
  • Bende full sürüm var (S2). Ama bi türlü online bağlanamadım.birisi yardımcı olursa çok memnun olacağım. mach_aviation@hotmail.com. msn den görüşebiliriz.:)
  • Yarış oyunları bölünde mi team var ne gerek var buraya açmayaTakım bile kurduk çöplüğe çevirmeyin dh pc oyunları bölümünü

• quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

quote:

Orjinalden alıntı: ::Battousai::

Güzel oyundur vesselam.Orjinal almayı düşünüyodum ama wheel için para biriktiriyorum.Sonra gtr 2 alıcam bi tane.

Oyuna şöyle bi eleştri vardı arkadan çekişli arabalarla gaza bastığımızda araba çok lastik çekiyo diye.Siz söylemeden ben cevabını vereyim.Bu olay genellikle klavye ile oynayanlarda oluyo çünkü gaza sonuna kadar abanılıyo klavyede ve araç arkadan çekişli olduğu için lastik çekmeye başlıyo ve bu oyunun bi sorunuymuş gibi karşılanıyo.Oyundan tam haz alabilmek için wheel ile oynayın.Bu arada bu oyun yılın en iyi simulasyon oyunu seçildi

+125235346547542463464856865345243534634

Bu oyunun tadı ancak direksiyonlar çıkar zaten böle drift drift offf offfPis drift yaparım bu arada...yazın sonunda orjinali alcam inşallah yeni direksiyonuda alcam yaz sonunda...Eski direksiyonun pedallarını kullanarakta debriyaj olayını yapçam
    Sonra gelsin sanal sürüş manyaklıı

• şimdi ben indiriyom bakalım nasıl bir oyunumş...deneycem....
  • bu oyunu burda bulmam lazım kendime
  • Arkadaslar bu oyunu logichec momo(yazim hatası olabilir) gaz firen ayarliyamiyorum oynan miyormu biri yardim ede bilirmi
  • bilgisayarda oynadığım en gerçekçi simülatör
    gt serisinin yeri ayrı tabi psde
  • arkadaşlar full sürüm için crack varmı elinizde
  • quote:

Orjinalden alıntı: melot

arkadaşlar full sürüm için crack varmı elinizde

Crack hakkında konuşmak yasaktır forumda
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.Arkadaşım bir tane server açtı.Beni admin yapmak istiyor ama yapmasını bilmiyor.Nasıl yapabilir?
  • simulasyon olarak çok güzel bir araba sümulasyon oyunu
  • Bende hep ismini duymuştum hiç oynamamıştım.
    Gerçekten çok süper. Şu ana kadar oynadıım en gerçekçi araba yarış simulasyonu..
  • katılıyorum. grafik bakımından çokta süper olmasada. oynanış sürüş bakımından mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LasVegas::: -- 8 Temmuz 2007; 19:58:32 >
  • Arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen ben bu oyunu full diye indirdim ama oyunda sadece 3 araba açık XR GTI Bide bi turbolu bide turbosuz aynı araba bu 3üyle gezip duruyorum araba falan da yükleyemedim birde diger arabalar gözüküyor ama sectigimde ekranda cıkmıyor başla diyorum car error hatası alıyorum training'den bölüm geciyim belki acılır falan dedim orda bile car error yazdı baska bi araba için yardımcı olurmusunuz lütfen?
  • Arkadaşlar ben bunu s2 yaptım ama nasıl araba eklicez buna bari yardımcı olun...
  • Arkadaşlar araba nasıl sürülüyor bulamıyorum söyleyebilrmisnz
  • Merhaba arkadaşlar bende demo versiyonunu indirdim ama lisanslı hale çevirdim, bende hala 3 araba açılıyor, diğerlerinin de açılması için ne yapmam gerek ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.