DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Android Mesaj Sesi ıslık
3
Cevap
0
Favori
6.465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Android Mesaj Sesi ıslık
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      453 Mesaj
      25 Ağustos 2012 21:00:17
      Beyler i9100 model telefonum var 2.3.3 oldugu icin mesaj sesi olarak ıslık gibi olan ses yok bulabilir miyim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathrose6 -- 25 Ağustos 2012; 21:02:10 >

F(x)=3 ise <x= <3
    • Yarbay
      4670 Mesaj
      25 Ağustos 2012 22:10:09
      Zedge yükle telefona. Aç s3 mesaj sesi yaz karşına bin tane ıslık sesi çıkar istediğini indir.

• Yarbay
      4359 Mesaj
      25 Ağustos 2012 22:17:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

Zedge yükle telefona. Aç s3 mesaj sesi yaz karşına bin tane ıslık sesi çıkar istediğini indir.

s3 e özel bi melodi değil arkadaşın dediği galaxy s2 deki ıslık sesi var varsayılan olarak ics de o atanıyor zannedersem onu kastediyor

• Yarbay
      4670 Mesaj
      25 Ağustos 2012 22:31:55
      Ben temsilen öyle söyledim samsung ics mesaj da yazılarak aratılır. Biliyorum o sesi s2 var bende de zedge de bulunur yani bunu söylemek istedim, arama motoruna da yazılacak etiket e örnek verdim sadece.
      Ayrıca 5830i de de var o ses ama 2.3.6 ondaki sistem. Fakat 9100 lere ics ile geliyor sanırım.

Bu arada şimdi baktım zedge den. "Whistle sms" yazınca tam orjinalini bulursunuz, notifications kısmında.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Android Mesaj Sesi ıslık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.