Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
17
Favori
65.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faruk.61

Arkadaşlar bende asus tf300tg sahibiyim şöyle bi problemim var sistem güncellemesini kontrol et dediğim zaman bir süre taradıktan sonra resimde gördüğünüz hatayı veriyor aynı sorunla karşılaşıp çözebilen varsa yardım edebilir mii???  ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ]

Bildiğim kadarıyla asus'un sunucularıyla ilgili bir sorun bu.
    Bir iki gün bekleyip yine deneyin.

• formula01 kullanıcısına yanıt
    Hocam mini ya da micro hdmi diye geçiyorsa olur.
    edit:Sanırım bunlar normal boyutlu hdmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misafir_Terliği -- 5 Aralık 2013; 23:45:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir_Terliği

Hocam mini ya da micro hdmi diye geçiyorsa olur.
    edit:Sanırım bunlar normal boyutlu hdmi.

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=84120&Productid=bs130714

bu olacaktı

yanlış ürün linkini koymuşum

Mini HDMI Kablo yazıyor o zaman olur
    Mini değil micro olmalı, zaten resimle tabletin girişini karşılaştırırsanız siz de fark edersiniz.
    Mini değil micro olmalı, zaten resimle tabletin girişini karşılaştırırsanız siz de fark edersiniz.
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkür ederim ama bu sorun Bende uzun zamandır var
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk.61

Cevabın için teşekkür ederim ama bu sorun Bende uzun zamandır var

Hocam güncellemek istiyorsan konusu altta.Orda arkadaş versiyon düşürmeyi anlatmış ama aynı zamanda yükseltmek için de kullanılıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_76656811/f_//tm.htm

Yalnız verilerinizi yedekleyin.O konuda da yazdım tablet güncelledikten sonra sürekli açılıp kapanabiliyor ve wipe data yapmak gerekiyor.Tabi isminden anlaşılacağı üzere tüm veriler gidiyor.
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    eywAllah hacı abi
  • Arkadaslar bugun bir guncelleme geldi 13mb'lik. Ben bir farklilk hissetmedim :-) bu arada bize 4.3 gelecek mi :-) ?
  • canlar bu ay içinde banada 301 tg geliyor elinde klavye olanların kapısını calabilirim klavyesiz gelcek tam moto xoom alıyordum asus geldi aklıma kalitesi tartışılmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme bana da geldi bakalım değişiklik var mı
    açıklama da güçlendirme vs diyordu
  • Çok fazla ram yiyor. Kapatıyorsun hooop tekrar aynı şeyler açılıyor tekrar.
  • 300tg satilİk arkadaşlar ekranda çizikler olduğu için klavye ile 600e birakiyorum 5432807853

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus5534 -- 20 Ocak 2014; 16:47:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus5534

300tg satilİk arkadaşlar ekranda çizikler olduğu için klavye ile 600e birakiyorum 5432807853

sana benden tavsiye hocam garanti varsa bir sekilde ghost touches sorununu ortaya cikartip onun videosuyla seevise yollarsan ekrani sifirlarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

300tg satilİk arkadaşlar ekranda çizikler olduğu için klavye ile 600e birakiyorum 5432807853

sana benden tavsiye hocam garanti varsa bir sekilde ghost touches sorununu ortaya cikartip onun videosuyla seevise yollarsan ekrani sifirlarlar

saolasın kardesım bıraz detaylı anlatsaydın anlamadım tablet guzel ama ekranı cok hassas fılmlede kullanmayı sevmıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

saolasın kardesım bıraz detaylı anlatsaydın anlamadım tablet guzel ama ekranı cok hassas fılmlede kullanmayı sevmıyorum

hocam tabletin kronik sorunu var bazi durumlarda siz ekrana dokunmasaniz bile kendi dokunuyormus gibi komut veriyor bu da bazen oluyor yani rastlantisal bir durum bende genelde dokunmatik kalemi mesela bende dokunmatik kalemi ekran uzerine biraktigimda olmustu ne zaman olacagi belli olmuyor ama karsilasinca farkedeceginize eminim oldugunda video cekip videoyu tabletin icine atin garantiye gonderdiginizde ekran degisimi yaparlar
    videoda sorunun anlasilabilmesi icin ayarlardan gelistirici seceneklerinden dokunmalari gostee diyin
    ben cok bilmiyorum nasil olustugunu ama video izleyerek ornekleri gorebilirsiniz

• TF300TG-1A157A modelini Dock'suz 450-500 tl'ye almak doğru bir kararmıdır ? ürün oldukça temiz, garantiside mevcut hâla.almak ile almamak arasındaki o incecik çizgideyim resmen.
    Gelen yanıtlar alışverişi belirliycek adeta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mycr0 -- 30 Ocak 2014; 3:06:12 >
  • Arkadaşlar benim tabletin şarj kablosu iki ucundan da yandı. Nasıl oldu anlamadım ama oldu işte. Nereden bulabiliriiimmm ???????
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.