Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
31
Favori
150.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

Orijinalden alıntı: qwertyuiopasdfgh

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enescm

polypad 7208 hd aldığıma pişman oldum ya hiç bi oyun apksi kurulmuo kuruma geçemiyo

Ben 3-4 oyun kurdum ,oynuyorum(brothers arms 2,asfalt 7,RF meneger, hepside çalışıyor takılmadan oynuyorum

hocam şarj işi nasıldır ne kadar gidiyo tam dolu şarjda nette gezilince,birde gta gibi ağır oyunları kaldırıyomu acaba?

3 gün dayanıyor.Ama ''hiç bir iş yapmadan''.

Şu asphaltın internetten apksını yükledim yok abi olmuyor! şimdi ss atacağım ingilizcesi iyi olan arkadaşlar baksınlar.

enescm hocam içinde apinsateller midir nedir öyle bişi var.Ordan kuruluma bakın olmadı fabrika ayarlarına felan sıfırlayın.

Oyun oynarken,nette gezerken,video izlerken yani dolu dolu kullanırken şarj 3 saat gidiyor bende...oyunlara gelirken işlemcisi ve ramı yeterli ama bazı oyunlarda sorun veriyor,sebebini bilmiyorum

peki tekrar imkanın olsa ainol aurora2 mi alırsın bunu mu alırsın ?;

Almadan once arastirdim baya ,fiyat ve performans olarak en iyi bu geldi.arada problem cikariyor ama normal gormek lazim,bu fiyata tum tabletlerde oluyor zaten...ben memnunum tabletten , paran varsa daha guzel bisey al ,ama bence degmez cok paraya tablet almaya....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Almadan once arastirdim baya ,fiyat ve performans olarak en iyi bu geldi.arada problem cikariyor ama normal gormek lazim,bu fiyata tum tabletlerde oluyor zaten...ben memnunum tabletten , paran varsa daha guzel bisey al ,ama bence degmez cok paraya tablet almaya....

peki buna 350 vermekmi yoksa ainole 400 vermekmi
  • quote:

quote:

peki buna 350 vermekmi yoksa ainole 400 vermekmi

O konu da bisey diyemem , ama cihazdan memnun olmayanda var 8 gb. Rom u olan polypad 7208 i de alabilirsin ....ayni urun romu daha iyi ayni fiyat

• Ben bu şuandan sonra 7200 hd almanızı pek önermem.7208in hafızası 8 gb. Aynı fiyat.Ama işte bilemiyorum onu.Ben memnunum zaten SD+dahili 8 gb ediyor bende.

Ha bu arada 2.sayfamıza geçmişiz.Hayırlısıyla 22 felanda görürüz. :D

Yine her zamanki gibi sorabilirsiniz.Yakında Ana konuya sizin yardımınız ile S.S.S açacağım.
  • Arkadaslar ben tablet konusunda biraz takintiliyim yani ickim sigaram gece hayatim falan yok butun parami elektronige yatiriyorum. Bunu neden soyledim cunku bu cihaz benim yedinci tabletim ve kullanmadiklarimi tekrar kutusunda koyup sakliyorum ama polypad 7208 o kadar elit ve guzelki kullanmaya kiyamiyorum ve performans bakiminda da muhtesem. Bu fiyata mukemmel bir cihaz.

• bugun bende 7208 baktım.cok hafif. tek kötü yanı kamerası sanırım.
    hepsiburada.com da klavye hediyeli.
    ama ben 2. el arıyorum. uygun olsun. zira 4 yasındakı kızımın elinden düşmez.
    birde asfalt vs.. oyunlar calısıyormu
  • peki 7200 alsam. ve birde 16 gb kart alsam. oyunlar karta kuruluyormu.. sanki bir yerde karta oyun kurulamıyor gibi birsey okumustum. bilgisi olan varsa açıklar mı
  • arkadaşlar 3 gün önce polypad 7208 hd aldım satürnden kart hatası dün kart hatası verdi. formatladım. ve içinde yüklü olan programları sildim. programları bulabileceğim bir adres var mı yardım lütfen.
  • heey bende burdayım :D hayatımda ilk defa bi forum sitesine kaydoldum. benim poly henüz 1 günlük. 350 ye teknosadan aldım. eve gelip google a polypad 7208 yazdığımda bimeks te 325 tl olduğunu gördüm. 3 gün araştırmıştım halbuki nasıl görmediysem. şuan en ucuz orda. almayı düşünenlerin haberi olsun.

tablet vallaha güzel :D daha önce hep nokia kullanan biri olarak çin malı olmasına rağmen bu alette android bana oha lan dedirtti.

