Şimdi Ara

Piranha Business II Tab 7-9-9.7-10.1 İnceleme,Destek,Aksesuar Forumu(ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
299
Cevap
10
Favori
101.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aslında fikir edinmek ve özellikleri hakkında sizlere danışmak istedim.Bakalım sizler ne diyeceksiniz.İşte özellikleri:

Piranha Business Iı Tab 9.0İnç , 8 Gb Dahili Hafıza , 1Gb Ddr3 Ram , 1.4 Ghz Cortex İşlemci , Çift Kamera , Hdmı , Android 4.0
    Ürün Kodu:8698720985350
    • Yeni Android 4.0 işletim sistemi - Türkçe
    • Yeni A10 1.4 Ghz Cortex işlemci
    • GPU 3D Görüntü işleme sistemi - Mali 400 @350 MHz
    • 8 GB Dahili hafıza
    • Micro SD kart girişi (Max 32GB)
    • 1GB DDR3 RAM
    • 9.0 İnç TFT- LCD 800*480 Kapasitif 5 noktalı dokunmatik ekran
    • 1080P HDMI TV Çıkışı
    • Görüntülü konuşma
    • Çift kamera (Ön ve Arka -0.3MP)
    • Harici 3G Modem desteği
    • Wifi Özelliği
    • Yeni Flash 11 desteği
    • Hareket algılayıcı (G-Sensor)
    • Yüksek çözünürlükteki video dosyalarını oynatabilme
    • Micro SD kart girişi (Max 32GB)
    • OTG Bağlantısı-USB 2.0
    • 120 Saate kadar bekleme süresi
    • 5 Saate kadar kullanım süresi
    • 3.7V 4500mAh dahili pil
    • Sadece 12.5mm inceliğinde süper slim tasarım
    • UV Parlak piyano siyahı dış yüzey
    • Girişler: 1x Mini USB, 1x Mini HDMI, 1x Micro SD, 1x Kulaklık, 1x Güç DC, 1x Dahili mikrofon, 1x Dahili hoparlör
    • Önceden yüklenmiş hazır onlarca uygulama
    • E-Book özelliği
    • Android market üzerinden binlerce uygulama ve oyun indirebilme
    • Sadece 518gr hafifliğinde ve 238*156*12.5mm inceliğinde şık ve zarif tasarım
    • İki yıl garanti

Aksesuar Desteği İsteyen Arkadaşlar İçin Gerekli Açıklamalar Aşağıda Almak İsteyen Arkadaşların Aşağıdaki Adımları İzlemeniz Gerekmektedir.

Almak isteyenler arkadaşlar için gerekli bilgiler aşağıdadır

"Söz konusu [BUSİNESS TAB 9 DERİ KILIF] adlı yedek aksesuar ile ilgili fiyat KDV DAHİL [40] TL dir.

Onayı vermeniz durumunda;

İlgili tutarı banka havalesi ile gönderip, dekontu da;
    Ya 0212 580 0515 fakslayınız. Ya da; onay@piranha.com.tr adresine mail atınız.

Gönderdiğiniz banka dekontu, bize ulaştıktan sonra, müşteri hizmetleri “talebiniz dikkate alınmıştır diye geri dönüş mailini” tarafınıza atacak ve ilgili yedek parça/aksesuar tarafınıza gönderilecektir.

Banka Hesap Bilgileri

Alıcı: Piranha Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

Garanti Bankası, Sirkeci Şubesi, Şube Kodu 1129, Hesap numarası 629 99 34' dür.
    IBAN: TR51 0006 2001 1290 0006 2999 34

Diğer Hususlar:

• Banka yoluyla yapılan ödemelerde açıklama kısmına mutlaka iş emri numaranızı da eklettiriniz.
    • Piranha teknik servislerinde telefonda ödeme onayı alınmamaktadır. Ödeme onayı aynı zamanda banka dekontu demektir. İçinde banka dekontu barındırmayan geri dönüş mailleri geçersizdir. Lütfen onay mailine banka dekontunu eklediğinizden emin olunuz.
    • Eğer dekontu fakslayacaksınız mutlaka üzerine adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, iş emri numarasını ve telefonunuzu ayrıca yazınız.
    • Eğer müşteri teknik servise bizzat gelmişse; ödemeyi nakit yaparak da ödeme onayı vermiş sayılır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercangumus -- 10 Ekim 2012; 15:05:49 >

