Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nexus 4 mü bu telefon mu çok kararsızım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Kişisel yorumum samsung un televizyon hariç bulunduğu hiç bir sektörde donanım kalitesi olarak bana güven vermiyor.hatta kalitesiz diyebilirim çünkü kendine ait bir özgünlük veya karakter yok resmen toplama görüntüsü var üstelik televizyonda adamlar neredeyse her yıl bir yenilik çıkartıp sektörde öncülük yaptıkları halde (bkz. Evo kit)

Malzeme kalitesi cidden pek iyi değil hocam, şimdi de Note 2'nin metal çerçevesindeki soyulmalardan bahsediliyor. Samsung'un belki de en eksik yanı bu konu.

yalnız 3d led tv de acayipler.. hem tsarım hem özellikler acayip.. smart tv işini acayip kıvırdılar..
    geçen el haraketile angry birds oynuyorlardı tv den..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 2 Kasım 2012; 1:49:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

quote:

quote:

Kişisel yorumum samsung un televizyon hariç bulunduğu hiç bir sektörde donanım kalitesi olarak bana güven vermiyor.hatta kalitesiz diyebilirim çünkü kendine ait bir özgünlük veya karakter yok resmen toplama görüntüsü var üstelik televizyonda adamlar neredeyse her yıl bir yenilik çıkartıp sektörde öncülük yaptıkları halde (bkz. Evo kit)

Malzeme kalitesi cidden pek iyi değil hocam, şimdi de Note 2'nin metal çerçevesindeki soyulmalardan bahsediliyor. Samsung'un belki de en eksik yanı bu konu.

yalnız 3d led tv de acayipler.. hem tsarım hem özellikler acayip.. smart tv işini acayip kıvırdılar..

Smart TV kesinlikle çok güzel, teknolojik açıdan harika bir yenilik kattı Samsung sektöre. El ile yönetme olayı şuan hassas değil ama yine de iş görüyor, ileride daha da gelişecektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

Arkadaşlar konuşuldu mu bilmiyorum şu konuda denk geldi (http://forum.donanimhaber.com/m_67540394/tm.htm) ; microsoftun nokiayı kukla haline getirdiğini ve şirketin değerini düşürüp ondan sonra satın almayı planladığını düşünüyor birisi, ne düşünüyorsunuz ?

Bu konuyu 1,5 yıl önce de konuşuyorduk, durum bariz şekilde böyle diye düşünüyordum ancak henüz sonuçlarını göremedik, gerçi ben hala aynı şekilde düşünüyorum. Ayrıca Elop denen adamın Nokia'ya ne zararlar verdiği ortada.

Meraklısına

www.meegoturkiye.org/forum/hoşçakal-nokia
    www.meegoturkiye.org/forum/truva-atından-satılık-şirket
    www.meegoturkiye.org/forum/gelmiş-geçmiş-en-kötü-ceo-stephen-elop
    www.meegoturkiye.org/forum/ölü-doğmasına-dahi-izin-verilmeyen-bir-sistem-meltemi

Buradakileri okumadım ama konuya az çok hakimim bu konuyu beraber de konuşuyorduk hatırlarsan şugar, mobilbekçisi sitesinde de güzel bir yazı vardı bununla ilgili hatta.

Ekleme: Mobilbekçisi kapanmış, vay be ne çok zaman geçmiş o günlerin üstünden, normal tabi benim N8'in garantisi bile bitecek 2-3 aya kadar

Hatırlamam mı hiç :) Verdiğim linklerdeki yazıları okumadıysan mutlaka oku.