şu ram olayına takıldım sadece. 350 mb ı falan otomatik kullanılır durumda oluyo (takip edebildiğin bi bölüm var) oyun ya da başka bişey açtığında mb artıyo. 1gb lık ram olduğu için ne kadar çok şey açarsan aynı anda ram e o kadar yükleniyosun. ama işte aleti açtığında anda zaten 350 mb ını menüsü widget ı cartu curtu kullanıyo. kaldı sana 650. nooldu benim 1 gb ram im ? lütfen ama ! :D

onun dışında her şey sorunsuz gibi ya. hatta belkide hayatımda aldığım tek çin malı şey olmasına rağmen en sorunsuz çıkan şey. lg netbook aldığımda daha geçen sen ya acaba bunu almasamıydım şöyle mi yapsaydım falan olmuştum. hep olurum ben. ilk defa olmadın. yine olsa yine alırım ! :D

hee unutmadaaann. şarj olayı ne öyle arkadaş. 5 saatte şarj oluyo 3 saatte bitiyo.

olsun olsun yinede süper :D canım benim :P

• quote:

Orijinalden alıntı: eyupuygun

Arkadaslar ben tablet konusunda biraz takintiliyim yani ickim sigaram gece hayatim falan yok butun parami elektronige yatiriyorum. Bunu neden soyledim cunku bu cihaz benim yedinci tabletim ve kullanmadiklarimi tekrar kutusunda koyup sakliyorum ama polypad 7208 o kadar elit ve guzelki kullanmaya kiyamiyorum ve performans bakiminda da muhtesem. Bu fiyata mukemmel bir cihaz.

Cihaz gerçekten mükemmel.Bu kuşkusuz sanırsam sizdede polypad var.Kulube ekliyorum,kulube hoşgeldiniz!

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus_123321

bugun bende 7208 baktım.cok hafif. tek kötü yanı kamerası sanırım.
    hepsiburada.com da klavye hediyeli.
    ama ben 2. el arıyorum. uygun olsun. zira 4 yasındakı kızımın elinden düşmez.
    birde asfalt vs.. oyunlar calısıyormu

Klavye hediyesini bilmiyorum,tablet evet hafif.Hep yanımda bilgisayar taşıyordum ağırdı.Tablete geçince çok rahatladım,heryere gidebiliyor.
    2.El 7208 bulmanız çok zor,anca 7200 bulabilirsiniz.Forumdan bir arkadaş 310 tlye satıyor.Pazarlıkla belki 300 e bırakır forumdan olduğunuz için.Asphalt oyununu internetten apksını indirdim.Ama problem veriyor.1.sayfanın sonlarına doğru resimleri var.Ordan bakabilirsiniz.Ama google play storeden paralı alırsanız çalışıyormuş.Bir arkadaş yazmıştı buraya.Kamerası 0.3 mp olması lazım.O da görüntülü görüşme için zaten,işe yarar.

quote:

peki 7200 alsam. ve birde 16 gb kart alsam. oyunlar karta kuruluyormu.. sanki bir yerde karta oyun kurulamıyor gibi birsey okumustum. bilgisi olan varsa açıklar mı

Apkları biz çoğunlukla SD karta atarız.Maxic** adlı forumda anlatılıyor,zaten angry birdsi felan sd karta taşıdım ben.

quote:

Orijinalden alıntı: uuygun

arkadaşlar 3 gün önce polypad 7208 hd aldım satürnden kart hatası dün kart hatası verdi. formatladım. ve içinde yüklü olan programları sildim. programları bulabileceğim bir adres var mı yardım lütfen.