• kaca aldın ve nerden aldın ?
  • hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın.Bende Cube u30 gt W almayı düsünüyorum bakalmı.Hayırlısı
  • Daybuyday'den indirimli şekilde 299 liraya aldım almak isteyen varsa

DAYBUYDAY Piranha Kampanyası
  • Arkadaşlar Daybuydaydeki kampanya süresini 6 gün uzatmışlar almak isteyenler için araştırdığım kadarıyla çok uygun fiyatı tek dezavantajı teslim süresi biraz uzun oluyor.
  • Ben forumdaki bir arkadaa araciligiyla daha da indirimli aldim/. yaptigim testlerde kullandigim htc desire hd den daha iyi sonuclar verdi. dokunmatigi oldukca iyi. sarjdayken kulanilabiliyor. htc yi kablosuz modem olarak kullaniyorum usb den klavye taktim onunla yaziyorum ama tr harfler sorunlu farkedeceginiz gibi belki ayarlardan duzelir. hdmi dan tv ye bagladim 500 gb hdd takip film calistirdim sorunsuzdu. oyun denemedim yarin denerim. sonuclari yazarim. uygulamalarla ilgili performansini begendim. bir suru program yukledim. zaten android kullanicisi oldugumdan yabanci degilim. tbiraz isinma problemi var gibi. ekran cozunurlugu dusuk ama bence problem degil tv ye baglayinca gayet net. sensorleri hassas. 9 inch olmasi bence ideal ama ekran koruyucu ve kilif bulmaniz imkansiz gibi. uzerinde tam boy usb giris bir de micro usb giris var. iki hoparlorden ses cikiyor ki sessiz ortamlarda yeterli sayilir. pianoblack kasa guzel gozukse de parmak izi vs takintisi olanlar uzak dursun. benim estetik ve gorsel takimtim yok. sonuc olarak bu paraya cok iyi diyebilirim. heves icin aldim bir sure sonra anneme verecegim film izleyip kitap okusun diye. hem on hem arkada kamerasi var goruntulu konusma icin yeterli. bir saattir internete bagliyim ve %15 kadar azaldi sarji. sorunuz olursa yanitlamaya calisirim. umarim fikir verebilmisimdir.

• Özelliklere göre pili çok iyi.Uzun süre dayanabileceğini gösteriyor.Özelliklere bakınca ilk aklıma bu geldi.Pili gayet iyi.Ekran çözünürlüğüde biraz yüksek olsaymış çok iyi bir tablet olabilirmiş.
  • Ekran çözünürlüğü düşük, işlemci yetersiz, çok kalın, ağır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işlemcisi ne için yetersiz. Internet ve bir sürü programı sorunsuz kullanıyorum. Android uygulamaları yüksei işlemci istelmiyor zaten. çözünrlük düşük ama 250 liraya ips ekran olacak değil. Işlemcisi desire hd den daha iyi skor aldı bencmatkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzFB

Ben forumdaki bir arkadaa araciligiyla daha da indirimli aldim/. yaptigim testlerde kullandigim htc desire hd den daha iyi sonuclar verdi. dokunmatigi oldukca iyi. sarjdayken kulanilabiliyor. htc yi kablosuz modem olarak kullaniyorum usb den klavye taktim onunla yaziyorum ama tr harfler sorunlu farkedeceginiz gibi belki ayarlardan duzelir. hdmi dan tv ye bagladim 500 gb hdd takip film calistirdim sorunsuzdu. oyun denemedim yarin denerim. sonuclari yazarim. uygulamalarla ilgili performansini begendim. bir suru program yukledim. zaten android kullanicisi oldugumdan yabanci degilim. tbiraz isinma problemi var gibi. ekran cozunurlugu dusuk ama bence problem degil tv ye baglayinca gayet net. sensorleri hassas. 9 inch olmasi bence ideal ama ekran koruyucu ve kilif bulmaniz imkansiz gibi. uzerinde tam boy usb giris bir de micro usb giris var. iki hoparlorden ses cikiyor ki sessiz ortamlarda yeterli sayilir. pianoblack kasa guzel gozukse de parmak izi vs takintisi olanlar uzak dursun. benim estetik ve gorsel takimtim yok. sonuc olarak bu paraya cok iyi diyebilirim. heves icin aldim bir sure sonra anneme verecegim film izleyip kitap okusun diye. hem on hem arkada kamerasi var goruntulu konusma icin yeterli. bir saattir internete bagliyim ve %15 kadar azaldi sarji. sorunuz olursa yanitlamaya calisirim. umarim fikir verebilmisimdir.

