Şimdi Ara

aylık 10 liraya her yöne tarifesi varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bimcelle geçtim ama oda pek akıl işi gelmedi...ayda 120 dakika her yöne yeter bana,sms falan gerek yok...şöyle 10 liraya böyle bir tarife varmıdır?

vodafone miniye baktım 10 liraya ama ücretlendirme 60 saniye bazlıymış

• aveada heryöne 75 dk paket alıyosun 10 liraya, bir ay işimi görmüştü benim, bir kez denemiştim anlıcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAList

aveada heryöne 75 dk paket alıyosun 10 liraya, bir ay işimi görmüştü benim, bir kez denemiştim anlıcan

Bunu almak için tarifeyi değiştiriyorduk sanırım öyle değil mi?
    120 heryöne verip 120'de avea verseymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

arkadaşlar bimcelle geçtim ama oda pek akıl işi gelmedi...ayda 120 dakika her yöne yeter bana,sms falan gerek yok...şöyle 10 liraya böyle bir tarife varmıdır?

Vodafone da var paket olarak 120 dakika 10 TL faturasız siteden bakabilirsiniz mini paket
  • Bugün "Size Ozel" diye mesaj geldi faturasız hattıma. Aylık 10 TL'ye yurtiçi her yöne 120 dk. Genel bir kampanya mıdır yoksa dediği gibi kişisel bir teklif midir bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar bimcelle geçtim ama oda pek akıl işi gelmedi...ayda 120 dakika her yöne yeter bana,sms falan gerek yok...şöyle 10 liraya böyle bir tarife varmıdır?

Bimcell daha mantıklı değilmi ? 120 dk. 12 Lira yapıyor zaten hemde saniye bazlı düşününce bence Bimcell daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Precious

quote:

Bimcell daha mantıklı değilmi ? 120 dk. 12 Lira yapıyor zaten hemde saniye bazlı düşününce bence Bimcell daha iyi.

bimcell son zamanlarda bir garipleşti,kontörler çabuk gitmeye başladı..piyasadan çekileceklermidir nedir anlayamadım..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Precious

quote:

bimcell son zamanlarda bir garipleşti,kontörler çabuk gitmeye başladı..piyasadan çekileceklermidir nedir anlayamadım..

bimcelle geçerdim ama taşımak için uğraş ondan sonra ne olacağı da belli değil önce deneyeceğim avea saniyeli mobil işimi görürse geçmem üstelik aveada paket olayı daha gelişmiş durumda her gün yeni paketler çıkıyo bakarsın uygun bir paket olur alırım benim derdim internet aslında 100 mb da olsa olucak arkadaş bi de 100 dk her yöne olsa tamamdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.