Boş bir vaktimde okurum mutlaka. Sen N82'yi değiştirdin mi naptın?
    Bu arada Meego öldü ama Android'i geliştirirken Swipe arayüzünden etkilenmiş olacaklar ki artık parça parça kullanıyorlar. 4.2'de özellikle kamera bölümünde çok bariz bu, zaten Verge'ün videosunda Google yetkilileri de bunu kabul ediyor, Meego'dan bahsediyorlar. Meego ve N9 için üzüldüğüm günler geldi aklıma şimdi Devir değişti ayak uyduruyoruz artık, Note 2 düşünüyorum sistemi bir Meego olmasa da mutlu eder bence
    Video:http://www.youtube.com/watch?v=66-4uMQqerA

N82'yi mezun ettim. Şimdi 808 kullanıyorum. Microsoft'un satın aldığı şirketlere bakarsak almadan önce değerini düşürdüğünü görüyoruz. Nokia borsa değeri olarak 2007'den bu yana 130 küsür milyar dolar kaybetti. 3-5 milyar dolardan bahsetmiyoruz koskoca 130 milyar dolar bu. Birçok ülkenin ekonomisinden daha büyük bir para. Ve bu inanılmaz meblağ 5 yılda eridi gitti. Nokia'nın 2007'ye girerken 145 milyar dolar piyasa değeri vardı. 2012'de piyasa değeri 8 milyar dolar. 5 yıl içinde 145 milyar dolardan 8 milyar dolara düşen bir şirket var. Elop 2011'de henüz o zaman Nokia'nın piyasa değeri 48 milyar dolar iken Symbian için söylediği yanan platform ifadesiyle 3 ay içinde şirketin değerini yarı yarıya düşürerek 25 milyar dolara geriletmiştir ve bunu bilinçli olarak yapmıştır. Gerçekten Nokia'nın iyiliğini düşünseydi böyle bir şey yapar mıydı? İkinci darbesi MeeGo'ya oldu. Hatta açıklama bile yapmıştı. MeeGo başarılı dahi olsa rekor bile kırsa MeeGo'yu devam ettirmeyeceğiz dedi. Art niyete bakın! Buradan acık bir şekilde bu adamın Microsoft'un izlediği çok iyi bir taktik ile Nokia'nın başına getirildiği apaçık ortadadır. Ne gariptir ki Nokia Elop'ta kaybettiği kadar hiçbir CEO'da bu kadar değer kaybetmedi. Zaten Elop'un aslında sabıkalı bir yönetici olduğunu hatırlatmakta fayda var. Zamanında Macromedia'nın piyasa değerini düşürüp Adobe'a satışını hazırlamıştı ve nihayetinde Adobe'a satılmıştı. Nokia'nın da piyasa değerini düşürdükçe düşürdü. Nokia'nın 3 ay içinde değerini yarı yarıya düşürerek rekor kırmıştır. Bugün Nokia'nın değeri 10 milyar dolar bile değil. Microsoft'un amacı mobil dünyada söz sahibi olabilmek ve bunu Nokia ile yapacağını çok iyi biliyordu. Şayet bu ortaklık olmasaydı Samsung ve HTC ile WP8 kimsenin dikkatini çekmezdi. Bugün WP8 dikkat çekiyorsa Nokia sayesindedir. Zaten bunu açık bir şekilde görebilirsiniz. Çünkü WP8 bekleyen kişilerin ilgisi diğer firmaların cihazlarına neredeyse sıfır iken Nokia'nın cihazlarına karşı hat safhada. Microsoft Nokia'nın adına güvenerek bir yerlere gelme çabası içinde. Bunu görmemek için kör olmak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 2 Kasım 2012; 9:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Smart TV kesinlikle çok güzel, teknolojik açıdan harika bir yenilik kattı Samsung sektöre. El ile yönetme olayı şuan hassas değil ama yine de iş görüyor, ileride daha da gelişecektir.

El ile yönetme bildiğin Xbox kinect çakması ama sonuçta güzel birşey.

• Allah versin bütün yabancı şirketler batsın gitsin kaybolsun
    hiç biri babamızın oğlu değil
    herkimki tüketicisine yanlış yapıyor batmaya mahkumdur batacaktır
    çünkü bir yerde batacaklar onları yutacak daha büyük şirketler peydahlanacak
    doğanın kanunu büyük balık küçük balığı yutar
  • şimdi bu telefon nerelerde satışa çıktı? Almanya da başladı sanırım nokia nın almanya sitesinde yeşil ışık bir şeyler diyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüsü-man!

