Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
17
Favori
65.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cageb1

Gps var acik alanda bak bulur uyduları. Kapalı alanda evin icinde bulamaz

Demek interneti kapatıp veri bağlantısı kullanılmıyor deyince bile çalışıyor. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir_Terliği

quote:

Orijinalden alıntı: cageb1

Gps var acik alanda bak bulur uyduları. Kapalı alanda evin icinde bulamaz

Demek interneti kapatıp veri bağlantısı kullanılmıyor deyince bile çalışıyor. Teşekkürler.

evet aynen öyle fakat açık alanda bile bulması zaman alıyor 2-3 dakikayı bulabiliyor bazen
  • Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Foruma ilk kez katılıyorum. bir sorum olacaktı. öncelikle ben de tf300tg kullanıyorum ve yaklaşık 2 hafta önce bir güncelleme geldi ve yanlış hatırlamıyorsam 4.2.1 oldu. daha sonra formatlamak zorunda kaldım ( bunun sebebini de birazdan açıklayıp fikir alıcam ) ve şimdi bakıyorum bu güncellemeyi göremiyorum. hala 4.1.1 olarak duruyor. sebebi nedir acaba? Ayrıca formatlamamın sebebi şuydu: internette gezinirken bir anda ekran donuyordu ve tablet kendi kendine kapanıp açılıyordu. sebebi nedir acaba? şimdiden cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkürler.
  • benim ASUS TF300TG NVIDIA TEGRA3 1.2GHZ-1GB RAM-16GBDİSK-10.1-ANDROİD-3G tabletim var ben buna windows 8 yükleyebilirmiyim acaba ?
  • 2 ay önce eşim tf300tg hediye etti.sürekli donmalar ve ekranda titremeler yaşadım.servise götürdüm.1 hafta sonra bordu değiştirdik yazılımı güncelledik dediler.1 hafta kullandım.yeniden aynı problemi yaşadım.servise gittim.3 gün sonra arayıp kontrol ettik problem yok dediler.anlayacağınız oldukça kötü bir cihaz.birde asusta derdini anlatacak insanda bulamıyorsunuz.tüketici mahkemesine başvuracağım.
  • selam arkadaşlar tf300tg kullananlar yardımcı olabilirse sevinirim 2 gün önce aldım tableti ilk günün sonunda gece tableti okuldan eve getirirken tam kapatmadan dock ına takıp çantama koydum ve eve getirdim fakat eve geldiğimde tablet açılmıyor ekran görüntüsü gitti açma kapama düğmesinde turuncu ışık yanıyo fakat ekrana herhangi bi görüntü gelmiyor resetledim yeniden başlatmaya çalıştım fakat herhangi bi değişiklik yok haftasonu olduğu için servise de ulaşamıyorum ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellici

selam arkadaşlar tf300tg kullananlar yardımcı olabilirse sevinirim 2 gün önce aldım tableti ilk günün sonunda gece tableti okuldan eve getirirken tam kapatmadan dock ına takıp çantama koydum ve eve getirdim fakat eve geldiğimde tablet açılmıyor ekran görüntüsü gitti açma kapama düğmesinde turuncu ışık yanıyo fakat ekrana herhangi bi görüntü gelmiyor resetledim yeniden başlatmaya çalıştım fakat herhangi bi değişiklik yok haftasonu olduğu için servise de ulaşamıyorum ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz.

Umarım yazılımsal bir sorundur. Tablet servisten gelince 4.2 güncellemesini yapın, tablet bunun için bir uyarı mesajı verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir_Terliği

quote:

Orijinalden alıntı: bellici

selam arkadaşlar tf300tg kullananlar yardımcı olabilirse sevinirim 2 gün önce aldım tableti ilk günün sonunda gece tableti okuldan eve getirirken tam kapatmadan dock ına takıp çantama koydum ve eve getirdim fakat eve geldiğimde tablet açılmıyor ekran görüntüsü gitti açma kapama düğmesinde turuncu ışık yanıyo fakat ekrana herhangi bi görüntü gelmiyor resetledim yeniden başlatmaya çalıştım fakat herhangi bi değişiklik yok haftasonu olduğu için servise de ulaşamıyorum ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz.

