Şimdi Ara

SİZCE NASIL??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl özellikleri sizce oyunlarda fln sorun çıkartır mı bende kendime bundan almayı düşünüyorum??

SİZCE NASIL??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mblood -- 8 Eylül 2012; 23:13:35 >

• yorumlarınızı bekliyorum
  • 3,4 Harddisk 1 gb falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 9 Eylül 2012; 0:52:39 >
  • cevap yazana çikolata
  • derecelendirmeyi dahili kartla yapmış ama muhtemelen ekran kartı gt630m olan model galiba fiyatı nekadar oyun düşünüyorsan i5 olupta daha güzel ekran kartlı makineler söylenebilir fiyatına göre i7'de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

3,4 Harddisk 1 gb falan mı

700 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

derecelendirmeyi dahili kartla yapmış ama muhtemelen ekran kartı gt630m olan model galiba fiyatı nekadar oyun düşünüyorsan i5 olupta daha güzel ekran kartlı makineler söylenebilir fiyatına göre i7'de olabilir.

1800 civarı
  • bakanlar lütfen cevaplarını bildirsin
  • lenovo y580 i5 olanına bir göz at yada msi ge60 i5 olanı.
  • quote:

lenovo y580 i5 olanına bir göz at yada msi ge60 i5 olanı.

tmm bunun kötü yanlarını söyebilir misin i7 fln dediler daha iyiymiş grafikler açısından fln..
  • çizim programlarıylamı uğraşacaksın?program açısından i7 daha uzun soluklu olur tabiki lenovo y580 i7 olanı vatanda 2050tl kadar oluyor.sorunlar açısından başlığını inceleyebilirsin.
  • quote:

çizim programlarıylamı uğraşacaksın?program açısından i7 daha uzun soluklu olur tabiki lenovo y580 i7 olanı vatanda 2050tl kadar oluyor.sorunlar açısından başlığını inceleyebilirsin.

yok abi yanlş anladın :) çizim değil oyunların grafikleriyle.
  • Oyun grafikleriyle işlemcinin doğrudan alakası yoktur,ekran kartıyla ilintilidir.Oyun için öncelikli ekran kartına bakacaksın işlemciye değil i5 lenovo'ya bakabilirsin ekran kartı güçlüdür.
  • quote:

Oyun grafikleriyle işlemcinin doğrudan alakası yoktur,ekran kartıyla ilintilidir.Oyun için öncelikli ekran kartına bakacaksın işlemciye değil i5 lenovo'ya bakabilirsin ekran kartı güçlüdür.

bunun ekran kartına nasıl bakabilirim bilgisayardan söyle yollayim burdan sana sende bi bak beğenmezsen lenovoya bakim
  • quote:

lenovonun ekran kartı kartlardan anlıyorsan gtx660m ekran kartıhttp://www.pcdepo.com/page.php?act=urunDetay&urunID=8120&name=lenovo-y580-59-332594-notebook&ref=akakce&v=1.43.1

yok işte anlamam ben. benim şuanki bilgisayarımın ekran kartına nasıl bakacam ?
  • denetim masasına gir aygıt yöneticisine bak görüntü bağdaştırıcıları bölümünde ne yazıyor buraya yaz.bilgisayarının modeli nedir.
  • quote:

denetim masasına gir aygıt yöneticisine bak görüntü bağdaştırıcıları bölümünde ne yazıyor buraya yaz.bilgisayarının modeli nedir.

intel(r) HD GRAPHİCS FAMİLY ve NVİDİA GEFORCE GT630M yazıyor
  • gt630m ekran kartın
  • quote:

gt630m ekran kartın

yani ? iyi mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.