Şimdi Ara

YENİ TOYOTA AURİS REKLAMI(İLGİNÇ BİR REKLAM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
7.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın önde gelen otomobil markalarından Toyota, elden geçirdiği eski bir modelini alıcıya cazip gösterebilmek için sektör reklamında devrim sayılan bir adım attı. Firma, söz konusu modelin reklam filminde kadına çok benzeyen ama aslında erkek olan bir mankeni oynattı. Japonya'da çekilen reklam filminin başrolünde oynayan Ukrayna asıllı İsrail vatandaşı Stav Straşko, klipte sadece bikini altıyla görülüyor. Filmin dünya genelinde yayınlanmasında güçlük çekileceği tahmin ediliyor.

• ilginç ... bu reklam türkiyede yayınlansın türkiye kolay kolay bir erkek tarafından alınamaz artık :)
  • Otomobil dünyasının en saçma reklamı olmuş...
  • Ben de az önce bir haber sitesinde okudum. Haberin görselinde bikinili bir kadının arkadan bir görüntüsü vardı.

Allah günah yazmasın ben de iç geçirir gibi olmuştum

Erkek miymiş o ya
  • İyice sapıttı bunlar ne alaka şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Allah günah yazmasın ben de iç geçirir gibi olmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

İyice sapıttı bunlar ne alaka şimdi.

• Bu israillilerde var birşey daha önce de böyle şarkıcıları boldu bunların.
    Ters tepen reklamlar vardır hani bu da öyle olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Otomobil dünyasının en saçma reklamı olmuş...

nokta

birde ekleme yapayım heralde dünya üzerinde bir üründen soğutan sayılı reklamlardan biri,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 24 Ağustos 2012; 17:59:56 >
  • Ben reklamın olayını çözemedim valla.Tamam bu kız gibi görünen erkek çıktı ama arabayla ilgisini reklamın amacını çözemedim.

Jeton köşeli herhalde
  • Bu nasıl reklam
  • arkadan görünüşüne aldanma gel sen bir de ön gör gibi bişi anladım ben
  •  YENİ TOYOTA AURİS REKLAMI(İLGİNÇ BİR REKLAM)
  • bu toyatanın erkekleri kadın gibi gösterme çabası var ama hadi hayırlısı corolla reklamı hatırlarsınız
  • Reklam komik olmuş anlayana
    yorumlara yıkıldım
  • Toyota demek ki bu reklamı yapanlar sanırsam Japonlar onlarda sapıttı teknololejiye bu kadar kafa yora yora

• quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

Reklam komik olmuş anlayana
    yorumlara yıkıldım

Hocam siz ne anladınız bizede anlatırmısınız yoksa gittikçe çok kötü şeyler düşünmeye devam edeceğiz
  • İlginç. Niye böyle birşey yapmışlar anlamadım ama dikkat çektiği kesin. 9gag dahil heryerde karşıma çıkıyor demekki başarıya ulaşmış. Tv kanallarında görmeye gerek kalmadan bütün internet dünyası yeni aurisi görmüş oldu.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.