Cok saolasın izlenimlerini paylaştığın için daybuydayden ortalama 1 hafta öncesinde aldım ama ürün hala elime ulaşmadı.Hevesimi çok kırdı hala beklemek ama bu incelemeyi okuyunca beklediğime değecek gibi gözüküyor.Ayrıca işlemcisi yetersiz diyen arkadaşımıza soruyorum cortex a10 işlemci çoğu tabletde kullanılan işlemciden ve 1.4 ghz işlemci hızıda gayet yeterli ekstra olarak grafik işlemci olarak mali 400 mhz grafik işlemci var bence gayet yeterli oyun içinde film içinde.

• testte işlemci 1.2 çıkıyor, 1.4 overcloklu yapılırsa olur herhalde. ben 31 inde sipariş vermiştim,11 inde anca geldi, beklemek benim de canımı sıkmıştı. bu fiyata olan bir tablettten ipad ya da galaxy note ya da htc flayer performansı beklemek anlamsız, ama internet ve ufak tefek uygulamalar kullanıp film izlemek için bence gayet yeterli...
  • tablet elinize ulaştı mı ? izlenimleriniz neler ? ben oyun vs. yüklemedim, o konudaki perfermonasını bilmiyorum ama genel olarak memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercangumus

quote:

Ben forumdaki bir arkadaa araciligiyla daha da indirimli aldim/. yaptigim testlerde kullandigim htc desire hd den daha iyi sonuclar verdi. dokunmatigi oldukca iyi. sarjdayken kulanilabiliyor. htc yi kablosuz modem olarak kullaniyorum usb den klavye taktim onunla yaziyorum ama tr harfler sorunlu farkedeceginiz gibi belki ayarlardan duzelir. hdmi dan tv ye bagladim 500 gb hdd takip film calistirdim sorunsuzdu. oyun denemedim yarin denerim. sonuclari yazarim. uygulamalarla ilgili performansini begendim. bir suru program yukledim. zaten android kullanicisi oldugumdan yabanci degilim. tbiraz isinma problemi var gibi. ekran cozunurlugu dusuk ama bence problem degil tv ye baglayinca gayet net. sensorleri hassas. 9 inch olmasi bence ideal ama ekran koruyucu ve kilif bulmaniz imkansiz gibi. uzerinde tam boy usb giris bir de micro usb giris var. iki hoparlorden ses cikiyor ki sessiz ortamlarda yeterli sayilir. pianoblack kasa guzel gozukse de parmak izi vs takintisi olanlar uzak dursun. benim estetik ve gorsel takimtim yok. sonuc olarak bu paraya cok iyi diyebilirim. heves icin aldim bir sure sonra anneme verecegim film izleyip kitap okusun diye. hem on hem arkada kamerasi var goruntulu konusma icin yeterli. bir saattir internete bagliyim ve %15 kadar azaldi sarji. sorunuz olursa yanitlamaya calisirim. umarim fikir verebilmisimdir.

Cok saolasın izlenimlerini paylaştığın için daybuydayden ortalama 1 hafta öncesinde aldım ama ürün hala elime ulaşmadı.Hevesimi çok kırdı hala beklemek ama bu incelemeyi okuyunca beklediğime değecek gibi gözüküyor.Ayrıca işlemcisi yetersiz diyen arkadaşımıza soruyorum cortex a10 işlemci çoğu tabletde kullanılan işlemciden ve 1.4 ghz işlemci hızıda gayet yeterli ekstra olarak grafik işlemci olarak mali 400 mhz grafik işlemci var bence gayet yeterli oyun içinde film içinde.

dostum durum nedir nasıl bir tablet öneririmisiniz?

