Şimdi Ara

Araç alacaklar listesi(filo indirimi için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
7
Favori
11.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı markadan araç alacak arkadaşların bir araya gelip ciddi bir indirim olan filo indiriminden yararlanmaları için başlığı açtım listeye katılmak isteyen arkadaşlar almak istedikleri arabayı yerine tercih edebileceği diğer araçları yazarlarsa listeye ekleyebilirim

not:bu sıralar araç almayı düşünmediğim için listede yokum ancak volvo bir güzellik yaparsa düşünebilirim(benim gibi düşünenler olursa çekimser listesi de hazırlayabilirim)

1-BenGiDeR-------VW Polo, Golf, Jetta
    2-TeQuiLaS--------Honda Civic, Opel Astra Sedan
    3-r0x- -------------VW Golf, Polo,Opel Corsa, Chevrolet Aveo Sedan
    4-frukfruk---------Chevrolet Aveo öncelikli ve diğer b sınıfı arabalar
    5-fastfoodball-----Chevrolet Aveo Sedan
    6-albatros214-----Opel Corsa, Renault Clio 4, VW polo
    7-DMustaine-------Honda Jazz
    8-Howard88-------VW Golf-Jetta Megane3HB Honda Civic
    9-esenlik-----------Chevrolet Aveo Sedan
    10-serkanbaba-----Hyundai i30
    11-ILKERATLIILKER--Peugeot 208
    12-'' '' (arkadaşı)---Peugeot 208
    13-caddy2007------Hyundai i30, Citroen C4
    14-yasinaslan-------Hyundai i30, VW Jetta, Renault Megane hb ve Skoda Superb
    15-DPSweeney-----Hyundai i30
    16-Beetleguese-----Seat Ibiza
    17-NCL--------------Citroen DS3
    18-ozancango ------VW Polo, Golf 7
    19-'' ''(babası)-------Toyota Avensis
    20-khan_-------------VW Polo, Golf,Renault Clio3-4, Honda Jazz, Fiat Punto, Opel Astra
    21-rasmus16---------Renault Clio4, Fiat Punto
    22-oglim....-----------35bin limit dizel-otomatik araçlar(fp olucak)
    23-tiviti----------------Renault Magane, Hyundai i30
    24-acht und zwanzig--VW Polo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 21 Eylül 2012; 21:28:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildigim kadarıyla bu pek mümkün değil ama vw grup(polo,golf,jetta) için bu kervana katılabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filo indirimi alabilmek için şirket kurmanız gerekir, ama toplu alımlarda da bir kolaylık sağlanabilir diye düşünüyorum.
  • Honda Civic veya Yeni Opel Astra Sedan için yazılabilirim..
  • arkadaşları ekledim

@Çoşkun şirketlere de toplu aldıkları için indirim yaptıkları için filo indirimi gibi olur özellikle kota dolduramayan bayiler iyi indirim yapar
    @bengider iyi indirim yaparlar
  • Golf 1.6 Trendline,Polo,Corsa,Aveo Sedan
    Değerlendirebilirim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Golf 1.6 Trendline,Polo,Corsa,Aveo Sedan
    Değerlendirebilirim ...

ekledim
  • konu yukarı
  • chevy aveo için listeye yazılabilirim veya polo corsa aveo hb vs gibi b sınıf. öncelik aveo :) . Heralde 10 kişi beraber araç alsa ciddi bir inidirim yapılabilir güzel fikir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MassiveDynamic -- 2 Eylül 2012; 11:47:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frukfruk

chevy aveo için listeye yazılabilirim veya polo corsa aveo hb vs gibi b sınıf. öncelik aveo :) . Heralde 10 kişi beraber araç alsa ciddi bir inidirim yapılabilir güzel fikir. :)

eklenildi

kişi sayısının artmaya başlamasıyla işleyişi yazma gereği duydum üye olmayıp gören arkadaşlar için:

belli(bence 3-4 kişiden başlamalı fakat aynı araç çevresinde kararlaşan üyeler karar vericek) kişi toplanınca pm yoluyla arkadaşlar kararlaşıp bayileri arayarak-giderek iletişimde bulunabilirler pazarlık hep beraber veya showrooma gitmeden belli bir yüzde ve verilecek paspas gibi hediyeler kararlaştırılabilir satın alma işleminde 1den çok marka bulunan plazalar tercih edilirse diğer arkadaşlarla birleşip daha çok iskonto alınabilir

işin özü bu konu aynı araçlara odaklananları buluşturma konusudur

• mantıklı.. toplu alımda her türlü fayda sağlar ilerisi için favorilere attım.
  • konu yukarı
  • ben de yeni aveo sedan almayı planlıyorum.
  • Bende kasım-aralık aylarında opel corsa,clio 4 veya volkswagen polo arasında tercih yapcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros214 -- 2 Eylül 2012; 13:50:24 >
  • Bende kasım-aralık aylarında opel corsa,clio 4 veya volkswagen polo arasında tercih yapcam.
  • Gecen sene bu girişim başarılı olamamıştı ..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Gecen sene bu girişim başarılı olamamıştı ..

olsun hocam 1 kişi showrooma gitmektense 2 kişi gitmek bile daha mantıklı 300-500 oynasa bu bile iyi para ki şuan sırf 4 tane polo düşünen var 2 tane aveo var 3-4 gün sonra(konuyu sürekli uplayacağım) en az 3 katına çıkar katılan sayısı

• Konu up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de yakın zmanada honda jazz alacağım
    yazabilirsin listeye.gerçi pek jazz alıcısı da yok ama
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.