şimdi bu telefon nerelerde satışa çıktı? Almanya da başladı sanırım nokia nın almanya sitesinde yeşil ışık bir şeyler diyor :D

Avrupa ülkelerinde bugün satışa başladı 21 Kasım sonrasında ülkemizde satılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WindowsTelefon

quote:

şimdi bu telefon nerelerde satışa çıktı? Almanya da başladı sanırım nokia nın almanya sitesinde yeşil ışık bir şeyler diyor :D

Avrupa ülkelerinde bugün satışa başladı 21 Kasım sonrasında ülkemizde satılacak.

microsofttamı çalışıyorsun ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Almanya'da 5 kasım, yani p.tesi tarihi verilmiş..
  • Nokia'da bir hissem yok bişeyim yok.. Microsoft Nokia'nın degerini düşürüp satın alacakmış, alsın.. Nokia'ya kilit vuracak, cihaz üretimini durduracak hali yok.. Ben sunulacak cihazlara bakarım.. Nokia'nın mali durmu zerre umrumda değil. Bana şu an beklentilerimi karsılayacak en iyi cihazı sunuyor mu.. yüksek performanslı iyi bir işlemci, stabil ve güvenilir bir işletim sistemi, popüler oyun ve uygulama desteği, orta karar bir kamera ve video kaydı, tasarım, sağlamlık, sorunsuz internet deneyimi, sosyal ağlarla sorunsuz entegrasyon falan filan, ben buna bakıyorum.
  • Nokia Lumia telefonlar için Facebook uygulaması 4.0 a güncellendi..

Yeni güncelleme WP8 için yeni özellikler getiriyor..

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]
  • hala nokianın battığını artık kurtaramayacağını söylüyor herkes. Ben bu telefonu bekliyorum ne zamandır ve herkes beni s3 e yönlendirmeye çalışıyor . sizce beklediklerimizi karşılayacak mı bu telefon ya?
  • Kamerası gayet iyi olduğunu fark ettim geçen gün paylaşılan fotoğraflar bende karamsarlığa yol açmıştı ama şuan tatmin oldum.
    Forumda incelemesi yapılsın birazda fiyat indiriminden sonra telefonu alacağım.

Windows 8 'in çok hızlı ve stabil çalışması beni cezbetti.
  • İşletim sistemi iyi, kamerası iyi, ses olarak iyi, malzeme kalitesi ve sağlamlık olarak iyi, ekranı iyi, donanımı iyi. İyi bir fiyattan da gelirse bunu almayıp Samsung aldıracak ne var Samsung' ta ?
  • quote:

Windows Phone 8 ve Android 4.1 karşı karşıya..

arkada kalmasın bu, wp8 açık ara daha iyi arayüz bakınımdan
    özellikle cnn,facebook ve store karşılaştırması yaptıkları sırada bakın ne kdar düzenli ve estetik bir arayüzü var wp8in

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Windows Phone 8 ve Android 4.1 karşı karşıya..

arkada kalmasın bu, wp8 açık ara daha iyi arayüz bakınımdan
    özellikle cnn,facebook ve store karşılaştırması yaptıkları sırada bakın ne kdar düzenli ve estetik bir arayüzü var wp8in

tek sıkıntı o oyunda.. o da yüksek ihtimalle wp8 ile çakışıyor. zira wp7 de aynı oyun çok daha çabuk açılıyormuş.
    onun dışında wp8 ve uygulamaların performansı takdir edilesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 2 Kasım 2012; 19:24:40 >

• quote:

hala nokianın battığını artık kurtaramayacağını söylüyor herkes. Ben bu telefonu bekliyorum ne zamandır ve herkes beni s3 e yönlendirmeye çalışıyor . sizce beklediklerimizi karşılayacak mı bu telefon ya?

Bence çıkmasını bekle iki telefonuda incele öyle karar ver.

•  [ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

Nokia Drive+'ın WP8 Lumia telefonlar için Beta uygulaması, Nokia Koleksiyonları bölümünde yayınlandı.

Uygulama tamamen, yeni işletim sisteminin Multitasking ve Smart Routing gibi akıllı özelliklerinden faydalanmak için yeniden yazıldı.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.