Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
31
Favori
150.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa980

quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

Orijinalden alıntı: duman59

pil deki sorun bende de olmustu gonderdım servıse yazılımı yenılemişler sorun üsrandı tabi daha sonra çözümü nette başka markalara uygulanan bir yontemle çözdüm sorun bi daha tekrarlamadı tamiden 20 iş günün sonnda yolladılar biraz rahatsız edersenız daha erken gelebilir

Servisleri aşırı düzensiz ancak ilgililer hakkını yemeyeyim şimdi. 35 gün sonra sıfırı geldi cihazın ne bir irsaliye ne bir servis kağıdı vardı.

Şimdi de yeni tabletin şarjı sorunlu yeni yazılım yükleyin düzelmezse gönderin değiştirelim dediler ama bir 40 gün daha beklemek istemiyorum doğrusu.

Bende tableti geçen ayın 1'inde servise verdim 40 gün oldu ama iş günü değil. Birde ben Saturn e götürdüm de verdim servise ordanda servise verdiler. Ben tabletin yenisini vermelerini istiyorum 40 gün beklemişim bari yenisini versinler. Acaba yapmam gereken bişey var mı yardımcı olursan sevinirim.(1 yıl da kasko vardı.Acaba kaskoyada versemmi geldikten hemen sonra?)

Hocam 02123270410 u ara surekli. Acil vs. Diyince hafif one alabiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa980

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: duman59

pil deki sorun bende de olmustu gonderdım servıse yazılımı yenılemişler sorun üsrandı tabi daha sonra çözümü nette başka markalara uygulanan bir yontemle çözdüm sorun bi daha tekrarlamadı tamiden 20 iş günün sonnda yolladılar biraz rahatsız edersenız daha erken gelebilir

Servisleri aşırı düzensiz ancak ilgililer hakkını yemeyeyim şimdi. 35 gün sonra sıfırı geldi cihazın ne bir irsaliye ne bir servis kağıdı vardı.

Şimdi de yeni tabletin şarjı sorunlu yeni yazılım yükleyin düzelmezse gönderin değiştirelim dediler ama bir 40 gün daha beklemek istemiyorum doğrusu.

Bende tableti geçen ayın 1'inde servise verdim 40 gün oldu ama iş günü değil. Birde ben Saturn e götürdüm de verdim servise ordanda servise verdiler. Ben tabletin yenisini vermelerini istiyorum 40 gün beklemişim bari yenisini versinler. Acaba yapmam gereken bişey var mı yardımcı olursan sevinirim.(1 yıl da kasko vardı.Acaba kaskoyada versemmi geldikten hemen sonra?)

Hocam 02123270410 u ara surekli. Acil vs. Diyince hafif one alabiliyorlar.

Bugün Saturne gittim servisten haber gelmiş ya yenisini yada bir üst modelini vereceklermiş ne dediklerini tam anlamadım bence 7408 felan verirler.

• Merhabalar beyler benim tablette bir problem var.

Bugün 11 gibi tableti açtım internete gircektim girmedi tablet. PC ye girip baktım pc den giriliyordu. Bende tableti kapatayım açarım düzelir diye düşündüm ve tableti kapattım. (Kapatmaz olaydım.) Tabletin açma tuşuna bastım ve Pad 7208HD DUAL CORE yazısı geliyor ve öyle kalıyor. 2.5 Saat açık bıraktım hiçbir gelişme kaydetmemiş. Boşu boşunada çok ısınıyor. Galiba servis yolu gözüküyor. Yardım olabilecek birileri varmı acaba?
  • Yazilimi tekrar atmayi deneyebilrsin

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeKrm

Merhabalar beyler benim tablette bir problem var.

Bugün 11 gibi tableti açtım internete gircektim girmedi tablet. PC ye girip baktım pc den giriliyordu. Bende tableti kapatayım açarım düzelir diye düşündüm ve tableti kapattım. (Kapatmaz olaydım.) Tabletin açma tuşuna bastım ve Pad 7208HD DUAL CORE yazısı geliyor ve öyle kalıyor. 2.5 Saat açık bıraktım hiçbir gelişme kaydetmemiş. Boşu boşunada çok ısınıyor. Galiba servis yolu gözüküyor. Yardım olabilecek birileri varmı acaba?

Burada anlatıklarımı uygulayarak sorununu çözeceğini düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdeminofff -- 13 Eylül 2013; 20:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdeminofff

quote:

Hocam benim elimde şuan SD Kart yok ve babamda almayı düşünmüyor yok pahalı yok okul başlıyor bahaneler üretiyor sd kartsız nasıl yapacağım USB yoluyla mı bağlayacağım?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam benim elimde şuan SD Kart yok ve babamda almayı düşünmüyor yok pahalı yok okul başlıyor bahaneler üretiyor sd kartsız nasıl yapacağım USB yoluyla mı bağlayacağım?