• arkadaşlar bu cihazdan bendede var ama Wireless mademimden nete giremiyorum kullanıcı adıve şifreyi yazıyorum . tamam kaydedildi dior fakat ıp adresi alınıyor diyor bekliyorum bir türlü bağlanmıyor ne yapmam lazım bi eskik bişimi yapıyorum yardımcı olurmusunuz
  • İsteyen varsa ben de 2 tane var. birini satabilirim. fiyat olarak 260 tl düşünüyorum. Cihazda internetten aldıklarınızda olmayan piranha plus paketi var. Bu paket ile garanti 5 yıla çıkıyor ve telefonla veya internetten arıza kaydı açıp kargo ücreti olmadan kapıdan kapıya garanti kullanabiliyorsunuz. 7 günü aşan durumlarda birebir değişim var. isteyene sanalpazardan getli alışveriş açarım. fiyat 270 olur. yaklaşık 1 haftalık cihaz. sıfır çizik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

Orijinalden alıntı: Sercangumus

quote:

dostum durum nedir nasıl bir tablet öneririmisiniz?

Arkadaşlar cihaz elime yaklaşık 2 hafta öncesinde geçti ve 2 haftadır her gece elimde oyun oynuyorum :) Isınma gerçekten herkesin dediği gibi var.Ama bunu sorun haline getirirsen var bence o kadar abartı şekilde ısınmıyor.Dokunmatiği harika kesinlikle bi sıkıntı yaşamadım.Aksesuar konusunda biraz sıkıntı var gibi çünkü 9" tablet için aksesuar türkiyede bulunmuyorki emin olun 25 liraya gidip belkin'in ipad koruyucusunu alıp kesmeye çalıştım fakat yarım yamalak bişey oldu.Piranha şirketi bence aksesuarda temin etmeli.Diğer bi husus olarakta nette takılmadan gezip dolaşılabiliyormu konusu.Öncelikle nette ara sıra takılmalar yaşayabiliyorum,bazende o klasik yanıt vermiyor ekranı geliyor.Bekle dediğimde ise geçiyor ve işleme devam ediyor.Sebebi belki benden kaynaklı olabilir tablet bi anda çok abanmışta olabilirim :) Şarjı gerçekten uzun süreli şöyleki yolculuk esnasında %100 sarjla başladığım yolculukta 1 saat 58 dakikalık bir filmi izleyip bitirdiğimde %85 sarjı kalmıştı.HDMI Çıkışını denemek için mağazada teşhirde kullandığımız televizyonlara bağladım aynı anda 30 tvden angry birds oynadım gerçekten eğlenceliydi ve görüntüde harikaydı.USB Çıkışından hard disk ve flash disk çalıştırdım fakat henüz 3g modem deneyemedim.Uzun lafın kısası 299 lira verip aldığım tabletim asus marka aldığım netbook'umdan daha memnun etti beni ki zaten kendisinide sattım :D Alacak herkese önerebileceğim fiyatına göre gerçekten güzel özelliklere sahip bir cihaz :)

• bu tabletten bende aldım fakat elimde Avea Jet modem(MF190 modeli)var ve bağlantı kuramıyorum.Ne yapmam gerekiyor?
  • Arkadaşlar bende almayı planlıyorum.Sorularıma bir açıklık getirirseniz acayip mutlu olurum :)

1)Bu internette gezinirken takılma demişsiniz bunu çok yapıyor mu? (zaten bu tableti alma amacım internette,twitterda ve haber sitelerinde takılmak)
    2)Wi-Fi bağlantısında sıkıntı yaşar mıyım alım gücü nasıl?
    3)Turkcell 3G Vınn modemim var bağlantıda sıkıntı yaşar mıyım?
    4)Flash bellek falan takabilir bir şeyler atabilirim değil mi?
    5)Yüklü olan Android sistemi en güncel versiyonu diye biliyorum,uygulamalar inerken uyum sorunu yaşıyor musunuz?

Teşekkür ettim şimdiden :)
  • BENDE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.