Umarım yazılımsal bir sorundur. Tablet servisten gelince 4.2 güncellemesini yapın, tablet bunun için bir uyarı mesajı verecektir.

güncellemeleri yapmıştım .gün boyu kullandım sarjını bitirip 8 saat dolduracaktım o yüzden bitmesi için kullandım.dediğin gibi inşallah yazılımsaldır lcd'ye fln bişey olduysa sıkıntı olucak daha ilk günüydü tabletin

• Merhaba arkadaşlar.TF300TG 16 gb modelini dün aldım.Şimdilik memnunum.Fakat Dock ünitesi hariç aldım.Dock ünitesini uygun fiyata bulabileceğim bir yer var mı?Ve tabii aksesuarlarını bulabileceğim bir yer veya link.Şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba
    ben tableti yeni aldim haliyle her ozelligini tek tek kurcaliyorum, ama bir sorunum var siz hic farkettiniz mi ayarlar kisminda pil bölümünde pilin %30una yakin tüketimini telefon beklemesi diye bir uygulama yapiyor ne yaptiysam bir turlu kapatamadim bu uygulamayi nasil kapata bilirim.
  • Kapatamazsın onu. O ana işletim sistemi uygulaması.
    Tabletin düzgün çalışması ve stabil çalışması için arka planda çalışması gereken bazı sistem uygulamaları var.
  • vay, Tanrım. çok ilginç bu telefon, bir spor araba gibi çok şaşırtıcı görünüyor. değil mi? bkz:http://haourl.org/qe6wO1
  • Selam Arkadaşlar,
    Bu ürünü uzun zamandır takip ediyorum ve almaya niyetliyim. Kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak. Nette araştırıp ta bulamadığım bir konuda yardım istiyorum. Üründe HD video kaydı yapılıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Kapatamazsın onu. O ana işletim sistemi uygulaması.
    Tabletin düzgün çalışması ve stabil çalışması için arka planda çalışması gereken bazı sistem uygulamaları var.

peki hocam bu telefon özelliğini nasıl kullanıyoruz onuda beceremedim hattı takıyorum wifiyi kapatıp 3gden sorunsuz bağlanabiliyorum skype gibi programlarla internet üzerinden konuşabiliyoruz ama telefon gibi görüntülü konuşma özelliğini bulamadım, yoksa görüntülü konuşmadan kasıt skype, whatsapp gibi programlar aracılığıylamı yapılan görüşmeler mi?
  • Var diye biliyorum ama hiç denemedim, denedikten sonra yazarım tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtsbr

Var diye biliyorum ama hiç denemedim, denedikten sonra yazarım tekrar.

cevabınızı bekliyorum, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archilles35

Selam Arkadaşlar,
    Bu ürünü uzun zamandır takip ediyorum ve almaya niyetliyim. Kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak. Nette araştırıp ta bulamadığım bir konuda yardım istiyorum. Üründe HD video kaydı yapılıyor mu?

Merhaba, ürün 1080p, 720p ve 480p video kayıt yapabiliyor.
  • Evet, kasıtları o. 3G görüntülü görüşme diye bir özelliği yok bu tabletin.
    Sadece 3G internet kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtsbr

quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Kapatamazsın onu. O ana işletim sistemi uygulaması.

peki hocam bu telefon özelliğini nasıl kullanıyoruz onuda beceremedim hattı takıyorum wifiyi kapatıp 3gden sorunsuz bağlanabiliyorum skype gibi programlarla internet üzerinden konuşabiliyoruz ama telefon gibi görüntülü konuşma özelliğini bulamadım, yoksa görüntülü konuşmadan kasıt skype, whatsapp gibi programlar aracılığıylamı yapılan görüşmeler mi?

Arkadaşım cihazı ben de alacağım. Nasıl memnun musun? Bir de nereden, ne kadara aldınız acaba?

• Kullanan arkadaşlar;
    Cihaz nasıl, memnun musunuz, oyunlarda 1gb ram kasma yapıyor mu, windows 8 yükleniyor mu?
    Bu cihazın fiyat aralığı nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi1907 -- 29 Mayıs 2013; 0:59:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.