Sd kartsız yapmanın bir yolu yok malesef.Ayrıca sd kartların fiyatı 10 tl den başlıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Reset deligine bi igne ile bastir cihazi acinca acilacaktir yuksek ihtimal

• quote:

quote:

quote:

quote:

Reset deligine bi igne ile bastir cihazi acinca acilacaktir yuksek ihtimal

Hocam Açılmadı ses tuşlarınada bastım açılmadı. Zaten bugün yolladım servise. Benmi halletcem onlar halletsin
  • @erdeminofff kardes uzun bi sure giremedim kusura bakma belki beni hatirlamissindir ben tablet garantiden geldikden sonra dokunmatigi ara ara gormemeye baslamisti ara ara kapanmalar oluyodu en son kapandi demistim sen icini falan ac dedin ben guncelleme hatasi olabilirmi dedim sen eve buyuk ihtimal dedin belki hatirlamazsin diye yazdim.

Simdi guncelleme yaparken (-) + power tusuna basim android menu gibi biyer geliyo falan ya bende o gelmiyor eskiden geliyodu yani guncellemeyi nasi yapabilirim ? Baska bi yolu varmidir yardim edersen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: berbar07gs

@erdeminofff kardes uzun bi sure giremedim kusura bakma belki beni hatirlamissindir ben tablet garantiden geldikden sonra dokunmatigi ara ara gormemeye baslamisti ara ara kapanmalar oluyodu en son kapandi demistim sen icini falan ac dedin ben guncelleme hatasi olabilirmi dedim sen eve buyuk ihtimal dedin belki hatirlamazsin diye yazdim.

Simdi guncelleme yaparken (-) + power tusuna basim android menu gibi biyer geliyo falan ya bende o gelmiyor eskiden geliyodu yani guncellemeyi nasi yapabilirim ? Baska bi yolu varmidir yardim edersen sevinirim.

Rica ederim.Güncelleme işlemi için sd kartının fat 32 olarak formatladıktan sonra rom dosyalarını içine at.Cihazı ses kısma ve power tuşuna basılı olarak başlattığın zaman güncelleme otomatik olarak başlayacaktır.Sorun olursa başka bir kart kullanmayı dene. Recovery menüsü için ise rom dosyaları arasında bulunan recovery.img yada uimage_recovery.bin dosyalarından birini sd kartının içine atıp cihazı ses kısma ve power tuşlarına basılı olarak başlatırsan açılacaktır.Sd kartın içinde başka rom dosyası olmasın dikkat et.
  • Rom dediginiz herpadaki 4.0 guncellemesi demi ?

• Kardes olmuyor ya dosyalari attim sd karta yine polypad yazisinda kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: berbar07gs

Kardes olmuyor ya dosyalari attim sd karta yine polypad yazisinda kaldi

Farklı bir sd kart kullanmayı deneyin.Sorun devam ediyor ise buradaki yöntemi uygulayın
  • Servisten sorgulayınca 7200HD tabletim 10 eylülde servise ulaştı yazıyor. 16 gün oldu. Hiçbir gelişme yok. Bu süre normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Servisten sorgulayınca 7200HD tabletim 10 eylülde servise ulaştı yazıyor. 16 gün oldu. Hiçbir gelişme yok. Bu süre normal mi?

Normal.Cihazının tamir süresi servis yoğunluğa göre değişebiliyor.Bazen cihazın tamiri tamamlansa bile siteye girilmeyebiliyor.Sanıyorum en geç 1 hafta içinde eline ulaşır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Servisten sorgulayınca 7200HD tabletim 10 eylülde servise ulaştı yazıyor. 16 gün oldu. Hiçbir gelişme yok. Bu süre normal mi?

Normal.Cihazının tamir süresi servis yoğunluğa göre değişebiliyor.Bazen cihazın tamiri tamamlansa bile siteye girilmeyebiliyor.Sanıyorum en geç 1 hafta içinde eline ulaşır.

27 eylülde mesaj geldi. "Cihazınızın tamiri tamamlanmıştır." Servis sorgulama:
    Durum
    Tarih
    Tamiri Bitti
    27 Eylül 2013
    Servise Ulaştı
    10 Eylül 2013
  • Yolladığımdan 1 hafta sonra mesaj geldi bekleme sırasına alındınız diye. Hala gelmedi.
  • Arkadaslar tablet ogleden sonra 3 te geldi. Herseyini ayarlamislar ama aklimda bir problem var. Ben gonderdigimde 4.0 android vardi ama 4.1 yapip yollamislar. Gondermeden once gpu modlari vardi ama bunda yok kasip duruyor ne yapmaliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar tablet ogleden sonra 3 te geldi. Herseyini ayarlamislar ama aklimda bir problem var. Ben gonderdigimde 4.0 android vardi ama 4.1 yapip yollamislar. Gondermeden once gpu modlari vardi ama bunda yok kasip duruyor ne yapmaliyim?

Cpu modu demek istedin herhalde.Cihazını rootlayıp antutu cpu master gibi bir programla işlemci hızını 1.512 mhz ye çekerek sorununu halledeceğini düşünüyorum.Ayrıca burada paylaştığım romu kullanarak ekstra performans elde edebilirsin.(Ama kurduktan sonra Gpu ve Cpu yamasını yapmayı unutma)
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.