Google play store'de tüm uygulamalar vardır...

quote:

Orijinalden alıntı: msrdrylmz

heey bende burdayım :D hayatımda ilk defa bi forum sitesine kaydoldum. benim poly henüz 1 günlük. 350 ye teknosadan aldım. eve gelip google a polypad 7208 yazdığımda bimeks te 325 tl olduğunu gördüm. 3 gün araştırmıştım halbuki nasıl görmediysem. şuan en ucuz orda. almayı düşünenlerin haberi olsun.

tablet vallaha güzel :D daha önce hep nokia kullanan biri olarak çin malı olmasına rağmen bu alette android bana oha lan dedirtti.

şu ram olayına takıldım sadece. 350 mb ı falan otomatik kullanılır durumda oluyo (takip edebildiğin bi bölüm var) oyun ya da başka bişey açtığında mb artıyo. 1gb lık ram olduğu için ne kadar çok şey açarsan aynı anda ram e o kadar yükleniyosun. ama işte aleti açtığında anda zaten 350 mb ını menüsü widget ı cartu curtu kullanıyo. kaldı sana 650. nooldu benim 1 gb ram im ? lütfen ama ! :D

onun dışında her şey sorunsuz gibi ya. hatta belkide hayatımda aldığım tek çin malı şey olmasına rağmen en sorunsuz çıkan şey. lg netbook aldığımda daha geçen sen ya acaba bunu almasamıydım şöyle mi yapsaydım falan olmuştum. hep olurum ben. ilk defa olmadın. yine olsa yine alırım ! :D

hee unutmadaaann. şarj olayı ne öyle arkadaş. 5 saatte şarj oluyo 3 saatte bitiyo.

olsun olsun yinede süper :D canım benim :P

Piyasadaki çoğu tabletlerin rami 512 mb düşünün bakalım onlar ne yaşıyorlar.650 mb boş alan bence yeter.Sorun yok.Bende hayatımda ilk kez çin malı tablet aldım.Mutluyum iyiki aldım diyorum.Şarj konusundaki fikrinizin bir bölümü yanlış.3 saatte şarj olmuyor. En fazla 1.5 saat felan.Kullanımınza bağlı değişir tabletin bekleme süresi.

Sizide kulube ekliyorum.Kulube hoşgeldiniz.

Bu arada herpa.kayako.com'da flash player apksı var.Google playde yokmuş artık haberiniz olsun.

• quote:

hocam peki nasıldır youtube perfornması ve internetten oyun oynama performansı?
  • 2. el 7200 bulursam alayımmı. hafıza kartı alırım. sorun çözülür. 4 gb olmasını bu sekilde halledebilrim.
  • quote:

quote:

hocam peki nasıldır youtube perfornması ve internetten oyun oynama performansı?

İnternet iyi aynı bilgisayar gibi,youtubede video izlemedim.İzlemem lazım hemem.Oyun performansı ise iyi yani oynayabiliyorsunuz.:D

quote:

2. el 7200 bulursam alayımmı. hafıza kartı alırım. sorun çözülür. 4 gb olmasını bu sekilde halledebilrim.

Tablet istiyorsanız alın derim.
  • Edit:Hata oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Kertenkele -- 23 Eylül 2012; 16:03:57 >
  • Mr.Kertenkele

evet hocam bende dün aldım antalya teknosadan daha önce de polypad 300 almıştım (bi ara malesef bi arkadaşa verdik değerini bilemedik) o kadar beğenmiştim ki şu an tekrar bulsam sıfır tekrar 300 ü de alırım. Polynin tabletleri gayet iyi pazarlama ve ürün politikalarını çok beğeniyorum. Yıllardır sözlüklerini kullanıyorum. Bu tablette adamlar ekran ve incelik konusunda fark atmışlar. Tabi bu ürünleri Çin de taşeron firmalar dizayn edip isteğe göre markalayıp satıyor muhtemelen aynı ürün başka markalar altında da vardır ancak apple bile Çin de üretiliyor dolayısıyla Çin malı diye sıkıntısı yok.

