Şimdi Ara

---LIVE FOR SPEED---

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
51.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar LFS için burda toplanalım..yorumlar,oynayanlar,merak edenler burada buluşalım
    detaylı bilgi için ---www.liveforspeed.net
    ---www.raceturkey.com

• Oyunuhttp://www.liveforspeed.net/?page=fp adresinden satın alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerem17

lfs2 nin demo adresini verebilirmisiniz.

Sanırım bu oyunda Online Trackmania Nations gibi ücretsiz bir oyun.Alttaki linkten indirebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

• Buyrun size bir iki movie verim

LFS race Her online oyunda olduğu gibi playerlar oyun hakkında güzel movieler yapıyorlar. İşte onlardan biri...

LFS Drift LFS drift takımlarından adı iyiler arasında yer alan TZ takımının movie si.

Buradaki resimlerde ben ve bayan bir arkadaşla Drift Battle yaparken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi He Man -- 5 Eylül 2006; 18:56:53 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Rizeli

orjinali nerde satılıyo bilen varmı ve fiyat e çivarda?

arkadaşım konunun başlarında 8-9 kere yazıldı bu...

www.liveforspeed.net (official sitesi)

www.raceturkey.com (turk sitesi)

• quote:

Orjinalden alıntı: murat_asar

geçiçi server ben kuracağım port nosunu otomatik yazıyo ama ben modem den değiştirp yazıyorum gene olmuyor

kusura bakma bayağı bi gecikmeli cevap vericem.

lfs nin sitesinden lfs LFS_S2_DEDI_U30.zip i indir ve içindeki cfg dosyasının port satırına 93392 nurasını gir. Ayrıca modemden port acmayıda unutma. Kolay gelsin...

Bu arada araba öğrenmek istiyorsan lfs kullan diyen arkadaş doğru söylemekte! Fakat öyle 270 derece dönen ucuz direksiyonlarla olmaz o iş. bende tıpkı gercek arabalarda olduğu gibi 900 derece dönebilen bir direksiyonum var. Son gelen patchlerle artık lfs hayranları bile bu kadar mı olur diyecek kadar süper fizik oluşturmaya devam ediyor adamlar. (LFS, BLACKMOTORS TARAFINDAN DÜNYANIN EN GERÇEKCİ FİZİKLERİNE SAHİP OYUN SEÇİLDİ) ayrıca adam gibi bir sistemi olan bi elemanın moviesini gönderiyorum. mümkünse sonuna kadar izleyin movie yi. hoşcakalın

Click here to see Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi He Man -- 7 Kasım 2006; 4:53:48 >

• LFS süper bi oyun özelliklede yamaları

Buda benim Drift Machine
    http://imageshack.us/photo/my-images/842/24167162.png/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.