Şarj konusunda ipad de aynı şekilde akşamdan sabaha kadar şarja koy gün içinde mutlaka bitiyor. Şarj oldukları süreden daha çabuk bitiyor bunlar. Normal bişey yatmadan takmak lazım ertesi gün için hazır olsun diye.

4.0.1 gayet güzel gitmiş. tüm arkadaşların güle güze kullanmalarını tememnni ederim.

• quote:

Mr.Kertenkele

evet hocam bende dün aldım antalya teknosadan daha önce de polypad 300 almıştım (bi ara malesef bi arkadaşa verdik değerini bilemedik) o kadar beğenmiştim ki şu an tekrar bulsam sıfır tekrar 300 ü de alırım. Polynin tabletleri gayet iyi pazarlama ve ürün politikalarını çok beğeniyorum. Yıllardır sözlüklerini kullanıyorum. Bu tablette adamlar ekran ve incelik konusunda fark atmışlar. Tabi bu ürünleri Çin de taşeron firmalar dizayn edip isteğe göre markalayıp satıyor muhtemelen aynı ürün başka markalar altında da vardır ancak apple bile Çin de üretiliyor dolayısıyla Çin malı diye sıkıntısı yok.

Şarj konusunda ipad de aynı şekilde akşamdan sabaha kadar şarja koy gün içinde mutlaka bitiyor. Şarj oldukları süreden daha çabuk bitiyor bunlar. Normal bişey yatmadan takmak lazım ertesi gün için hazır olsun diye.

4.0.1 gayet güzel gitmiş. tüm arkadaşların güle güze kullanmalarını tememnni ederim.

Bu cihazin çin kopyası ramos pro w17 olması lazım.Hatta bu ramos'a android 4.1 çıktı.Hayırlı olsun hocam bu arada.Poly güzeldir güzel :D

• Hocam evet ürunun sitesini buldum ve inceledim...gayet guzel cihazlar var acaba turkiyeye gonderim yapiyorlarmi ki bildigim kadariyla fatura degeri 100 euronun altindaki urunlere gumruk vergisi yok dolayisiyla gumruge takilmadan eve gelme sansi yuksek hic boyle bir yerden alisveris yapan veya bilgisi olan varmi?
  • quote:

Hocam evet ürunun sitesini buldum ve inceledim...gayet guzel cihazlar var acaba turkiyeye gonderim yapiyorlarmi ki bildigim kadariyla fatura degeri 100 euronun altindaki urunlere gumruk vergisi yok dolayisiyla gumruge takilmadan eve gelme sansi yuksek hic boyle bir yerden alisveris yapan veya bilgisi olan varmi?

Ainolcu arkadaşlara pm atmanızı tavsiye ederim onlar biliyor.

Not:Klavyeli kılıf aldım.Birazdan 1-2 ss atacağım.
  • quote:

quote:

Hocam evet ürunun sitesini buldum ve inceledim...gayet guzel cihazlar var acaba turkiyeye gonderim yapiyorlarmi ki bildigim kadariyla fatura degeri 100 euronun altindaki urunlere gumruk vergisi yok dolayisiyla gumruge takilmadan eve gelme sansi yuksek hic boyle bir yerden alisveris yapan veya bilgisi olan varmi?

Ainolcu arkadaşlara pm atmanızı tavsiye ederim onlar biliyor.

Not:Klavyeli kılıf aldım.Birazdan 1-2 ss atacağım.

Sarj isi nasildir hocam tam bisey ogrnebilirmiyim normal internet wifi acik haldeyken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 7208 modelini aldım ama YouTube uygulaması açılmıyor bile. Ayrıca browser'dan YouTube videoları izlenmiyor bile çünkü açılmıyor.

Cihazda Flash Player 11 yüklü ayrıca.

Bu cihazı YouTube'a upload ettiğim videoları izlemek için aldım ama sonuç koca bir sıfırdan ibaret.

Eğer çözüm bulamaz isem satıcam hemen.

Bu konu hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.